Just finished my consultation with dr koray erdogan at asmed, istanbul (18/6/18)

aeratos28

Just aeratos
Το παίζω πολιτισμένος και μιλάω ωραία,χαχαχαχαχαχα..ξέρεις ότι είμαι στο τσακ να βρίσω αλλά κάνω ασκήσεις αναπνοής που μου είπε ο γιατρός και έχω δει βελτίωση μεγάλη..ηρεμώ εύκολα πλέον..χαχαχαχα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Τάσο που είσαι ρε..έχω μπλέξει λίγο παραπάνω με τη δουλειά και έχω χάσει τη μπάλα αλλα αλλα ψιλο παρακολουθώ λίγο το φορουμ..αυτός ο Μάριος δεν αλλάζει με τπτ..σαν τη χήρα στο κρεβάτι κάνει..θέλει να το παίζει μόντελος στα γκομενάκια και θέλει μαλλί mariano di vaio το ρεμαλι..για αυτό μυξοκλαιγεται όλη την ώρα...χαχαχαχα
 

MariosOik

Active Member
Τάσο που είσαι ρε..έχω μπλέξει λίγο παραπάνω με τη δουλειά και έχω χάσει τη μπάλα αλλα αλλα ψιλο παρακολουθώ λίγο το φορουμ..αυτός ο Μάριος δεν αλλάζει με τπτ..σαν τη χήρα στο κρεβάτι κάνει..θέλει να το παίζει μόντελος στα γκομενάκια και θέλει μαλλί mariano di vaio το ρεμαλι..για αυτό μυξοκλαιγεται όλη την ώρα...χαχαχαχα
Χαχαχαχαχαχα Di Vaio σκετο σαν τον φορ χαχα
 

aeratos28

Just aeratos
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα,τι λακαμας είσαι ρε ..Τάσο,να ξέρεις ότι έχει υποσχεθεί καφέ ο Μάριος κέρασμα,και εννοείται ότι θα βάλει και τα σουβλάκια ,δεν την γλυτώνει με ένα καφέ μόνο..μόλις χαλαρώσω από τα τρεξίματα θα ανέβω Αθήνα για συνάντηση ,κανονίστε να συναντηθούμε και όποιος άλλος θέλει εννοειται
 

MariosOik

Active Member
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα,τι λακαμας είσαι ρε ..Τάσο,να ξέρεις ότι έχει υποσχεθεί καφέ ο Μάριος κέρασμα,και εννοείται ότι θα βάλει και τα σουβλάκια ,δεν την γλυτώνει με ένα καφέ μόνο..μόλις χαλαρώσω από τα τρεξίματα θα ανέβω Αθήνα για συνάντηση ,κανονίστε να συναντηθούμε και όποιος άλλος θέλει εννοειται
Εννοείται αυτό...! Έχει κλείσει
 

vag25

Well-Known Member
θέλει να έχει το ίδιο ακριβώς μαλλί στα 30 τώρα που είναι με όταν ήταν 5 χρόνων στο νήπιο..

Mα και στο νηπιο να παρεις τα αγορακια σε τετοιες συνθηκες θα φανει δερμα χαχα.

depositphotos_143483627-stock-photo-portrait-of-a-boy-with.jpg
 

aeratos28

Just aeratos
Χαχαχαχαχα,ακριβώς..αυτό που λέμε τώρα εμείς,ο Μάριος δεν το καταλαβαινει.θελει υπό αυτές τις συνθήκες να δείχνει εντελώς γεμάτος..εδώ ακόμα και το πιτσιρίκι δείχνει αραιο,γιατί είναι φυσιολογικό,ο Μάριος δεν το δέχεται..Μάριε,το πιτσιρίκι εδώ τι προδιάθεση έχει?πιστεύω ο john έχει δικιο..1 mg φίνα τώρα,και μόλις πάει γυμνάσιο,ντούτα για να ενισχύσει το θέμα λόγο συνήθειας της φινας?:confused::D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikolakis

Well-Known Member
Που να τον δείτε και από κοντά, από τις φωτο χάνει κιολας
Κρίμα όμως ο καημενος εχει πρόβλημα, κάτι αντίστοιχο με αυτό που παθαίνουν όσοι πάσχουν από νευρική ανορεξία κ ενώ είναι σκελετωμενοι βλέπουν τον εαυτό τους στο καθρέφτη για χοντρο έτσι κ ο Μάριος ενώ είναι Μπεζος βλέπει τον εαυτό του στο καθρέφτη για Σεφερλη.
:(
 

PROF

Active Member
Η προσωπική μου άποψη διαβάζοντας και παρακολουθώντας επί πολλά χρόνια σχεδόν όλα τα μεγάλα διεθνή forum είναι,
ότι στις περιπτώσεις των ασθενών με ΝW3 και άνω που προχωρούν σε μμ η συντριπτική πλειονότητα των φωτογραφιών που ανεβαίνουν στα forum αποτυπώνουν μια ωραιοποιημένη έως μια πάρα πολύ ωραιοποιημένη εικόνα της πραγματικής κατάστασης που έχει επέλθει μετά τη μμ.

Όλα τα παραπάνω τα αναφέρω για πολλές περιπτώσεις όπου παιδιά δείχνουν στις φωτό τους να μαυρίζουν φουλ στο κεφάλι όταν μετά από τη μμ δεν έχουν στη χτυπημένη από την ΑΓΑ περιοχή του κεφαλιού τους σχεδόν ούτε το 1/4 από τα grafts που έχει αυτή τη στιγμή ο Μάριος, όταν αντίθετα βλέπουμε πως ασπρίζει ο βούρτσας Μάριος στις φωτό που του έβγαλε κάτω από πραγματικά δύσκολες συνθήκες φωτισμού και με αντίστοιχη γωνία, προ μμ βεβαίως, ο γάτος Koray.

Χαρακτηριστικό παράδειγμα το πως μπορεί να αλλάξει το αποτέλεσμα η γωνία και ο φωτισμός και μάλιστα με όλες τις φωτό τραβηγμένες σε εξωτερικό χώρο μπορείτε να δείτε στο κάτωθι περιστατικό του Pinto όπου το crown, ανάλογα με το φωτισμό και τη γωνία λήψης, στη μία φαίνεται φουλ άδειο και στην άλλη φουλ αφάνα.

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?f=16&t=71376&start=90
 

MariosOik

Active Member
Είπα να πω μια καλησπέρα στο φόρουμ...! Επειδή μέσα από εδώ γνώρισα φίλους, γλίτωσα καταστάσεις και σταδιακά σταμάτησα να ασχολούμαι τελείως με το μαλλί, αισθάνομαι τυχερός που είμαι μέλος...! Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού σε όλους παίδες...! Κοντεύουμε τα 8 χρόνια φίνα και 14 μήνες από την διακοπή μίνοξ, χωρίς παρενέργειες ευτυχώς... Είδωμεν
 
Μπλουζα