Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

leas

Well-Known Member


Παδια η δοτρια περιοχη ειναι σημαντικη,δεν μπορουμε να λεμε δεν με νοιαζει πως θα ειναι..
Πραγματικα μακαρι ο Βεκρης αλλα και dhi να βελτιωθουν και να μην χρειαζεται να παμε εξωτερικο για μια τετοια επεμβαση αλλα ουτε και να δινουμε τα διπλασια χρηματα..Δεν υπαρχει νομιζω μελός του φορουμ που αν ο Βεκρης η ο καθε Βεκρης εδινε αποτελεσματα σαν αυτα των κορυφαιων να μην στηριζε την δουλεια του και τον επαγγελματισμο του.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Akis-multi

Well-Known Member
Να ανεβάσω και γω μερικές καικsorry Γιάννη που τις ανεβάζω στο δικό σου αλλα τωρα το φέρε η κουβέντα.
 

makis25

Well-Known Member


Παδια η δοτρια περιοχη ειναι σημαντικη,δεν μπορουμε να λεμε δεν με νοιαζει πως θα ειναι..
Πραγματικα μακαρι ο Βεκρης αλλα και dhi να βελτιωθουν και να μην χρειαζεται να παμε εξωτερικο για μια τετοια επεμβαση αλλα ουτε και να δινουμε τα διπλασια χρηματα..Δεν υπαρχει νομιζω μελός του φορουμ που αν ο Βεκρης η ο καθε Βεκρης εδινε αποτελεσματα σαν αυτα των κορυφαιων να μην στηριζε την δουλεια του και τον επαγγελματισμο του.

να κανω λιγο το δικηγόρο του διαβολου , απο dhi μεχρι τωρα δεν εχω δει καμια κατεστραμενη δοτρια . Βασικα τα τελευταια 2 χρονια δε θυμαμαι καν δοτρια απο dhi με σοκλος . στα αλλα ναι συμφωνώ
 

athenian

Well-Known Member
Για να κλείσω το θέμα από την πλευρά μου, θεωρώ ότι ο Γιάννης έχει ένα αρκετά καλό αποτέλεσμα και μπορεί με ένα μικρό touch up σε άλλη κλινική να φτιάξει και την εικόνα της δότριας και να δώσει μεγαλύτερη φυσικότητα στην hairline. Συνδυαστικά λοιπόν, με 2200 μοσχεύματα σε τιμή ahc και άλλα 800-1000 σε μια κλινική σχετικά καλή όπως αυτές της Κύπρου θα έχει ένα πάρα πολύ καλό αποτέλεσμα. Μην προσπαθείτε οι υπόλοιποι όμως να εστιάζετε στο θετικό κομμάτι της επέμβασης( φυτρωση και τιμή) και να υποβαθμίζεται τα αρνητικά που είναι εξίσου σημαντικά ( διαχείριση δότριας και φυσικότητα) γιατί πολύ απλά δεν βοηθάτε πουθενά. Ο στόχος μας εδώ θα έπρεπε να είναι η εποικοδομητική κριτική για την βελτίωση των κλινικών κι όχι η επιλεκτική κριτική για να κρύβονται τα κακώς κείμενα. Καλή συνέχεια Γιάννη. Να χαίρεσαι το νέο σου μαλλί κι αν σε ενοχλεί κάτι μην σκας, φτιάχνεται σχετικά εύκολα.
 

leas

Well-Known Member
να κανω λιγο το δικηγόρο του διαβολου , απο dhi μεχρι τωρα δεν εχω δει καμια κατεστραμενη δοτρια . Βασικα τα τελευταια 2 χρονια δε θυμαμαι καν δοτρια απο dhi με σοκλος . στα αλλα ναι συμφωνώ

ΝΑι Μακη εχεις δικιο για τις δοτριες της dhi το θεμα της συγκεκριμενης ειναι αλλο.Το θεμα δοτριας νομιζω αφορα ξεκαθαρα την κλινικη του βεκρη.Ειναι πραγματα που εχουν τονισει πολλα παιδια και μπορει ο οποιοσδηποτε να τα επικυρωση απο τις παρουσιασεις.
 

Akis-multi

Well-Known Member
1544549192999_trimmed.png
1544549327975_trimmed.png
1544549410226_trimmed.png
Προβολή συνημμένου 20136
 

Pes

Active Member
Εγω πανω απο ολα με το συγκεκριμενο φορουμ θελω ναμε δικαιος και να μην εθελοτυφλο , τραβηξα φωτο μια με φλας και μια χωρις φλας αλλα με φως απο πανω στην δοτρια να δειξω τι με ενοχλησε στο συγκεκριμενο σημειο μονο ειναι το θεμα. Δεν γινεται να μου λενε να αφησω μακρυ το μαλλι ενω ειχαμε πει οτι μου αρεσει αυτο το στυλ.Σαν αποτελεσμα μου αρεσει αρκετα ,αλλα και αυτο ειναι σπαστικο .
r6zres.jpg


zyab8x.jpg


Εμενα προσωπικα σαν γιαννης δεν με ενοχλει , με ενοχλησε η σταση της(την θεωρησα αντι-επαγγελματικη) . αντι να μου πει λαθος μας ή κατι αλλο .. μου ειπε να αφησω τα μαλλια μου πιο μακρυα εκει εξοργηστηκα .Ειναι η δευτερη φορα που παω για ραντεβου και αντι να με δουν κοιτανε να μου πουλησουν Prp,Regain και Τζελ Φιναστερινης.Μου ειπαν κιολας οτι ειμαι στον 11 μηνα και εχει ακομα να δωσει?γνωριζεις καποιος επι του θεματος.
Μέχρι 14 μήνα. Να περιμένεις
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
Κυριοι καλησπερα καλη χρονια σε ολους .. Ολοκληρωση αποτελεσματος για μενα στους 12 μηνες πλεον .Τις φωτογραφιες της τραβηξα με iphone σε φως και με φλας παρεα.Τελικα αξιζε ο κοπος να μπω , βεβαια εχει ενα μπαμ μειον την δοτρια.

https://www.hairlossgr.com/gallery/albums/giannis1312-fue-2271-grafts-15-1-2018.46/

Προσθεσα τις φωτο στο αλμπουμ ως τελικο αποτελεσμα, στο αλμπουν θα βρειτε πριν /μετα την επεμβαση ,1 μηνα μετα και τελικο αποτελεσμα.. Περιμενω σχολια. Αρνητικα - Θετικα ειμαι πολυ χαρουμενος και ειδη κανω βλεψεις για αλλη μια στο μελλον(αλλα δεν νομιζω στην συγκεκριμενη κληνικη).. Πηρα το ρισκο και κερδισα .
 

kardinalios

Well-Known Member
Υπάρχει αλλαγή . Δεν ενθουσιάζομαι από το αποτέλεσμα . Ο λόγος ίσως να είναι και το πολύ κοντό μαλλί που διατηρείς . Στο illusion για το οποίο παλεύουμε όλοι μας το τόσο κοντό μαλλί δεν βοηθάει πουθενά . Σε κάθε περίπτωση να τα χαίρεσαι , σημασία έχει πως νιώθεις εσύ !!
 

koumparos

Well-Known Member
Συμφωνώ με τον καρδινάλιο.Πρεπει να μακρύνεις μαλι η να κάνεις πύκνωση Γιάννη.Ετσι φαίνονται αραιά.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Οπως νιωθεις εσυ καλυτερα Γιαννη. Αυτο ειναι και το ζητουμενο σε μια μμ. Να νιωθει καλα αυτος που την εκανε με το αποτελεσμα και τη νεα του εικονα.
 

giannis1312

Active Member
Γιάννη Είσαι ευχαριστημένη από το αποτέλεσμα σου? και αν ναι η αυτοπεποίθησή σου έχει ανέβει καθόλου???
ειμαι ευχαριστημενος αρκετα .. βγαζω φωτογραφιες πλεον παλια τις αποφευγα . Μειον η δοτρια εαν ξυριζω το κεφαλι γυρω γυρω εχω παραθυρο πισω φανερα σε οποιον γνωριζει.
 

giannis1312

Active Member
καλησπερα παιδια κοντευω 2 χρονια κοντα, χθεσινη φωτογραφια η αληθεια ειναι οτι εχω μπει σε σκεψης για πυκνωση κυριος στο κροουν.. εχω χασει λιγο εδαφος 27 πλεον παω για 28.


70417691_894030844313251_6284265528961794048_n.jpg
 
Μπλουζα