Lorenzo cons Ιούνιος 2023

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ενημερώνω ότι σε όσους μου στέλνουν pm για τα cons θα απαντήσω συγκεντρωτικά κάποια στιγμή με ότι χρειάζεται. Ως εκ τούτου δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας αν δεν σας απαντώ. Όλα τα pm είναι καταγεγραμμένα και θα τα επεξεργαστώ κάποια στιγμή όταν πλησιάσει ο καιρός.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα παρακαλέσω όσους έχουν στείλει pm για cons να απάντησουν στις ερωτήσεις που τους έχω στείλει το συντομότερο δυνατόν αν θέλουν να τους συμπεριλάβω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παρακαλώ να απαντάτε σε ΟΛΑ τα ερωτήματα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα παρακαλέσω να μην μου στέλνετε ερωτήσεις αν έλαβα αυτά που μου στείλατε και αν όλα είναι οκ. Λαμβάνω δεκάδες τέτοια και δεν έχω χρόνο. Θα απαντώ μόνο σε όσους χρειάζεται, δηλαδή σε αυτούς που δεν έχουν δώσει πλήρεις απαντήσεις.
 

TopBoy

Member
Θα παρακαλέσω όσους έχουν στείλει pm για cons να απάντησουν στις ερωτήσεις που τους έχω στείλει το συντομότερο δυνατόν αν θέλουν να τους συμπεριλάβω.

Θα ήθελα να ρωτήσω ποια ειναι τα κριτήρια επιλογής των μελών ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είναι πολυπαραγοντικά, ξεκινά από το ποιος πρωτοστέλνει μήνυμα, ποιος απαντά στις ερωτήσεις σωστά και έγκαιρα, ποιος έχει περισσότερο ανάγκη από consultation με βάση το κεφάλι, την ηλικία, την αγωγή, κλπ
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
To deadline για συμμετοχή λήγει αύριο 8/5 μέχρι το τέλος της ημέρας. Αυτό ισχύει και για όλους όσους μου χρωστάνε απαντήσεις με τα στοιχεία που ζητήθηκαν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παρότι είχα γράψει ότι θα στείλω pm χθες δεν το έχω κάνει ακόμα γιατί είμαι σε μια συννενόηση με τον γιατρό για τις διαθέσιμες ώρες.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα