HDC-2-3/8/21,Dr Βρυωνίδου 4177 grafts

Ntinos1988

New Member
Καλή επιτυχία Ντίνο και υπομονή έχεις δρόμο μπροστά σου.
Φαίνεται καθαρή δουλειά!!!
Ευχαριστώ πολύ ρε Γιάννο!!Σε διαβάζω χρόνια!!! Πριν κάνω οτιδήποτε έλεγα να απευθυνθώ σε σένα αλλά το έτρεξα μόνος μου τελικά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ntinos1988

New Member
Αν θες να κρατήσεις το αποτέλεσμα που θα πάρεις, είναι μονόδρομος στην ηλικία που είσαι. Αλλιώς, όσο καλό και αν είναι το αποτέλεσμα, το παίζεις κορωνα-γραμματα. Μαλλί πάνω θα έχεις σιγουρα, γιατί είναι όλα μεταμοσχευμενα, τα λίγα μαμά που είχες δε φαίνεται να τα υπολόγισε η γιατρός και καλά έκανε νομίζω, γτ θα σε χαιρετίσουν σύντομα. Αλλά όπως έγραψε και ένας φίλος παραπάνω, χωρίς θεραπεία, τα πλαϊνά και το crown ,πιθανότατα θα ανοίξουν κι αλλο και θα πρέπει να επέμβεις ξανά για τα κενά που θα δημιουργούνται στις ενώσεις. Αν δε σε πειράζει αυτό, θα μπορούσες ίσως να αποφύγεις και τη θεραπεία. Όμως όπως πιθανότατα γνωριζεις, η φιναστεριδη θωρακίζει και τη δοτρια και ως εκ τούτου και αρκετα από τα μοσχευματα που έχουν ήδη μπει στη ληπτρια η που θα μπουν στο μέλλον στο crown. Σίγουρα θα βοηθήσει το μαλλί σου η θεραπεία, αλλά όσο να ναι, είναι μια μικρη δέσμευση και σίγουρα πρέπει να ρωτήσεις και κάποιον γιατρό, γτ η φιναστεριδη δεν είναι ασπιρίνη. Πάντως φαίνεται πολύ ωραία δουλειά, πιστεύω ότι θα πάρεις εξαιρετικό αποτέλεσμα και όταν με το καλό κάνεις και το crown θα είναι σα να μην είχες θέμα ποτέ με το μαλλί.
Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές!! Νομίζω πως έχεις δίκιο...Τι να πω... Δύσκολη απόφαση...
 

nikoskiske

Member
Καλή φυτρωση και από μένα φίλε μου.
Θες να μας πεις τιμούλα για τα 4200 σχεδόν;
Σου είπε η γιατρός να ξεκινήσεις κάποια θεραπεία με μινοξ και φίνα μετά;
 

Ntinos1988

New Member
Καλή φυτρωση και από μένα φίλε μου.
Θες να μας πεις τιμούλα για τα 4200 σχεδόν;
Σου είπε η γιατρός να ξεκινήσεις κάποια θεραπεία με μινοξ και φίνα μετά;
1,7 το graft (σύνολο 7100) με την κυρία Βρυωνίδου.Μου είπε ότι δεν χρειάζεται... Γενικά δεν έχει υπολογίσει τα μαμα μαλλιά στο middle διότι ήταν αδύναμα κ θα πεφτανε όπως είπε ο προηγούμενος φίλος, οπότε όλο αυτό το κομμάτι εκτός crown είναι μεταμοσχευμενο.Το μόνο που με προβληματίζει είναι τα πλαϊνά.
Καλή φυτρωση και από μένα φίλε μου.
Θες να μας πεις τιμούλα για τα 4200 σχεδόν;
Σου είπε η γιατρός να ξεκινήσεις κάποια θεραπεία με μινοξ και φίνα μετά;
Καλή φυτρωση και από μένα φίλε μου.
Θες να μας πεις τιμούλα για τα 4200 σχεδόν;
Σου είπε η γιατρός να ξεκινήσεις κάποια θεραπεία με μινοξ και φίνα μετά;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σε έπιασαν κότσο έπρεπε να πας άλλου.

Ο άνθρωπος ίσως ένιωσε πιο πολύ ασφαλής να έρθει σε εμάς....αντί να τον πείτε μια καλή επιτυχία όπως κάνετε στα δικά σας νήματα του γιατρού σας και τα βρίσκεται όλα ρόδινα πετάτε την μαλάκια σας για την τιμή λες και είστε άλλης κλινικής εκπρόσωπος και προσπαθείτε να κατευθύνεται τα μέλη άλλου λες και έχετε συμφέρον εσείς. Να τα έλεγα εγώ πάει στο διάολο. Οπότε το περί fishing προχθές που μου λέγατε κομμένο οκ?? γιατί εσείς είστε οι μεγαλύτεροι ψαράδες τελικά.
Άντε γιατί η πολύ ευγένεια βλάπτει.
Εμένα και τζάμπα να μου έκανε οποιοδήποτε στην Ελλάδα δεν θα πήγαινα.
 

jersey

Well-Known Member
Σε έπιασαν κότσο έπρεπε να πας άλλου.

Ο άνθρωπος ίσως ένιωσε πιο πολύ ασφαλής να έρθει σε εμάς....αντί να τον πείτε μια καλή επιτυχία όπως κάνετε στα δικά σας νήματα του γιατρού σας και τα βρίσκεται όλα ρόδινα πετάτε την μαλάκια σας για την τιμή λες και είστε άλλης κλινικής εκπρόσωπος και προσπαθείτε να κατευθύνεται τα μέλη άλλου λες και έχετε συμφέρον εσείς. Να τα έλεγα εγώ πάει στο διάολο. Οπότε το περί fishing προχθές που μου λέγατε κομμένο οκ?? γιατί εσείς είστε οι μεγαλύτεροι ψαράδες τελικά.
Άντε γιατί η πολύ ευγένεια βλάπτει.
Εμένα και τζάμπα να μου έκανε οποιοδήποτε στην Ελλάδα δεν θα πήγαινα.
Ποιος έχει συμφέρον ρε φίλε και ποιον γιατρό σας; Πλάκα μας κάνεις; Εσύ έχεις συμφέρον εδώ μέσα και πληρώνεσαι από μια κλινική και η γνώμη σου δεν ειναι αντικειμενική αλλά βασίζεται στο συμφέρον της κλινικής σου. Οπότε ότι και να πεις δεν έχει ουσιαστική αξία. Μπαίνεις στα νήματα που ψάχνουν πελάτες για να κάνεις fishing.
Κανονικά θα έπρεπε να είχες φάει ΒΑΝ, γιατί εδώ δεν είσαι για να ψαρευεις πελάτες αλλά για να βοηθάς τα μέλη εφόσον στο ζητήσουν ή να παρουσιάσεις αποτελέσματα της κλινικής. Είπαμε την αλήθεια και σε ενόχλησε...Δεν σου αρέσει από οτι φαίνεται. Επίσης η πολύ ευγένεια βλάπτει μαζί σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Σε έπιασαν κότσο έπρεπε να πας άλλου.

Ο άνθρωπος ίσως ένιωσε πιο πολύ ασφαλής να έρθει σε εμάς....αντί να τον πείτε μια καλή επιτυχία όπως κάνετε στα δικά σας νήματα του γιατρού σας και τα βρίσκεται όλα ρόδινα πετάτε την μαλάκια σας για την τιμή λες και είστε άλλης κλινικής εκπρόσωπος και προσπαθείτε να κατευθύνεται τα μέλη άλλου λες και έχετε συμφέρον εσείς. Να τα έλεγα εγώ πάει στο διάολο. Οπότε το περί fishing προχθές που μου λέγατε κομμένο οκ?? γιατί εσείς είστε οι μεγαλύτεροι ψαράδες τελικά.
Άντε γιατί η πολύ ευγένεια βλάπτει.
Εμένα και τζάμπα να μου έκανε οποιοδήποτε στην Ελλάδα δεν θα πήγαινα.
Ελεύθερη αγορά έχουμε .Ο καθένας ζητά αυτό που πιστεύει ότι του αξίζει .Η κλινική που εκπροσωπείς έχει εξαιρετικά αποτελέσματα .Δεν είναι όμως low cost .Γιατί αρπάζεσαι λοιπόν ;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ποιος έχει συμφέρον ρε φίλε και ποιον γιατρό σας; Πλάκα μας κάνεις; Εσύ έχεις συμφέρον εδώ μέσα και πληρώνεσαι από μια κλινική και η γνώμη σου δεν ειναι αντικειμενική αλλά βασίζεται στο συμφέρον της κλινικής σου. Οπότε ότι και να πεις δεν έχει ουσιαστική αξία. Μπαίνεις στα νήματα που ψάχνουν πελάτες για να κάνεις fishing.
Κανονικά θα έπρεπε να είχες φάει ΒΑΝ, γιατί εδώ δεν είσαι για να ψαρευεις πελάτες αλλά για να βοηθάς τα μέλη εφόσον στο ζητήσουν ή να παρουσιάσεις αποτελέσματα της κλινικής. Είπαμε την αλήθεια και σε ενόχλησε...Δεν σου αρέσει από οτι φαίνεται.

Μπραβο μου και μαγκιά μου κάνε το και εσύ αν μπορείς. Κάνε με αναφορά στο cvial να με μπαναρει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ελεύθερη αγορά έχουμε .Ο καθένας ζητά αυτό που πιστεύει ότι του αξίζει .Η κλινική που εκπροσωπείς έχει εξαιρετικά αποτελέσματα .Δεν είναι όμως low cost .Γιατί αρπάζεσαι λοιπόν ;

Γιατί φέρεστε ύπουλα...το πρώτο σου ποστ αυτο βρήκες να του πεις? Ούτε καν μια καλή επιτυχία κάτι???
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγώ βλέπεται τόσα χρόνια δεν έχω θέμα ούτε με εσένα ούτε τον jersay δεχόμαστε κάθε είδους κριτική αλλά όχι να με πει ότι κάνω πονηριές μέσα στο φόρουμ...εμένα με γνωρίζουν και εκατοντάδες μέλη τόσα χρόνια και από κοντά και από τα τηλέφωνα να βγούνε να μιλήσουν αν κάποιον έκατσα να τον παρασύρω..
Έχω στείλει άτομα και άλλες κλινικές λόγω διαφόρων περιπτώσεων οπως strip ακόμη και οικονομικό.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τέλος πάντων είναι κακό να μαλώνουμε και ειδικά εγώ με μελη.ζητάω και εγώ συγγνώμη αλλά μιλάς Τζέρσεϊ χωρίς να γνωρίζεις αρκετά πράγματα για εμένα.
 

Gianney

Well-Known Member
Στον Tυρκαλά θα πλήρωνε 4000 για τα ίδια grafts και εδώ πλήρωσε 7100 και ούτε καν με Μαρα... Είναι σημαντική διαφορά.
Καλή φύτρωση να έχεις φίλε Ntino.
Εντάξει ρε παιδιά και στον Αναστασακη θα πλήρωνε τα τριπλά
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Jersey εγώ δεν έχω τόσο συμφερων όσο οι γιατροί πιο πολύ ασθενής είμαι και κάνω το χόμπι μου εγώ δώσει 11.000 για μεταμοσχεύσεις και άλλα 4000 θεραπείες ,τοππικ, σαμπουάν κτλ κτλ..αν νομίζεις δεν συμπάσχω τι να σου πω.
 
Μπλουζα