HOBBIES... To know us better..

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: HOBBIES... To know us better..

SHOOTER είπε:
Έχεις καθόλου επαφή;Αδυναμία έχω στα springfield(για πιστόλια) και στα S&W(για περίστροφα).
Αλλά γενικότερα ότι κάτσει....Δεν με πειράζει..

καλα μη φανταστεις οτι εχω και τρελες γνωσεις απλα οσα ξερω τουλαχιστον απο το επαγγελμα και απο τα υπηρεσιακα που διαθετουμε...
στη σχολη ριξαμε με πιστολι usp kai s&w,περιστροφο magnum 44,και ενα αλλο περιστροφο(μαπα)....αυτα απο οπλα χειρος....τωρα υπηρεσιακο εχω usp compact..(κλασικα).
 

SHOOTER

Member
Απ: HOBBIES... To know us better..

giannis13 είπε:
καλα μη φανταστεις οτι εχω και τρελες γνωσεις απλα οσα ξερω τουλαχιστον απο το επαγγελμα και απο τα υπηρεσιακα που διαθετουμε...
στη σχολη ριξαμε με πιστολι usp kai s&w,περιστροφο magnum 44,και ενα αλλο περιστροφο(μαπα)....αυτα απο οπλα χειρος....τωρα υπηρεσιακο εχω usp compact..(κλασικα).

Η συμβουλή μου είναι να το εξασκείς.Ποτέ δεν ξέρεις....Αχρείαστο να'ναι.
Καλό και το usp,έχω ρίξει,αλλά το compact χανόταν στα χέρια μου...Μου φάνηκε μικρό.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: HOBBIES... To know us better..

SHOOTER είπε:
Η συμβουλή μου είναι να το εξασκείς.Ποτέ δεν ξέρεις....Αχρείαστο να'ναι.
Καλό και το usp,έχω ρίξει,αλλά το compact χανόταν στα χέρια μου...Μου φάνηκε μικρό.

εχεις δικιο...χρειαζεται εξασκηση απλα με αυτα τα λεφτα που παιρνουμε το σκεφτομαι...δεν ξερω και ποσο παει η συνδρομη σε σκοπευτηρια και τα σχετικα...
απλα αν ποτε παω το θεμα ειναι να βρω σκοπευτηριο οπου θα ριχνω και ''ξερες''-στημενες βολες αλλα και βολες με σεναριο δηλαδη σαν σε ενα πραγματικο περιστατικο....
 

SHOOTER

Member
Απ: HOBBIES... To know us better..

giannis13 είπε:
εχεις δικιο...χρειαζεται εξασκηση απλα με αυτα τα λεφτα που παιρνουμε το σκεφτομαι...δεν ξερω και ποσο παει η συνδρομη σε σκοπευτηρια και τα σχετικα...
απλα αν ποτε παω το θεμα ειναι να βρω σκοπευτηριο οπου θα ριχνω και ''ξερες''-στημενες βολες αλλα και βολες με σεναριο δηλαδη σαν σε ενα πραγματικο περιστατικο....

Νομίζω ότι σε αστυνομία, στρατό κλπ κάνουν καλύτερες τιμές στην εγγραφή.Η συνδρομή πάει ανάλογα τον σύλλογο 20 με 100 ευρώ.Η συνδρομή ξεκινάει όμως από 1η του χρόνου.Αυτό που ζητάς λέγεται πρακτική σκοποβολή και είναι διάφορες 'πίστες' με κίνηση.Πριν περίπου 20 μέρες είχαμε το παγκόσμιο πρωτάθλημα στη Ρόδο.Εάν είσαι Αθήνα δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος σύλλογος με καλή προπόνηση σε αυτό...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα