MM στην Σουηδία

Maga87

New Member
Άψογο αποτέλεσμα (σίγουρα βοηθάει το βάψιμο πιστεύω) αλλά σε καμία των περιπτώσεων δεν νομίζω πως θα ήταν πάρα πολύ διαφορετικο χωρίς την βαφή. Είχα πολύ περιέργεια να δω πως θα βγει καθώς η τοποθέτηση εχει παράξενο τρόπο και ένα επαναλαμβανόμενο μοτίβο που δεν υπάρχει στην φύση. Όμως φαίνεται τελικά πολύ καλό. Δεν ξέρω αν ήσουν τυχερός ή η συγκεκριμένη κλινική προσφέρει ανάλογα αποτελέσματα σε όλους πάντως ο δικός σου στόχος επετεύχθη. Μπορείς να βάλεις και μία με την δοτρια;
Καλές γιορτές
Καλές γιορτές και παντα με υγεία φιλε !!Σου παραθέτω μια με την φωτό μετα την επέμβαση και τώρα !!
 

Συνημμένα

  • 9E9DFEE7-767C-4DB4-9CFD-95AF2DA2EC16.jpeg
    9E9DFEE7-767C-4DB4-9CFD-95AF2DA2EC16.jpeg
    2 MB · Προβολές: 189
  • 9E606847-8076-43FC-B1E8-F9B1788818FC.jpeg
    9E606847-8076-43FC-B1E8-F9B1788818FC.jpeg
    809.1 KB · Προβολές: 190
  • Like
Reactions: spi

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

veg

Active Member
ε οχι . Υπαρχουν αμετρητοι μεταμοσχευμενοι που χουν τα μαλια και 5 και 4 και 3 εκατοστα πανω κοντα . Περιεργα , ανιχνευσιμα στο ματι παττερν τοποθετησης θα φαινονται , το ματι αναγνωριζει αμεσως μοτιβα . Δε κανω μεταμοσχευση για να κρυβω το κεφαλι μου . Η καλη μεταμοσχευση πλησιαζει τη φυση , δε ξεχωριζει απ τη φυση . Στη καλη μεταμοσχευση αν το κουρεψεις μοιαζει με ενα οποιοδηποτε τυχαιο κεφαλι , ενδεχεται λιγο πιο αραιο αλλα ετσι μοιαζει . Οχι σειρες , οχι σταυροβελονιες , οχι οχι . Στη καλη μεταμοσχευση ο μεταμοσχευμενος εχει την επιλογη να κουρευεται οπως του κατεβει , κοντα ή οχι και παλι να φαινεται με αξιοπρεπεια . Παντως απο τις φωτο που ειδα , η δοτρια φαινοταν πολυ καλη μετα τη μεταμοσχευση .
συμφωνω απολυτα , προσωπικα θα προτιμουσα αν εκανα μμ ενα φυσικο μαλλι σε φαση ' εχει αρχισει αν του αραιωνει ' παρα ενα 'φουλ μπετον' που θα εβαζαν στοιχηματα 'φοραει περουκα η δεν φοραει ' τελος παντων κατι το αφυσικο .
 

gerassis

Well-Known Member
Εκτός της πολύ καλής τιμής που πήρες είχες και πολύ γρήγορη φύτρωση. Έτσι οπως έγινε η τοποθέτηση με πλάγιο χτένισμα δείχνει σούπερ και συμμετρική. Μου φαίνεται οτι σε μερικά χρόνια θα λέμε οτι δίναμε πεντοχιλιαρα για να φτιάξουμε τη κασιδα μας και θα γελάνε οι νεότεροι
 
Μπλουζα