Lukourgos 2010grafts 24/5/19

Preco

Member
Καλημερα στο γκρουπ.εκανα κ γω εμφύτευση πριν εναμιση μηνα στην αθηνα(δεν μενω αθηνα).μικρο το μπατζετ και προσπαθησα να βρω κατι καλο.η κατάσταση μου ηταν αυτη που βλεπετε στη φωτο 22069
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Preco

Member
Είμαι 33 χρόνων.εκτός απο κει που φαίνεται το πρόβλημα δεν εχω αλλου αραιωση αντιθετως.επισης εχω κ πολυ καλη δοτρια μου πε ο γιατρος.
 

tol

Well-Known Member
Καλημερα στο γκρουπ.εκανα κ γω εμφύτευση πριν εναμιση μηνα στην αθηνα(δεν μενω αθηνα).μικρο το μπατζετ και προσπαθησα να βρω κατι καλο.η κατάσταση μου ηταν αυτη που βλεπετε στη φωτοΠροβολή συνημμένου 22069
Φιλε μου, επαθα ενα σοκ, οταν ειδα τη φωτογραφια.
Μακαρι να μην ειναι αυτο που φανταζομαι.

Η συγκεκριμενη φωτογραφια πότε βγηκε;
Βλεπω σημαδια απο μεταμοσχευση.

Ελπιζω να μην ειναι μετα την επεμβαση.

Ουτε 200 grafts....

Σε ποια κλινικη εγινε η μεταμοσχευση;
 

Preco

Member
Οχι φιλε μου προς θεου πριν την.επεμβαση ειναι την εκανα στο l.p κατω στη γλυφαδα.συνεχιζω κ για να μην κουραζω θα σας δειξω φωτο απ την 6 μερα.οποιαδήποτε ερωτηση δεκτη εντος του εφικτού παντα
 

Συνημμένα

  • IMG_20190530_151444.jpg
    IMG_20190530_151444.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 756

makis25

Well-Known Member
preco ποσες ωρες κρατησε η εξαγωγη; 2500 ευρω για 20κ+ γραφτς ειναι πολυ καλη τιμη . Πολυ υψηλος λογος . Πολλες τριχες . Πολλα πολυτριχα και μεγαλυτερη πιθανοτητα επιβιωσης μοσχευματων .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Preco

Member
preco ποσες ωρες κρατησε η εξαγωγη; 2500 ευρω για 20κ+ γραφτς ειναι πολυ καλη τιμη . Πολυ υψηλος λογος . Πολλες τριχες . Πολλα πολυτριχα και μεγαλυτερη πιθανοτητα επιβιωσης μοσχευματων .
4 ωρες περίπου μακη.ελπίζω σ ενα αξιοπρεπές αποτέλεσμα γτ ματωσα οικονομικα κ κυριως ψυχολογίκα..
 

koumparos

Well-Known Member
Με τέτοιο λόγο πας για σούπερ αποτέλεσμα.Σαν να έβαλες 3000 μοσχεύματα.Μακαρι να έχεις υψηλή φυτρωση διότι αυτός ο λόγος είναι εξωπραγματικός.Βεβαια ίσως χάσεις σε φυσικότητα διότι μάλλον θα έχεις πολλά δυτριχα στις πρώτες σειρές αλλά θα το δούμε στην πράξη.Η συγκεκριμένη κλινική νομίζω θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον στην συνέχεια.
 

Preco

Member
Με τέτοιο λόγο πας για σούπερ αποτέλεσμα.Σαν να έβαλες 3000 μοσχεύματα.Μακαρι να έχεις υψηλή φυτρωση διότι αυτός ο λόγος είναι εξωπραγματικός.Βεβαια ίσως χάσεις σε φυσικότητα διότι μάλλον θα έχεις πολλά δυτριχα στις πρώτες σειρές αλλά θα το δούμε στην πράξη.Η συγκεκριμένη κλινική νομίζω θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον στην συνέχεια.
Μακάρι να παει καλα η φυτρωση κουμπάρε μου αν και γω στο δικό μου το κεφαλι θα προτιμούσα ενα φυσικο αποτέλεσμα περισσότερο.Αυτό που βλέπω αυτες τις μερες είναι πολλές μικρες τριχες να ξεπετάγονται.το μέλλον θα δειξει!
 

vlafo

Well-Known Member
Ο λόγος εξαγωγής δεν είναι ο μαμίσιος αλλά πρέπει να τον ανεβάζει ο l.p και να ακολουθεί το μοντέλο το ισπανικό.
Θυμάμαι υπήρχε και ένα άλλο παιδί που έκανε με τέτοιο λόγο στον συγκεκριμένο.
Σε κάθε περίπτωση αν υπάρξει υψηλή φυτρωτικότητα θα μιλάμε για ένα πολυ δυνατό αποτέλεσμα.
Καλή επιτυχία.
 

Preco

Member
Ο λόγος εξαγωγής δεν είναι ο μαμίσιος αλλά πρέπει να τον ανεβάζει ο l.p και να ακολουθεί το μοντέλο το ισπανικό.
Θυμάμαι υπήρχε και ένα άλλο παιδί που έκανε με τέτοιο λόγο στον συγκεκριμένο.
Σε κάθε περίπτωση αν υπάρξει υψηλή φυτρωτικότητα θα μιλάμε για ένα πολυ δυνατό αποτέλεσμα.
Καλή επιτυχία.
Ευχαριστώ φίλε.το καλο αποτέλεσμα ειναι το ζητούμενο...
 
Μπλουζα