Mic6, fue, 5036 grafts, 4-5/7/2018

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

mic6

Well-Known Member
9 μήνες χθες και νομίζω ότι το αποτέλεσμα μου είναι πολύ κοντά στο τελικό. Επισυνάπτω και μερικές φώτο από το πριν οι οποίες τραβήχτηκαν ακριβώς πριν μπω για μμ στην κλινική. Να σημειωθεί ότι σε αυτές τις φωτό τα πλαϊνά είναι χτενισμένα να καλύπτουν μεγάλο μέρος των πάνω, στην πραγματικότητα η άδεια έκταση είναι πολύ μεγαλύτερη. Θα επανέλθω στο 12μηνο για να κλείσω το νήμα. Είμαι ενθουσιασμένος από την αλλαγή και θεωρώ τη μμ το ωραιότερο δώρο που έκανα ποτέ στον εαυτό μου. Δείχνω 15 χρόνια νεώτερος και η ζωή μου είναι πλέον εντελώς διαφορετική, ένα αληθινό restart. Κάθε σχόλιο καλοδεχούμενο, ευχαριστώ θερμά.
fde121d6ca1c500bf0f720d2f75033c4.jpg
b7f30415ca7def4333ae4898c7ea7f79.jpg
56d294e33867a890b9a81246d4d9643f.jpg
6f3dbca3367cc420f3f87a85e368c0a9.jpg
3ba433fd55312e004aec8820c7e1ffae.jpg
3665ca1310318ea378769a545b8166f7.jpg
477a751566d2edf6adad007ae6b6bd16.jpg
89eb56d95df83e8d593bc64c4c2698db.jpg
d734f077b7aa8a55b535617f883bfb95.jpg
0dd3a525515cb206c7c05182269e0151.jpg
c6b15aab5676376f83dd9ad695c50c0f.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Φοβερο αποτελεσμα mic6 για την εκταση της αραιωσης που ειχες.
Οντως κερδισες πολλα χρονια πισω στην εμφανιση σου και αυτο ειναι ευτυχια για καποιον. Οσοι το εχουμε ζησει ξερουμε ακριβως το συναισθημα.
Να το χαιρεσαι και στο μελλον αν χρειαστεις η θελησεις να βαλεις κι αλλα μοσχευματα σιγουρα εχεις δοτρια ωστε να κανεις και αλλη μια συνεδρια.
Σε λιγο κλεινω και εγω 4 χρονια απο τη μμ και σκεφτομαι ποσα χρονια θα εχανα με ανασφαλειες και πεσμενη ψυχολογια αν δεν το προχωρουσα.

Η τριχα σου θα χοντρυνει μεχρι το 12 μηνο και θα δωσει ακομη λιγη καλυψη.
 

renos espresso

Active Member
Μπραβο ρε φιλε!!
Να προσθεσω στο σχολιο του Δημητρη οτι η τριχα σου που φαινεται σκληρη μετα το χρονο και ισως παραπανω θα χαλαρωσει λιγο κ θα γινει πιο φυσιολογικη ετσι ωστε να κανεις πιο ευκολα styling.
 

mic6

Well-Known Member
Μπραβο ρε φιλε!!
Να προσθεσω στο σχολιο του Δημητρη οτι η τριχα σου που φαινεται σκληρη μετα το χρονο και ισως παραπανω θα χαλαρωσει λιγο κ θα γινει πιο φυσιολογικη ετσι ωστε να κανεις πιο ευκολα styling.
Ναι είναι πολύ σκληρή να σκεφτείς στις φωτό δεν έχω βάλει απολύτως τίποτα επάνω. Και είχα πάντα πολύ μαλακή τρίχα εγώ. Ομολογώ ότι την προτιμώ σκληρή!
 

koumparos

Well-Known Member
Έπιασες το τέλειο.Εαν έχεις δοτρια μπες για το τελευταίο "φινίρισμα" α,β ζώνη και τελείωσες.
 

mic6

Well-Known Member
Στους δώδεκα μήνες σήμερα ακριβώς. Αυτό είναι το τελικό αποτέλεσμα. Ευχαριστώ το φόρουμ για τη φιλοξενία και τις υπερπολύτιμες συμβουλές και πληροφορίες. Αν θέλω με μια φράση να απαντήσω στο αν είμαι ευχαριστημένος, θα έλεγα: "ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα". Δεν ξέρω τι θα κάνω μελλοντικά, προς το παρόν θα συνεχίσω το λούσιμο με nanogen και μια φορά την ημέρα αφρό regain και θα βγω εκεί έξω να χαρώ τη δεύτερη εφηβεία μου.

Σας φιλώ!
 

Akis-multi

Well-Known Member
Στους δώδεκα μήνες σήμερα ακριβώς. Αυτό είναι το τελικό αποτέλεσμα. Ευχαριστώ το φόρουμ για τη φιλοξενία και τις υπερπολύτιμες συμβουλές και πληροφορίες. Αν θέλω με μια φράση να απαντήσω στο αν είμαι ευχαριστημένος, θα έλεγα: "ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα". Δεν ξέρω τι θα κάνω μελλοντικά, προς το παρόν θα συνεχίσω το λούσιμο με nanogen και μια φορά την ημέρα αφρό regain και θα βγω εκεί έξω να χαρώ τη δεύτερη εφηβεία μου.

Σας φιλώ!
Καλά φίλε Μιχάλη τα μπιπ όλα φιλε....τι έκανες εκεί;;; Άλλαξες το πεπρωμένο σου που σε ήθελε καραφλο... πραγματικά...πολλά συγχαρητήρια για το θάρρος σου να το κάνεις και που τελικά πέτυχες το άριστο...να σαι καλά να τα χαίρεσαι..δικά σου είναι δεν είναι άλλου...μπράβο φίλε χάρηκα πραγματικά..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

primax

Member
Φίλε, άλλος άνθρωπος. Και πέρα από την εμφάνιση, σίγουρα και από θέμα αυτοπεποίθησης. Να χαίρεσαι το μαλλάκι σου !
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αυτο το αποτελεσμα φιλε mic οπου και να πηγαινες οσα λεφτα και να εδινες καλυτερο δεν θα μπορουσε να ειναι. Ειναι πολυ μεγαλη η εκταση που καλυφθηκε και αυτο δειχνει το πολυ μεγαλο ποσοστο φυτρωσης. Καλα χτενισματα και κουρεματα πειραματισου να βρεις το καλυτερο για εσενα.
Για εμενα εισαι το πιο value for money αποτελεσμα στο φορουμ εως τωρα και απο τα πιο εντυπωσιακα. Δεν λεω το καλυτερο γιατι εκει η κριση ειναι υποκειμενικη για τον καθενα
 
Τελευταία επεξεργασία:

renos espresso

Active Member
Μου θυμιζεις τον Ακαλυπτο.. απ το σιριαλ και οι παντρεμενοι εχουν ψυχη..
Αποψη μου θες ενα κουρεματακι για να εχεις ακομια πιο ομορφη εικονα.
Μπραβο σου για το αποτελεσμα!!!!
 

Georgie

Well-Known Member
...τελικα παιζει ρολο,η ατιμη καραφλα...ε?
Παίζει ρόλο οσο εχει να κανει με την αυτοπεποίθηση η οποία ανεβαίνει με τέτοιου είδους αισθητικών παρεμβάσεων .
Η αυτοπεποίθηση ειναι το μεγαλυτερο όπλο στον Άνθρωπο , χώρις αυτη δε προχωράς γενικά .
Όμως δε παίζει ρόλο η καράφλα οσο νομίζουμε
Αν το εχεις και με δυο τρίχες παίζεις μεγάλη μπάλα ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα