John_john1,fue hdc 2841 grafts crown 12-13/03/2019

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φαίνετε καλή δουλειά να έχει γίνει και φαντάζομαι σε 1 χρόνο που θα έχει γίνει πιο χοντρή η τρίχα ακόμα πόσο ακόμα θα μαυρίσει. Τι NW ήσουν όταν ξεκίνησες γιατί με ενδιαφέρει η περίπτωση σου?

Είμαι στην δεύτερη μεταμόσχευση τώρα φίλε dimi. Θα πήγαινα καθαρό Nw5 προς 6 ίσως μελλοντικά.
Σε αυτόν το σύνδεσμο μπορείς να ρίξεις ένα μάτι από την πορεία τις πρώτης μου μεταμόσχευσης. https://www.hairlossgr.com/threads/john_john1-strip-hdc-3338-grafts-16-7-2012.4563/

Από την σελίδα 6 και μετά έχει φωτογραφίες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nine

Active Member
John_John βάζεις minoxidil που προτείνουν κάποιες κλινικές μετά την μμ για κάποιο χρονικό διάστημα;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ένα από τα 4 διαμερίσματα τις κλινικής που έμεινα.
Επίσης η κλινική διαθέτει ακόμη 2 Studio.
Όλα βρίσκονται διπλά στην κλινική.

10.jpg
04.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tsek

Well-Known Member
Εδω δείχνει πιό μεγάλο το κενό σου. Τα πλαϊνά φαίνονται ταλαιπωρημένα πάντως. Καλή υπομονή
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos athina

Active Member
Εδω φιλε.Σχεδον καθημερινα ειμαι στο φορουμ απλα δεν πολυγραφω...Ψαχνομαι και εγω για μεταμοσχευση στο crown οπως σου ειχα πει παλια.
 

giwrgos athina

Active Member
Εδω φιλε.Σχεδον καθημερινα ειμαι στο φορουμ απλα δεν πολυγραφω...Ψαχνομαι και εγω για μεταμοσχευση στο crown οπως σου ειχα πει παλια.
 

giwrgos athina

Active Member
Εδω φιλε.Σχεδον καθημερινα ειμαι στο φορουμ απλα δεν πολυγραφω...Ψαχνομαι και εγω για μεταμοσχευση στο crown οπως σου ειχα πει παλια.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
44 ημέρες μετά την μεταμόσχευση στο crown και όλες οι τρίχες ήδη έχουνε πέσει.
Στην δουλειά μου πλέον όλοι ξέρουν τι έκανα.
Χθες τα κούρεψα λίγο με την δικιά μου κουρευτική στα 9 χιλιοστά περιμετρικά στην δότρια και μόνο.
Τα υπόλοιπα μαλλάκια από την πρώτη μου μεταμόσχευση του 2012 μεγαλώνουν κανονικά.

P4266218.JPG


P4266219.JPG
P4266220.JPG
P4266229.JPG
P4266231.JPG
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Υπομονη' Γιαννη αρχισε η δυσκολη' περιοδος, η δοτρια σου στο πισω μερος δειχνει' σαν να μη σε ακουμπησαν, στο πλαι εχεις ακομη πληγες ομως κ ισως να φταει το στριπ σε αυτο, καλη συνεχεια !
 

Pes

Active Member
Υπομονη' Γιαννη αρχισε η δυσκολη' περιοδος, η δοτρια σου στο πισω μερος δειχνει' σαν να μη σε ακουμπησαν, στο πλαι εχεις ακομη πληγες ομως κ ισως να φταει το στριπ σε αυτο, καλη συνεχεια !
Ίσως είναι τα σπυράκια που βγάζουμε μετά από fue και όχι πληγές.. Καλή επιτυχία
 
Μπλουζα