Midnight express, FUE, 2097g, 3/2/2021

manly_Man

Well-Known Member
Ουτε εμενα μου αρεσει και δυστυχως ετσι γεννηθηκα με αυτη την ατσαλη φορα σε πολλα σημεια στο τριχωτο και παλι δυστυχως ο γιατρος ακολουθησε την μαμα φορα που ειχανε οι αλλες τριχες και δημιουργηθηκε το ιδιο προβλημα στρωσιματος τριχας που ειχα οταν ειχα και τα μαμα μαλλια εκει.
Νομίζω για να μη ακολουθήσει ο γιατρός τη φορά των προυπάρχουσων τριχών αφού δεν σ άρεσε έτσι όπως ήταν από παλιά, θα μπορούσες να πεις στον γιατρό ότι ας πουμε θες να τα χτενίζεις προς τα πίσω ή προς μια συγκεκριμένη κατεύθυνση για να σου τις τοποθετήσει και με την ανάλογη φορά.

Κατα τα άλλα γενικά ωραίο το αποτέλεσμα σου..και έχει ακόμα να δώσει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andy.k

Active member
Μαλλουρα! Αν κάνεις κοτσίδα όπως θυμαμαι ότι είχες γράψει κάποτε, δε θα φαίνεται το παραμικρό στο crown. Και με το μήκος που έχεις τωρα μια χαρά είναι απλά ίσως φαίνεται λίγο η αντίθεση με τα γύρω γύρω.
 

midnight express

Well-Known Member
Μαλλουρα! Αν κάνεις κοτσίδα όπως θυμαμαι ότι είχες γράψει κάποτε, δε θα φαίνεται το παραμικρό στο crown. Και με το μήκος που έχεις τωρα μια χαρά είναι απλά ίσως φαίνεται λίγο η αντίθεση με τα γύρω γύρω.
Ενταξη ειναι πιο ελαφρυ το πραγμα πισω στο κροουν αλλα με αυτο το μηκος ναι δεν φαινεται....θελω να τα ξαναφησω μακρια αλλα τα ειχα παρα πολλα χρονια κοτσιδα και τωρα εχω καλομαθει στην ευκολια που προσφερουν τα κοντα στο στεγνωμα μετα το μπανιο...βεβαια οπως βλεπεις αρχιζουν να μεγαλωνουν...και δυσκολευομαι να παω για κουρεμα....οποτε μαλλον το καλοκαιρι να ειμαστε καλα θα σου ποσταρω τεχνικη ισιωματος μαλλιου...
 

vag25

Well-Known Member
Η μυτουλα εμενα μου αρεσει. Ισως αν ηταν λιγα χιλιοστα πιο πανω ακομα καλυτερα. Γενικα δειχνει εντελως φυσικο. Αν δωσει και αλλο λιγο μπροστα θα ειναι τελειο!
 

Neverwinter

Active Member
Στο κροουν δεν εβγαλα στο εξωτερικο φως αλλα κατω απο λαμπα..αν θελετε αυριο να σας βγαλω και εξω αλλα δεν νομιζω σε αυτο το μηκος μαλλιου να καταλαβουμε κατι.
Τι μαλλουρα σου έφτιαξε !!!!!
Φτου φτου φτου
 

Konsor

New Member
Καλημέρα και από εμένα. Λοιπόν έχω παρόμοια αραίωση με τη δική σου και διάβασα όλα αυτά που έγραψες τους τελευταίους μήνες για την εμφύτευσή σου. Είμαι 30 χρονών και επειδή σκεφτόμουν να κάνω και εγώ, μετά τα αποτελέσματά σου θα κάνω σίγουρα. Μπορείς να με στείλεις σε προσωπικό μήνυμα το κόστος της δικιά σου εμφύτευσης για να ξέρω αν μπορώ να αντεπεξέλθω ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

midnight express

Well-Known Member
Χρονια πολλα και καλη χρονια.Εχω κλεισει τους 11 μηνες και παραθετω τις φωτο.Προσωπικα δεν περιμενω καποια αλλη αλλαγη οποτε θα κλισει και το νημα εαν το θελουν οι διαχειριστες.Ευελπιστω να εχω βοηθησει την κοινοτητα και να ευχηθω σε ολους μας εκτος απο μαλλια και υγεια και ευτυχια το νεο ετος που αρχιζει.Ευχαριστω ολους σας για την στηριξη και την προτροπη στο να προχωρησω στην επεμβαση αυτη που προσωπικα μου εκανε πολυ καλο εκτος της εμφανισης και στην ψυχολογια μου.
 

Συνημμένα

  • 20220107_080022.jpg
    20220107_080022.jpg
    760.3 KB · Προβολές: 379
  • 20220107_080052.jpg
    20220107_080052.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 355
  • 20220107_075652.jpg
    20220107_075652.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 351
  • 20220107_080037.jpg
    20220107_080037.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 394

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Εξαιρετικό αποτέλεσμα φίλε. Το μαλλί μου είναι σε παρόμοια φάση με εσένα πριν την ΜΜ - NW2. Είμαι ανάμεσα σε Τυρκάλα, Βεκρή και Μάρα. Το μόνο πράγμα που με φρενάρει είναι η ηλικία μου 30 ετών. Αν μπορείς στείλε μου ένα πμ σχετικά με το ποσό που έδωσες και την συνολική σου εμπειρία. Σε ευχαριστώ.
 

jersey

Well-Known Member
Εξαιρετικό αποτέλεσμα φίλε. Το μαλλί μου είναι σε παρόμοια φάση με εσένα πριν την ΜΜ - NW2. Είμαι ανάμεσα σε Τυρκάλα, Βεκρή και Μάρα. Το μόνο πράγμα που με φρενάρει είναι η ηλικία μου 30 ετών. Αν μπορείς στείλε μου ένα πμ σχετικά με το ποσό που έδωσες και την συνολική σου εμπειρία. Σε ευχαριστώ.
1 ευρώ/ g είναι το κόστος στον Τυρκαλά φίλε, ειναι γνωστό πόσο χρεώνει. Η εμπειρία του αποτυπώνεται και στο νήμα του πάντως.

@midnight express βάλε αν μπορείς και σε εξωτερικό περιβάλλον φωτογραφίες όπως είχες βάλει την τελευταία φορά, αφού ολοκληρώνεις το νήμα σου.
 

Aldo

Well-Known Member
Αδερφέ να χερεσαι την νέα σου εικόνα, ειλικρινά χερομαι για το αποτέλεσμα σου να το χαρείς όσο δεν πάει - και μπραβο που την πηγές τη παρουσίαση μέχρι τέλους!!!

Τώρα λιγα λόγια για την δουλειά που έχει γίνει, αυτό λοιπόν κύριοι είναι προϊόν μιας επιχείρησης κυριολεκτικά ξεχεριαζομαι για να δώσω φυσικότητα με μόνο 203 μονοτριχα μπροστά!!! , πυκνότητα και σωστό σχεδιασμό στο κεφάλι του ασθενή (ΟΛΑ αυτά ΜΟΝΟΣ του ο Κυριος Τυρκαλας …)
Ευκολο περιστατικό όμως με τεράστια ευθύνη διότι ο ασθενής είχε ήδη πολύ μαλλι και έπρεπε όλα στην μεταμόσχευση να δένουν σωστά, για το ανάλογο αποτέλεσμα.

Τι άλλο να πεις εδώ τώρα ;;;

Αν και δεν τον έχω γνωρίσει οι δουλειές του λένε πολλά, ωραίος!

Ps μην ψάχνετε γωνιές φυτρώσεις, φυσικοτητες κτλ το 2022 , είναι λυπηρό να συζητάμε για τέτοια… έχουν ξεπεραστεί, η απόδειξη παραπάνω.
 

obi one

Active Member
Εγω θα σταθώ λίγο στη φυσικότητα, θεωρώ αδύνατο κάποιος να καταλάβει ότι έχει γίνει μεταμόσχευση.
έγινε πολύ ωραία δουλειά,, νομίζω ότι έχει συνδυάσει διτριχα κ μονοτριχα στο hair line, κ το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό κ τελείως φυσικό..μπράβο...
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Εγω θα σταθώ λίγο στη φυσικότητα, θεωρώ αδύνατο κάποιος να καταλάβει ότι έχει γίνει μεταμόσχευση.
Εδώ θα συμφωνήσω, και αυτό είναι εξαιρετικά σημαντικό, εάν αναλογιστεί κανείς οτι 9 στους 10 που κάνουν ΜΜ (σε ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ κλινική) κάνει μπαμ από το χιλιόμετρο ότι έκαναν ΜΜ.
 
Μπλουζα