Konstantinos AHC , 2100 Grafts Fue 21-09-2020

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Και εγω ακόμα δεν το πιστεύω οτι πηγε τόσο καλα , μακάρι να εχουν όλοι ανάλογα αποτελέσματα σε όποια κλινική και αν διαλέξουν , στα υπόλοιπα δεν θα διαφωνήσω με κανέναν ουτε μπορώ να προσθέσω κάτι,
 
  • Like
Reactions: spi

dimitraza

Member
Δότρια και χτένισμα προς τα πάνω.

Βούρτσα αδερφέ!!!
Και εγω ακόμα δεν το πιστεύω οτι πηγε τόσο καλα , μακάρι να εχουν όλοι ανάλογα αποτελέσματα σε όποια κλινική και αν διαλέξουν , στα υπόλοιπα δεν θα διαφωνήσω με κανέναν ουτε μπορώ να προσθέσω κάτι,
Κωνσταντίνε πραγματικά πάρα πολύ καλό αποτέλεσμα!!! Να το χαίρεσαι το μαλλάκι σου. Άντε ελπίζω και στα δικά μας!
 
Κωνσταντίνε πραγματικά πάρα πολύ καλό αποτέλεσμα!!! Να το χαίρεσαι το μαλλάκι σου. Άντε ελπίζω και στα δικά μας!
Nα το ψαξεις καλα και οι γνώσεις που θα αποκτήσεις απο εδω να σε οδηγήσουν στο άριστο αποτέλεσμα που θέλεις.
 

andy.k

Active member
Πολύ καλό το αποτελεσμα και ο σχεδιασμός της hairline φυσικοτατος (και απόλυτα ταιριαστός με την ηλικία σου - χωρίς να θέλω να υπονοησω ότι σε πήραν τα χρόνια).Μεγάλη αλλαγή.Η δοτρια σε αυτό το μήκος φαίνεται απειραχτη.
 

veg

Active Member
εκανα μια αναδρομη να θυμηθω τον φιλο Κωσταντινο και ειδα οτι φαινοταν πολυ καλα και στους 3 μηνες (δηλαδη δεν φαινοταν κατι το περιεργο που σε καποιους φαινεται ) και στους 5 μηνες και τωρα φυσικα .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα