HDC Hair Clinic 16/07/2021 - Dr.Kyriakos Maras - 3655 Grafts FUE - 43 ετών,Nw 5.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
- Αποτέλεσμα από την - HDC Hair Clinic Cyprus -

~ Μεταμόσχευση 3655 Grafts (μοσχεύματα) FUE.
~ Norwood 5.
~ Ασθενής ετών 43.
~ Αποτέλεσμα πριν & μετά 6 μήνες.
~ Επικεφαλής γιατρός ο Δρ. Κυριάκος Μάρας.

Πρόκειται για ασθενή ετών 43 ο οποίος θέλησε να ξεκινήσει από την κορυφή του (Crown) στην πρώτη του μεταμόσχευση η οποία παρουσιάστηκε στο παρακάτω Link με 2728 μοσχεύματα.

10 μήνες αργότερα προχώρησε στην δεύτερη χειρουργική επέμβαση στο μπροστινό μέρος για 3655 μοσχεύματα η οποία παρουσιάζεται παρακάτω.

Έτσι αυτός ο ασθενής έχει κάνει 2 επεμβάσεις FUE με συνολικά 6385 μοσχεύματα.


13.jpg
14.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

feanor

Active Member
καταπληκτικο αποτελεσμα να ρωτησω ο ασθενης ακολουθουσε η ξεκινησε τωρα καποιου ειδους αγωγη? Ευχαριστω πολυ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Μεταμόρφωση!!!! Πέραν απο την δότρια που προσομοιάζει αφρικάνικο πυγμαίο σκαντζόχοιρο, άλλα στοιχεία δεν υπάρχουν ?
 

Συνημμένα

  • αφρικανικός-pygmy-σκαντζόχοιρος-34140411.jpg
    αφρικανικός-pygmy-σκαντζόχοιρος-34140411.jpg
    222.4 KB · Προβολές: 81

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μεταμόρφωση!!!! Πέραν απο την δότρια που προσομοιάζει αφρικάνικο πυγμαίο σκαντζόχοιρο, άλλα στοιχεία δεν υπάρχουν ?

~ Μεταμόσχευση 3655 Grafts (μοσχεύματα) FUE.
~ Norwood 5.
~ Ασθενής ετών 43.
~ Αποτέλεσμα πριν & μετά 6 μήνες.
~ Επικεφαλής γιατρός ο Δρ. Κυριάκος Μάρας.
Και ημερομηνία μεταμοσχευσης.

Αυτά είναι και τα στάνταρ στοιχειά που ζητούσε ο mod άλλα δυστυχώς άλλα δεν μου δίνουν.
Τα έχω πει χιλιάδες φορές παιδιά ότι αυτά τα στοιχειά και μόνον δίνουμε.
Δεν έχει να κάνει με απόκρυψη των στοιχείων. Είναι περίπλοκο στο να δώσω μια απάντηση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

oreo

Well-Known Member
~ Μεταμόσχευση 3655 Grafts (μοσχεύματα) FUE.
~ Norwood 5.
~ Ασθενής ετών 43.
~ Αποτέλεσμα πριν & μετά 6 μήνες.
~ Επικεφαλής γιατρός ο Δρ. Κυριάκος Μάρας.
Και ημερομηνία μεταμοσχευσης.

Αυτά είναι και τα στάνταρ στοιχειά που ζητούσε ο mod άλλα δυστυχώς άλλα δεν μου δίνουν.
Τα έχω πει χιλιάδες φορές παιδιά ότι αυτά τα στοιχειά και μόνον δίνουμε.
Δεν έχει να κάνει με απόκρυψη των στοιχείων. Είναι περίπλοκο στο να δώσω απάντηση.
Σε συμπαθώ John κ δεν θέλω να τοποθετηθώ. Έκανα επίτηδες την ερώτηση. Ευχαριστώ για την απάντηση.
Θα ήθελα όμως αν μπορούσες να μεταφέρεις την ανάγκη του φόρουμ, να ξέρει 5 αριθμούς παραπάνω ρε αδερφέ.
 

obi one

Active Member
~ Μεταμόσχευση 3655 Grafts (μοσχεύματα) FUE.
~ Norwood 5.
~ Ασθενής ετών 43.
~ Αποτέλεσμα πριν & μετά 6 μήνες.
~ Επικεφαλής γιατρός ο Δρ. Κυριάκος Μάρας.
Και ημερομηνία μεταμοσχευσης.

Αυτά είναι και τα στάνταρ στοιχειά που ζητούσε ο mod άλλα δυστυχώς άλλα δεν μου δίνουν.
Τα έχω πει χιλιάδες φορές παιδιά ότι αυτά τα στοιχειά και μόνον δίνουμε.
Δεν έχει να κάνει με απόκρυψη των στοιχείων. Είναι περίπλοκο στο να δώσω απάντηση.
να προσθέσω ότι ούτε σε μένα ήταν διαθέσιμα αλλά στοιχεία εκτός από αυτά που παρουσιάζεις κ εσύ. Ο λόγος είναι κατά την γνώμη μου ότι δεν υπάρχουν άλλα στοιχεία γιατί ο γιατρός δεν προχωράει σε πιο λεπτομερείς μετρήσεις κ σχεδιάζει το πλάνο του περισσότερο με βάση την εμπειρία του..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
να προσθέσω ότι ούτε σε μένα ήταν διαθέσιμα αλλά στοιχεία εκτός από αυτά που παρουσιάζεις κ εσύ. Ο λόγος είναι κατά την γνώμη μου ότι δεν υπάρχουν άλλα στοιχεία γιατί ο γιατρός δεν προχωράει σε πιο λεπτομερείς μετρήσεις κ σχεδιάζει το πλάνο του περισσότερο με βάση την εμπειρία του..

Απλα καταγράφουν και τα μοσχεύματα μονά,διπλά κτλ.
 
Μπλουζα