giannis88test, Dr. Jose Lorenzo, fue, 3601 grafts, 25-26/10/2022

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
4 o Bisanga αν στο κανει ολο ο ιδιος, 2.5 αν στο κανει μισο μισο με τους Ελληνες.
Θέλει 1,5 ευρώ το graft παραπάνω αν το κάνει μόνος του, μάλιστα! Πιάνεται μάλλον το αγόρι και η extra χρέωση είναι για το μασάζ στον καρπό και τα δαχτυλάκια του μετά.....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θέλει 1,5 ευρώ το graft παραπάνω αν το κάνει μόνος του, μάλιστα! Πιάνεται μάλλον το αγόρι και η extra χρέωση είναι για το μασάζ στον καρπό και τα δαχτυλάκια του μετά.....

Έχει και κάποιον όγκο, άρα περισσότερη ενέργεια για να παράξει έργο...
 

giannis88test

Active Member
Πρόσθεσα τις φωτογραφίες των 15 ημερών


Και του ενός μήνα, οι οποίες δεν είναι οι πλέον κατάλληλες έπιασε και βροχή, για τους επόμενους που θεωρώ ότι έχουν μεγαλύτερη αξία θα φροντίσω να είναι καλύτερες

 

Xristos87

Well-Known Member
δεν πήγα σε πολλούς από που προκύπτει αυτό;
Θεωρησα οτι εχεις επισκεφτει τον Αναστασακη και τον Βεκρη, αφου πηρες κατι φυτικα και μια τοπικη.
Αν βαλεις και τους (στανταρ ) Λορεντζο και Γεωργιου μιλαμε για 4 γιατρους.
Αν κανω λαθος στους 2 πρωτους γραψε λαθος
 

giannis88test

Active Member
Θεωρησα οτι εχεις επισκεφτει τον Αναστασακη και τον Βεκρη, αφου πηρες κατι φυτικα και μια τοπικη. Αν βαλεις και τους (στανταρ ) Λορεντζο και Γεωργιου μιλαμε για 4 γιατρους. Αν κανω λαθος στους 2 πρωτους γραψε λαθος

Μόνο σε Λορέντζο έχω πάει από αυτούς τους 4, στην κλινική του Αναστασάκη με είχε δει ένας άλλος τύπος που είχε για αυτή τη δουλειά εκείνο τον καιρό. Και στους 4 να είχα πάει πάντως πολλοί δεν θα ήταν, ίσα-ίσα καλό είναι να το ψάξεις για να βρεις αυτό που θες.
 

Pan77

Active Member
Καλή φύτρωση να έχεις, αν και με τέτοια τρίχα (πάχος, δότρια κλπ.) σε συνδυασμό με τον γιατρό το αποτέλεσμα είναι εγγυημένο.
 

giannis88test

Active Member
Πρώτο κούρεμα ας δούμε λίγο δότρια
20221206_122129.jpg

20221206_121627.jpg
20221206_121831.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis88test

Active Member
Καλημέρα και χρόνια πολλά!


οι πρώτοι 2 δύσκολοι μήνες πέρασαν νερό, ας ελπίσουμε ότι από τον επόμενο θα έχει αρχίσει η πολυπόθητη σκιά!
 

giannis88test

Active Member

και μιας και βγήκε και ο ήλιος βγήκαν και η φώτο. νομίζω πως το μαλλάκι είναι ήδη αρκετά καλύτερα από ότι όταν έκανα την μμ και ας μην οφείλετε στην μμ αυτό
 

giannis88test

Active Member

4 μήνες, καλό αετό καλά κούλουμα
 

Bigk

Well-Known Member
Ωπα!!!!! Φίλε καλή σαρακοστή κατ αρχήν. Νομίζω ότι είναι μέχρι στιγμής ότι καλύτερο έχω δει σε μμ .. Φοβερή φυτρωση για 4ο μήνα και δοτρα ανέγγιχτη... Σίγουρα μόνο καλύτερα μπορεί να σε πάει από εδώ και στο εξής.
 

giannis88test

Active Member

5ος μήνας!!! Χρόνια πολλά!!!
 
Μπλουζα