Harry, FUE, 2103g, 7/11/20

makis25

Well-Known Member
Οι ισπανοι πχ χρησιμοποιουν 0,9 και κατω απο το 2013-4 . Μολις 7 χρονια πισω ειμαστε δλδ. Και ξερουμε τα αποτελεσματα των ισπανων και πως αφηνουν τις δοτριες τους. Δεν υπαρχει δικαιολογια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Δεν μιλάω ως εκπρόσωπος κανενός ,ούτε βέβαια και του κ.Τιρκαλα αλλά και εγώ τον ρώτησα για το punch και μου απάντησε ότι τα μικρότερα δεν αφαιρούν ολόκληρη τη ρίζα καλά με ότι σημαίνει αυτό για την επιβίωση του μοσχεύματος .»Δεν με βολεύουν τα μικρότερα « μου είπε επίσης .Επέμεινε ότι με τα καινούργια έργαλεια δεν τραυματίζεται τόσο όπως παλιά η δότρια και θεραπεύεται ταχύτερα .Μου είπε από όσο θυμάμαι ότι το punch είναι 0.95

Ποια ρίζα ;; 2mm ΜAX 3 από βιβλιογραφία, και το graft πετάγεται έξω στις περισσότερες περιπτώσεις, δεν χρειάζεται να φτάσουμε μέχρι το οστό. Στην τελική τον αδένα κόβει που το συγκρατεί.
Το δεν με βολεύει ... δεν το σχολιάζω
 
  • Like
Reactions: tol

alex7

Well-Known Member
Ποια ρίζα ;; 2mm ΜAX 3 από βιβλιογραφία, και το graft πετάγεται έξω στις περισσότερες περιπτώσεις, δεν χρειάζεται να φτάσουμε μέχρι το οστό. Στην τελική τον αδένα κόβει που το συγκρατεί.
Το δεν με βολεύει ... δεν το σχολιάζω
Λέει ότι πιάνει καλύτερα και ολόκληρο το τριχοθυλακιο μόνο με αυτού του μεγέθους punch
 

alex7

Well-Known Member
Εσείς που ρωτάτε για το punch τι είστε? Γιατροί? Ημιμαθείς άνθρωποι είστε που δεν θα έπρεπε να σας ενδιαφέρει κάτι τέτοιο.
Χαχαχαχαχαχααχαχαχχααχα
Εμείς βάζουμε το κεφάλι μας για σφάξιμο.Έτσι λοιπόν έχουμε το δικαίωμα να ρωτάμε οτιδήποτε σχετικό
 

gerassis

Well-Known Member
Θα σου απαντησω με απολυτη ειλικρινια. Οταν μιλαγα με το γιατρο του ελεγα πως θα ανεβω με τον πατερα μου για να οδηγαει ατο γυρισμο. Εκεινος μου ελεγε πως θα μπορω να οδηγησω, να μη φερω καποιον μαζι. Αυτο και εκανα. Μετα την επεμβαση μου ειπε πολλες φορες πως θα ηταν προτιμοτερο να διανυκτερευσω καπου στη θεσ/κη (προτεινοντας μου μαλιστα και ξενοδοχεια που ηξερε οτι ηταν καλα και οικονομικα). Δεν τον ακουσα. Το ταξιδι τελικα ηταν πολυ ανετο και ευχαριστο, αλλα λογω του φοβου που ειχα μετα την επεμβαση θα ηθελα να ειχα καποιον μαζι μου, καθως καθε 20 λεπτα εκανα καπου σταση και ψεκαζομουν, και πηγαινα με χαμηλη ταχυτητα (100km/h) για αδεια εθνικη. Εν κατακλειδι, αν το ξανακανα θα επαιρνα καποιον μαζι μου.
Η αλήθεια είναι οτι για 24ωρες καλο ειναι να μη μετακινηθεις αρκετά. Μετά ο πόνος περνάει. Δεν φαίνεται πυκνή μμ αλλα δένει ομοιόμορφα με το υπόλοιπο κεφάλι μιας και δε σε βλέπω για πολύ πυκνό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
Λογικά εξαφανιζολ και αυτός..
Το δικό σου νήμα που είναι γιατί δεν μπορώ να το βρω;
Ολοκληρώθηκε το αποτέλεσμα;
Μαλλον με μπερδευεις με αλλον φιλε παναγιωτη,δεν εχω κανει μεταμοσχευση,τουλαχιστον οχι σοβαρη,ειναι στα σκαρια ομως.
 

Heat

Member
Έχεις δίκιο Nik.Mos σε μπέρδεψα με του Aldo
Δυστυχώς πολλα μέλη παίρνουν τις πληροφορίες που θέλουν κ μετά εξαφανιζονται
Η το αποτελεσμα δεν ειναι αυτο που θα περιμεναν οποτε αποφευγουν την ψυχολογικη επιβαρυνση που θα εισπραξουν απο το φορουμ.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Έχεις δίκιο Nik.Mos σε μπέρδεψα με του Aldo
Δυστυχώς πολλα μέλη παίρνουν τις πληροφορίες που θέλουν κ μετά εξαφανιζονται
Ο Αldo θα εμφανιστει,δεν τον φοβαμαι.Ευχομαι ολα τα παιδια ανεξαρτητως κλινικης και γιατρου που εχουν ξεκινησει τις παρουσιασεις τους να τις φτασουν μεχρι το τελος,το εχουμε αναγκη ολοι αυτο.
 
Η το αποτελεσμα δεν ειναι αυτο που θα περιμεναν οποτε αποφευγουν την ψυχολογικη επιβαρυνση που θα εισπραξουν απο το φορουμ.
Η ελυσαν το πρόβλημα τους κ δεν μπαίνουν καν στην διαδικασία να ανεβάσουν μερικές φώτο
Ελπίζω το δεύτερο
 

Georgie

Well-Known Member
Η το αποτελεσμα δεν ειναι αυτο που θα περιμεναν οποτε αποφευγουν την ψυχολογικη επιβαρυνση που θα εισπραξουν απο το φορουμ.
Όχι δεν εχει να κανει με αυτο για τον @Aldo .
Μια χαρά τον παει .
Άλλου ειναι το θεμα, αλλα καλυτερα να περιμένουμε τον ιδιο αν θελει να ενημερώσει ξανά .
 

vlafo

Well-Known Member
Όχι δεν εχει να κανει με αυτο για τον @Aldo .
Μια χαρά τον παει .
Άλλου ειναι το θεμα, αλλα καλυτερα να περιμένουμε τον ιδιο αν θελει να ενημερώσει ξανά .
Ο Aldo είναι σοβαρό παιδί George δε νομίζω να μας παρατήσει.
Άλλους να φοβάσαι.
 

Harry

New Member
Καλησπέρα σας,

συγνώμη για την καθυστέρηση, αλλά είχα πραγματικά αρκετά βαρύ πρόγραμμα. Έχω κλείσει πλέον 5 μήνες, και από τον 4ο μήνα και μετά έχω αρχίσει να βλέπω θεαματική αλλαγή στο κεφάλι μου. Δεν είμαι στο σημείο που θέλω να φτάσω ακόμα, αλλά πάει καλά. Από το ιατρείο με παίρνουν τηλέφωνο κάθε μήνα και ρωτάνε για την εξέλιξή μου (η Σταυρούλα νομίζω), και μου ανέφεραν ότι η μεγαλύτερη αλλαγή θα συμβεί από τον 4ο έως και τον 8ο μήνα (αν κατάλαβα καλά). Μέχρι στιγμής βγαίνουν αληθινοί. Με το που έκλεισα 4 μήνες από την επέμβαση (7 Μάρτη) άρχισα να βλέπω το κεφάλι να γεμίζει σιγά σιγά. Πλέον στις φωτογραφίες που βγάζω το κεφάλι μου είναι αρκετά καλύτερο από πριν, αλλά όπως προείπα όχι ακόμα εκεί που το θέλω. Βέβαια αν δείτε στις φωτογραφίες (στη ΜΕΤΑ 3) φαίνεται πως η κατάσταση προχωράει συνεχώς. Ο ενθουσιασμός μου μεγαλώνει κάθε μέρα που βλέπω τον εαυτό μου στον καθρέφτη και ανακτώ τη χαμένη μου αυτοπεποίθηση.

Παιδιά δεν ξέρω τι άλλο να σας πω, όλα πάνε καλά. Όταν θα έχω φτάσει στο σημείο που θέλω (ή αν δεν φτάσω μέχρι να κλείσει χρόνος) να είστε σίγουροι ότι θα ενημερώσω, και κάπου εκεί θα ολοκληρώσω την παρουσία μου στο blog (ελπίζω, αν δε φανεί κάποια καινούρια ανάγκη).
 

Συνημμένα

  • ΜΕΤΑ 1.jpg
    ΜΕΤΑ 1.jpg
    421.8 KB · Προβολές: 381
  • ΜΕΤΑ 2.jpg
    ΜΕΤΑ 2.jpg
    282.5 KB · Προβολές: 375
  • ΜΕΤΑ 3.jpg
    ΜΕΤΑ 3.jpg
    820.7 KB · Προβολές: 370
  • ΠΡΙΝ 1.jpg
    ΠΡΙΝ 1.jpg
    557.9 KB · Προβολές: 350
  • ΠΡΙΝ 2.jpg
    ΠΡΙΝ 2.jpg
    590.4 KB · Προβολές: 329
  • ΠΡΙΝ 3.jpg
    ΠΡΙΝ 3.jpg
    401.3 KB · Προβολές: 303
Μπλουζα