LoverBoy, FUE, 1718 g, 15/6/2023

LoverBoy

Well-Known Member
Ξεχάστε τις διακοπές φέτος, να μείνετε κλεισμένοι σε μπουντρούμι χωρίς παράθυρο, κινητό επιτρέπετε για να βλέπετε τι γίνεται στις παραλίες και να σας τρέχουν τα σάλια. :cool::p
Φαγητό θα έχει?Η να πάμε προς αλκατράζ να περάσουμε καλύτερα που είναι και παραθαλλάσιο?χαχχαχα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Καλησπέρα παιδιά!Έχω μια εβδομάδα που λαμβάνω Φίνα 1,25 μερα παρα μέρα!Σήμερα παρατήρησα ότι στο ύψος του στομαχιου-κοιλιά έχω βγάλει κάτι εξανθήματα με ψιλοφαγούρα.....Γνωρίζει κάποιος αν αυτό είναι παρενέργεια?Έχει κάνει σε κανένα απο εσας κάτι τέτοιο?ή είναι άσχετο?
 

Marios1982

Well-Known Member
Καλησπέρα παιδιά!Έχω μια εβδομάδα που λαμβάνω Φίνα 1,25 μερα παρα μέρα!Σήμερα παρατήρησα ότι στο ύψος του στομαχιου-κοιλιά έχω βγάλει κάτι εξανθήματα με ψιλοφαγούρα.....Γνωρίζει κάποιος αν αυτό είναι παρενέργεια?Έχει κάνει σε κανένα απο εσας κάτι τέτοιο?ή είναι άσχετο?
Άσχετο. Βάλε καμιά φώτο αν θες
 

Dimtr1133

New Member
Ο γιατρός μου πρότεινε θάλασσα κι ως μέσο επούλωσης ανεπιφύλακτα. Απλά μετά ξέβγαλμα με νερό οπωςδήποτε. Σχετικά με την έκθεση στον ήλιο - καθόλου - όπως λέτε.

Αλλά τύπου απόγευμα γιατί να μην ρίξω μια βουτιά; Τρόπος του λέγειν, εννοώ να βουτήξω το κεφάλι μου;
Για ποσό διάστημα μετά την ΜΜ πρέπει να προ φυλάγεσαι τόσο πολύ από τον ήλιο ;;;
 

Alkit

Member
Για ποσό διάστημα μετά την ΜΜ πρέπει να προ φυλάγεσαι τόσο πολύ από τον ήλιο ;;;
Καλησπέρα. Μόλις γύρισα από 3ημερο Πάρο και πέρασα εξαιρετικά αφού είχα κάνει την ΜΜ 13 Ιουνίου.
Αγόρασα ένα καλό καπέλο - εξόχως μαλακό - είναι στο θρεντ δες το. Ήμουν λίγο αστείος αλλά δεν με ένοιαζε και πολύ.

Απόλαυσα την θάλασσα πολύ και τον ήλιο με μέτρο. Βούτηξα κανονικά κεφάλι - μου είχε λείψει η αίσθηση, αφού για χρόνια φόραγα ίνες κάλυψης. Θέλει προσοχή και σεβασμό όχι φοβίες…
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μάλλον ήταν κάτι σαν τσίμπημα που μου προκάλεσε αλλεργία και με μια αλοιφή 2 μερές είμαι αρκετά καλύτερα!
Έλα ρε λοβερ μου θα σε τσιμπάνε κουνούπια σε λίγο και θα περνεις τηλ την κλινική...:D
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλησπέρα. Μόλις γύρισα από 3ημερο Πάρο και πέρασα εξαιρετικά αφού είχα κάνει την ΜΜ 13 Ιουνίου.
Αγόρασα ένα καλό καπέλο - εξόχως μαλακό - είναι στο θρεντ δες το. Ήμουν λίγο αστείος αλλά δεν με ένοιαζε και πολύ.

Απόλαυσα την θάλασσα πολύ και τον ήλιο με μέτρο. Βούτηξα κανονικά κεφάλι - μου είχε λείψει η αίσθηση, αφού για χρόνια φόραγα ίνες κάλυψης. Θέλει προσοχή και σεβασμό όχι φοβίες…
Μπράβο φιλαράκι μου!Χαίρομαι πολύ που πέρασες καλά και το διασκέδασες!Αυτό με τις ίνες και περί ελευθερίας γενικά στην ζωή το καταλαβαίνω απόλυτα καθώς 10 χρόνια φοράω και εγώ!Ελπίζω να μη χτύπησε πολύ ο ήλιος τα μοσχεύματα!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Έλα ρε λοβερ μου θα σε τσιμπάνε κουνούπια σε λίγο και θα περνεις τηλ την κλινική...:D
Και όμως δεν πήρα!!!Ήμουν ψύχραιμο παιδί!!Μάλλον σαν τσίμπημα ψύλου μου είπε η φαρμακοποιός!και έκανε γύρω κάτι εξανθήματα με φαγούρα!Τώρα που έχω μαλλιά θα έχω και ψύλους ρε γμτ?χαχαχαχαχαχ
 

Alkit

Member
Μπράβο φιλαράκι μου!Χαίρομαι πολύ που πέρασες καλά και το διασκέδασες!Αυτό με τις ίνες και περί ελευθερίας γενικά στην ζωή το καταλαβαίνω απόλυτα καθώς 10 χρόνια φοράω και εγώ!Ελπίζω να μη χτύπησε πολύ ο ήλιος τα μοσχεύματα!
Καθόλου θα έλεγα. Άντε κάποια δεύτερα που βούτηξα το κεφάλι, μετά καπάκι ντους και πάλι καπέλο και ομπρέλα. Σούπερ ήταν…
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και όμως δεν πήρα!!!Ήμουν ψύχραιμο παιδί!!Μάλλον σαν τσίμπημα ψύλου μου είπε η φαρμακοποιός!και έκανε γύρω κάτι εξανθήματα με φαγούρα!Τώρα που έχω μαλλιά θα έχω και ψύλους ρε γμτ?χαχαχαχαχαχ
Κάτι ήξερα...
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλησπέρα παιδιά εδώ στα δικά μου νερά!Έχω κλείσει ένα μήνα απο την ΜΜ και ήθελα να ρωτήσω τι να κάνω με κούρεμα?Γύρω γύρω(Δότρια)σκέφτομαι να τα κουρέψω με μηχανή(δικιά μου)σκάλα 6.Με την λήπτρια να περιμένω?Στην κλινική λένε μετά απο 1 μήνα μπορείς να τα κουρέψεις αν θέλεις με αποστειρωμένη μηχανή!
Λέω να τα αφήσω τα πάνω για κανένα 10ημερο ακόμα.....Τι λέτε οι έμπειροι?
 

konelos

Active Member
Μην βάλεις μηχανή στη λήπτρια, τραβάει με δύναμη τα μοσχεύματα, κάνε με αποστειρωμένο ψαλίδι να είσαι σίγουρος,
 
Ποιο είναι το μέγεθος punch εξαγωγης που χρησιμοποιεί η Seneca;
Επίσης βλέπω ότι τσιγκουνεύεται σαν κλινική σε grafts, όλες οι παρουσιάσεις είναι <2500. Για ποιο λόγο συμβαίνει αυτό ;
 

LoverBoy

Well-Known Member
Ποιο είναι το μέγεθος punch εξαγωγης που χρησιμοποιεί η Seneca;
Επίσης βλέπω ότι τσιγκουνεύεται σαν κλινική σε grafts, όλες οι παρουσιάσεις είναι <2500. Για ποιο λόγο συμβαίνει αυτό ;
Εμένα με πήγαν με 0.9!Σε αυτό όταν είχα ρωτήσει μου το είχαν πει εξαρχής!Ότι πάνε μέχρι 2500 όντως και αυτό μου είχαν πει ανάλογα τον ασθενή την δότρια κτλ!Πάνε safe Απο ότι κατάλαβα!Θα σε γελάσω φίλε μου τι να σου πω.....στην τελική και αλλού σου λένε παραπάνω και τι να πιστέψεις!Θα κάτσεις να τα μετρήσεις?
 

montecristo

Well-Known Member
Ποιο είναι το μέγεθος punch εξαγωγης που χρησιμοποιεί η Seneca;
Επίσης βλέπω ότι τσιγκουνεύεται σαν κλινική σε grafts, όλες οι παρουσιάσεις είναι <2500. Για ποιο λόγο συμβαίνει αυτό ;
εδώ σε αυτόν έβαλε η Seneca 4035 grafts σε 2 μέρες. Οπότε πιστεύω ειναι και αναλόγως το πρόβλημα και την έκταση αλλά και τι θα ζητήσει ο καθένας φαντάζομαι.
 
Πηγαίνουν πολύ συντηρητικά. Ο συγκεκριμένος χρειαζόταν 3000-3500 μπροστά και μετά σε δεύτερη άλλα 2000-2500 πίσω.
 
Μπλουζα