Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Toppikistis

New Member
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Παίδες καλησπερίζω και ζητώ συγγνώμη για την απουσία μου τόσο καιρό!
Ελπίζω να είστε όλοι σας καλά και να καταφέρατε κάποια πρόοδο (μικρή μεγάλη δεν έχει σημασία) στο κοινό μας πρόβλημα!

25 Οκτώβρη παρουσιάζομαι στον στρατό και έχω προβληματιστεί με το θέμα της θεραπείας.Με το αν θα μπορώ να την συνεχίσω δηλαδή,
και πιο συγκεκριμένα σκέφτομαι τι να κάνω με το Super Zix 2 το οποίο όπως έχω διαβάσει κ απ'τον εμπνευστή του δεν κάνει να μένει εκτός ψυγείου για μεγάλες περιόδους γιατί χαλάει!
Έχω στην κατοχή μου 2 Hair Muck και αναρωτιέμαι αν μπορώ να αντικαταστήσω το κανονικό SZII βάζοντας μέσα στην μινοξιδίλη μια ποσότητα Hair Muck!

Τι λέτε παίδες;

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

Υ.Γ.: Εγώ είμαι καλά, τα μαλλιά είναι σταθερά και προς το καλύτερο ίσως, μικρές οι διαφορές όμως.Η ψυχολογία μου είναι ανεβασμένη και πέρασα ένα καλοκαίρι χωρίς κανένα άγχος και χαίρομαι γι αυτό!
Παραθέτω μερικές φωτό τραβηγμένες στις 21/9 για να καταλάβετε
 

Συνημμένα

  • up1.JPG
    up1.JPG
    261.8 KB · Προβολές: 118
  • up2.JPG
    up2.JPG
    355 KB · Προβολές: 41

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Minoxidil 5%, Revivogen, Fungoral, T-Gel (σε ΝW περίπου 6, ηλικία 22)

Toppikistis είπε:
Παίδες καλησπερίζω και ζητώ συγγνώμη για την απουσία μου τόσο καιρό!
Ελπίζω να είστε όλοι σας καλά και να καταφέρατε κάποια πρόοδο (μικρή μεγάλη δεν έχει σημασία) στο κοινό μας πρόβλημα!

25 Οκτώβρη παρουσιάζομαι στον στρατό και έχω προβληματιστεί με το θέμα της θεραπείας.Με το αν θα μπορώ να την συνεχίσω δηλαδή,

Γεια σου φίλε τοππικιστή, καλή θητεία να έχεις!!! :rifle

Toppikistis είπε:
σκέφτομαι τι να κάνω με το Super Zix 2 το οποίο όπως έχω διαβάσει κ απ'τον εμπνευστή του δεν κάνει να μένει εκτός ψυγείου για μεγάλες περιόδους γιατί χαλάει!
Έχω στην κατοχή μου 2 Hair Muck και αναρωτιέμαι αν μπορώ να αντικαταστήσω το κανονικό SZII βάζοντας μέσα στην μινοξιδίλη μια ποσότητα Hair Muck!

Τι λέτε παίδες;

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

Εννοείς να φτιάξεις minomuck ε? Καλή ιδέα!

Toppikistis είπε:
Υ.Γ.: Εγώ είμαι καλά, τα μαλλιά είναι σταθερά και προς το καλύτερο ίσως, μικρές οι διαφορές όμως.Η ψυχολογία μου είναι ανεβασμένη και πέρασα ένα καλοκαίρι χωρίς κανένα άγχος και χαίρομαι γι αυτό!

:clap2: :) :clap2:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα