Ibarumah, fue, 1787g, 15-16/10/2018, μμ στην κλινικη lp (λευτερης παπανικολαου)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
3.5 μήνες από την επέμβαση..

IMG_20190207_210827.jpg
IMG_20190207_210812.jpg
IMG_20190207_210849.jpg
IMG_20190207_211034.jpg
IMG_20190207_211011.jpg
 

Ibarumah

Active Member
Μπορείς να βγάλεις μια φώτογραφια που να φαίνεται το crown σου από πάνω όπως στις πρώτες φωτο που ανέβασες στο νήμα?

Ναι θα βγάλω απλά προσπαθώ μισή ώρα για μια σωστή φωτογραφία,το κινητό μου βγάζει χάλια.
 

Ibarumah

Active Member
Ρε παιδιά όταν έκανα την επέμβαση μιλάγαμε ασταμάτητα και τώρα που ξεκινάνε τα αποτελέσματα δε μιλάει κανείς .
 

aeratos28

Just aeratos
Ξεκινάνε.οπως είπες.τι θες να σου πούμε ρε μαν?επίσης σου είπαν πως χρειάζονται άλλες φωτό..ουσιαστικά το crown δεν φαίνεται.ανεβασε άλλες φωτό λοιπόν,όπως είπες και εσύ ότι θα κάνεις και άσε λίγο καιρό να περάσει και θα σου πουν τη γνώμη τους..στην αρχή εισαι
 
Γενικά υπάρχει πολύς κόσμος πιστεύω που παρακολουθεί την περίπτωση σου.Εισαι το πρώτο περιστατικό του Γιατρού.Απλα βαζε καλές φώτο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

VKG

New Member
Καλησπέρα, ο γιατρός σου τι σου είπε όταν τον επισκέφτηκες για τον επενέλεγχο? Σου πρότεινε κατι άλλο για βελτίωση (π.χ. θεραπεία με φάρμακα, βιταμίνες, minoxidil ή νέα επέμβαση)?
 

Tsek

Well-Known Member
Για να ανέβει εύκολα μια φωτογραφία μην την ανεβαζετε αυτούσια.
Καντε την Print Screen και αμέσως πέφτουν τα mb που τρώει
 

Ibarumah

Active Member
Καλησπέρα, ο γιατρός σου τι σου είπε όταν τον επισκέφτηκες για τον επενέλεγχο? Σου πρότεινε κατι άλλο για βελτίωση (π.χ. θεραπεία με φάρμακα, βιταμίνες, minoxidil ή νέα επέμβαση)?

Καλησπέρα .όχι δεν πρότεινε κάτι άλλο,είπε ότι όλα τα βλέπει φυσιολογικά κ τα ξαναλέμε στο 6μηνο όπου θα έχουμε πιο καθαρή εικόνα.

Πάντως τώρα είμαι στον 3.5 μήνα...
Στους κροτάφους έχω λίγο αραιό το νέο μαλλί όπως αναμενόταν αλλά σίγουρα είναι ΠΟΛΥ καλύτερη η εικόνα από πριν που δεν είχα τίποτα απολυτως.
Πίσω στο crown πιάνω παντού τρίχες πολύ πολυ μικρές σαν γενια λίγων ημερών οπότε υποθέτω θέλουν το χρόνο τους ακόμα εκεί για να έχω σωστή εικόνα.ειναι βέβαια και οι νέες τρίχες που δεν έπεσαν ποτέ και είναι τώρα αρκετά μεγάλες αλλά είναι λίγες αυτές.παντως έχω ένα προαίσθημα ότι το σημείο που με απασχολούσε κυρίως που είναι αυτό θα γεμίσει γιατί πιάνοντας με το χέρι πιάνω παντού τρίχες.
 

Veron

Well-Known Member
Καλησπέρα .όχι δεν πρότεινε κάτι άλλο,είπε ότι όλα τα βλέπει φυσιολογικά κ τα ξαναλέμε στο 6μηνο όπου θα έχουμε πιο καθαρή εικόνα.

Πάντως τώρα είμαι στον 3.5 μήνα...
Στους κροτάφους έχω λίγο αραιό το νέο μαλλί όπως αναμενόταν αλλά σίγουρα είναι ΠΟΛΥ καλύτερη η εικόνα από πριν που δεν είχα τίποτα απολυτως.
Πίσω στο crown πιάνω παντού τρίχες πολύ πολυ μικρές σαν γενια λίγων ημερών οπότε υποθέτω θέλουν το χρόνο τους ακόμα εκεί για να έχω σωστή εικόνα.ειναι βέβαια και οι νέες τρίχες που δεν έπεσαν ποτέ και είναι τώρα αρκετά μεγάλες αλλά είναι λίγες αυτές.παντως έχω ένα προαίσθημα ότι το σημείο που με απασχολούσε κυρίως που είναι αυτό θα γεμίσει γιατί πιάνοντας με το χέρι πιάνω παντού τρίχες.

Τωρα αρχιζει το καλο,υπομονη!
 

VKG

New Member
Μια χαρά. Οπότε λίγο υπομονή ακόμα και εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελεσματα!
 

Ibarumah

Active Member
Μόλις έκλεισα 5 μήνες...
Μου κάνει εντύπωση που στο crown νοιωθω τρίχες σαν γενια δύο ημερών
.. τόσο αργά βγαίνουν πια;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μόλις έκλεισα 5 μήνες...
Μου κάνει εντύπωση που στο crown νοιωθω τρίχες σαν γενια δύο ημερών
.. τόσο αργά βγαίνουν πια;

Τώρα που έκανα και εγώ crown μου έδωσαν 7-8 μήνες χρόνο για την φυτρωση...άστα να πάνε!
 

Ibarumah

Active Member
Ρε το άτιμο...
Πιάνω παντού σαν γενια δύο ημερών αλλά δε βλέπω ναχει μαυρίσει η περιοχξ ακόμα και δε ξέρω τι να περιμενω
Άντε να δουμε
 
Μπλουζα