HDC 26-27/10/2021, Δρ Βρυωνιδου 4350 Grafts Fue 37 ετων

Gianney

Well-Known Member
Η περίπτωση μου μοιάζει με του φίλου gggali που έκανε στον Lorenzo έχουμε σχεδόν ίδια τριχόπτωση. Και η τοποθέτηση κινήθηκε περιπου στα ίδια ακριβώς πλαίσια εκτός απ τα πλαϊνά. Οποτε νομίζω δν ειναι τόσο μεγάλη η επιφάνεια που καλύφθηκε αλλά όταν επιστρέψω θα σας στείλω φώτο με μεζούρα να μου πείτε κ με πραγματικά δεδομενα
Ναι καλή η ιδέα σου.Ο φίλος εδώ νομίζω είχε 80 έκταση άντε 85 πάντως και όντως φαίνονται παρόμοιες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pagouras

Well-Known Member
Ναι καλή η ιδέα σου.Ο φίλος εδώ νομίζω είχε 80 έκταση άντε 85 πάντως και όντως φαίνονται παρόμοιες.
Όταν είδα την παρουσίαση του νόμιζα είναι το κεφάλι μου
 

Συνημμένα

  • inCollage_20211027_223930481-01.jpeg
    inCollage_20211027_223930481-01.jpeg
    1.1 MB · Προβολές: 269

Gianney

Well-Known Member
Όταν είδα την παρουσίαση του νόμιζα είναι το κεφάλι μου
Τώρα που σας βλέπω δίπλα δίπλα βλέπω ίδιες γέφυρες ίδια αραίωση.Ο Cvial είχε πει ότι πρόκειται για πυκνή τοποθέτηση από Λορέντζο,εσύ που έβαλες και παραπάνω grafts, φαντάσου o_O o_O o_O ;)
 

nick90

Well-Known Member
Τώρα που σας βλέπω δίπλα δίπλα βλέπω ίδιες γέφυρες ίδια αραίωση.Ο Cvial είχε πει ότι πρόκειται για πυκνή τοποθέτηση από Λορέντζο,εσύ που έβαλες και παραπάνω grafts, φαντάσου o_O o_O o_O ;)
Βρυωνίδου - Lorenzo = 1-0 (από τα αποδυτήρια :p). Η νίκη θα κριθεί στο 90' ομως.
 

gggali

Member
Αρχικα να ευχηθω στο φιλο pagouras καλη φυτρωση, μακαρι να παρει το αποτελεσμα που επιθυμει.
Οντως φαινομενικα ειμαστε παρόμοια περιπτωση, ουσιαστικα ομως δεν μπορει να υπαρξει πραγματικη συγκριση καθως δεν εχουμε αναλυτικα στοιχεια δοτριας, ληπτριας, τριχας. Επισης τα εργαλεια που χρησιμοποιηθηκαν θα μπορουσαν να μας δωσουν καποια ορια στην πυκνοτητα τοποθετησης. Το μονο δεδομενο που εχουμε ειναι ο λογος τοποθετησης που ειναι 2,23.
Οσο για την εκταση, η δική μου ειναι 83cm2 αλλα εχω μικρο κεφαλι, για να μπορουσατε να δειτε αν φαινομενικα εστω ειναι η ιδια θα επρεπε οι φωτογραφιες να ειναι τραβηγμενες απο την ιδια αποσταση.
 

pagouras

Well-Known Member
Αρχικα να ευχηθω στο φιλο pagouras καλη φυτρωση, μακαρι να παρει το αποτελεσμα που επιθυμει.
Οντως φαινομενικα ειμαστε παρόμοια περιπτωση, ουσιαστικα ομως δεν μπορει να υπαρξει πραγματικη συγκριση καθως δεν εχουμε αναλυτικα στοιχεια δοτριας, ληπτριας, τριχας. Επισης τα εργαλεια που χρησιμοποιηθηκαν θα μπορουσαν να μας δωσουν καποια ορια στην πυκνοτητα τοποθετησης. Το μονο δεδομενο που εχουμε ειναι ο λογος τοποθετησης που ειναι 2,23.
Οσο για την εκταση, η δική μου ειναι 83cm2 αλλα εχω μικρο κεφαλι, για να μπορουσατε να δειτε αν φαινομενικα εστω ειναι η ιδια θα επρεπε οι φωτογραφιες να ειναι τραβηγμενες απο την ιδια αποσταση.
Gggali Καλή επιτυχία και σ εσένα φίλε μου, εύχομαι όπως μοιάζει πολυ η καράφλα μας να μοιάζει και το τελικό αποτέλεσμα και να δικαιώσει τις προσδοκίες μας.
 

pagouras

Well-Known Member
Δοτρια 2η μερα, και πανοραμική μετά το τέλος της 2ης συνεδρίας.
Μέχρι στιγμής όλα βαίνουν καλώς δν εχω καμια ενόχληση η πόνο στην δοτρια και ληπτρια.
Εχω μόνο πρήξιμο στο προσωπο και στην περιοχή των ματιών.
ΥΓ: Για όσους μελλοντικα έρθουν στην ιδια κλινική στα 20 μέτρα έχει έναν καταπληκτικό φούρνο με μαγειρευτα φαγητά υπέροχα γλυκά σαλάτες κτλ. Να το επισκεφθείτε και θα με θυμηθείτε.
 

Συνημμένα

  • 20211029_204545.jpg
    20211029_204545.jpg
    923.3 KB · Προβολές: 272
  • 20211027_213101.jpg
    20211027_213101.jpg
    2.4 MB · Προβολές: 300

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Δοτρια 2η μερα, και πανοραμική μετά το τέλος της 2ης συνεδρίας.
Μέχρι στιγμής όλα βαίνουν καλώς δν εχω καμια ενόχληση η πόνο στην δοτρια και ληπτρια.
Εχω μόνο πρήξιμο στο προσωπο και στην περιοχή των ματιών.
ΥΓ: Για όσους μελλοντικα έρθουν στην ιδια κλινική στα 20 μέτρα έχει έναν καταπληκτικό φούρνο με μαγειρευτα φαγητά υπέροχα γλυκά σαλάτες κτλ. Να το επισκεφθείτε και θα με θυμηθείτε.
Μια εβδομάδα Κύπρο ,διακοπαρεςςςςς χαχα :cool: :cool:
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Δοτρια 2η μερα, και πανοραμική μετά το τέλος της 2ης συνεδρίας.
Μέχρι στιγμής όλα βαίνουν καλώς δν εχω καμια ενόχληση η πόνο στην δοτρια και ληπτρια.
Εχω μόνο πρήξιμο στο προσωπο και στην περιοχή των ματιών.
ΥΓ: Για όσους μελλοντικα έρθουν στην ιδια κλινική στα 20 μέτρα έχει έναν καταπληκτικό φούρνο με μαγειρευτα φαγητά υπέροχα γλυκά σαλάτες κτλ. Να το επισκεφθείτε και θα με θυμηθείτε.
Στο φούρνο της Πανδώρα αναφέρεσαι φίλε;
 

Dimis90

Active Member
Καλή φυτρωση pagoura, εύχομαι όλα να πάνε καλά και να σε ευχαριστεί η εικόνα που θα βλέπεις στον καθρέπτη από εδώ και στο εξής!! Χρήσιμο το tip για τον φούρνο, καθώς από μεθαύριο κατεβαίνω και εγώ ;)
 

pagouras

Well-Known Member
Καλή φυτρωση pagoura, εύχομαι όλα να πάνε καλά και να σε ευχαριστεί η εικόνα που θα βλέπεις στον καθρέπτη από εδώ και στο εξής!! Χρήσιμο το tip για τον φούρνο, καθώς από μεθαύριο κατεβαίνω και εγώ ;)
Ωραια αν έρθεις πρωί ίσως σε συναντήσω κ από κοντά καθώς απόγευμα επιστρέφω.
Όλα θα πάνε καλά υπομονή για τις πρώτες δυσκολες μέρες και μετά θα περιμένουμε τους καρπούς των προσπαθειών μας.
 
Μπλουζα