Mimis993, FUE, 1450g, 26/5/2020

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλησπέρα εννοείται ότι θα παραθέσω και φωτό εκτός κλινικής απλά θεώρησα σωστό να φαίνονται κανονικά και σε μεγάλη κι σωστή ανάλυση για λόγους διαφάνειας!! Η κλινική δεν με παρότρυνε γιατί κι αυτή δεν ξέρουν πως θα είναι η μεταμόσχευση σε βάθος χρόνο η δικιά μου όπως και κάθε άλλο που έχει υποβληθεί αν θα πάει καλά ή όχι ! Όποτε είναι κιγο δίκοπο μαχαίρι να ρισκάρει χωρίς να ξέρει την τελική κατάσταση!ευχαριστω

Αγαπητέ καταρχήν να σου ευχηθώ καλή πορεία! Σημασία δεν έχει η παρότρυνση, δεν βρίσκω κάτι μεμπτό, ίσα ίσα σε αποτελέσματα εν εξελίξει δείχνει ότι δεν έχει να φοβηθεί κάτι. Μακάρι να «παροτρύνει» άλλους 10 για να έχουμε και καλά στατιστικά. Όπως σου έγραψα από σένα θέλουμε συμμόρφωση στους κανόνες και να ασχοληθείς παρουσιάζοντας σωστές φώτο ανα τακτά χρονικά διαστήματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Φιλες @Mimis993 οι φωτογραφιες ειναι τοσο καθαρες γιατι ειναι φωτογραφιες που τις τραβηξε η κλινικη, ετσι δεν ειναι;
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ν

καλησπερα μάλιστα ναι στην κλινική είναι τραβηγμενες

Mimis καλή φυτρωση καταρχήν. Θα ήθελα να μας βάλεις μια φωτογραφία όπου με το χέρι σου θα κρατάς τα μαμα μαλλιά πίσω και τράβα μια φωτό με το κινητό σου τη ληπτρια.
Να δούμε καθαρά ποια περιοχή δουλέψατε.
Και τι έκταση είχε περίπου.
Μόλις μπορέσεις ανέβασε αυτή τη φωτό και θα περιμένουμε να δούμε την εξέλιξη.
 

Mimis993

New Member
Εγ
Mimis καλή φυτρωση καταρχήν. Θα ήθελα να μας βάλεις μια φωτογραφία όπου με το χέρι σου θα κρατάς τα μαμα μαλλιά πίσω και τράβα μια φωτό με το κινητό σου τη ληπτρια.
Να δούμε καθαρά ποια περιοχή δουλέψατε.
Και τι έκταση είχε περίπου.
Μόλις μπορέσεις ανέβασε αυτή τη φωτό και θα περιμένουμε να δούμε την εξέλιξη.
καλησπερα φίλε μ εννοείται ότι θα ανεβάσω και έτσι όπως μου ζητάς! Και σε ευχαριστώ πολύ! Μόλις μπορέσω γιατί είμαι έξω θα ανεβασω
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Έτοιμα περιστατικά ολοκληρωμένα συμφωνώ ότι πρέπει να παρουσιάζονται από την κλινική. Παρουσίαση και εξέλιξη της μμ θα δούμε σε περιστατικά που θα προκύψουν τυχαία.

Αγαπητε Dimitris50423, αρχικα χαιρομαι που εχω ΚΑΙ εγω ΚΑΙ τα περιστατικα που θα ανεβαινουν κατοπιν δικης ΜΟΥ παροτρυνσης έναν τοσο ΣΥΝΕΠΗ σχολιασμο από εσενα.
ΚΑΘΕ ποστ εχει μεσα Dimitris50423!
Πολυ ενδιαφερον και με χαροποιεί...

Αντιθετα με καποιους που μπορει (λέω ΜΠΟΡΕΙ), ΠΡΩΤΑ να βγηκαν τα οποια μαλλια και μετα να ποσταραν μεταχρονολογημένες φωτος, εχω ζητησει από προσφατους ασθενεις μου να γραφτούν και να ποσταρουν τις φωτογραφιες που τους τραβαω εγω αρχικα και μετα μονοι τους.
ΔΕΝ πιστευω οτι υπάρχει πιο αυθεντικος τροπος να δειτε την πραγματική ποιότητα της δουλειας μου από περιστατικα που ποσταρουν ΑΜΕΣΑ με το που κανουν ΜΕΤ.
Αν περιμενετε να μπει καποιος αυθορμητα μπορει να αργούσε, οπότε ζητάω από ασθενείς μου που έχουν χρονο και όρεξη να δειξουν την δουλεια μου, να απαντησουν ερωτησεις και να λύσουν απορίες.
και ΦΥΣΙΚΑ, να δειτε τα αποτελεσματα σταδιακά και σε ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ χρονο.
Διότι μπορει καποιος να πει πως επιλεγονται τα καλύτερα περιστατικα για τις επίσημες παρουσιασεις.
Εδω θεωρω πως δεν μπορει κανεις να βρει κάτι υποπτο, ετσι δεν ειναι?
Μάλιστα έχει τραβηξει και μια φωτο μονος του ο ασθενής την ιδια ημερα με τις τελευταιες φωτος που δειχνει την ημερομηνια που τραβηχθηκε υπερανω οποιασδηποτε αμφιβολιας. Δεν την εχει ανεβασει γιατι δεν ηταν καθαρη αρκετα.
Μου ζητησε να του τραβηξω εγω μια αυριο στο ιατρειο.
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Mimis καλή φυτρωση καταρχήν. Θα ήθελα να μας βάλεις μια φωτογραφία όπου με το χέρι σου θα κρατάς τα μαμα μαλλιά πίσω και τράβα μια φωτό με το κινητό σου τη ληπτρια.
Να δούμε καθαρά ποια περιοχή δουλέψατε.
Και τι έκταση είχε περίπου.
Μόλις μπορέσεις ανέβασε αυτή τη φωτό και θα περιμένουμε να δούμε την εξέλιξη.

Μιας και βλεπω τεραστιο ενδιαφερον από εσενα ειδικά, υποθέτω οτι σημαινει πως αν σε ικανοποιήσουν (ή ενθουσιάσουν) τα αποτελέσματά μου με τον καιρό θα αποκτησω έναν ισχυρο και αμεροληπτο "φιλο" στο μέλλον, σωστα;;;
Οπότε για να γνωριζω να ικανοποιω τις υψηλες απαιτησεις, ΤΙ ακριβως δεν φαινεται στις φωτογραφιες που ανεβηκαν??????
Η λήπτρια και η δότρια έχουν ανεβει σε 39 (ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΝΝΙΑ) πόζες!!!!
Ρωταώ για να γνωριζω τι οδηγιες να δινω στους ασθενείς που δεχονται να μπουν στην διαδικάσια TIMELINE προκειμένου να ικανοποιούν ΚΑΘΕ καλοπροαιρετο, αμεροληπτο και ειλικρινες ενδιαφερον όπως γνωριζω πως ειανι το δικο σου.
Αν θέλεις εξηγησε μου και εμενα που μπηκα να δω το νημα για να γνωριζω προκαταβολικα.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Εφοσον ο κυριος Αναστασακης ξεκαθαριζει οτι παροτρυνε (και θα παροτρυνει) ο ιδιος τους ασθενεις του να ποσταρουν εγω ειμαι οκ. Απλα ηθελα να ξεκαθαριστει αυτο.
 
  • Like
Reactions: spi

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Εφοσον ο κυριος Αναστασακης ξεκαθαριζει οτι παροτρυνε (και θα παροτρυνει) ο ιδιος τους ασθενεις του να ποσταρουν εγω ειμαι οκ. Απλα ηθελα να ξεκαθαριστει αυτο.

Ειναι οτι πιο αμεροληπτο και αληθινο μπορω εγω να σκεφτω. Αν έχετε κάποια άλλη ιδεα ή προταση με χαρα θα την ακουσουμε!
 

koumparos

Well-Known Member
Γιατρέ μην τον παρεξηγείς τον Δημήτρη.Στο φόρουμ είμαστε πολύ καχύποπτοι με τις ελληνικές κλινικες και όταν δημοσιεύτηκε για πρώτη φορά περιστατικό από συγκεκριμένη κλινική(στην οποία έκανε ο ίδιος ο Δημήτρης) με πολύ καλή πυκνότητα για δεδομένα Ελλάδας μόνο να ξυριστεί γουλί δεν του ζητήσαμε.Εαν βρεις χρόνο και διαβάσεις το νήμα του θα καταλάβεις.Καπως έτσι νιώθουμε και για την δικιά σου κλινική διοτι οι πυκνότητες που παρουσιάζεις είναι πρωτόγνωρες για δεδομένα Ελλάδας.Να είσαι σίγουρος ότι μόνο κερδισμένος θα βγεις από την καχυποψία που έχουμε.Οπως διαβάζεις και εσύ υπάρχει ένας μικρός ενθουσιασμός στα νήματα της κλινικής σου διότι μέχρι στιγμής κάποιος που θέλει και φυσικότητα και πολύ καλή πυκνότητα και καλή διαχείριση δοτριας πρέπει να πάει εξωτερικό.Δυστυχως έτσι πιστεύουμε.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα παρακαλέσω άπαντες να μην δώσουν συνέχεια. Τα ζητήματα έχουν αποσαφήνιστει και συνεχίζουμε με την παρουσίαση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Μιας και βλεπω τεραστιο ενδιαφερον από εσενα ειδικά, υποθέτω οτι σημαινει πως αν σε ικανοποιήσουν (ή ενθουσιάσουν) τα αποτελέσματά μου με τον καιρό θα αποκτησω έναν ισχυρο και αμεροληπτο "φιλο" στο μέλλον, σωστα;;;
Οπότε για να γνωριζω να ικανοποιω τις υψηλες απαιτησεις, ΤΙ ακριβως δεν φαινεται στις φωτογραφιες που ανεβηκαν??????
Η λήπτρια και η δότρια έχουν ανεβει σε 39 (ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΝΝΙΑ) πόζες!!!!
Ρωταώ για να γνωριζω τι οδηγιες να δινω στους ασθενείς που δεχονται να μπουν στην διαδικάσια TIMELINE προκειμένου να ικανοποιούν ΚΑΘΕ καλοπροαιρετο, αμεροληπτο και ειλικρινες ενδιαφερον όπως γνωριζω πως ειανι το δικο σου.
Αν θέλεις εξηγησε μου και εμενα που μπηκα να δω το νημα για να γνωριζω προκαταβολικα.

Λοιπόν γιατρέ αυτό που θα φανεί από τη συγκεκριμένη φωτογραφία που ζητάω είναι ότι το περιστατικό δεν είναι μεταχρονολογημενο και μας παρουσιάζεται ως περιστατικό που είναι σε εξέλιξη.
Τέτοιες φωτογραφίες ζητούνται πάρα πολλές φορές από πολλά μέλη είτε για να δούμε καλύτερα λεπτομέρειες η και για να δούμε ότι η παρουσίαση είναι από περιστατικό που εξελίσσεται τώρα και όχι ένα του αρχείου.
Εάν απαγορεύεται πλέον από τους κανόνες του φόρουμ να ζητάμε φωτογραφίες φυσικά και θα το σεβαστώ.
Τον πόλεμο που δέχθηκα εγώ όταν παρουσίαζα τη δική μου μεταμόσχευση δεν τον έχει δεχθεί κανείς. Οι φωτογραφίες που μου ζητούσαν κάθε φορά έμπαιναν όλες. Όποιος θέλει μπορεί να διαβάσει το νήμα μου για του λόγου το αληθές. Επίσης υπάρχουν και βίντεο.
Δεν έχω κανένα πρόβλημα να μην ξανασχολιασω σε νήμα της κλινικής σας αν αυτό θέλετε. (και σας μιλάω στον πληθυντικό ενώ εσείς μου απευθύνεστε στον ενικο και θα μπορούσα να κάνω το ιδιο)
Δεν έχω κάνει πόλεμο σε κανένα μέλος που παρουσίασε τη μμ του από όπου και αν προέρχονταν γιατί γνωρίζω το άγχος που υπάρχει μετά από μια μμ. Πάντα σχολίαζα ότι δεν πρέπει να την πέφτουμε πάνω σε νέα μέλη με το που ξεκινάνε παρουσίαση γιατί έτσι κανείς δεν θα ξεκινάει και δεν θα βλέπουμε περιστατικά.
Αν πρέπει να αντιμετωπίσουμε διαφορετικά τα δικά σας αποτέλεσματα από ότι όλα τα υπόλοιπα εγώ σας υπόσχομαι ότι δεν θα ξαναασχοληθω με δικό σας αποτέλεσμα ούτε θα ζητήσω φωτογραφίες η κάτι άλλο.
 
  • Like
Reactions: spi

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Λοιπόν γιατρέ αυτό που θα φανεί από τη συγκεκριμένη φωτογραφία που ζητάω είναι ότι το περιστατικό δεν είναι μεταχρονολογημενο και μας παρουσιάζεται ως περιστατικό που είναι σε εξέλιξη.
Τέτοιες φωτογραφίες ζητούνται πάρα πολλές φορές από πολλά μέλη είτε για να δούμε καλύτερα λεπτομέρειες η και για να δούμε ότι η παρουσίαση είναι από περιστατικό που εξελίσσεται τώρα και όχι ένα του αρχείου.
Εάν απαγορεύεται πλέον από τους κανόνες του φόρουμ να ζητάμε φωτογραφίες φυσικά και θα το σεβαστώ.
Τον πόλεμο που δέχθηκα εγώ όταν παρουσίαζα τη δική μου μεταμόσχευση δεν τον έχει δεχθεί κανείς. Οι φωτογραφίες που μου ζητούσαν κάθε φορά έμπαιναν όλες. Όποιος θέλει μπορεί να διαβάσει το νήμα μου για του λόγου το αληθές. Επίσης υπάρχουν και βίντεο.
Δεν έχω κανένα πρόβλημα να μην ξανασχολιασω σε νήμα της κλινικής σας αν αυτό θέλετε. (και σας μιλάω στον πληθυντικό ενώ εσείς μου απευθύνεστε στον ενικο και θα μπορούσα να κάνω το ιδιο)
Δεν έχω κάνει πόλεμο σε κανένα μέλος που παρουσίασε τη μμ του από όπου και αν προέρχονταν γιατί γνωρίζω το άγχος που υπάρχει μετά από μια μμ. Πάντα σχολίαζα ότι δεν πρέπει να την πέφτουμε πάνω σε νέα μέλη με το που ξεκινάνε παρουσίαση γιατί έτσι κανείς δεν θα ξεκινάει και δεν θα βλέπουμε περιστατικά.
Αν πρέπει να αντιμετωπίσουμε διαφορετικά τα δικά σας αποτέλεσματα από ότι όλα τα υπόλοιπα εγώ σας υπόσχομαι ότι δεν θα ξαναασχοληθω με δικό σας αποτέλεσμα ούτε θα ζητήσω φωτογραφίες η κάτι άλλο.

Αρχικα ευχαριστως να σας μιλαω στο πληθυντικο, απλα επειδη αναφερθηκα στο AVATAR Dimitris50423 το θεωρησα
γελοιο να απευθυνομαι στο πλυθυντικο. Δεν νομιζω οτι ειθισται στο online savoir vivre αλλα αφενος μπορει να κανω λάθος αφετερου
οφειλω να σεβαστώ την επιθυμια σας ως φιλοξενούμενος και gentleman
Από την άλλη, εσεις που απευθυνεστε σε ενα πραγματικο άνθρωπο με ονοματεπωνυμο και πρόσωπο, ο πληθυντικος δεν φαινεται γελοίος,
ειναι σίγουρα ευγενικος απο μερους σας και σας ευχαριστω!
Έχει τραβηξει ήδη φωτογραφια με πρωτοσελιδο εφημεριδα της παρασκευης ή πεμπτης.
Σαν τις ταινιες που εχουν απαγαγει καποιον για λυτρα!;)
Ελπίζω να σας αρκει, να δωσει και μια πιο ...δραματικη χροια και ίσως λιγο τροφη για σκεψη...
Οταν του είπα να την τραβηξει, θεωρησε πως ειναι υπερβολικο, εντωμεταξυ...
Απλα δεν την ανεβασε επειδη ηταν θολη οπως μου ειπε.
Ζητηστε την και πιστευω δεν θα την εχει σβησει και θα σας αποδειχθει πως ειναι ολα τιμια, αυθεντικα και ειλικρινη και επικαιρα.
Αυριο θα ανεβασουμε μια απο το ιατρειο με αυριανο εξωφυλλο.
Αν έχετε καποια προτιμηση εφημεριδας μετα χαρας να την ικανοποιήσουμε.
 

Georgie

Well-Known Member
Καλή φυτρωση φίλε.
Φαίνεται καθαρή δουλειά και εύχομαι να πάρεις πολυ καλο αποτέλεσμα που θα σε ικανοποιήσει.
Εισαι ενδιαφέρον περιστατικό αφού ειναι το πρωτο ανεξάρτητο της κλινικής στο φορουμ .
Θελω να σε ρωτήσω τρία πράγματα .
Χρησιμοποιούσες θεραπειες για την ΑΑ πριν ? Εχεις ξεκινήσει μινοξιδιλη για να δώσεις boost στη φυτρωση ?
Επίσης ποια ειναι η ηλικια σου ?
 

Mimis993

New Member
Καλή φυτρωση φίλε.
Φαίνεται καθαρή δουλειά και εύχομαι να πάρεις πολυ καλο αποτέλεσμα που θα σε ικανοποιήσει.
Εισαι ενδιαφέρον περιστατικό αφού ειναι το πρωτο ανεξάρτητο της κλινικής στο φορουμ .
Θελω να σε ρωτήσω τρία πράγματα .
Χρησιμοποιούσες θεραπειες για την ΑΑ πριν ? Εχεις ξεκινήσει μινοξιδιλη για να δώσεις boost στη φυτρωση ?
Επίσης ποια ειναι η ηλικια σου ?
[/QUOTE σε ευχαριστώ πολύ φίλε μ και να σαι καλά! Όχι δεν είχα κάνει κάποια αγωγή πριν! Τώρα έχω ξεκινήσει μετά την μεταμόσχευση με το λέιζερ ! Είμαι 27 χρόνων!
 

locococo

Member
Εν
εννοεις αυτή τη λάμπα που βάζεις πάνω από το κεφάλι για κάποια λεπτά και κοστίζει όσο μια μμ;
 

Georgie

Well-Known Member
Φαίνεσαι γεμάτος στις πίσω ζώνες και μακάρι να διατηρηθείς ετσι . Το laser τo κανεις στη κλινική ?
Μπορεις να μας πεις λίγα πράγματα γίαυτο καθώς δεν εχουμε άλλο περιστατικό στο φορουμ που να εχει κανει τέτοια θεραπεια μετα απο μεταμοσχευση.
Εαν θες μας λες και τη τιμη, αφού πρόκειται για προσωπική παρουσίαση .
Δεν υπαρχει προβλημα εάν δε το επιθυμείς .
 

Mimis993

New Member
Φαίνεσαι γεμάτος στις πίσω ζώνες και μακάρι να διατηρηθείς ετσι . Το laser τo κανεις στη κλινική ?
Μπορεις να μας πεις λίγα πράγματα γίαυτο καθώς δεν εχουμε άλλο περιστατικό στο φορουμ που να εχει κανει τέτοια θεραπεια μετα απο μεταμοσχευση.
Εαν θες μας λες και τη τιμη, αφού πρόκειται για προσωπική παρουσίαση .
Δεν υπαρχει προβλημα εάν δε το επιθυμείς .
Σε ευχαριστώ! Το έκανα στην αρχή στην κλινική και μετά το αγόρασα και το κάνω σπίτι μ!καθε μέρα για 7 λεπτά! Ξεκινάει μόνο του σταματάει μόνο του!ειναι λέιζερ χαμηλής συχνότητας! Έχει 2 χρόνια εγγύηση και νομίζω ότι κανείς και απόσβεση τα λεφτά σου αν χρησιμοποιείς μινοξιδιλη και φιναστεριδη! Το κόστος δεν κάνει όσο για μεταμόσχευση που λέει ο φίλος πιο πανω
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Λοιπόν γιατρέ αυτό που θα φανεί από τη συγκεκριμένη φωτογραφία που ζητάω είναι ότι το περιστατικό δεν είναι μεταχρονολογημενο και μας παρουσιάζεται ως περιστατικό που είναι σε εξέλιξη.
Τέτοιες φωτογραφίες ζητούνται πάρα πολλές φορές από πολλά μέλη είτε για να δούμε καλύτερα λεπτομέρειες η και για να δούμε ότι η παρουσίαση είναι από περιστατικό που εξελίσσεται τώρα και όχι ένα του αρχείου.
Εάν απαγορεύεται πλέον από τους κανόνες του φόρουμ να ζητάμε φωτογραφίες φυσικά και θα το σεβαστώ.

Φυσικά και δεν απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ (μην ερωτάμε όταν γνωρίζουμε την απάντηση) αλλά νομίζω ότι είναι λίγο "unfair" όταν λες ότι ζητούνται φώτο για να δούμε ότι το περιστατικό είναι μεταχρονολογημένο. Αν θυμάμαι καλά στο δικό σου νήμα μέχρι περίπου τον 5-6ο μήνα (όταν πρωτοξεκίνησε ο Dance την έντονη πίεση για καλύτερες φώτο) δεν είχε ζητηθεί τίποτα από εσένα, ούτε "χέρια που κρατάνε μαμα", ούτε εφημερίδες σημερινές (αλήθεια γιατρέ που το σκέφτηκες αυτό!), ουτέ καν ειδικές φώτο. Απλά σχολιάζαμε ότι πόσταρες. Μάλιστα τότε απορούσαμε όλοι πως έχεις κρατήσει τόσα μαλιά από την μμ στον 2-3 μήνα. Φυσικά από τον 7ο και μετά έγινε κόλαση, αλλά τότε με το δικό σου σκεπτικό μπορεί το "πουλάκι να είχε πετάξει".

Προφανώς και πρέπει να έχουμε στοιχεία ότι δεν είναι μεταχρονολογημένη η μμ. Αυτό όμως ισχύει και για σένα που το ζητάς.
 

tol

Well-Known Member
Μια παρατηρηση/απορια...

Λαμβανοντας υποψη τις φωτογραφιες αμεσως μετα την μεταμοσχευση και την μικρη ηλικια του φιλου, μηπως η εξαγωγη μοσχευματων εγινε πολυ ψηλα και αρα ενεχει μεγαλο ρισκο;

Αγαπητε Dimitris50423, αρχικα χαιρομαι που εχω ΚΑΙ εγω ΚΑΙ τα περιστατικα που θα ανεβαινουν κατοπιν δικης ΜΟΥ παροτρυνσης έναν τοσο ΣΥΝΕΠΗ σχολιασμο από εσενα.
ΚΑΘΕ ποστ εχει μεσα Dimitris50423!
Πολυ ενδιαφερον και με χαροποιεί...

Αντιθετα με καποιους που μπορει (λέω ΜΠΟΡΕΙ), ΠΡΩΤΑ να βγηκαν τα οποια μαλλια και μετα να ποσταραν μεταχρονολογημένες φωτος, εχω ζητησει από προσφατους ασθενεις μου να γραφτούν και να ποσταρουν τις φωτογραφιες που τους τραβαω εγω αρχικα και μετα μονοι τους.
ΔΕΝ πιστευω οτι υπάρχει πιο αυθεντικος τροπος να δειτε την πραγματική ποιότητα της δουλειας μου από περιστατικα που ποσταρουν ΑΜΕΣΑ με το που κανουν ΜΕΤ.
Αν περιμενετε να μπει καποιος αυθορμητα μπορει να αργούσε, οπότε ζητάω από ασθενείς μου που έχουν χρονο και όρεξη να δειξουν την δουλεια μου, να απαντησουν ερωτησεις και να λύσουν απορίες.
και ΦΥΣΙΚΑ, να δειτε τα αποτελεσματα σταδιακά και σε ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ χρονο.
Διότι μπορει καποιος να πει πως επιλεγονται τα καλύτερα περιστατικα για τις επίσημες παρουσιασεις.
Εδω θεωρω πως δεν μπορει κανεις να βρει κάτι υποπτο, ετσι δεν ειναι?
Μάλιστα έχει τραβηξει και μια φωτο μονος του ο ασθενής την ιδια ημερα με τις τελευταιες φωτος που δειχνει την ημερομηνια που τραβηχθηκε υπερανω οποιασδηποτε αμφιβολιας. Δεν την εχει ανεβασει γιατι δεν ηταν καθαρη αρκετα.
Μου ζητησε να του τραβηξω εγω μια αυριο στο ιατρειο.
Κυριε Αναστασακη, θα μπορουσατε, αν θελετε, να επιχειρηματολογησετε επι του θεματος ή να αμφισβητησετε την παρατηρηση μου;

Δηλαδη, αν ξεκινουσατε 1-2 cm πιο κατω, δε θα μπορουσατε να βρειτε λιγοτερο απο 1500 grafts;

Θα καταλαβαινα και θα δικαιολογουσα αυτον τον σχεδιασμο, αν επροκειτο για μια μεταμοσχευση πολλων grafts (ανω των 3000).

Ο φιλος ειναι πολυ μικρος ηλικιακα και θεωρω οτι δεν ειναι καθολου ασφαλης μελλοντικα η περιοχη στο πανω οριο που εξηχθησαν grafts.

Μακαρι, κ. αξιοτιμε γιατρε, να κανω λαθος...μακαρι να αποδειχθω Κασσανδρα, ωστοσο θεωρησα σωστο να εκφρασω τις επιφυλαξεις μου και αναμενω την απαντηση σας. Σας ευχαριστω πολυ!
 
Μπλουζα