Krotafoi, fue, 1785 grafts, 11/12/2017

tasos33

Well-Known Member
Είναι γνωστό ότι οι μμ με τον Μάρα χρεώνονται 2.5 ε/graft ενώ με την Χριστίνα 2.1 ε/graft. Ειδικά με τον Μάρα η τιμή είναι ακλόνητη δε παίζει σεντς πιο κάτω, ακόμα και στα υποτιθέμενα τσιράκια της hdc δε κατεβαίνει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krotafoi

Member
Είναι γνωστό ότι οι μμ με τον Μάρα χρεώνονται 2.5 ε/graft ενώ με την Χριστίνα 2.1 ε/graft. Ειδικά με τον Μάρα η τιμή είναι ακλόνητη δε παίζει σεντς πιο κάτω, ακόμα και στα υποτιθέμενα τσιράκια της hdc δε κατεβαίνει.
Ok
4χιλ έδωσα, ας πάνε όλα καλά και μικρή η ποσοστιαία διαφορά...
 

DoctorWho

Well-Known Member
Νομιζω δεν θα εχει πολλες γυναικες γιατρους γενικα διοτι αφενος οι γυναικες αποφευγουν τις χειρουργικες ειδικοτητες, αφετερου ενας ανδρας θα ενδιαφερθει για τη μεταμοσχευση μαλλιων λογω ιδιου προβληματος και κατ επεκταση θα παθιαστει. Υπαρχει δλδ το προσωπικο στοιχειο.. αντιστοιχα με το οτι καποιος που εχασε προσωπο απο καρκινο η επαθε ο ιδιος θα γινει καλυτερος ογκολογος..
 

naruto

Well-Known Member
Καλη φυτρωση φιλε μου
εχεις αψογα χαρακτηριστικα τριχας ,εφηβος θα γινεις.

Αποψη μου ειναι λαθος το κατεβασμα hairline γτ ποτε δεν ξερεις ποσο θα εξελιχθει η αα.Eιτε εχεις αα ειτε δεν εχεις.Απο την στιγμη που εισαι στο 80% των ανδρων που εχουμε αα και εχεις χασει ηδη καποια λιγα μαλλια,τοτε υπρχει πιθανοτητα να συνεχισεις να χανεις με αργους παντα ρυθμους.

Να αναφερω ενδεικτικα τον παππου μου.Στα 45 του ηταν Norwood 0.Εφηβικη hairline και τρομερη πυκνοτητα.
Τωρα ειναι 3ν προς 4.Ναι ειναι 70 πια και δεν τον νοιαζει το μαλλι και μπλα μπλα μπλα...

Αν ομως και ο φιλος μας εδω ειναι μια τετοια περιπτωση?Δεν προκειτε να κινδυνεσυσει να ξεμεινει ποτε απο μοσχευματα βεβαια.
Θα ταλαιπωρηθει ομως αν αρχισει να υποχωρει κ αλλο η δικια του μαμισια hairline και θα εχει κενα στο κεφαλι του μεταξυ μεταμοσχευμενης και μαμισιας hairline.

Μακαρι να εχει σταματησει τελειως η αα σου και να εισαι για παντα μαλλιας
 

krotafoi

Member
Καλη φυτρωση φιλε μου
εχεις αψογα χαρακτηριστικα τριχας ,εφηβος θα γινεις.

Αποψη μου ειναι λαθος το κατεβασμα hairline γτ ποτε δεν ξερεις ποσο θα εξελιχθει η αα.Eιτε εχεις αα ειτε δεν εχεις.Απο την στιγμη που εισαι στο 80% των ανδρων που εχουμε αα και εχεις χασει ηδη καποια λιγα μαλλια,τοτε υπρχει πιθανοτητα να συνεχισεις να χανεις με αργους παντα ρυθμους.

Να αναφερω ενδεικτικα τον παππου μου.Στα 45 του ηταν Norwood 0.Εφηβικη hairline και τρομερη πυκνοτητα.
Τωρα ειναι 3ν προς 4.Ναι ειναι 70 πια και δεν τον νοιαζει το μαλλι και μπλα μπλα μπλα...

Αν ομως και ο φιλος μας εδω ειναι μια τετοια περιπτωση?Δεν προκειτε να κινδυνεσυσει να ξεμεινει ποτε απο μοσχευματα βεβαια.
Θα ταλαιπωρηθει ομως αν αρχισει να υποχωρει κ αλλο η δικια του μαμισια hairline και θα εχει κενα στο κεφαλι του μεταξυ μεταμοσχευμενης και μαμισιας hairline.

Μακαρι να εχει σταματησει τελειως η αα σου και να εισαι για παντα μαλλιας
Ανεβάζω κάποιες ακόμα φωτό που ίσως βοηθήσουν να αναδειχθεί ότι η hairline στο κέντρο κατέβηκε ελάχιστα. Θα δείτε ότι έχουν ξυριστεί τα υπάρχοντα μαλλιά μου περιμετρικά και αν ζουμαρετε θα δείτε θυλακια να εφάπτονται της μαύρης γραμμης. Δεξιά και αριστερά πάλι έχουν ξυριστεί τα υφιστάμενα μαλλια μου κατά 0,5 εκ.+
Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!
f94ee89cebd23c93d790e5ecd8007b67.jpg
940d2402ce7b87dcc9b98673f373aa37.jpg
 

tasos33

Well-Known Member
Με αυτές τις φώτο φαίνεται ότι μπροστά ουσιαστικά δεν έχει κατέβει η hairline η έχει κατέβει ελάχιστα,αν κρίνουμε από τις ξυρισμένες τρίχες που διακρίνονται.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Με αυτές τις φώτο φαίνεται ότι μπροστά ουσιαστικά δεν έχει κατέβει η hairline η έχει κατέβει ελάχιστα,αν κρίνουμε από τις ξυρισμένες τρίχες που διακρίνονται.

Οπότε μην βγάζετε έτσι εύκολα συμπεράσματα αγαπητέ μου φίλε tasos33.
Συγγνώμη ρε παιδιά από κλινικές εξωτερικού δεν γίνονται τέτοιες προσεγγίσεις δηλαδή σε μερικό κατέβασμα hairline κροτάφους κτλ?
Αν βλέπαμε κάτι τέτοιο στο τουρκο δεν θα λέγατε κάτι για επιθετική προσέγγιση αυτήν την στιγμή και θα χειροκροτουσατε,ασε που μπορεί να τον μπούκωνε και 2800-3000 grafts εάν είχε το μαρούλι ο φίλος έτσι για την πλάκα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλη φυτρωση φιλε μου
εχεις αψογα χαρακτηριστικα τριχας ,εφηβος θα γινεις.

Αποψη μου ειναι λαθος το κατεβασμα hairline γτ ποτε δεν ξερεις ποσο θα εξελιχθει η αα.Eιτε εχεις αα ειτε δεν εχεις.Απο την στιγμη που εισαι στο 80% των ανδρων που εχουμε αα και εχεις χασει ηδη καποια λιγα μαλλια,τοτε υπρχει πιθανοτητα να συνεχισεις να χανεις με αργους παντα ρυθμους.

Να αναφερω ενδεικτικα τον παππου μου.Στα 45 του ηταν Norwood 0.Εφηβικη hairline και τρομερη πυκνοτητα.
Τωρα ειναι 3ν προς 4.Ναι ειναι 70 πια και δεν τον νοιαζει το μαλλι και μπλα μπλα μπλα...

Αν ομως και ο φιλος μας εδω ειναι μια τετοια περιπτωση?Δεν προκειτε να κινδυνεσυσει να ξεμεινει ποτε απο μοσχευματα βεβαια.
Θα ταλαιπωρηθει ομως αν αρχισει να υποχωρει κ αλλο η δικια του μαμισια hairline και θα εχει κενα στο κεφαλι του μεταξυ μεταμοσχευμενης και μαμισιας hairline.

Μακαρι να εχει σταματησει τελειως η αα σου και να εισαι για παντα μαλλιας


Ρε συ Naruto ο άνθρωπος είναι ηδη 42 ,φαίνεται σοβαρός ,ξέρει τι θέλει+διαβασμένος+προσγειωμενος.
Δηλαδή εάν τον έτρωγε να το κάνει τι θα περίμενε να φτάσει 50 ετών δηλαδή?
Ρε παιδιά τι διαβάζω σε αυτό το νήμα από όλους σας σήμερα ΕΛΕΟΣ δηλαδή.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Είναι γνωστό ότι οι μμ με τον Μάρα χρεώνονται 2.5 ε/graft ενώ με την Χριστίνα 2.1 ε/graft. Ειδικά με τον Μάρα η τιμή είναι ακλόνητη δε παίζει σεντς πιο κάτω, ακόμα και στα υποτιθέμενα τσιράκια της hdc δε κατεβαίνει.

Εσύ από που ήξερες ότι χρεώνει η Χριστίνα 2,10-2,20?
 

Stripar

Established Member
Καλά
"εδώ ο κόσμος το έχει τούμπανο και εσύ κρυφό καμάρι"...

Τις νέες χαμηλότερες τιμές του 2018 περιμένουμε τώρα !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλά
"εδώ ο κόσμος το έχει τούμπανο και εσύ κρυφό καμάρι"...

Τις νέες χαμηλότερες τιμές του 2018 περιμένουμε τώρα !

Stripar εγώ ούτε που ξέρω ούτε ήξερα την κοπέλα να σου πω την αλήθεια. Το όνομα της τελευαταια το άκουσα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Περίμενα εσύ να το ξέρεις πριν από μενα....

Εγώ σου λέω ούτε καν το όνομα της ήξερα ούτε καν ότι αναλαμβάνει αυτή χειρουργεία.
Ήξερα ότι είναι μια κοπέλα εκεί που μαθαίνει από τότε που πήγα με το salonikio άλλα δεν έδωσα σημασία.
 

krotafoi

Member
Κύριοι σας παρακαλώ μην μου "χαλάτε" το thread. Το ξέρετε καλύτερα από εμένα ότι όταν αρχίσουν τα προσωπικά, κουράζουν τον αναγνώστη. Έχω λάβει την μικρή γνώση που έχω, σε μεγάλο ποσοστό από το ελληνικό φόρουμ. Κουράζει όμως απίστευτα να θέλεις να λάβεις πληροφορίες και να υπάρχει πληθώρα αναρτήσεων με "άσχετο" του τίτλου περιεχόμενο. Θυμάμαι να κατεβαίνω ολόκληρες σελίδες μόνο και μόνο για να συνεχίσω στην ουσία της υπόθεσης. Σε ξενόγλωσσα φορούμ , αυτό είναι περιορισμένο σε μεγάλο βαθμο. Είναι κρίμα καθώς η ποιότητα της πληροφορίας στο ελληνικό είναι σε υψηλό επίπεδο. Ας μην το κάνουμε αυτό άλλο, για τους μελλοντικούς φίλους μας που θα αναζητούν πληροφορίες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

koumparos

Well-Known Member
Kαλη επιτυχια.Εισαι καλος υποψηφιος με καλη τριχα και δοτρια.Προσωπικα θα πηγαινα ποιο συντηρητικα χωρις καθολου κατεβασμα με λιγο ποιο συντηρητικο κλεισιμο στους κροταφους.Φενεται καθαρα οτι οι κροταφοι σου εχουν αρχισει και μπαινουν μεσα και δεν ξερω κατα ποσο αυτο ειναι μονο της ηληκιας.Δεν θελω να σε τρομαξω και σου ευχομαι να μην εχει ξεκινησει η αα και να πας ετσι μεχρι τα βαρια γεραματα.Καλη φυτρωση και νομιζω οτι εκανες πολυ καλη επιλογη κλινικης και περιμενουμε με ενδιαφερον το αποτελεσμα της δουλειας της νεας γιατρου.
 

naruto

Well-Known Member
Ρε συ Naruto ο άνθρωπος είναι ηδη 42 ,φαίνεται σοβαρός ,ξέρει τι θέλει+διαβασμένος+προσγειωμενος.
Δηλαδή εάν τον έτρωγε να το κάνει τι θα περίμενε να φτάσει 50 ετών δηλαδή?
Ρε παιδιά τι διαβάζω σε αυτό το νήμα από όλους σας σήμερα ΕΛΕΟΣ δηλαδή.
Δεν θα επρεπε να περιμενεια να φτασει 50
απλως δεν ειναι σωστο να κατεβασει hairline στο κεντρο της .Αν ω μη γενοιτο υποχωρησουν τα δικα τυ μαμα μαλλια τοτε τι?Θα εχει κενο μεταξυ μεταοσχευμενων και μαμισιων.Γελιο θεαμα δηλαδη.
Οι ξενοι μεγαλογιατροι το κανουν αλλα με την προοπτικη οτι ο πελατης παιρνει φινα.
Για μενα το σωστο θα ηταν οπως ειπε ο stripar και ο κουμπαρος απλα να κλεισει του κροταφους και μεχρι εκει.Το κατεβασμα εστω και για λιγα χιλιοστα ειναι ρισκο ...
 
Μπλουζα