HDC Hair Clinic 09/06/2021 & 11/02/2022 - Dr.Christina Vrionidou - 3400+2350=5750 Grafts FUE - 46 ετών,Nw 6.

nick90

Well-Known Member
Στο φόρουμ έχουμε 2 αρνητικά περιστατικά απο τη γιατρο Βρυωνίδου που δεν πήγαν όπως πρέπει του @Pampos1991 και του @Kalow . Ο kalow είχε και ταλαιπωρημένη δότρια μετά την επέμβαση πέρα από οτι δεν πήρε το αναμενόμενο αποτέλεσμα στη λήπτρια, τα οποία είχε επιβεβαιώσει ο Lorenzo στο consultation που πήγε μετά την επέμβαση του στην HDC.

 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γιάννη, έχει αποτυχημένα περιστατικά η Βρυωνίδου;
Δεν μου έχει πέσει κάτι σε αντίληψη όλα αυτά τα χρόνια από πουθενά ούτε η αλήθεια.
Απο το 2019 που ειχα κανει στην ιδια γιατρο εως τωρα πιστευω ειναι απο τις καλες επιλογες και θα ξανα εκανα μαζι τις.
Σιγουρα ομως κανει καθημερινα περιστατικα αν εχει γινει κατι σε καποιον δεν το γνωριζω.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Να σου πω, αν δεν απατώμαι είναι η μοναδική περίπτωση από τους γιατρούς που συζητάμε για την οποία έχουμε επίσης ανεξάρτητα περιστατικά και δεν έχω αντιληφθεί κάποιο στο οποίο να μην έχει πάει καλά. Δεν έχω ψάξει βέβαια σε ξένα φόρουμ. Αν ισχύει κάτι τέτοιο σκέφτομαι ότι θα πρέπει να μπει στις προτάσεις μας για χαμηλού κόστους μεταμοσχεύσεις από γιατρό με καλά αποτελέσματα.
Αυτο λεω και γω παραπανω.
 

bobby

Well-Known Member
Είναι στατιστικά αδύνατο να μην έχει και κάποια αποτυχημένα περιστατικά. Τα οποία προφανώς δεν θα τα διαφήμιζε η κλινική εδώ…. Όμως, με τα όσα έχω δει εδώ, στα μάτια μου αποτελεί μια αξιόπιστη, καλή και VFM επιλογή.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Στο φόρουμ έχουμε 2 αρνητικά περιστατικά απο τη γιατρο Βρυωνίδου που δεν πήγαν όπως πρέπει του @Pampos1991 και του @Kalow . Ο kalow είχε και ταλαιπωρημένη δότρια μετά την επέμβαση πέρα από οτι δεν πήρε το αναμενόμενο αποτέλεσμα στη λήπτρια, τα οποία είχε επιβεβαιώσει ο Lorenzo στο consultation που πήγε μετά την επέμβαση του στην HDC.


Και στο πρώτο μάλιστα έχω σχολιάσει, ευχαριστώ.

Δεν μου έχει πέσει κάτι σε αντίληψη όλα αυτά τα χρόνια από πουθενά ούτε η αλήθεια.
Απο το 2019 που ειχα κανει στην ιδια γιατρο εως τωρα πιστευω ειναι απο τις καλες επιλογες και θα ξανα εκανα μαζι τις.
Σιγουρα ομως κανει καθημερινα περιστατικα αν εχει γινει κατι σε καποιον δεν το γνωριζω.

Οκ, ευχαριστώ.
 
Μπλουζα