H κοπέλα μου

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

badday

New Member
Απ: H κοπέλα μου

μια χαρα ειναι το Συγγρος!! Σοφια ισως να χρειαζοταν περισσοτερο μαλλι !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

wonderwall

New Member
Απ: H κοπέλα μου

Μια που ανοίξαμε την κουβέντα για το "Συγγρός" να σας ρωτήσω τί εξετάσεις πρέπει να κάνω;Και επίσης εάν προλαβαίνω να τις κάνω σε μία μέρα (ρωτάω για να ξέρω να κανονίσω τα περί διαμονής)!!!!!
 

sofia

New Member
Απ: H κοπέλα μου

badday έχεις κάνει τριχοριζόγραμμα εκεί:Σου το δώσανε και απλά έφυγες ή σου το έδωσε γιατρός μαζί με αγωγή; Καταλαβαίνεις ότι η τρελή δεν ρώτησα ούτε τα βασικά! Όσο για τις εξετάσεις wonderwall καλό είναι να έχεις κάνει εξετάσεις αίματος κ ορμονικές!
 

Nikos22_

New Member
Απ: H κοπέλα μου

sofia είπε:
badday έχεις κάνει τριχοριζόγραμμα εκεί:Σου το δώσανε και απλά έφυγες ή σου το έδωσε γιατρός μαζί με αγωγή; Καταλαβαίνεις ότι η τρελή δεν ρώτησα ούτε τα βασικά! Όσο για τις εξετάσεις wonderwall καλό είναι να έχεις κάνει εξετάσεις αίματος κ ορμονικές!

Σοφια επειδη θελω να κανω εξετασεις γενικα... ποιες πρεπει να κανω για τριχοπτωση δλδ να φανει κατι? Τι παιζει ρολο δλδ μηπως ξερεις? και για ορμονικες επισης το ιδιο
 

wonderwall

New Member
Απ: H κοπέλα μου

Σε ευχαριστώ πολύ Σοφία!Θα φροντίσω να πάω κατάλληλα προετοιμασμένος για να μην με τρέχουν....
 

Spacestation

New Member
Απ: H κοπέλα μου

sofia εγώ έχω κάνει τριχοριζόγραμμα στο συγγρός, 19 χρονών πριν 2 χρόνια και έπαθα σοκ γιατί πολύ απλά δεν περίμενα ότι θα μου πάρει τούφες!Και πέθανα στον πόνο. Να υποθέσω ότι μιλάς για τη γιατρό με το όνομα από Χ :p δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το πω κανονικά αλλά τέλος πάντων...Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι τι έκανε με τις τρίχες μου καθόλου! ήμουν τόσο συγχυσμένη,είχα κατακοκκινίσει από την προσπάθεια να μην φωνάξω μετά τη δεύτερη φορά που έβγαλε τρίχες που απλά κιεγώ σηκώθηκα και έφυγα...
Το ξέρω ότι είναι άσχετο με το θέμα αυτό που θα ρωτήσω στη συνέχεια αλλά θα κάνω μία προσπάθεια!Είμαι η μόνη που όταν πάει στο συγγρός αισθάνομαι ότι μπαίνω με το χρονόμετρο μέσα? Δλδ θυμάμαι την τρίτη φορά που πήγα αφού είχα ξεκινήσει θεραπεία και κανείς δεν μου είχε εξηγήσει τι έχω να προσπαθώ να βγάλω άκρη από κοφτές απαντήσεις στις ερωτήσεις μου...ειδικά αφού ακόμα δεν εβγάλει άκρη γτ έχω ΑΑ-είναι γονιδιακό λένε..
αφού να φανταστείτε υπήρξε φορά που είχα από πριν πείσει τον εαυτό μου να κάτσω να τους πρήξω με τις άπειρες ερωτήσεις μου αλλά τελικά όταν μπηκα μέσα αγχώθηκα τόσο πολύ που είπα μονο γεια σας και ξανά γεια σας! :(
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα