Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
θα προσπαθησω να βγαλω καλυτερες με εξωτερικο φωτισμο αλλα να εχει φωτισμο γιατι ειμαστε σκοτινια κατι μερες ολο συννεφα.
 
Φίλε Γιάννη πολυ καλο το αποτελεσμα ! Μπραβο σου! Ηθελα να σ ρωτησω, αν εχεις φωτογραφιες απο την δευτερη εβδομαδα σου, και αυτο Γιατι θελω να δω αν σε μια αδεια 2 εβδομάδων οταν επιστρέψω στην δουλεια αν θα εχω σημάδια!
 

giannis1312

Active Member
Φίλε Γιάννη πολυ καλο το αποτελεσμα ! Μπραβο σου! Ηθελα να σ ρωτησω, αν εχεις φωτογραφιες απο την δευτερη εβδομαδα σου, και αυτο Γιατι θελω να δω αν σε μια αδεια 2 εβδομάδων οταν επιστρέψω στην δουλεια αν θα εχω σημάδια!
2 εβδομαδες δεν θα εχεις σημαδια , εγω δεν ειχα.
 

Veron

Well-Known Member
Φίλε Γιάννη πολυ καλο το αποτελεσμα ! Μπραβο σου! Ηθελα να σ ρωτησω, αν εχεις φωτογραφιες απο την δευτερη εβδομαδα σου, και αυτο Γιατι θελω να δω αν σε μια αδεια 2 εβδομάδων οταν επιστρέψω στην δουλεια αν θα εχω σημάδια!

2 εβδομαδες ειναι υπεραρκετες
 

mic6

Well-Known Member
Φίλε Γιάννη πολυ καλο το αποτελεσμα ! Μπραβο σου! Ηθελα να σ ρωτησω, αν εχεις φωτογραφιες απο την δευτερη εβδομαδα σου, και αυτο Γιατι θελω να δω αν σε μια αδεια 2 εβδομάδων οταν επιστρέψω στην δουλεια αν θα εχω σημάδια!
Δεν θα έχεις αλλά πιθανότατα θα σε πάρουν χαμπάρι από την ερυθρότητα. Με εμένα έτσι έγινε..
 

giannis1312

Active Member
καλησπερα αλανια μου σημερινη φωτο , θα σας ανεβασω σε λιγο καιρο αναλυτικα για 1 χρονο .(10μηνο τωρα)



ερωτηση να το αφησω να μακρυνη να δουμε αν θα δειξει καλυτερα?τι λετε?




στις 2 τελευταιες ειχα λουστει , περιμενω αποψης .. Και κατι αλλο τι σαμπουαν θα μπορουσα να χρησιμοποιησω?
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Πολυ καλος Gianni. Αν το αφησεις και το μαλλι λιγο μακρυτερο και το χτενισεις πισω και απο τη μια μερια θα δειξει τελειο.
Τα κατω κοντα σβησιμο και τα πανω πιο μακρια και χτενισμενα. Με οτι θες λουσου πλεον. Δοκιμασε τι σου ταιριαζει.
Εγω επειδη λουζομαι καθημερινά λογω λιπαροτητας 2 στις 3 μερες κανω με johnson baby shampoo που ειναι πολυ απαλο σαμπουαν.
 

giannis1312

Active Member
Πολυ καλος Gianni. Αν το αφησεις και το μαλλι λιγο μακρυτερο και το χτενισεις πισω και απο τη μια μερια θα δειξει τελειο.
Τα κατω κοντα σβησιμο και τα πανω πιο μακρια και χτενισμενα. Με οτι θες λουσου πλεον. Δοκιμασε τι σου ταιριαζει.
Εγω επειδη λουζομαι καθημερινά λογω λιπαροτητας 2 στις 3 μερες κανω με johnson baby shampoo που ειναι πολυ απαλο σαμπουαν.
αυτο ελεγα να κανω στο θεμα κουρεματος
 

giannis1312

Active Member
Καλησπέρα παιδιά πήγα για το ραντεβού το τελευταίο για μένα δεν θα ξαναγίνει και τελικά έσπασα τα νεύρα μου .. είχα πει στην κληνικη ότι θέλω να κάνω το μαλλί μου κοντό κουρεμένο στρατιοτικο στυλ και Μ είχαν πει δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα .. εν τέλει Μ έβαλε χέρι γιατί το έχω τόσο κοντό και αν αφήσω λίγο το μαλλάκι μου γιατί φαίνεται λίγο το παράθυρο,πήγα εκεί για να με δουν ,δεν με είδαν . Το μόνο που μου έλεγε για πρπ και τζελ φιναστεριδης συνεχεια μου έσπασε τα νεύρα .. μου για την δοτρια με αετησιο μάτι ότι δεν είμαι καλά ..εγώ μια χαρά το βλέπω .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
Εάν κάνω δεύτερη θα ψαχτω για αλλού .. στο μέλλον . Το μόνο καλό είδα την Λένα που μου έκανε την μμ και χάρηκα πολύ ..μιλήσαμε όλα οκ.
 

giannis1312

Active Member
Εαν εχεις καλο μπατζετ πηγαινε κυπρο.Αλλιως ειναι μονοδρομος ο βεκρης.Γνωμη μου βεβαια.
Το έχω σκεφτεί για Κύπρο αλλά δεν λέω για τώρα , τώρα έχω ένα πολύ καλό αποτέλεσμα είμαι 26 για το μέλλον έλεγα σε περίπτωση που χρειαστω,σπαστικα για την δοτρια που μου είπε να το αφήνω πιο μακρύ λες και δεν τα είχαμε αναφέρει
 

koumparos

Well-Known Member
Ε ναι το ξερουν και οι ιδιοι για τις δοτριες.Διαβαζουν και το φορουμ και σιγουρα το εχουν εντοπισει το θεμα.Το ζητημα ειναι οτι πρεπει να το λυσουν γιατι χαραμιζουν τα καλα αποτελεσματα που εχουν σε θεματα φυτρωσης.
 

giannis1312

Active Member
Εγω πανω απο ολα με το συγκεκριμενο φορουμ θελω ναμε δικαιος και να μην εθελοτυφλο , τραβηξα φωτο μια με φλας και μια χωρις φλας αλλα με φως απο πανω στην δοτρια να δειξω τι με ενοχλησε στο συγκεκριμενο σημειο μονο ειναι το θεμα. Δεν γινεται να μου λενε να αφησω μακρυ το μαλλι ενω ειχαμε πει οτι μου αρεσει αυτο το στυλ.Σαν αποτελεσμα μου αρεσει αρκετα ,αλλα και αυτο ειναι σπαστικο .
r6zres.jpg


zyab8x.jpg


Εμενα προσωπικα σαν γιαννης δεν με ενοχλει , με ενοχλησε η σταση της(την θεωρησα αντι-επαγγελματικη) . αντι να μου πει λαθος μας ή κατι αλλο .. μου ειπε να αφησω τα μαλλια μου πιο μακρυα εκει εξοργηστηκα .Ειναι η δευτερη φορα που παω για ραντεβου και αντι να με δουν κοιτανε να μου πουλησουν Prp,Regain και Τζελ Φιναστερινης.Μου ειπαν κιολας οτι ειμαι στον 11 μηνα και εχει ακομα να δωσει?γνωριζεις καποιος επι του θεματος.
 

karampalikis

Active Member
Η δευτερη φωτο είναι σκοτεινη. Αν μπορείς βγάλε φωτο την δοτρια την ημέρα έξω όταν έχει ήλιο, από διάφορετικες γωνιες.....βάλε κάποιον να σε βγάλει...
 

athenian

Well-Known Member
Η 2η ομως ειναι και η πιο κατατοπιστικη.Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι εξαγωγη μοσχευματων για να ''σβησει'' το παραθυρο,αρα να μπεις για νεα μεταμοσχευση.
 
Μπλουζα