HDC-2-3/8/21,Dr Βρυωνίδου 4177 grafts

Gianney

Well-Known Member
Τόσο συμφέρον.... Τι εννοείς;Παίζει να υπάρχει κάναμε όρος που να λέει ότι όσα άτομα φέρεις από το φόρουμ θα υπάρχει ανάλογη προμήθεια;
Jersey εγώ δεν έχω τόσο συμφερων όσο οι γιατροί πιο πολύ ασθενής είμαι και κάνω το χόμπι μου εγώ δώσει 11.000 για μεταμοσχεύσεις και άλλα 4000 θεραπείες ,τοππικ, σαμπουάν κτλ κτλ..αν νομίζεις δεν συμπάσχω τι να σου πω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member
Τόσο συμφέρον.... Τι εννοείς;Παίζει να υπάρχει κάναμε όρος που να λέει ότι όσα άτομα φέρεις από το φόρουμ θα υπάρχει ανάλογη προμήθεια;
Στην αγορά γενικά έξω παίζουν αυτές οι συμφωνίες. Δηλαδή όταν φαίνεται ότι κάποιοι πελάτες πάνε μέσω συγκεκριμένου PR τότε αυτός δέχεται και το ανάλογο ποσοστό του. Τώρα εδώ δεν μπορούμε να ξέρουμε τι γίνεται.
 

Peter Pan

Active Member
Καλή φύτρωση να έχεις φίλε μου. Παιδιά το 1,70€ για HDC με όλα τα έξοδα πληρωμένα δεν είναι πολλά λεφτά, το θέμα είναι αλλού, αν μπορείς να πάρεις την ίδια τιμή από Γεωργίου που θεωρείται επίπεδο Μαρα, τότε δεν έχει νόημα να πας HDC, μόνο εκεί είναι η διαφορά.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλή φύτρωση να έχεις φίλε μου. Παιδιά το 1,70€ για HDC με όλα τα έξοδα πληρωμένα δεν είναι πολλά λεφτά, το θέμα είναι αλλού, αν μπορείς να πάρεις την ίδια τιμή από Γεωργίου που θεωρείται επίπεδο Μαρα, τότε δεν έχει νόημα να πας HDC, μόνο εκεί είναι η διαφορά.


-20 λεπτά βγαίνει το grafts με όλα τα έξοδα πληρωμένα είτε με τον έναν είτε με τον άλλον γιατρό.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Από ότι θυμάμαι που ειχες κάνει την τελευταία ενημέρωση 1.6 δεν ήταν με Βρυωνίδου; Ο φίλος γιατί πλήρωσε 1.7;

Αυτό δεν το γνωρίζω τι μίλησαν με την κλινική γι'αυτό είναι καλό να απευθύνεστε σε εμένα.
Γι'αυτόν τον λόγο ειμαι εδώ.
Παραπάνω ο φίλος μίλησε κατευθείαν με την κλινική αναφέρει. Η γιατρός παίζει και στο 1.70 κάποιες φορές ανάλογος το περιστατικό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ntinos1988

New Member
Ευχαριστώ όλους για τη τις ευχές!! Όσον αφορά το κομμάτι της κλινικής κ το χρηματικό το μπάτζετ κυμαινόταν κάπου εκεί, οπότε είχε αποκλειστεί το ενδεχόμενο λορετζο, Ερντογάν κ άλλων κλινικών.Την απόφαση μου για την κλινική την είχα πάρει εδώ κ ενάμιση χρόνο όπου βρισκόμουν σε επικοινωνία με την κλινική απλά έμενε η απόφαση να μπω(ακόμα δεν είχε δείξει δείγματα γραφής η starks). Πραγματικά νιώθω εκατό τοις εκατό σίγουρος για την επιλογή της κλινικής κ της γιατρού.
 

alex7

Well-Known Member
Ευχαριστώ όλους για τη τις ευχές!! Όσον αφορά το κομμάτι της κλινικής κ το χρηματικό το μπάτζετ κυμαινόταν κάπου εκεί, οπότε είχε αποκλειστεί το ενδεχόμενο λορετζο, Ερντογάν κ άλλων κλινικών.Την απόφαση μου για την κλινική την είχα πάρει εδώ κ ενάμιση χρόνο όπου βρισκόμουν σε επικοινωνία με την κλινική απλά έμενε η απόφαση να μπω(ακόμα δεν είχε δείξει δείγματα γραφής η starks). Πραγματικά νιώθω εκατό τοις εκατό σίγουρος για την επιλογή της κλινικής κ της γιατρού.
Θα πάρεις σίγουρα πολυ καλο αποτέλεσμα λόγω και του ιστορικού της κλινικής .Άλλη μια φορά αποδεικνύεται ποσο καθοριστικό είναι το οικονομικό ζήτημα στο θέμα της επιλογής της κλινικής
 

Medde

Active Member
Καλή φύτρωση φίλε μου. Εκανα και γω στην HDC με Βρυωνίδου τον οκτωβριο που μας πέρασε. Είμαστε παρόμοια ηλικία, κάτοικος αθηνών και όταν διάβαζα την εισαγωγή σου νόμιζα ότι έγραφα εγώ :p. Μπορείς να δείς το νήμα μου αν δεν το έχεις ήδη κάνει. Μόλις βρω λίγο χρόνο θα το ανανεώσω γιατί λείπω τώρα απο τη βάση μου και έκλεισα 10 μήνες.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Εγώ είχα έρθει σε επικοινωνία με εκπρόσωπο σε ξένο forum για HDC και Mara, μπορώ να σας ενημερώσω ότι δεν θα πήγαινα με τις τιμές που μου έδωσε γιατί δεν ήθελα να τα δώσω και του το είπα, ούτε εισιτήρια και περισσότερα λεφτά ανά graft. Ήμουν για τουρκια, μετά βρήκα το ελληνικό το forum και την απόφαση την πήρα ύστερα από λίγες μέρες με τις τιμές που μου έδωσε ο Johnny boy, δεν το σκέφτηκα καθόλου.
Δεν πρέπει να κάνουμε συγκρίσεις για κλινικές εδώ στο forum, ότι οικονομία έχει ο καθένας και όπου γουστάρει θα πάει, μακάρι όλοι φυσικά να περνούν αποτέλεσμα καλο. Και σήμερα αν με ρωτούσε κάποιος αν διάλεγα Τυρκάλα η Mara μάλλον Mara θα πήγαινα, λόγο ότι έχει μικροτερο τραβμα η δότρια γιατί τα εργαλεία είναι μικρότερα και το καλο, είσαι 7 μέρες εκεί και φεύγεις με καθαρό κεφάλι, δεν ασχολείσαι με κακάδια και και. Ναι είναι πιο ακριβώς σε αυτό σύμφωνο αλλα και η εμπειρία και τα χρονια που το κάνει παίζουν όλα ένα ρολο.
Μακάρι όλοι ανεξάρτητος τι διαλέγουν να έχουν φυτρώσει και επιτυχία. Μακάρι με κόστος δωρεάν αν γίνετε αλλα δεν οποτε καλή επιτυχία σε όλους, και καλά είναι νήματα να βλέπουμε από όλους που κάνουν MM και να διαλέγουμε όλοι μας ότι γουστάρουμε.
Εμενα προσωπικά μου έτρωγε η δότρια γιατί μου αρέσει να τα ξυρίζω πίσω και διπλα ακόμα δεν το έχω κάνει αλλα στο μέλλον θα γίνει και αυτό, θέλω να δω την δότρια μου πως φαίνεται με μικρά dots οποτε το εργαλείο για εμενα παίζει τον ρολο του, στο πρώτο μου νήμα που άνοιξα αυτή που το διάβασαν μπορούν να καταλάβουν ποσο μου έτρωγε αυτό το πράγμα. Εγώ αν ήμουν ο Johny boy θα χωνόμουν σε όλους που θα ήθελαν MM σαν εκπρόσωπος, αλήθεια σας το λέω γιατί έχω εμπιστοσύνη στον γιατρό που θα στυλο αυτόν που ζητάει mm, από εκεί και πέρα ο κάθε ένας μας μπορεί να δώσει συμβουλές και χίλια δυο στα νέα παιδιά που αναζητούν mm. Εγώ την απόφαση την πήρα μονος μου χωρίς τον johnjohn, μπορείτε άλλωστε να το δείτε στο πρώτο μου νήμα. Και δεν μου αρέσει να βλέπω υποστηριχτές για κάποια κλινική εδώ μέσα, το ότι κάποιος παίρνει τέλειο αποτέλεσμα δεν σημαίνει ότι και ο άλλος θα το πάρει όπως και να λέγεται ο γιατρός.

Καλή φυτρώσει μάγκες.
 

Ntinos1988

New Member
Καλή φύτρωση φίλε μου. Εκανα και γω στην HDC με Βρυωνίδου τον οκτωβριο που μας πέρασε. Είμαστε παρόμοια ηλικία, κάτοικος αθηνών και όταν διάβαζα την εισαγωγή σου νόμιζα ότι έγραφα εγώ :p. Μπορείς να δείς το νήμα μου αν δεν το έχεις ήδη κάνει. Μόλις βρω λίγο χρόνο θα το ανανεώσω γιατί λείπω τώρα απο τη βάση μου και έκλεισα 10 μήνες.
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!! Εννοείται πως το έχω διαβάσει
Καλή φύτρωση φίλε μου. Εκανα και γω στην HDC με Βρυωνίδου τον οκτωβριο που μας πέρασε. Είμαστε παρόμοια ηλικία, κάτοικος αθηνών και όταν διάβαζα την εισαγωγή σου νόμιζα ότι έγραφα εγώ :p. Μπορείς να δείς το νήμα μου αν δεν το έχεις ήδη κάνει. Μόλις βρω λίγο χρόνο θα το ανανεώσω γιατί λείπω τώρα απο τη βάση μου και έκλεισα 10 μήνες.
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!! Εννοείται πως το έχω διαβάσει.Εισαι οδηγός, μακάρι να πάρουμε ίδιο αποτέλεσμα με σενα!!
 

nick90

Well-Known Member
Άλλη μια φορά αποδεικνύεται ποσο καθοριστικό είναι το οικονομικό ζήτημα στο θέμα της επιλογής της κλινικής
Είναι ιδιαίτερα καθοριστικό το οικονομικό όταν έχεις και μεγάλες ανάγκες σε αριθμό grafts, καθώς τότε ανεβαίνει πολύ το τελικό ποσό που θα πληρώσεις σε κλινική με ακριβές χρεώσεις.
 

Medde

Active Member
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!! Εννοείται πως το έχω διαβάσει

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!! Εννοείται πως το έχω διαβάσει.Εισαι οδηγός, μακάρι να πάρουμε ίδιο αποτέλεσμα με σενα!!
Έχει βελτιωθεί και άλλο η λήπτρια απο τις τελευταίες φώτος που ανέβασα. Αυτό που μου αρέσει είναι ότι το αποτέλεσμα είναι τόσο πυκνο μπροστα και τόσο φυσικό που είναι αδύνατο κάποιος να καταλάβει ότι έχω κάνει κάτι. Φαίνεται σαν να μν έχασα ποτε μιας και η hairline είναι πολύ χαμηλα (5.5-6 cm). Στις περισσότερες περιπτώσεις αυτο που βλέπω σε hairlines απο πολλές κλινικές δεν με ικανοποιεί γιατι προδίδει ότι κάτι έχει γίνει (συνήθως τριγωνικούς κροτάφους σαν μοιρογνωμόνιο που είναι και ελαφρώς seethrough). Στη δότρια όμως θεωρώ πως θα μπορούσε να δωθεί περισσότερη προσοχή για να τα λέμε όλα.
 

alex7

Well-Known Member
Έχει βελτιωθεί και άλλο η λήπτρια απο τις τελευταίες φώτος που ανέβασα. Αυτό που μου αρέσει είναι ότι το αποτέλεσμα είναι τόσο πυκνο μπροστα και τόσο φυσικό που είναι αδύνατο κάποιος να καταλάβει ότι έχω κάνει κάτι. Φαίνεται σαν να μν έχασα ποτε μιας και η hairline είναι πολύ χαμηλα (5.5-6 cm). Στις περισσότερες περιπτώσεις αυτο που βλέπω σε hairlines απο πολλές κλινικές δεν με ικανοποιεί γιατι προδίδει ότι κάτι έχει γίνει (συνήθως τριγωνικούς κροτάφους σαν μοιρογνωμόνιο που είναι και ελαφρώς seethrough). Στη δότρια όμως θεωρώ πως θα μπορούσε να δωθεί περισσότερη προσοχή για να τα λέμε όλα.
Αλώβητη δότρια μετά από τόσα grafts εξαγωγή δε γίνεται
 
Μπλουζα