Keratene alphactive - DHT blocker

kapa

Μέλος του προσωπικού
gianniskritikos είπε:
καπα μιας και το κοβεις πλεων στη μεση... με τις εξετασεις τι παιζει? αμα υπολογιζουμε συμφωνα με τα λεγομενα της ετεριας οτι ριχνει 50% ΔΗΤ τωρα λογικα μπορει να σου ριχνει 20% η 25% και ειχα αναφαιρει οτι ειναι χαμιλο γι ανα κανουμε διαγνωση σε καμια περιπτωση δεν σου λεω να ξαναπας στο 1 ολοκληρο αφου δεν υποχορουσαν οι παρενεργειες λεω μηπος γινεται να κανεις νορις τις εξετασεις γιατι λεει οτι 7 μερες μετα την διακοπη του σταδιακα επανερχεσε οποτε αμα πας αυριο για εξετασεις αμα εισαι 2ρη μερα με μισο λογικα θα δειξει κανα 40% μειωση οποτε λεμε οτι οντως λεει αληθια για την δραση του

θα ανεβασω παλι για τις εξετασεις.
απλα μειωσα σημερα και αυριο να ξεκουραστω λιγο,οι ενοχλησεις ειναι μερες τωρα και κατανταει κουραστικο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
kapa είπε:
οι ενοχλησεις συνεχιζουν,λιγο καλυτερα σημερα λογο μειωσης δοσολογιας.
επισης ριχνω ματιες σε αυτο http://www.ebay.com/itm/1000-EMPTY-gel-GELATIN-CAPSULES-SIZE-0-BULK-Kosher-/130555638465?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e65b8f2c1
που ισως χρησιμοποιησω,να μοιραζω την καθε μια καψουλα σε δυο.
απο οτι βλεπω η μια καψουλα μου πεφτει βαρια

καππα τι να πω εισαι πολυ μπροστα...
τιβρηκε ο ανθρωπος καψακια για να μειωση την δοσολογια..εισια για πολλα respect......... :laie:


somari είπε:
συμφωνα με τα λεγομενα της ετεριας οτι ριχνει 50% ΔΗΤ τωρα λογικα μπορει να σου ριχνει 20% η 25%

η μείωση είναι εκθετική, όχι γραμμική...

τι εννοεις σομαρι δεν το πιανω,για να μαι ειλικρινεις αν μπορεις κανε μου ενα update στον εγκεφαλο :blush:
 

somari

Active Member
Καταρχάς είναι λίγο "κοροιδία" το ότι ρίχνει την ΔΥΤ ξέρω γω σε κάποια τιμή (ίσως με το που το εφαρμόζεις, οκ)... απλά βάζεις το φάρμακο, κάνει την δουλειά του, και μετά έχει να κάνει με τον χρόνο ημιζωής του και πόσο χρειάζεται για να εξασθενήσει (μεγάλος χρόνος ημιζωής = μία μεγάλη δόση ημερησίως, μικρός = παραπάνω δόσεις αλλά μικρότερες ημερησίως)... Οπότε μετά το πως λειτουργεί το φάρμακο, έχει να κάνει με το πως "χάνεται" στον οργανισμό σου, ακολουθεί εκθετική κατανομή

446674d5e977a19edc6e3aba4d47a70c.png


(και μάλιστα χωρίς σταθερό ρυθμό εξασθένησης), που σημαίνει δεν ακολουθεί την απλή αναλογική (δηλαδή γραμμική κατανομή) α ποσότητα = 50% καταστροφή της ΔΥΤ, α/2 ποσότητα = 25% ΔΥΤ, αυτό ίσως να ισχύει πάλι μόνο στην αρχή της εφαρμογής
 

baldy

Member
ρε σομαρι,ποιος θα φανταζοταν οτι θα χρησιμοποιουσες τις ανωτερες μαθηματικες σχεσεις που σου μαθαιναν στο πανεπιστημιο για τη φαλακρα
 

baldy

Member
παιδια εχω ανταλλαξει μερικα μηνυματα με την κερατενε,αλλα εχω μια αμφιβολια με την εγκυροτητα,κανονικα θα επρεπε να ειχε γινει σαλος με τα προιντα τους πραγμα που δεν συμβαινει,πχ προσφερουν σερουμ και σαμπουαν με dht blockers και μαλιστα για καθημερινη χρηση κατι αλλο που δεν βλεπω στην αγορα.Η επικοινωνια μου μαζι τους ηταν φιλικη αλλα δεν μου φανηκε επαγγελματικη θα σας παραθεσω τα μαιλ που ανταλλαξαμε και κριντε


εγω εγραψα μετα το μαιλ που ανταλλαξα και το ειδατε καπου στις σελιδες 45,47 δεν θυμαμαι ακριβως το ακολουθο

thank you for replying

well if you want to promote your products here,you can do a little research,i found a site that may help you,you can comunicate here http://www.pharmacon.gr/index.php?language=eng

If and when your products will be available here please inform me

as for now,how can i get them.What are the terms of payment,how many days it takes to bring them here.Also in the serum you write that you must use it if you are over 25 why?


η απαντηση που ελαβα

Many thanks for the tip,
we’ll contact them to see if they are interested.

As for now, you can only get them online in our shop at keratene.com/shop
You can pay with a multiple choice of methods. Look here http://www.keratene.eu/shop/content/5-secure-payments
The delivery itself takes 5 to 7 days.

The topic products are designed per age group, using various concentrations.
The serum Keratene SerComplex happens to be recommended for men above 25 due to its concentration.
If you are under 25, you can try it but it may be slightly too concentrated for you.
Do not forget to use it in combination with the Keratene shampoo. These products are fully compatible and work synergistically.
PS: for you only, use the discount code WELCOME10 to get 10% off on your purchase ;)
 

gianniskritikos

New Member
μιλαμε για ενα προιον 1 χρονου και λιγοτερο στο οποιο θελουν να βγαλουν λεφτα στα οποια μαλλον δεν εχουν ουτε για διαφημιση δεν μπορουμε να κρινουμε ετσι αποψη μου...
 

baldy

Member
γιαννη μου φανηκε περιεργο το κλεισιμο του ματιου στο τελος,μπορει να ειμαι υπερβολικος δεν ξερω μου φανηκε καπως αντιεπαγγελματικο.Νομιζω ουτε εξαμηνο δεν ειναι τα προιντα τους
 

weznem

Well-Known Member
baldy είπε:
γιαννη μου φανηκε περιεργο το κλεισιμο του ματιου στο τελος,μπορει να ειμαι υπερβολικος δεν ξερω μου φανηκε καπως αντιεπαγγελματικο.Νομιζω ουτε εξαμηνο δεν ειναι τα προιντα τους

μην δεινεις τοσο σημασια σε αυτο,δεν λεει τιποτα.......αλλα μας νοιαζουν αν κανει αυτα που υποσχεται θα το προμηθευτεις απο την εταιρια τους,βγαλε μια προπληρωμενη καρτα και δεν εχεις να φοβασαι τιποτα ιδιως αγορες μεσω pay-pal..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Θα κάνω μια άμεση σύγκριση με την φιναστεριδη.
Εναρξη φιναστεριδης,δεύτερη μέρα νερωμενο σπερμα,έναν μήνα μετα πόνος στους ορχεις πτώση λιμπιντο.
Keratene,πρώτη εβδομάδα πόνος στους ορχεις,κουραση υπερβολικη για 5-6 μερες,καθε τρεις ωρες ηθελα παλι υπνο,σταθερό σπερμα,σταθερη λιμπιντο.
Και συνεχίζουμε....
 

Helpless

New Member
kapa είπε:
Θα κάνω μια άμεση σύγκριση με την φιναστεριδη.
Εναρξη φιναστεριδης,δεύτερη μέρα νερωμενο σπερμα,έναν μήνα μετα πόνος στους ορχεις πτώση λιμπιντο.
Keratene,πρώτη εβδομάδα πόνος στους ορχεις,κουραση υπερβολικη για 5-6 μερες,καθε τρεις ωρες ηθελα παλι υπνο,σταθερό σπερμα,σταθερη λιμπιντο.
Και συνεχίζουμε....

Τώρα ποσες μερες εισε στο κερατιν?
 

weznem

Well-Known Member
Helpless είπε:
kapa είπε:
Θα κάνω μια άμεση σύγκριση με την φιναστεριδη.
Εναρξη φιναστεριδης,δεύτερη μέρα νερωμενο σπερμα,έναν μήνα μετα πόνος στους ορχεις πτώση λιμπιντο.
Keratene,πρώτη εβδομάδα πόνος στους ορχεις,κουραση υπερβολικη για 5-6 μερες,καθε τρεις ωρες ηθελα παλι υπνο,σταθερό σπερμα,σταθερη λιμπιντο.
Και συνεχίζουμε....

Τώρα ποσες μερες εισε στο κερατιν?

νομιζω γυρω στις 3 βδομαδες ειναι καπα..φιλε
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
φαινεται να λειτουργει διαφορετικα απο την φιναστεριδη,ελπιζω να ειναι ετσι και να μην αλαζουν μονο οι χρονοι
 

danny9

New Member
Αίτημα από τον παραγωγό: Ποιος μπορεί να βοηθήσει να μεταφραστεί η Kératene εγχειρίδιο στα ελληνικά;Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας είναι απαραίτητη!Δωρεάν προϊόντα που προσφέρονται!
Απάντηση στα αγγλικά.
ευχαριστίες
 
Μπλουζα