HDC Hair Clinic 05/11/2019 - Dr.Kyriakos Maras - 2981 Grafts FUE - 31 ετών,Nw 4.

manly_Man

Well-Known Member
Ανάλογος την έκταση τις διάχυτης αραίωσης.
Αν η διάχυτη έχει αρκετό μαλλάκι ακόμη και είναι ριψοκίνδυνο τότε ίσως να προτείνουμε τον ασθενή να περιμένει να εξελιχθεί και άλλο η τριχόπτωση και να έρθει μελλοντικά.

Αν σε μια διάχυτη επίσης δούμε ότι χρειάζεται πχ. σε ολόκληρο το κεφάλι 3000 μοσχεύματα τότε ίσως να είναι απαγορευτικό να μπούμε διότι καταλαβένεις ότι υπάρχει ακόμη αρκετό μαλλί.

Σε αυτό που ρωτάς παίζουν ρόλο κάποιοι παράγοντες αν δεν δεις το κεφάλι δεν μπορείς ακριβώς να απαντήσεις.
Αυτο ειναι που σας διαφοροποιει ομως john john απο καποιες κλινικες του εξωτερικου που αναλαμβανουν και τετοιες περιπτωσεις που ειναι πιο δυσκολες με τη χρηση φιναστεριδης παραλληλα... Απο οτι εχω δει το μοτιβο των επεμβασεων που αναλαμβανετε ειναι συγκεκριμενο...μια περιοχη τη φορα με την προυποθεση να εχουν πεσει τα περισσοτερα μαλλια εκει...

Αν το αλλαζατε αυτο μελλοντικα τοτε θα μπορουσε να ανεβει επιπεδο η κλινικη.... Κατα τα αλλα συμφωνω οτι η HDC δινει αποτελεσματα με καλη πυκνοτητα και φυσικοτητα... οπως και το συγκεκριμενο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αυτο ειναι που σας διαφοροποιει ομως john john απο καποιες κλινικες του εξωτερικου που αναλαμβανουν και τετοιες περιπτωσεις που ειναι πιο δυσκολες με τη χρηση φιναστεριδης παραλληλα... Απο οτι εχω δει το μοτιβο των επεμβασεων που αναλαμβανετε ειναι συγκεκριμενο...μια περιοχη τη φορα με την προυποθεση να εχουν πεσει τα περισσοτερα μαλλια εκει...

Αν το αλλαζατε αυτο μελλοντικα τοτε θα μπορουσε να ανεβει επιπεδο η κλινικη.... Κατα τα αλλα συμφωνω οτι η HDC δινει αποτελεσματα με καλη πυκνοτητα και φυσικοτητα... οπως και το συγκεκριμενο

Κοίτα να δεις υπάρχουν καθημερινά περιστατικά από το εξωτερικό που δεν έχω δει καν και άτομα με διάχυτη τα οποία τα αναλαμβάνουμε,άλλα να σε δώσω ένα παράδειγμα του Stripar που είχε κάνει Loretzo σε αυτήν την περίπτωση δεν θα τον βάζαμε για χειρουργείο.
Στην Ελλαδική αγορά όμως υπάρχει πιο αυστηρότητα ΠΛΕΟΝ ,όπως επίσης αν κάποιο περιστατικό είναι πανεύκολο άλλα ο ασθενής δείχνει κακή προδιάθεση με τον χαρακτήρα και βγάζει σε όλα αρνητισμό ο οποίος και το μέγιστο αποτέλεσμα να πάρει θα σου δημιουργήσει θέματα τότε δεν θα τον βάλουμε καν.
Να ξέρεις όμως υπάρχουν περιστατικά.
 

manly_Man

Well-Known Member
Κοίτα να δεις υπάρχουν καθημερινά περιστατικά από το εξωτερικό που δεν έχω δει καν και άτομα με διάχυτη τα οποία τα αναλαμβάνουμε,άλλα να δε δώσω ένα παράδειγμα του Stripar που είχε κάνει Loretzo σε αυτήν την περίπτωση δεν θα τον βάζαμε για χειρουργείο.
Στην Ελλαδική αγορά όμως υπάρχει πιο αυστηρότητα ΠΛΕΟΝ ,όπως επίσης αν κάποιο περιστατικό είναι πανεύκολο άλλα ο ασθενής δείχνει κακή προδιάθεση με τον χαρακτήρα και βγάζει σε όλα αρνητισμό ο οποίος και το μέγιστο αποτέλεσμα να πάρει θα σου δημιουργήσει θέματα τότε δεν θα τον βάλουμε καν.
Να ξέρεις όμως υπάρχουν περιστατικά.
Κοιταξε δεν αντιλέγω οτι οντως μπορει να εχετε τετοια περιστατικα με ασθενεις απο εξωτερικο, απλα εγω κρινω με αυτα που παρουσιαζετε εδω...κ επισης που απορρίπτετε πολλους ασθενεις και τους λετε να περιμενουν καποια χρονια να πεσουν κι αλλα μαλλια ακομα(το οποιο βεβαια μπορει να ειναι κ το ιδανικο τις καποιες φορες)

Οσο για το αλλο που λες, με τον χαρακτηρα θυμαμαι τον περιστατικο με τον pantel που εκανε παρουσιαση την επεμβαση του στην hdc και οντως ηταν ανικανοποιητος και παραλογος με αυτα που ελεγε παροτι του κανατε επαναληπτική επεμβαση... Bεβαια νομιζω τα μελη αντιλαμβανονται αν καποιος ειναι ανικανοποιητος και υπερβολικα αρνητικος με το αποτελεσμα που του δωσατε, οποτε αυτο δεν θα επηρεζε το κυρος της HDC.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κοιταξε δεν αντιλέγω οτι οντως μπορει να εχετε τετοια περιστατικα με ασθενεις απο εξωτερικο, απλα εγω κρινω με αυτα που παρουσιαζετε εδω...κ επισης που απορρίπτετε πολλους ασθενεις και τους λετε να περιμενουν καποια χρονια να πεσουν κι αλλα μαλλια ακομα(το οποιο βεβαια μπορει να ειναι κ το ιδανικο τις καποιες φορες)

Οσο για το αλλο που λες, με τον χαρακτηρα θυμαμαι τον τελευταιο περιστατικο με τον pantel που εκανε παρουσιαση την επεμβαση του στην hdc και οντως ηταν ανικανοποιητος και παραλογος με αυτα που ελεγε παροτι του κανατε επαναληπτική επεμβαση... Bεβαια νομιζω τα μελη αντιλαμβανονται αν καποιος ειναι ανικανοποιητος και υπερβολικα αρνητικος με το αποτελεσμα που του δωσατε, οποτε αυτο δεν θα επηρεζε το κυρος της HDC.

Κοίτα,κάποια μέλη του φόρουμ έχουν μιλήσει με την κλινική τα οποία τα έχουμε απορρίψει και στην πορεία κάποια από αυτά τα μέλη άνοιξαν νήμα εδώ στο φόρουμ για να πάρουν μια γνώμη και οι υπόλοιποι τους απέτρεψαν να προχωρήσουν για μεταμόσχευση λόγο διάχυτης λόγο του ότι έπρεπε να περιμένει να εξελιχθεί η τριχόπτωση.
Σε αυτές την περιπτώσεις νιώθω μια ανακούφιση ότι κάνω το σωστό και δεν τους βλέπουμε σαν χρήμα άντε έλα αύριο να σε βάλουμε και ότι γίνει.
Έχει γίνει αρκετές φορές πίστεψε με και πίστεψε με ότι θέλω να προστατεύω και τον ασθενή άλλα και την κλινική.
Είμαι 2 φόρες μεταμοσχευμενος παιδιά,νιώθω τον άλλον μην το ξεχνάτε αυτό όπως και η κλινική θα δώσει το καλύτερο εαυτό τις σε κάποιο πελάτη όπως έδωσε και σε έμενα,διακρίσεις δεν γίνονται όλοι είναι ίσοι.
 
Μπλουζα