m3e36 (friend), FUE, 3978g, 17-18/11/2000

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Νομιζω η μύτη της hairline προϋπήρχε απο πριν αν δεις τις αρχικές φωτογραφίες πριν την επέμβαση και απλα τοποθέτησε πανω σε αυτή ο γιατρός και μπήκε πιο μεσα στο V. Οπότε και φαίνεται να προεξέχει.

Προβολή συνημμένου 44222

Ναι, έχεις δίκιο. Άφησε ως είχε την κορυφογραμμή και τοποθέτησε σε βάθος μοσχεύματα. Δεν ξέρω, προσωπικά ήταν το πρώτο πράγμα που μου χτύπησε ότι κάτι είναι αφύσικο. Σε γενικές γραμμές πιστεύω ότι ο φίλος πρέπει να είναι ικανοποιημένος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Ναι, έχεις δίκιο. Άφησε ως είχε την κορυφογραμμή και τοποθέτησε σε βάθος μοσχεύματα. Δεν ξέρω, προσωπικά ήταν το πρώτο πράγμα που μου χτύπησε ότι κάτι είναι αφύσικο. Σε γενικές γραμμές πιστεύω ότι ο φίλος πρέπει να είναι ικανοποιημένος.
Πολλοί άνθρωποι έχουν εμφανές το widow peak και είναι κάτι που τραβάει την προσοχή ιδιάιτερα επειδή αυτό κρατιέται χαμηλά και παρουσίαζεται αραίωση στους κροτάφους, αλλά δεν είναι αφύσικο απλά είναι eye stopper
 

nine

Active Member
Ο πιο αποκαλυπτικός φωτισμός είναι αυτος από πάνω όπως εδώ. Το αποτέλεσμα είναι καλό αλλά πάσχει φανερά, ειδικά στις ενώσεις με τις πλάγιες περιοχές κάνοντας την μμ να φαίνεται. Ο φίλος εδώ έβαλε 3987 x 2.66 = 10.605 τρίχες. Εγώ με πολύ παρόμοιο pattern (αυτός είχε περισσότερο μαλλί στην άδεια περιοχή) έβαλα σε 2μμ 2552+2701-700 (ενίσχυση στα πλάγια) = 4553 x 1.96 = 8.924, δηλαδή 15% λιγότερες τρίχες. Νομίζω ότι για τις τρίχες που έβαλε δεν πήρε το optimum.

Προβολή συνημμένου 44212

Τετοιου τυπου κενο που φεγγιζει εχω κι εγω σε καποια σημεια οπως ακριβως εκει στο ιδιο σημειο και φαινεται αρκετα οταν αφηνω μηκος στο μαλλι γιατι οι γυρω περιοχες που δεν φεγγιζουν εχουν καλυτερη ποιοτητα τριχας. (δεν εχω κανει μμ)

Για εμενα που το εχω φυσικο φαινεται και εχω τον προβληματισμο πως οταν κανω μμ τα επομενα χρονια θα μπορεσει να μπει αναμεσα σε αδυναμα σημεια.
 
Μπλουζα