Ibarumah, fue, 1787g, 15-16/10/2018, μμ στην κλινικη lp (λευτερης παπανικολαου)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
5ος μήνας λπιπον...
Βρεγμένα:
Screenshot_2019-03-20-17-20-29-326_com.miui.gallery.png

Screenshot_2019-03-20-17-20-26-082_com.miui.gallery.png

IMG_20190320_172151.jpg

Screenshot_2019-03-20-17-21-11-927_com.miui.gallery.png
 

Ibarumah

Active Member
Να πω απλά ότι στο crown πιάνω παντού τρίχες σαν γενια δύο ημερών,οι οποίες όμως δε φαινόνται στη φωτό
 

Ibarumah

Active Member
Λοιπον...η δική μου οπτική ποια είναι...
Στους κροτάφους που δεν είχα ούτε τρίχα,τώρα έχω ψιλοαραια εκεί τα μαλλιά αλλά ΕΧΩ μαλλιά! Μπροστά δηλαδή μου αρέσει πολύ η εικόνα παρόλο που δεν είναι στους κροτάφους το ίδιο πυκνά με τα άλλα μαμά μαλλιά .είναι σημαντική η διαφορά με πριν αλλά δεν είναι σε βαθμό να λένε όλοι πωπω που βρήκες τόσο μαλλί σίγουρα έκανες επέμβαση. Είναι τόσο όσο πρέπει.και αυτό είχα σαν ζητούμενο εξαρχής.

Όσον αφορά το crown,στο οποίο επίσης δεν είχα ούτε τρίχα...
Ακόμα δεν έχω σαφή εικόνα γιατί έχει πολύ εξέλιξη ακόμα αλλά προς το παρών αυτό που με ικανοποιει ειναι ότι όταν με έβλεπες πριν προφίλ ήταν σα ναχω φάει τηγανια πίσω και φαινόταν πλακουτσωτο το κεφαλι.τωρα που έχει αρχίσει και βγαίνει τρίχα δε φαίνεται πλέον έτσι που είναι ήδη μια βελτίωση στην εικόνα παρόλο που δεν εχουν βγει ακόμα όλες οι τρίχες (αυτές δηλαδή που νοιωθω τώρα με το χέρι σαν γενια δύο ημερών)
 

Ibarumah

Active Member
Στο κομμάτι δηλαδή που έχω κυκλώσει δεν είχε καθόλου μαλλιά.
Οπότε όπως καταλαβαίνετε αν και αραιά τα νέα μαλλιά είναι σημαντική βελτιωση.

IMG_20190321_102500.jpg
 

Veron

Well-Known Member
H hairline αν και αραιη(φυσιολογικο για τα grafts που εβαλες) φαινεται φυσικοτατη
 

Ibarumah

Active Member
Τρία πράγματα ήθελα για να θεωρήσω πετυχημένη την επέμβαση.
1)φυσική hairline
2)η δοτρια να μην είναι φαγωμενη
3) το crown να μαυρισει

Τα δύο πρώτα τα πετύχαμε.
Αναμονή τώρα να δούμε και το τελευταίο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Είχατε φαγωθεί μερικοί ότι η δοτρια θαναι σα ναχε σκάσει νάρκη και μπροστά η hairline θαναι χάλια.
Σας είπα κάντε λίγο υπομονή να δούμε τσάμπα με σκασατε απτό άγχος
 

makis25

Well-Known Member
ναι , εγω ειμαι ενας απο αυτους που σε σκασαν , με συγχωρεις . Ειναι απρεπες και ασχημο να αγχώνεις καποιον που μολις εκανε επεμβαση . Δε νομιζω πως θα ξανασχολιασω νηματα στο μελλον απο παιδια που μολις καναν μεταμοσχευση για να το αποφυγω.
 
Μπλουζα