Ji

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Καλησπέρα . Γράψε Ελληνικά τα γκρικλις δεν επιτρέπονται ! Αφιέρωσε χρόνο και διάβασε το φόρουμ , θα βρεις απαντήσεις σε όλες τις απορίες και θα μπορέσεις μόνος σου να επιλέξεις κλινική !
 

aris rokos

Active Member
Τι να σου πω δεν ξέρω Αλλά από την έρευνα που έκανα ο Αναστασάκης μου κάθεσαι Ξέρεις κανένα περιστατικό που πήγε εκεί
 

chrisk100

Member
Πως κατεληξες στον Αναστασάκη φίλε; Άσε τον στην ησυχία του. Δεν πουλάει και τοπικ πια για να σου δώσει δώρο μετά το χειρουργείο.:D
Εφόσον είσαι κάτοικος Γερμανίας πετάξου δίπλα στο Βέλγιο που ειναι όλοι οι καλοί συγκεντρωμένοι και κάνε κάποια σοβαρά consultation για να δεις πως θα κινηθεις και ξεχνα την Ελλάδα.
 

aris rokos

Active Member
Πως κατεληξες στον Αναστασάκη φίλε; Άσε τον στην ησυχία του. Δεν πουλάει και τοπικ πια για να σου δώσει δώρο μετά το χειρουργείο.:D
Εφόσον είσαι κάτοικος Γερμανίας πετάξου δίπλα στο Βέλγιο που ειναι όλοι οι καλοί συγκεντρωμένοι και κάνε κάποια σοβαρά consultation για να δεις πως θα κινηθεις και ξεχνα την Ελλάδα.


Από αυτά που είδα στο site του Και κάποια βίντεο που συμμετάσχει σε όλα τα συνέδρια παγκοσμίως και είναι γραμμένος της παγκόσμιας εταιρείας Τι να σου πω δεν ξέρω ; Για Βέλγιο ποιος προτείνεις ;
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε οποιος μιλάει για τον Αναστασάκη λέει μια ίδια καραμέλα..έχει πάει σε όλα τα συνέδρια παγκοσμίως και είναι μέλος της παγκόσμιας μπλα μπλα..και σε ρωταω εγώ.. ΚΑΙ? Έχεις δει κανένα αποτέλεσμα του πουθενά παγκοσμίως?όχι ..ένα παιδί είχε πάει για μεταμόσχευση εκεί και μας έλεγε εδώ στο φόρουμ ότι στους 5-6 μήνες αν θυμάμαι καλά πού πήγε για να τον δει ο γιατρός πως πηγαίνει ,του έριχνε τοπικ για να τον βγάλει φωτό.δουλευομαστε τώρα?καλά σου λέει ο chrisk100,δεν πας μια βόλτα στο Βέλγιο?
 

koumparos

Well-Known Member
Να πας Τουρκία η Ισπανία εάν σε παίρνει οικονομικά.Για Αναστασάκη κανένα σχόλιο ,δεν έχουμε δει ούτε ένα αποτέλεσμα για να τον κρινουμε και έκανε και μαιμουδια με το τοπικ όπως είπε ο αερατος.
 

aris rokos

Active Member
Τι να σας πω ρε παιδιά εμένα μου άρεσε που κάνει και μόνος του τις επεμβάσεις όχι όπως τις άλλες κλινικές τελοσπάντων έχω κλείσει ραντεβού την επόμενη Τετάρτη να με δει από κοντά και μου είπε άμα θέλω μπορεί την επόμενη εβδομάδα να κάνω την μεταμόσχευση
 

chrisk100

Member
@aris rokos γιατροί καλοί που μου έρχονται στα γρήγορα στο μυαλό στο Βέλγιο ειναι o Lupanzula o ferudini, o bisanga, de reys και άλλοι που δεν θυμάμαι. Θέλει ψάξιμο. Πρέπει να κανεις consultation για να δεις δότρια και να βγάλεις πλάνο.
Όπως λέει και ο κουμπάρος πήγαινε και Ισπανία και Τουρκία ερντογαν.
Κάτσε διάβασε το φόρουμ γιατί βλέπω δεν γνωρίζεις πολλά.
Τώρα που θα πας Αναστασάκη ειναι καλός στη θεωρία αλλά πρακτικά δεν. Θα χάσεις τον χρόνο σου που θα πας
 

aris rokos

Active Member
@aris rokos γιατροί καλοί που μου έρχονται στα γρήγορα στο μυαλό στο Βέλγιο ειναι o Lupanzula o ferudini, o bisanga, de reys και άλλοι που δεν θυμάμαι. Θέλει ψάξιμο. Πρέπει να κανεις consultation για να δεις δότρια και να βγάλεις πλάνο.
Όπως λέει και ο κουμπάρος πήγαινε και Ισπανία και Τουρκία ερντογαν.
Κάτσε διάβασε το φόρουμ γιατί βλέπω δεν γνωρίζεις πολλά.
Τώρα που θα πας Αναστασάκη ειναι καλός στη θεωρία αλλά πρακτικά δεν. Θα χάσεις τον χρόνο σου που θα πας
Που έχεις κάνει εσύ ;; Είσαι γενικά ευχαριστημένος ;; Ευχαριστώ για το χρόνο σου
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ari ολοι σου λενε προσεχε με τον Αναστασακ* εσυ εκει. Μονο παραπονα εχουμε ακουσει για αυτον.
Αν πραγματικα σε ενδιαφέρει το κεφαλι σου και δεν μπηκες να μας δωσεις πληροφοριες διαβασε 5 πραγματα και δες πραγματικα αποτελέσματα εδω μεσα.
Καλη επιτυχία
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φίλε Aris βάλε φωτογραφίες να σε δούμε.Τι ηλικία έχεις και τι μπάτζετ διαθέτεις για μεταμόσχευση.
Έχεις διαβάσει καθόλου το φόρουμ με τα περιστατικά μεταμοσχευσεων γιατί εδώ και καιρό βλέπω να έχεις μια εμμονή με τον γιατρο.
 

aris rokos

Active Member
Φίλε Aris βάλε φωτογραφίες να σε δούμε.Τι ηλικία έχεις και τι μπάτζετ διαθέτεις για μεταμόσχευση.
Έχεις διαβάσει καθόλου το φόρουμ με τα περιστατικά μεταμοσχευσεων γιατί εδώ και καιρό βλέπω να έχεις μια εμμονή με τον γιατρο.
 

Συνημμένα

  • 5F10532F-00BF-4C0D-BD5E-F0AD427AA9A8.jpeg
    5F10532F-00BF-4C0D-BD5E-F0AD427AA9A8.jpeg
    2.9 MB · Προβολές: 83

aris rokos

Active Member
Είμαι 39 χρονών Δεν έχω κάποια εμμονή απλώς μου φαίνεται πιο ψαγμένος + ότι από τι μου γράφετε και βλέπω όλοι γιατροί που κάνουνε μόνοι τους τις μεταμοσχεύσεις είναι η καλύτερη στην Ευρώπη έτσι το σκέφτηκα και εγώ γιατί είναι ο μόνος που κάνει μόνος του τις επεμβάσεις
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Είσαι 39 και έχεις αρκετά κάλο μαλλάκι + ότι βοηθάει και το χρώμα.
Μπορείς να κάνεις καλή δουλειά και να κλείσει το θέμα σου μια για πάντα.
Βγάλε και άλλες φωτογραφίες να δούμε. Πλαϊνές,μπρος & δότρια.
 

aris rokos

Active Member
Φίλε Aris βάλε φωτογραφίες να σε δούμε.Τι ηλικία έχεις και τι μπάτζετ διαθέτεις για μεταμόσχευση.
Έχεις διαβάσει καθόλου το φόρουμ με τα περιστατικά μεταμοσχευσεων γιατί εδώ και καιρό βλέπω να έχεις μια εμμονή με τον γιατρο.
Φίλε Aris βάλε φωτογραφίες να σε δούμε.Τι ηλικία έχεις και τι μπάτζετ διαθέτεις για μεταμόσχευση.
Έχεις διαβάσει καθόλου το φόρουμ με τα περιστατικά μεταμοσχευσεων γιατί εδώ και καιρό βλέπω να έχεις μια εμμονή με τον γιατρο.
Είσαι 39 και έχεις αρκετά κάλο μαλλάκι + ότι βοηθάει και το χρώμα.
Μπορείς να κάνεις καλή δουλειά και να κλείσει το θέμα σου μια για πάντα.
Βγάλε και άλλες φωτογραφίες να δούμε. Πλαϊνές,μπρος & δότρια.
 

Συνημμένα

  • 42BF0C38-465D-4F15-AF50-792AE3143C5C.jpeg
    42BF0C38-465D-4F15-AF50-792AE3143C5C.jpeg
    2.6 MB · Προβολές: 63

aris rokos

Active Member
Σε εναν καλο γιατρο στο κεφαλι σου μπορουν να γινουν παπαδες!!!
Την επόμενη Τετάρτη όπως έγραψα και παραπάνω έχω ραντεβού με τον Αναστασάκη να δούμε τι θα μου πει από κοντά .. Είναι ο μόνος που κάνει μόνος του την μεταμόσχευση τι να πω και εγώ από ότι έχω ψάξει
 

naruto

Well-Known Member
Την επόμενη Τετάρτη όπως έγραψα και παραπάνω έχω ραντεβού με τον Αναστασάκη να δούμε τι θα μου πει από κοντά .. Είναι ο μόνος που κάνει μόνος του την μεταμόσχευση τι να πω και εγώ από ότι έχω ψάξει
Ούτε τζάμπα
Ούτε να με πλήρωναν βασικά δεν πήγαινα στον mr toppic
Ελπίζω για το καλό σου να μην σε τουμπαρει
 

Veron

Well-Known Member
Να σου πω την αληθεια ουτε στο ραντεβου δεν θα πηγαινα με τον Αναστασακη.Το feedback που υπαρχει εδω μεσα ειναι αρνητικο.Θα πηγαινα σε πιο δοκιμασμενες λυσεις!
 
Μπλουζα