Hairway minoxdil 5%

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Hairway minoxdil 5%

giorgos 29 είπε:
παιδια η OXOFENIL minoxdi ειναι καλη?
Αυτήν είναι Ελληνική; Biospray κάπου είδα να λέει. Δεν ξέρω, αλλά αν σου συμφέρει , τσίμπα την, μιας και όλες οι μινοξ πάνω κάτω ίδιες είναι.


giorgos 29 είπε:
ε ενταξει για ενα βραδυ δε πειραζει να φαμε και να πιουμε στο κατω κατω δικαιουμαστε ενα βραδυ να το ριξουμε και λιγο εξω

Παναγιωτης είπε:
αντε τοτε να κανονισουμε να κερασω τωρα που θα μου βγει και φτηνα ;) :D ;D ;D

Μπα, μετά την συμβουλή του Γιώργου, αν βρεθούμε τελικά Ξάνθη που λέγαμε, ετοιμάσου... :D :D :D
 

Άκης

Administrator
Απ: Hairway minoxdil 5%

Σπύρος είπε:

Where r u from? :)

Εγώ σκεφτόμουν να πάω Ξάνθη για τις αποκριές και επειδή ο Παναγιώτης είναι εκεί, να βρισκόμασταν. Απλώς ακόμη δεν γνωρίζω αν πάω.

Επίσης, μέσα Φεβρουάρη σκέφτομαι να κατέβω Αθήνα. Αν μπορέσω, θα κοιτάξω να βρεθώ με κανέναν από εδώ.
 

skarman

New Member
Απ: Hairway minoxdil 5%

Παναγιωτης είπε:
απο το εξωτερικο το regaine μπορεις να το βρεις κοντα στα 15 ευρω

Υπάρχει κάποιο λινκ π θα μπορούσες ν αναρτήσεις για να παραγγείλω κ εγώ???
Ακόμα, μπορείς να βρεις κ αυτά τα "ελληνικά" προϊόντα μινοξιδίλης σε ακόμη χαμηλότερη τιμή εάν γίνει η παραγγελία μέσω ιντερνετ? Γνωρίζεις κάτι σχετικά?
Σ ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σου!!!
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Hairway minoxdil 5%

skarman είπε:
Υπάρχει κάποιο λινκ π θα μπορούσες ν αναρτήσεις για να παραγγείλω κ εγώ???
Ακόμα, μπορείς να βρεις κ αυτά τα "ελληνικά" προϊόντα μινοξιδίλης σε ακόμη χαμηλότερη τιμή εάν γίνει η παραγγελία μέσω ιντερνετ? Γνωρίζεις κάτι σχετικά?
Σ ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σου!!!

Μπορείς να αγοράσεις φθηνό διάλειμα μινοξιδίλης της kirkland από εδώ: http://www.minoxidil-direct.co.uk/index.htm , με 70 ευρώ αγοράζεις 12 μπουκαλάκια των 60 ml (για 1 χρόνο), 70/12= 6.8 ευρώ το μπουκαλάκι.
 

skarman

New Member
Απ: Hairway minoxdil 5%

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την απάντηση...Λίγες μέρες νωρίτερα να είχα ρωτήσει θα είχα γλιτώσει τα 32 ευρώ για ένα μπουκαλάκι 60ml-HAIRWAY SOLUTION. Αλλά δεν πειράζει κάλιο αργά παρά ποτέ λένε... :)

Το συγκεκριμένο γνωρίζεις εάν έχει γενικά τέτοιες προσφορές σχετικά με προϊόντα μαλλιών ή ισχύουν για περιορισμένο χρονικό διάστημα??
Ρωτάω για να ξέρω αν είναι να δράσω άμεσα... :p :grinning-smiley
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Hairway minoxdil 5%

skarman είπε:
Σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την απάντηση...Λίγες μέρες νωρίτερα να είχα ρωτήσει θα είχα γλιτώσει τα 32 ευρώ για ένα μπουκαλάκι 60ml-HAIRWAY SOLUTION. Αλλά δεν πειράζει κάλιο αργά παρά ποτέ λένε... :)

Το συγκεκριμένο γνωρίζεις εάν έχει γενικά τέτοιες προσφορές σχετικά με προϊόντα μαλλιών ή ισχύουν για περιορισμένο χρονικό διάστημα??
Ρωτάω για να ξέρω αν είναι να δράσω άμεσα... :p :grinning-smiley

Όχι μην ανυσυχείς, δεν είναι προσφορές για λίγο καιρό οι τιμές που έχει, έτσι τα πουλάει πάντα πολύ φθηνά.
 

skarman

New Member
Απ: Hairway minoxdil 5%

Θα ήθελα να ρωτήσω ακόμα το εξής...Υπάρχει κάποιο αντίστοιχο λινκ για οικονομικότερα προιόντα στυλ ρεβιβόγκεν???
Έχω δει κάπιοα θέματα για ρεβιβογκεν κ σουπερ ζιξ αλλά τα πάω σιγά σιγά ψάχνοντας γιατί λεγονται ενδιαφέροντα πράγματα...
Αν μπορεί κάποιος να με παραπέμψει σε λινκ στο φόρουμ ή σε κάποιο λινκ εταιρείας όπως μ έδωσε ο φίλος φενιμορε, παραπάνω, καλοδεχούμενο!!! :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Hairway minoxdil 5%

skarman είπε:
Θα ήθελα να ρωτήσω ακόμα το εξής...Υπάρχει κάποιο αντίστοιχο λινκ για οικονομικότερα προιόντα στυλ ρεβιβόγκεν???
Έχω δει κάπιοα θέματα για ρεβιβογκεν κ σουπερ ζιξ αλλά τα πάω σιγά σιγά ψάχνοντας γιατί λεγονται ενδιαφέροντα πράγματα...
Αν μπορεί κάποιος να με παραπέμψει σε λινκ στο φόρουμ ή σε κάποιο λινκ εταιρείας όπως μ έδωσε ο φίλος φενιμορε, παραπάνω, καλοδεχούμενο!!! :)

Εννοείς "ετοιμα" προιόντα, όχι να τα φτιάχνεις εσύ σωστά? Εφάμιλλο με το revivogen είναι και το crinagen, http://www.hairsite.com/crinagen.htm , πού και τα 2 έχουν πολλά κοινά συστατικά.
 

amakiller

New Member
καλησπερα παιδες, εψαχνα στο google και σας βρηκα , θελω να ρωτησω και εγω για το προβλημα μου μπας και μπορειται να βοηθησετε κ εσεις
Ειχα παρα πολυ πυκνα μαλλια ισως τα πυκνοτερα απο οσα ατομα ηξερα και δε φανταζομουν ποτε οτι θα ειχα προβλημα τριχοπτωσης
Μεχρι τα 17( πριν την τριτη λυκειου) δεν ειχα κανενα θεμα με τα μαλια μου, θα με ζηλευε ολος ο κοσμος αλλα απο τοτε αρχιζε να πεφτει και να πεφτει σε μεγαλες δοσεις ( διαβαζα και εβλεπα τριχες στο βιβλιο) αλλα υπεθεσα οτι ειναι απο το αγχος των πανελληνιων , πηγα σε δερματολογο ( με ρωτησε αν εχω πατερα καραφλα ή οχι και του ειπα οτι σα 50αρης εχει μαλια) καναμε μια εξεταση μου πηρε τριχες και μου εδωσε κατι καψουλες ( 3 φορες την μερα) της επαιρνα ναι μεν σταματησε η τρελη τριχοπτωση αλλα επεφτε παλι.
Το ξυρισα για να δυναμωσει , κατι εγινε στις αρχες αλλα μετα αρχισε παλι οπου το ξαναξυρισα και παλι το ιδιο και ξαναπηγα σε ΑΛΛΟ δερματολογο πριν 1 μηνα και μου εδωσε μονοξιδιλη 5% και μου ειπε ξαναπερνα σε ενα μηνα οποτε ξαναπηγε και μου εγραψε και propecia ( κατι χαπια μου ειπε) και να ξαναπαω σε εναν μηνα
Καλα κανω και ακολουθω τις οδηγιες του ( ρωταω μιας και ο γιατρος ειναι απο το ΙΚΑ ) και δε ξερω γτι μου φαινοταν ψιλοβαρεμενος
υπαρχει κατι καλυτερο? ( δε γινεται 19χρονων και να εχω κανει καραφλα πισω και μπροστα)
ααα και κατι αλλο , την μονοξιδιλη πως την βαζω ? ( ειναι σπρει) πανω στα μαλλια? ή στην επιδερμιδα
Ευχαριστω


amakiller είπε:
καλησπερα παιδες, εψαχνα στο google και σας βρηκα , θελω να ρωτησω και εγω για το προβλημα μου μπας και μπορειται να βοηθησετε κ εσεις
Ειχα παρα πολυ πυκνα μαλλια ισως τα πυκνοτερα απο οσα ατομα ηξερα και δε φανταζομουν ποτε οτι θα ειχα προβλημα τριχοπτωσης
Μεχρι τα 17( πριν την τριτη λυκειου) δεν ειχα κανενα θεμα με τα μαλια μου, θα με ζηλευε ολος ο κοσμος αλλα απο τοτε αρχιζε να πεφτει και να πεφτει σε μεγαλες δοσεις ( διαβαζα και εβλεπα τριχες στο βιβλιο) αλλα υπεθεσα οτι ειναι απο το αγχος των πανελληνιων , πηγα σε δερματολογο ( με ρωτησε αν εχω πατερα καραφλα ή οχι και του ειπα οτι σα 50αρης εχει μαλια) καναμε μια εξεταση μου πηρε τριχες και μου εδωσε κατι καψουλες ( 3 φορες την μερα) της επαιρνα ναι μεν σταματησε η τρελη τριχοπτωση αλλα επεφτε παλι.
Το ξυρισα για να δυναμωσει , κατι εγινε στις αρχες αλλα μετα αρχισε παλι οπου το ξαναξυρισα και παλι το ιδιο και ξαναπηγα σε ΑΛΛΟ δερματολογο πριν 1 μηνα και μου εδωσε μονοξιδιλη 5% και μου ειπε ξαναπερνα σε ενα μηνα οποτε ξαναπηγε και μου εγραψε και propecia ( κατι χαπια μου ειπε) και να ξαναπαω σε εναν μηνα
Καλα κανω και ακολουθω τις οδηγιες του ( ρωταω μιας και ο γιατρος ειναι απο το ΙΚΑ ) και δε ξερω γτι μου φαινοταν ψιλοβαρεμενος
υπαρχει κατι καλυτερο? ( δε γινεται 19χρονων και να εχω κανει καραφλα πισω και μπροστα)
ααα και κατι αλλο , την μονοξιδιλη πως την βαζω ? ( ειναι σπρει) πανω στα μαλλια? ή στην επιδερμιδα
(αυτο το μαλι ειχα στις αρχες της τριχοπτωσης)
Ευχαριστω
 

Συνημμένα

  • 6fb6006aaf0a11e192e91231381b3d7a_7.jpg
    6fb6006aaf0a11e192e91231381b3d7a_7.jpg
    77.1 KB · Προβολές: 109
  • 6fb6006aaf0a11e192e91231381b3d7a_7.jpg
    6fb6006aaf0a11e192e91231381b3d7a_7.jpg
    77.1 KB · Προβολές: 107

gianniskritikos2

Active Member
δεν φενεται να εχεισ προβλημα και να σου πουνε και οι εμπειροι για το προπεσια .... διοτι εισαι μικρος για τετοια χαπια.
 

gianniskritikos2

Active Member
ακου το προβλημα σου δεν ειναι μεγαλο και εγω ετσι ειμουν στην ηλικια σου αν το ελεγα καπου με δουλευανε ομως εχανα πολες τριχες και εβελπα να αραιωνω αργα... αμα μπορεις με μια φοτο απο κοντα να εστειασεις εκει που νομιζεις οτι εχεις αραιωση με καλο φοτισμο παντα να δουμε τι παιζει...
 

amakiller

New Member
αυτο ειναι πισω και μπροστα εχω κανει το κλασικο " M " και ολο το κεφαλι πανω εχει αραιωσει πολυ
Πριν απο δυο χρονια δεν ειχα ουτε το ενα ουτε το αλλο
 

Συνημμένα

  • photo.JPG
    photo.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 83

cristiano

Member
Από τη φωτογραφία δεν μπορώ να κρίνω γιατι σκάει το φως σε συφκεκριμένο σημείο και είναι λογικό να φαίνεται λίγο σκαλπ...επίσης οι περισσότεροι σε αυτό το σημείο τη λεγόμενη "κορυφή" έχουν λιγότερες τρίχες από οτι στο υπόλοιπο κεφάλι. Προσπάθησε να βγάλεις μια φωτογραφία με το φως της ημέρας και στο πάνω μέρος του κεφαλιού και αλλη μια στους κροτάφους για να δούμε καλύτερα αν υπάρχει πρόβλημα...

όταν λες γεμίζει το χερι τρίχες πόσες εννοείς περίπου? 10-20 ή πανω από 50-100?

Τη μινοξιδίλη τη βάζεις στην επιδερμίδα και όχι στα μαλλιά...
 
Μπλουζα