Hdc hair clinic - ειδική προσφορά μάϊος-ιούνιος 2018.

aeratos28

Just aeratos
Η Κύπρος με 2€ ο pinto με 2€και ο γιατρός σου με 2.25..ρε με αυτόν το kaan ..ρε prof αμάν με αυτόν τον άγνωστο Τούρκο που πας να μας τον πλασάρεις στους τοπ του εξωτερικού..ξεκόλλα λίγο,δεν είναι ανάμεσα τους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geeorgee

Active Member
αντε επιτελους γιατι πονεσανε τα ματια μας τοσο καιρο να τον διαβαζουμε τον συγκεκριμενο και να προσπαθουμε να αποδειξουμε το αυτονοητο.Και να εχουμε και καποιους να μας λενε ρε παιδια τον αδικειτε το γιαννακη,μα εχει χιουμορ ο γιαννακης κτλ.Αντε γιαννακη καλα μεροκαματα φιλε το αξιζες
 

PROF

Active Member
Αεράτε δεν είχα σκοπό να σου απαντήσω, αλλά επειδή το έχεις αναφέρει ξανά και δεν σου είχα απαντήσει θα σου γράψω κάποια πράγματα για να μην νομίζεις ότι είσαι ο αστυφύλακας άλλων εποχών:
1. Εάν ήθελα να διαφημίσω τον Kaan πρώτα απ΄ όλα θα έκανα παρουσίαση της επεμβασής μου (ένας από τους λόγους που δεν το κάνω είναι και αυτός)
2. Η πιθανότητα να πάει ένας Έλληνας στην Αγκυρα είναι σχεδόν μηδενικός, άρα μη σκοτίζεσαι δεν πρόκειται να πάει ποτέ κανείς στον Kaan, άλλωστε η Ελλάδα έχει τόσες ωραίες κλινικές, όπως αυτές που συχνά πυκνά μας αναφέρεις.
3. Ο Kaan ήταν για 5 χρόνια το πρώτο βιολί της HLC και επειδή οι γνώσεις πέρι των κλινικών του εξωτερικού είναι μηδενικές να σου αναφέρω ότι η HLC είναι η κλινική που βρίσκεται όχι στην Kωνσταντινούπολή, αλλά στην Άγκυρα (ξέρεις δεν υπάρχει απευθείας πτήσης της Αγκυρας με κανένα διεθνή προορισμό, με ότι αυτό σημαίνει, να είσαι δηλαδή χειρουργημένος και να πρέπει να αλλάξεις δύο αεροδρόμια και να γυρνάς καμμιά δεκαριά ώρες μέσα σε αυτά) και χρέωνε μέχρι πρόσφατα (μέχρι να ανήξει ο Kaan τη δική του κλινική) το graft 3,50€ και ήταν καθημερινα γεμάτη με 5 χειρουργεία, όταν οπώς ανέφερε και ο Cvial ο πανμέγιστος Erdo με έδρα την Κωνσταντινούπολη και τόσο μαρκετινγκ δεν τόλμησε να ανεβάσει ποτέ την τιμή πάνω από 2,50€.
4. Είσαι ο κλασσικός Ελληναράς που δεν ξέρεις ούτε κατά διάνοια ποιος είναι αυτός ο γιατρός, δεν έχεις κάνει την παραμικρή έρευνα και γειώνεις τους πάντες μόνο με επιχειρήματα του καφενείου, δηλαδή "ασε ρε", "αμαν ρε με αυτόν", κλπ.
5. Όταν θα αποφασίσεις να διαθέσεις ένα ποσό 17.000€ + έξοδα μετακινήσεων, κλπ. και θα πρέπει να βάλεις το κεφαλάκι σου κάτω από ένα νυστέρι, τότε να δω τις μαγκιές της πλάκας που λες παρέα με το φραπέ σου.
 

aeratos28

Just aeratos
Πολλά λες..να ξέρεις κάνω φιλότιμες προσπάθειες να μην απαντήσω όπως έκανα στο παρελθόν.και ακούσεις αυτά που πρέπει.εγω δεν είπα ότι οι ελληνικές κλινικές είναι καλύτερες από αυτές του εξωτερικού..ειδικά από ονόματα τα οποία τα έχουμε πει πολλές φορές..μην αναφέρομαι πάλι σε αυτά ..άρα άκυρη η χαζομαρα ότι μιλάω για ελληνικές κλινικές και ότι προσπαθώ να τις βγάλω καλύτερες η ότι άλλο είπες αντίθετα με εσένα που μας έχεις ζαλίσει με τον kaan ,ότι έχεις βάλει ένα σκασμό grafts ,ότι έχεις φοβερό αποτέλεσμα και και και,χωρίς βέβαια καμία φωτό..και αυτό διαφήμιση είναι ρε βλαχοκουμπαρε ελληναρα,αλλά είναι με την κουτοπονηρια του κλασσικοτατου ελληναρα όπως είπες..λές ότι είναι ο καλύτερος όπου σταθεις και βρεθεις αλλά δεν ανεβάζεις φωτό,γιατί μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση..τραγικό..το άλλο πάλι που λες ότι δεν μπορεί να πάει κάποιος στην Άγκυρα ,άλλο άκυρο και αυτό..Αμερική Καναδά ,Ισπανία ,Τουρκία Κύπρο,λίγες από τις χώρες εξωτερικού που έχουν πάει πάρα πολλά παιδιά για επεμβάσεις.οποτε δε στέκει αυτό που είπες ..με τύπους σαν και εσένα φτάνω στο σημείο να απαντάω έτσι με αμάν ρε prof κτλ για τους λόγους που σου είπα πιο πάνω,κουτοπονηρια κτλ..και το τελευταίο ,που ξέρεις εσύ αν έχω η αν δεν έχω κάνει επέμβαση..θα το κάνω σαν και εσένα και απαιτώ σεβασμό μετά και να με πιστέψεις δίχως αντίρρηση.οπως θέλεις να κάνουμε με εσένα χωρίς το παραμικρό αποδεικτικό των φανταχτερων στοιχείων που μας δίνεις για το πρώτο βιολί.εχω βάλει 5000 grafts στον lorenzo σε norwood 3 με απόλυτη φυτρωση άνω του95% και έχω δώσει γύρω στις 20000€..αλλά δεν ανεβάζω φωτό,για να μην κάνω διαφήμιση......
 

dimitris50423

Well-Known Member
αντε επιτελους γιατι πονεσανε τα ματια μας τοσο καιρο να τον διαβαζουμε τον συγκεκριμενο και να προσπαθουμε να αποδειξουμε το αυτονοητο.Και να εχουμε και καποιους να μας λενε ρε παιδια τον αδικειτε το γιαννακη,μα εχει χιουμορ ο γιαννακης κτλ.Αντε γιαννακη καλα μεροκαματα φιλε το αξιζες

Φανταζομαι αν δεν επεφτε κραξιμο για την τελευταία συμπεριφορά και τη διαφημιση που εκανε δεν θα το δηλωνε.
Αυτο φυσικα δεν εγινε τωρα αλλα χρονια πριν. Για αυτο και εβγαζε ανακοινωσεις. Απλα τωρα το δηλωσε. Οπως και να εχει ακομη και τωρα καλα εκανε και καλες δουλειές. Για να τον επελεξε η κλινικη δεν εγινε τυχαία.
 

Stripar

Established Member
Ο John με ειδοποίησε χθες βράδυ σε pm ότι έχει αναλάβει για λογαριασμό της HDC την ενημέρωση του φόρουμ όπως και την ενημέρωση της HDC για το τι γίνεται στο φόρουμ. Ένα είδος «εκπροσώπου» ας πούμε. Βέβαια δεν έχω ενημερωθεί από την εταιρεία για το γεγονός αλλά φαντάζομαι ότι έτσι θα είναι. Άντε και στον επόμενο!


Sent from my iPhone using Tapatalk
θα πρέπει τότε o @John_John1 να το δηλώσει με ένα "Disclamer" στην υπογραφή του,
για τους προφανείς λόγους...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φανταζομαι αν δεν επεφτε κραξιμο για την τελευταία συμπεριφορά και τη διαφημιση που εκανε δεν θα το δηλωνε.
Αυτο φυσικα δεν εγινε τωρα αλλα χρονια πριν. Για αυτο και εβγαζε ανακοινωσεις. Απλα τωρα το δηλωσε. Οπως και να εχει ακομη και τωρα καλα εκανε και καλες δουλειές. Για να τον επελεξε η κλινικη δεν εγινε τυχαία.

Κατά δήλωση του αυτό έχει συμβεί τους τελευταίους μήνες. Πιθανολογώ ότι μετά τα έντονα θέματα που είχε η κλινική το τελευταίο δίαστημα, θέλησε να ενισχύσει την παρουσία της στο φόρουμ και από απλή υποστήριξη να προχώρησε στην εκπροσώπηση . Βέβαια όλα αυτά είναι εικασίες αλλά έχει μια λογική.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

sven

Active Member
θα πρέπει τότε o @John_John1 να το δηλώσει με ένα "Disclamer" στην υπογραφή του,
για τους προφανείς λόγους...

Κάτι στα ελληνικά καλύτερα , δεν μιλάμε όλοι καλά αγγλικά.

Κατά δήλωση του αυτό έχει συμβεί τους τελευταίους μήνες. Πιθανολογώ ότι μετά τα έντονα θέματα που είχε η κλινική το τελευταίο δίαστημα, θέλησε να ενισχύσει την παρουσία της στο φόρουμ και από απλή υποστήριξη να προχώρησε στην εκπροσώπηση . Βέβαια όλα αυτά είναι εικασίες αλλά έχει μια λογική.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Χρόνο και βάλε προσπαθούμε να αποδείξουμε τα αυτονόητα και μας βγάζανε και παρανοϊκούς στο τέλος . Τώρα τι έχουν να πουν οι αυτοί που πεταγόντουσαν και τον υποστηρίζανε?

Και κατά δήλωση του έγινε ενημέρωση τους τελευταίους μήνες αλλα τίποτα δεν βγήκε στην φορα. Μην ήτανε τους τελευταίους μήνες αλλα ακόμα πιο πίσω. Μέχρι που ήρθε ο κόμπος στο χτένι γιατί αλλιώς ούτε τώρα θα λεγότανε κάτι.

Και ένα άλλο μέλος παλιότερα έπιασε δουλειά στην DHI και έφαγε ban αμέσως , για τον Nh01 (κάπως έτσι) μιλάω.

Καλές δουλειές Γιάννη
 

anargiros88

Well-Known Member
Και ένα άλλο μέλος παλιότερα έπιασε δουλειά στην DHI και έφαγε ban αμέσως , για τον Nh01 (κάπως έτσι) μιλάω.

Ήταν ο no95 . Έφαγε ban μαζί με τον gio . Το μόνιμο ban όμως δεν το έφαγε αμέσως αλλά μετά από πολλές συστάσεις . Με σημερινά δεδομένα θα ήταν ακόμα στο φόρουμ .

Αναμενουνε και άλλες επίσημες δηλώσεις από εκπροσώπους.... Ειδωμεν

Τουλάχιστον ο Γιάννης είχε το θάρρος να το παραδεχτεί . Δεν κρύβεται .....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Ούτε να μας το πει δεν είχε το θάρρος!! Απο την περασμένη βδομάδα κρύβεται, και αφού πιά δεν πήγαινε άλλο και φτάσαμε 8 σελίδες έστειλε μήνυμα στον Civial.

Γιάννη βγες ρε, δεν βαράμε.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Έχει 4 μήνες που ασχολούμαι και αυτό φαίνεται ξεκάθαρα από την συμπεριφορά μου και την στάση μου.
Παρά πίσω δεν πρόκειται να δεχτώ την οποιαδήποτε κατηγορία.
 

aeratos28

Just aeratos
Γιάννη είσαι λάθος..από την συμπεριφορά και την στάση σου,δεν φαίνεται τπτ..πολύ δουλειά έλεγες ότι έχεις,ότι έκανες το ταξίδι σου και έλειπες κτλ..επίσης και εσύ αναργυρε είσαι λάθος ..λες ότι είχε το θάρρος και το παραδέχτηκε..τι παραδέχτηκε?όπως προειπαν τα παιδιά,μετά από τρελή βαβούρα,βγήκε ο cvial και είπε για τη συνεργασία του γιαννη με την κλινική..μην λέμε και ότι θέλουμε..κακό δεν είναι,αλλά σωστό θα ήταν να το έχει πει μόνος του εδώ και αρκετό καιρό..και όχι να γίνει γνωστό με αυτό τον τρόπο..για άλλους φωναζες και εσύ ρε Γιάννη για μεροκάματο κτλ όπως θυμάσαι και τελικά αλλα βλέπουμε..τα θυμάσαι πιστεύω..όταν εκραζα τα της dhi μου έλεγες σου κόψαν το μεροκάματο και κράζεις??κτλ κτλ..
Anyway νομίζω αν το έλεγες από την αρχή μόνος σου δεν θα υπήρχε πιστεύω κανένα πρόβλημα..
 

Tsek

Well-Known Member
Έχει 4 μήνες που ασχολούμαι και αυτό φαίνεται ξεκάθαρα από την συμπεριφορά μου και την στάση μου.
Παρά πίσω δεν πρόκειται να δεχτώ την οποιαδήποτε κατηγορία.
Παρα πίσω απλά τριβόσουν στην κλινική.
Είσαι το ινδαλμά μου όμως.
Γράφεις ότι θες και πήρες τζάπα την επέμβαση.
Άντε να με πάρουν και εμένα τώρα. Άνοιξες νέους δρόμους! :D
 

anargiros88

Well-Known Member
επίσης και εσύ αναργυρε είσαι λάθος ..λες ότι είχε το θάρρος και το παραδέχτηκε..τι παραδέχτηκε?

Λάθος ήταν που δεν το είπε αμέσως .... έστω και με μικρή καθυστέρηση το είπε όμως , δεν συνεχίζει να πουλά τρελιτσα .....

Άντε να με πάρουν και εμένα τώρα. Άνοιξες νέους δρόμους!

Εσύ Τσεκ δεν χρειάζεσαι ηγήτορα . Είσαι μια κατηγορία από μόνος σου
 

aeratos28

Just aeratos
Το είπε επειδή έγινε χαμός αναργυρε..και τον κατηγόρησαν στα ίσια..μην πας να κάνεις τη νύχτα μέρα και εσύ τώρα..μόνο σε τέτοια περίπτωση αν θα το έλεγε και αυτό αναγκαστικά γιατί πλέον έκανε μπαμ ότι ίσχυε η κατηγορία.μην εθελοτυφλεις και εσύ τώρα.αστο.!λάθος είναι και δεν χωράνε δικαιολογίες..παντελονάτο θα ήταν να το έλεγε μόνος του εξαρχής χωρίς να γίνετε καν τέτοια κουβεντα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Του φόρουμ την αρμοδιότητα την ανέλαβα τους τελευταίους 4 μήνες και δεν θα μπορούσα να κρυφτώ πίσω από το δάχτυλό μου από την στιγμή που δημιούργησα αυτό το νήμα.
Έξαλλου θα ακολουθούν και περισσότερα μελλοντικά νέα τις κλινικής.

Από το 2011 έως και πριν 4 μήνες λειτουργούσα ανεξάρτητος κατά δικιά μου βούληση χωρίς κανενός καθοδήγηση εκτός από τις αναρτήσεις των συναντήσεων τις κλινικής κάθε φορά που παρευρισκόταν στην Ελλάδα.

Κάνεις και πότε δεν με παράπεμψε να γράψω κάτι υπέρ τις κλινικής και κάνεις πότε δεν με φίμωσε από την κλινική.
Όσοι με γνωρίζουν προσωπικά από εδώ μέσα το γνωρίζουν απόλυτα αυτό.

Δεν υπάρχει περίπτωση να παραδεχτώ κάτι το οποίο δεν έκανα πριν.

Όσοι από εσάς θέλετε να συνεχίσετε τον σαματά ελεύθερα και να το κάνετε άλλα χωρίς έμενα.

Κάποια στιγμή θα ενημερώσω και για το σκοπό φόρουμ-κλινικής.
 

Tsek

Well-Known Member
Λάθος ήταν που δεν το είπε αμέσως .... έστω και με μικρή καθυστέρηση το είπε όμως , δεν συνεχίζει να πουλά τρελιτσα .....



Εσύ Τσεκ δεν χρειάζεσαι ηγήτορα . Είσαι μια κατηγορία από μόνος σου
Όπως το είπες. ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ. :cool:
 
Μπλουζα