Midnight express, FUE, 2097g, 3/2/2021

midnight express

Well-Known Member
Υπομονή και μην αγχώνεσαι όλα θα πανε καλα!!!
Καθολου αγχος...ουτε που το σκεφτομαι πια.Οτι εγινε,εγινε.Ευελπιστω σε ενα αξιοπρεπες αποτελεσμα.Ενα πραγμα εχω μετανιωσει πικρα...που δεν ειχα αρχισει την φινα 10 χρονια νωριτερα.Εχω να δω τριχα πεσμενη απο τοτε που την αρχισα.Ισως και η μεταμοσχευση αυτη να πηγαινε αλλη μια 5ετια μετα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Hairsick

Active Member
Καθολου αγχος...ουτε που το σκεφτομαι πια.Οτι εγινε,εγινε.Ευελπιστω σε ενα αξιοπρεπες αποτελεσμα.Ενα πραγμα εχω μετανιωσει πικρα...που δεν ειχα αρχισει την φινα 10 χρονια νωριτερα.Εχω να δω τριχα πεσμενη απο τοτε που την αρχισα.Ισως και η μεταμοσχευση αυτη να πηγαινε αλλη μια 5ετια μετα...
Μην το λες, στα 25 φίνα ίσως δεν ήταν ότι καλύτερο… Καλή φυτρωση να χεις, τα καλά είναι μπροστά.
 

Georgie

Well-Known Member
Καλά τα λεει .
Και εγω απο άγνοια ημουν ενάντια σε θεραπειες .
Ασε που δε γνώριζα αν υπήρχαν .
Αν υπήρχε φιναστεριδη τοτε και γνώριζα οτι όντως σταματάει την απωλεια και σου δίνει και επανεκφυση στο τριχωτό δε θα υπήρχε περίπτωση να μη τη ξεκινούσα οταν ημουν 25.
Και ας έχανα λίγα μαλλια
Θα είχα σώσει και πολλα χρήματα που ξόδευα σε χαζά πανάκριβα σαμπουαν
Θυμάμαι επερνα ενα ιταλικό σαμπουαν απο το φαρμακειο με πλακούντα και μεδούλι πανάκριβο και μύριζε και απαίσια .
Ε ρε τρελα !
 

jersey

Well-Known Member
Καλά τα λεει .
Και εγω απο άγνοια ημουν ενάντια σε θεραπειες .
Ασε που δε γνώριζα αν υπήρχαν .
Αν υπήρχε φιναστεριδη τοτε και γνώριζα οτι όντως σταματάει την απωλεια και σου δίνει και επανεκφυση στο τριχωτό δε θα υπήρχε περίπτωση να μη τη ξεκινούσα οταν ημουν 25.
Και ας έχανα λίγα μαλλια
Θα είχα σώσει και πολλα χρήματα που ξόδευα σε χαζά πανάκριβα σαμπουαν
Θυμάμαι επερνα ενα ιταλικό σαμπουαν απο το φαρμακειο με πλακούντα και μεδούλι πανάκριβο και μύριζε και απαίσια .
Ε ρε τρελα !
Τώρα γιατί δεν ξεκινάς φίνα (αν δεν παίρνεις δηλαδή); Ώστε να αποτρέψεις την περεταίρω αραίωση των μαλλιών σου; Η φιναστερίδη δουλεύει και στις μεγαλύτερες ηλικίες. Θα συμφωνήσω για τα σαμπουάν ότι δεν κάνουν τίποτα αλλά είναι περισσότερο για ψυχολογικούς λόγους να νομίζεις ότι κάνεις και κάτι επιπλέον.
 

Georgie

Well-Known Member
Τώρα γιατί δεν ξεκινάς φίνα (αν δεν παίρνεις δηλαδή); Ώστε να αποτρέψεις την περεταίρω αραίωση των μαλλιών σου; Η φιναστερίδη δουλεύει και στις μεγαλύτερες ηλικίες. Θα συμφωνήσω για τα σαμπουάν ότι δεν κάνουν τίποτα αλλά είναι περισσότερο για ψυχολογικούς λόγους να νομίζεις ότι κάνεις και κάτι επιπλέον.
Δεν εχω μεχρι στιγμής περαιτέρω αραιωση φίλε .
Αν είχα θα έπαιρνα .
 

midnight express

Well-Known Member
Καλημερα
 

Συνημμένα

  • 20210609_091842.jpg
    20210609_091842.jpg
    552.8 KB · Προβολές: 422

midnight express

Well-Known Member
4 μηνες και κατι μερες,παντως βλεπω μεγαλη διαφορα με το πριν.Οι κροταφοι εχουν αρχισει και καλυπτοντε και η εσοχη που σχηματιζε στο κεντρο η χερλαιν εχει ομαλοποιηθει.Θεωρω οτι παει καλα προς το παρων.Συνεχεια βλεπω να ξεπεταγοντε τριχουλες.Θα δειξει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Εχει ήδη ξεκινήσει αλλά τώρα θα δίνει πολύ.
Κάθε βδομάδα θα βλέπεις διαφορά.
Σε πάει καλά πάντως,αν μπορείς βάλε και άλλες φώτο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member
Είναι νωρίς ακόμα στον 4ο μήνα. Τώρα θα αρχίσει σιγά σιγά να αλλάζει περισσότερο η εικόνα σου.
 

vlafo

Well-Known Member
Ευχαριστούμε midnight
Εσύ πας για πολύ δυνατό αποτέλεσμα,γιατί είχες και πολύ μαλλί και το μόνο που μένει είναι να δούμε το δέσιμο που θα κάνεις γιατί φύτρωση θα την έχεις.
Τώρα μπαίνεις δυνατά.
Πως σε πάει η φύτρωση?
 

midnight express

Well-Known Member
Ευχαριστούμε midnight
Εσύ πας για πολύ δυνατό αποτέλεσμα,γιατί είχες και πολύ μαλλί και το μόνο που μένει είναι να δούμε το δέσιμο που θα κάνεις γιατί φύτρωση θα την έχεις.
Τώρα μπαίνεις δυνατά.
Πως σε πάει η φύτρωση?
Δεν ξερω ρε φιλε.Συνεχεια βλεπω τριχακια να φυτρωνουν προς το παρον.Θα δειξει.Στους 6 μηνες θελω να δω.Παντως κροταφοι συνεχεια βγαζουν τριχουλες και στο κεντρο.Ευελπιστω οτι θα ειναι ωραιο στους 7 με 8 μηνες.
 

vlafo

Well-Known Member
Μα τα τριχάκια βγαίνουν αυτό μετράει και εκεί που λες θα ολοκληρωθεί η εικόνα
Δε χρειάζεται κανένα άγχος.
 

midnight express

Well-Known Member
Μιας και βρηκα καταλληλες συνθηκες φωτισμου σε εξωτερικο χωρο που να αποτυπωνει την πραγματικοτητα παραθετω την πανοραμικη και μια εμπροσθια.Ειμαι στους 4μιση μηνες,καθε αποψη ευπροσδεκτη!
 

Συνημμένα

  • 20210616_172148.jpg
    20210616_172148.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 308
  • 20210616_172205.jpg
    20210616_172205.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 306
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα