Makedonas-64, fut, 3087 grafts, 23/12/2011

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

Ε οκ τότε εξήγούνται ολα και είμαστε οκ!!! Έχουν δεί πολλά τα μάτια μας άλλωστε.

Makedonas-64 είπε:
Αγαπητε φιλε danceworld-2001. ουτε απο την κλινικη μου κανουν ποστ, ουτε κανεις αλλος. οταν ανεβασα το ποστ μου προσεξα οτι εμφανιστηκε το πραγματικο μου ονομα και επιθετο,κατι που δεν ηθελα. τοτε ηταν που ζητησα τη βοηθεια της Σουζης, χωρις να την γνωριζω καν προσωπικα.αυτη προσπαθησε να μου εξηγησει πως θα το αλλαξω αλλα και παλι δεν τα καταφερα.εγω τοτε την παρακαλεσα να το κανει για το λογο που αναφερω πιο πανω.
Αναφερω απλα και καθαρα οτι καμια σχεση δεν εχω με την εν λογω κλινικη ουτε και καμια αλλη κλινικη. Απλως ειναι η κλινικη που εχω επιλεξη για να κανω την μεταμοσχευση μου.
και στο μελλον οταν θα ανεβασω φωτογραφιες μου θα ζητησω απο την κλινικη να το κανουν, γιατι εγω απλως δεν γνωριζω. ελπιζω να μην εχουμε τα ιδια παλι. καταλαβαινω την αντιδραση σας γιατι και εγω ειμαι τοθ εναντιον να προβαλλονται κλινικες και γιατροι με αωτο τον τροπο. σε ευχαριστω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

Ενα μπραβο στον Κος1987 και τον icesensei για την εξαιρετικη παρατηρητικοτητα τους.....
και φυσικα στον φενι για την αμεση επεμβαση.....
Το πρωτο κειμενο οντως διαφερει απ τα υπολοιπα :)

πολυς ντορος τωρα τελευταια οσων αφορα hdc/γεωργιου/αποχωρησεις/εντασεις/τσακωμοι μελων/ιντριγκες/αμφιβολα μελη/μπερδεμενα ποστ/
κοινοχροιστα account να μπαινει οποιος θελει κτλπ κτλπ...κριμα...

δε πειραζει ομως....ειναι κι αυτο ενα ειδος ψυχαγωγιας ;D
 

Makedonas-64

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

koskar είπε:
Οπως κράζουμε τις εδώ ελληνικές κλινικές για τετοιου ειδους συμπεριφορές το ίδιο πρεπει να γίνεται και σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση.
Ελπίζω για την HDC που είναι αποδεδειγμένα μια αξιολογη κλινική, μην βγάλει τα μάτια της μόνη της γιατί όποιος καταφευγει σε τετοιες στημένες τεχνικές για μένα είναι το λιγότερο κατακριτεος και προσπαθεί με "πλάγια" μέσα να προσελκύσει πελάτες.
Δεν θέλω να κατηγορήσω κανένα στην παρούσα φάση αλλά ο Makedonas-64 οφείλει να μας εξηφήσει ποιος είναι τελικά.

λοιπον αγαπητε φιλε κοσκαρ. σας εχω παρει ενα-ενα ξκαι σασ απαντω γιατι ετσι νοιωθω. ειμαι απλως ενας ανθρωπος που εχω κανει μεταμοσχευση στην HDC. θελησα να ανεβασω την εμπειρια μου αυτη στο πολυ καλο και εξιολογο φορουμ που λαμβανουμε ολοι μερος. το λαθοσ μου ειναι οτι δεν γνοριζω (διστυχως ), πολυ καλα Η/Υ.
και ναι συμφωνω μαζι σου οτι, ναι η HDC ειναι αποδεδειγμενα μια απο την καλυτερη και αξιολογη κλινικη και αυτο ειναι γνωστο. σε ευχαριστω.
 

Makedonas-64

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

n094 είπε:
κατ’ αρχάς, Fenimore ΜΠΡΑΒΟ… αυτό δείχνει ότι είσαι ακέραιος… για να δούμε τώρα… θα μπουν αστεράκια και δολάρια στο λογοτυπο της HDC ή θα περιφέρεται ως πιο αξιόπιστη και καλή ΕΤΑΙΡΕΙΑ!!!! βλέπω βέβαια ότι έγινε τροποποίηση και μπήκε στο τέλος η ατάκα:
Δυσκολεύομαι να ανεβάσω τις φωτογραφίες μου κα θα παρακαλέσω αν μπορούσε η Σούζη να με βοηθήσει
τι να πω…!! μπορεί πραγματικά ο άνθρωπος να θέλει βοήθεια για να τις ανεβάσει… πάντως μεταξύ μας… το θέμα είναι τα αποτελέσματα να είναι αληθινά και ας τα ανεβάζει όποιος θέλει…

Αγαπητε φιλε ν094, πραγματι δυσκολευομαι με τους Η/Υ και αυτο δεν ειναι ντροπη που το λεω. οσο για τα αποτελεσματα τησ μεταμοσχευσης μου, ηδη εχω στο κεφαλι μου αυτο που ολοι μας χρησοπληρωνουμε. περιμενω με μεγαλη ανυπομονησια τα πρωτα αποτελεσματα να φανουν αν και ειναι νωρισ ακομη και οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα θα ειναι αληθινο. και να εισαι σιγοθρος οτι θα ανεβει στο φορουμ αυτο. οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα. σε ευχαριστω.
 

hair_dreamer

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

Makedonas-64 είπε:
λοιπον αγαπητε φιλε κοσκαρ. σας εχω παρει ενα-ενα ξκαι σασ απαντω γιατι ετσι νοιωθω. ειμαι απλως ενας ανθρωπος που εχω κανει μεταμοσχευση στην HDC. θελησα να ανεβασω την εμπειρια μου αυτη στο πολυ καλο και εξιολογο φορουμ που λαμβανουμε ολοι μερος. το λαθοσ μου ειναι οτι δεν γνοριζω (διστυχως ), πολυ καλα Η/Υ.
Εγω λεω πως καλυτερα ειναι να στειλεις και να σου ποσταρει τις φωτο ο fenimore αν δεν μπορεις,,γιατι το νημα σου εχει καταστραφει σχεδον κατα την αποψη μου με τοσα μπερδεματα και λιγοι θα το παρουν σοβαρα.Καλη επιτυχια σου ευχομαι και γω για την επεμβαση.
 

MANKAR

Active Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

ανεβασε τοτε καμια φωτο να δουμαι τι εχεις κανει και ασε τα λογια και δικαιολογιες!!!! :down :down :down :down
 

Makedonas-64

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

MANKAR είπε:
εγω προτινω να πεταξουμαι εξω το ατομο αυτο που εκανε την λαμογια δεν αξιζει να παιζουν με τον πονο μας 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG

Αγαπητε φιλε ΜΑΝΚΑΡ. δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που κανουν λαμογια( αν και δεν γνοριζω σαν κυπριοσ, τι σημαινει αυτη η λεξη). εγω ενα πραγμα ξερω μονο. εχω κανει μεταμοσχευση στην κλινικη αυτη και θα περιμενω τα αποτελεσματα και τοτε θα γνωριζω αν πετυχε η μεταμοσχευση μου η οχι και αν αξιζαν τα λεφτα που εχω πληρωσει. σε εωχαριστω.
 

icesensei

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

Makedonas-64 είπε:
Αγαπητε φιλε ΜΑΝΚΑΡ. δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που κανουν λαμογια( αν και δεν γνοριζω σαν κυπριοσ, τι σημαινει αυτη η λεξη). ε
Πάντως (και...) σαν Έλλαδίτης (αλήθεια Μακεδόνας; και γεννημένος το 1964) θα την γνωρίζεις, τη χρησιμοποιούμε συχνά στην Ελλάδα όπως και τη λέξη σαμπουαν :p

Όσο για τα "ελληνικά" είναι ....άψογα στο πρώτο ποστ (με κάλυψε ο Kos1987) και το θέμα είναι το (υπερ του δέοντος )μπλα μπλά περί κλινικής στα λεγόμενα σου. Κατά την γνώμη μου τηρουμένων των αναλογιων ,κανεις δε σε κατηγορεί, μακάρι να έχεις ένα πολύ καλό αποτέλεσμα ; ισα ίσα βλέπω απίστευτη ψυχραιμία για ένα τόσο σημαντικό ζήτημα γκρίζας διαφήμισης όπως αναδείχθηκε χάρις στον φενιμορ.

* μακάρι να έχεις ένα πολύ καλό αποτέλεσμα ";"
είμαι Αγγλος το ";" ισοδυναμεί με "," για μένα σε αυτή τη πρόταση
 

koskar

Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

Makedonas-64 είπε:
εχω κανει μεταμοσχευση στην κλινικη αυτη και θα περιμενω τα αποτελεσματα και τοτε θα γνωριζω αν πετυχε η μεταμοσχευση μου η οχι και αν αξιζαν τα λεφτα που εχω πληρωσει.
Συμφωνω απόλυτα, μόνο όταν δεις το τελικό αποτελεσμα μπορεις να εκφραστεις για το εαν πετυχε η μεταμόσχευση.
Μπορεις όμως να μου εξηγήσεις με ποιον τρόπο αυτη η διατυπωσή σου συνδεεται με αυτά που έγραψες στο πρωτο σου post;;;
Makedonas-64 είπε:
Εδώ θα ήθελα να αναφέρω κάτι. Το πρωί στην HDC συνάντησα και είχα μιλήσει με ένα παιδί από Αγγλία ο οποίος θα έκανε fue στην κλινική. Τότε σκέφτηκα ότι για να έρχονται από Αγγλία στην Κύπρο και στην HDC για μεταμόσχευση, τότε και εγώ ήρθα στο σωστό μέρος. Αυτό με έκανε να νοιώσω μεγάλη ασφάλεια διώχνοντας και αρκετό άγχος που είχα.
=================================================================================================
Souzie είπε:
Όντως ο Μακεδόνας64 έχει μέρες που προσπαθεί να συνδεθεί με το φόρουμ αλλά λόγω απειρίας μου τηλεφωνούσε συνεχώς για να του εξηγήσω πώς να το κάνει. Όταν τελικά τα κατάφερε μπήκε με το πραγματικό του όνομα και μου τηλεφώνησε ξανά για να του εξηγήσω πώς να το διορθώσει . Δεν τα κατάφερνε και μετά από ‘έντονη επιμονή του μπήκα και το διόρθωσα.
@Souzie
ειμαστε σε πονηρούς καιρούς (βλεπε νεα κλινική του Γεωργιου) και οφείλεις να εισαι παρα πολύ προσεκτική και θεωρω λάθος σου που δεχτηκες να βοηθήσεις τον συγκεκριμένο χρήστη με αυτον τον τρόπο, με αποτελεσμα να δημιουργηθεί όλη αυτη η αναστατωση και παραλληλα να προκληθει εν τελει δυσφημιση για την ίδια την κλινική. Δεν νομίζω άλλωστε να είσαι τεχνική υποστηριξη για πρόσβαση των χρηστων που θέλουν βοηθεια εδω στο forum. Εχουμε φαει στην μαπα τοσους fake χρηστες & posts που θα ήταν πραγματικά κρίμα να υπαρχουν έστω και ενδειξεις ότι μια κλινική σαν την HDC καταφευγει σε τετοιες κατακριτεες ενεργειες, ειδικά στην παρούσα χρονική περίοδο.
 

Makedonas-64

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

icesensei είπε:
Πάντως (και...) σαν Έλλαδίτης (αλήθεια Μακεδόνας; και γεννημένος το 1964) θα την γνωρίζεις, τη χρησιμοποιούμε συχνά στην Ελλάδα όπως και τη λέξη σαμπουαν :p

Όσο για τα "ελληνικά" είναι ....άψογα στο πρώτο ποστ (με κάλυψε ο Kos1987) και το θέμα είναι το (υπερ του δέοντος )μπλα μπλά περί κλινικής στα λεγόμενα σου. Κατά την γνώμη μου τηρουμένων των αναλογιων ,κανεις δε σε κατηγορεί, μακάρι να έχεις ένα πολύ καλό αποτέλεσμα ; ισα ίσα βλέπω απίστευτη ψυχραιμία για ένα τόσο σημαντικό ζήτημα γκρίζας διαφήμισης όπως αναδείχθηκε χάρις στον φενιμορ.

* μακάρι να έχεις ένα πολύ καλό αποτέλεσμα ";"
είμαι Αγγλος το ";" ισοδυναμεί με "," για μένα σε αυτή τη πρόταση

φιλε icesencei δεν ειμαι ελληνας, ειμαι κυπριος απο Λευκωσια. οπως εχω πει και στα αλλα παιδια δεν εχω καμια σχεση με την κλινικη ουτε και με καμια αλλη κλινικη. η μονη σχεση που εχω ειναι οτι εχω κανει μεταμεσχευση στην κλινικη αυτη. εγω ανεβασα το ποστ μοθ εδω για να παρω οποιεσδηποτε συμβουλεσ απο εσας που ειστε παλιοι εδω και αντ, αυτου δεχθηκα επιθεση. ειλικρινα δεν το περιμενα. οπως και να εχει σας ευχαριστω ολους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Makedonas-64

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

kos1987 είπε:
;D ;D ;D
Το 1ο ποστ του μακεδονα δεν εχει καμια σχεση με τα υπολοιπα 2(αφορα τον τροπο γραφης)...εγω βαζω στοιχημα οτι το εχει γραψει η souzie ... και δεν αλλαξε μονο το ονομα του...οποτε ειναι λογικο να ξαναρχισει αλλο θεμα οπως πρεπει να ειναι με φωτογραφιες και διχως σαλτσες...

φιλε μου ΚΟΣ1987, το πρωτο μου ποστ το εγραψα χειρογραφα και το ειχα δωσει σε μια συναδελφο μου να μου το κτυπησει. η κοπελλα ειναι γραμματεας. γι αυτο και η διαφορα στους τονους. μαλιστα αυτη ειναι που το εκανε copy, paste και τοτε το ανεβασα. τι να κανομε, δυστυχως δεν κατεχω και πολλα απο κομπουτερς. ειναι καθαρη παρεξηγηση και κριμα για την επιθεση που εχω δεχθει. εγω περιμενα απο εσασ καπια συμβουλη και αντ, αυτου δεχθηκα επιθεση, μεχρι που σκεφτομε να βγω απο το φορουμ. παντωσ σας καταλαβαινω για οσα λετε για τις εταιρειεσ και εχετε απολυτο δικιο αλλα δεν εχει τιποτα να κανει μαζι μου. σας ευχαριστω ολουσ.
 

Makedonas-64

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

hair_dreamer είπε:
Εγω λεω πως καλυτερα ειναι να στειλεις και να σου ποσταρει τις φωτο ο fenimore αν δεν μπορεις,,γιατι το νημα σου εχει καταστραφει σχεδον κατα την αποψη μου με τοσα μπερδεματα και λιγοι θα το παρουν σοβαρα.Καλη επιτυχια σου ευχομαι και γω για την επεμβαση.

ευχαριστω πολι φιλε hairdreamer για τις ευχες σου. θα δω τι θα κανω με τισ φοτωγραφιες. παντως δεν ηξερα οτι υπαρχει τοση πολυ προκαταληψη για τησ κλινικες.
 

hair_dreamer

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

Makedonas-64 είπε:
ευχαριστω πολι φιλε hairdreamer για τις ευχες σου. θα δω τι θα κανω με τισ φοτωγραφιες. παντως δεν ηξερα οτι υπαρχει τοση πολυ προκαταληψη για τησ κλινικες.
Το να στελνεις φωτο απο την κλινικη λογικο ειναι να προβληματισει πολλους,αν και εμενα δεν μ ενδιαφερουν οι φωτο γιατι δεν εχουν κανενα νοημα αν δεν δουμε μονο μια,ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ γιατι μεχρι τοτε μονο ενδειξεις ειναι οι φωτο που μαλιστα προκαλουν και συγχυση πολλες φορες.Και το σωστο σαν κυπριος που εισαι ειναι οτι δεν εισαι ελλαδιτης,οχι ελληνας εκτος βεβαια αν δεν νοιωθεις ετσι πραγμα που ειναι δικαιωμα σου και απολυτως σεβαστο.
 

Makedonas-64

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

vinnie1978 είπε:
Φιλε μου μπραβο και συγχαρητηρια, ειναι επειδη το εζησα προσφατα φοβερο συναισθημα, πραγματικα εμπειρια ζωης και σου ευχομαι ολοψυχα ο,τι το καλυτερο! Για σενα δε θα ελεγα οτι ειναι επιπλεον καί αποφαση ζωης και πραγματικα πολυ ιδιαιτερη στιγμη στην ηλικια των 47 να προβεις σε μια τετοια επεμβαση! Η επιλογη ομως που εκανες οσον αφορα στην κλινικη ειναι αριστη και ολες οι προυποθεσεις ευνοικοτατες για να εχεις ενα παρα παρα πολυ καλο αποτελεσμα! Και παλι συγχαρητηρια για το θαρρος σου και σου ξαναευχομαι στο τελος να εχεις ενα αποτελεσμα περα των προσδοκιων σου!!! Για τα περαιτερω φιλε μου εγω θα σε συμβουλευα να περιοριστεις αποκλειστικα και μονο στις συμβουλες και οδηγιες των γιατρων που ειχαν την ευθυνη και καθοδηγηση της ολης επεμβασης. Αυτοι ξερουν καλυτερα και θα καλυψουν επαρκως ολες σου τις αποριες. Καλη συνεχεια!

φιλε Vinnie1978 σε ευχαριστω για τη συμβουλη σου.αν και τα αλλα παιδια μου ευχηθηκαν καλη επυτιχια, εντουτις εισαι ο μοναδικος που πιστευω καταλαβε με τη ψυχολογια λειτουργα καπιος που εχει κανει μεταμοσχευση.νασε καλα και παντα με μαλια!
 

okyalos1

Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

Peace!
Παντως, σχετικά με την γλώσσα και το σαμπουάν ή σιαμπου, νομιζω ειναι λίγο άστοχο. Να τονισω εξαλλου οτι πολλοι Κυπριοι νοιωθουμε Ελληνες (εκτος απο τον Προεδρο μας ο οποιος νοιωθει οτι ειναι εξωγαμο Ρωσσου με Βορειοκορεάτισσα). Τωρα για τον φίλο, εγω πιστευω οτι τα λεει σωστα. Εδω οι δασκαλοι διεκδικησαν και πηραν 300 ευρω επιδομα Ηλεκτρονικου Υπολογιστη (Και για να γραφουν τι?Λολα να ενα μήλο?).

Απο την αλλη, μου φαινεται λιγο αστοχο μια εταιρεια να προσπαθησει να διαφημισει ενα δυσκολο περιστατικο, το οποιο καλλιστα να μπορουσε να μην παει καλά.
Παντως ο μοντ ειναι τσοπανόσκυλο. Αυτο ειναι καλό για την αξιοπιστια του φόρουμ.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

Παντως ο μοντ ειναι τσοπανόσκυλο. Αυτο ειναι καλό για την αξιοπιστια του φόρουμ.
ειναι ραπερ με τα ολα του :14m:,εγω πιστευω πως χορευει και freestyle δες εδω http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,1393.615.html
 

icesensei

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

@okyalos1 Αγαπητέ φίλε, το θέμα της γλώσσας μην το υποτιμάς καθόλου εκτός απο την διάλεκτο (που εξάλλου δεν είχε διευκρινιστεί μεχρι πριν λίγα μηνύματα), το πρώτο ποστ είναι το μισό ονόματα γιατρών και μάλιστα γραμμένο με τρόπο που ταιριάζει σε κάποιον απο κλινική παρά σε χρήστη:

Εγω και ο καθένας δεν μπορούμε πάντα να σχολιάσουμε με λεπτομέρεια ανοιχτά ότι ακριβώς μας έκανε "κλικ" κι ας το έχουμε στην άκρη της γλώσσας μας, ειδικά αν έτσι βοηθάμε κάποιους στο μέλλον να λάβουν τα μέτρα τους...

Μπορώ ωστόσο να αναφέρω ότι ένα τόσο προσωπικό θέμα εγώ τουλάχιστον δεν θα το έδινα "σε μια συναδελφο γραμματεα" να μου το κτυπήσει... για να κρυφογελάει ίσως με το πρόβλημα μου στο τηλέφωνο με της φίλες της , ισα ίσα θα το κράταγα όσο πιο προσωπικό γίνεται ακόμα και από δικούς μου ανθρώπους.

Επίσης (καθόλου τυχαία πιστεύω) παρόμοια προβλήματα υψηλού επαγγελματικού επιπέδου και "ύφους" και "ζήλου" είδαμε τελευταία προς μεγάλη μας λύπη . :-[ τους λόγους εξηγεί ο koskar. Είμαι σίγουρος οτι ο Kos1987 διέκρινε κάτι παραπάνω από όσα γράφει όπως και εγώ. Εξάλλου δεν έχουμε κάτι προσωπικό με το νέο μέλος που θέλει να γράψει την εμπειρία του.Καλή επιτυχία και πάλι στο συναδελφο. Αγαπάμε Κύπρο ! Αυτά.
 

Makedonas-64

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο H*C

hair_dreamer είπε:
Το να στελνεις φωτο απο την κλινικη λογικο ειναι να προβληματισει πολλους,αν και εμενα δεν μ ενδιαφερουν οι φωτο γιατι δεν εχουν κανενα νοημα αν δεν δουμε μονο μια,ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ γιατι μεχρι τοτε μονο ενδειξεις ειναι οι φωτο που μαλιστα προκαλουν και συγχυση πολλες φορες.Και το σωστο σαν κυπριος που εισαι ειναι οτι δεν εισαι ελλαδιτης,οχι ελληνας εκτος βεβαια αν δεν νοιωθεις ετσι πραγμα που ειναι δικαιωμα σου και απολυτως σεβαστο.

kalimera file hairdreamer. συμφωνω μαζι σου. τελικα θα βρω αλλο τροπο να ανεβασω φωτογραφιες, ισως με τη βοηθεια καποιου φιλου.οσο για το αν ειμαι ελληνας και νοιωθω και ειμαι ελληνας. δεν υπαρχει συζητηση γι αυτο.σε ευχαρισρω για τισ συμβουλεσ σου.
 

Makedonas-64

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο HDC

icesensei είπε:
@okyalos1 Αγαπητέ φίλε, το θέμα της γλώσσας μην το υποτιμάς καθόλου εκτός απο την διάλεκτο (που εξάλλου δεν είχε διευκρινιστεί μεχρι πριν λίγα μηνύματα), το πρώτο ποστ είναι το μισό ονόματα γιατρών και μάλιστα γραμμένο με τρόπο που ταιριάζει σε κάποιον απο κλινική παρά σε χρήστη:

Εγω και ο καθένας δεν μπορούμε πάντα να σχολιάσουμε με λεπτομέρεια ανοιχτά ότι ακριβώς μας έκανε "κλικ" κι ας το έχουμε στην άκρη της γλώσσας μας, ειδικά αν έτσι βοηθάμε κάποιους στο μέλλον να λάβουν τα μέτρα τους...

Μπορώ ωστόσο να αναφέρω ότι ένα τόσο προσωπικό θέμα εγώ τουλάχιστον δεν θα το έδινα "σε μια συναδελφο γραμματεα" να μου το κτυπήσει... για να κρυφογελάει ίσως με το πρόβλημα μου στο τηλέφωνο με της φίλες της , ισα ίσα θα το κράταγα όσο πιο προσωπικό γίνεται ακόμα και από δικούς μου ανθρώπους.

Επίσης (καθόλου τυχαία πιστεύω) παρόμοια προβλήματα υψηλού επαγγελματικού επιπέδου και "ύφους" και "ζήλου" είδαμε τελευταία προς μεγάλη μας λύπη . :-[ τους λόγους εξηγεί ο koskar. Είμαι σίγουρος οτι ο Kos1987 διέκρινε κάτι παραπάνω από όσα γράφει όπως και εγώ. Εξάλλου δεν έχουμε κάτι προσωπικό με το νέο μέλος που θέλει να γράψει την εμπειρία του.Καλή επιτυχία και πάλι στο συναδελφο. Αγαπάμε Κύπρο ! Αυτά.

καλιμερα φιλε icesencei. οσα λεω ειναι η αληθεια. εγω εχω γραψει το ποστ μου και το καταλαβα πως ειναι γραμμενο σαν εκθεση(βλεπεις ημουν καλος στις εκθεσεις στο σχολειο),αλλα δεν ηξερα με πιο διαφορετικο τροπο θα εμπαινα στο φορουμ. σε παρακαλω ομως φιλε δεν θελω να να συνεχισω αλλο με το θεμα αυτο. μηπως γνωριζεις ποια παιδια απο εδω ηταν στην κλιμακα NW 5-6, και εχουν κανει μεταμοσχευση!
 
Μπλουζα