Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

athenian

Well-Known Member
Ποτέ δεν είπα σε κανέναν να μη λέει την άποψη του. Απλά είπα τη δική μου στο Γιάννη που είναι να σας αγνοήσει και να χαρεί το κεφάλι του που είναι μεταμορφωμένο προς το καλύτερο με το χαμηλότερο κόστος στον κόσμο
Τώρα θα γίνω κακός πάλι αλλά, γνωρίζεις τις τιμές σε όλο τον κόσμο? Γιατί και Τουρκία μεριά έχει φθηνότερες τιμές με παρόμοια αποτελέσματα. Μην λέτε συνέχεια ανακρίβειες για να καλύψετε τα κακώς κείμενα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Τώρα θα γίνω κακός πάλι αλλά, γνωρίζεις τις τιμές σε όλο τον κόσμο? Γιατί και Τουρκία μεριά έχει φθηνότερες τιμές με παρόμοια αποτελέσματα. Μην λέτε συνέχεια ανακρίβειες για να καλύψετε τα κακώς κείμενα.
Αν μου βρεις μια κλινική που μαζί με τα αεροπορικά που θα ξοδέψεις σου βγει κάτω από 0.7 ανά graft θα το πάρω πίσω
 

athenian

Well-Known Member
Έχει τον Serkan στην Τουρκία με κόστος κάτω από 0.5 ευρώ/ μόσχευμα που κάνει και το χειρουργείο στην πανεπιστημιακή κλινική της Κωνσταντινούπολης. Έχω και περιστατικό από εκεί με καλό αποτελεσμα όσο αναφορά το value for money. Πλήρωσε 1900 ευρώ για 4200 μοσχεύματα.
 

athenian

Well-Known Member
Ορίστε και το site του.
https://drserkanaygin.com
Το θέμα δεν είναι για μένα ποια είναι η πιο φθηνή κλινική. Το θέμα είναι το αποτέλεσμα. Ούτε Serkan με ενδιαφέρει ούτε ο Βεκρης αλλά δεν μπορώ να ακούω υπερβολές.
 

mic6

Well-Known Member
Έχει τον Serkan στην Τουρκία με κόστος κάτω από 0.5 ευρώ/ μόσχευμα που κάνει και το χειρουργείο στην πανεπιστημιακή κλινική της Κωνσταντινούπολης. Έχω και περιστατικό από εκεί με καλό αποτελεσμα όσο αναφορά το value for money. Πλήρωσε 1900 ευρώ για 4200 μοσχεύματα.
Οκ το παίρνω πίσω. Μια από τις φθηνότερες στον κόσμο λοιπόν
 

Tsek

Well-Known Member
Μic6 έτσι οπως το εθεσες φθηνοί χωρίς αποτέλεσμα υπάρχουν πολλοί και δεν το λέω για την κλινική του Σερκαν που αναφέρθηκε αλλά γενικά.
Εγώ πριν βρω εδώ την advance πέτυχα εναν που θεωρητικά θα μου έβαζε 3.000 γκραφς με 1.500 ευρω.

Στο φόρουμ όμως δεν κάνουμε κόντρα τιμής αλλά σύγκριση των τιμών βαση αποτελεσμάτων.
Δυστυχώς για Χ-Ψ λόγους δεν υπάρχει η απαραίτητη εμπιστοσύνη μεταξύ των μελών και δεν μπορεί να βγάλει κάποιος ξεκάθαρο συμπερασμα αν δεν κάτσει να διαβασει 6 μήνες τα πάντα. Διερωτώμαι λοιπόν με ποιά λογική θα πάει ένας υποψήφιος σε ξένο μέρος να δοκιμάσει την τύχη του χωρίς να έχει το απαραίτητο feedback?
Απο φωτογραφίες της ίδιας της κλινικής στο ίντερνετ?
Και αν κατι πάει στραβά πόσο εύκολο είναι να ξανα πας?
Ποιός θα καλύψει το κόστος και τι αποδοχή του ενδεχομένου σφάλματος θα υπάρξει?
Είναι μεγάλος πονοκεφαλος.
 

naruto

Well-Known Member
Με τα μέχρι τώρα δεδομένα τα πράγματα είναι πολύ απλά.
- όποιος πάει βεκρή για διπλή συνεδρία την γλυτώνει .Στα 4000+ μοσχεύματα παίρνουν αναγκαστικά από όλο το κεφάλι κ έτσι συνήθως φαίνετε ομοιογένεια στη δοτρια. Ο tsek και ο mic 6 είναι τέτοια παραδείγματα.
- όποιος πάει για μόνη συνεδρία το παράθυρο δεν το γλυτώνει. Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου πχ ο Δημήτρης που έχει ασυνήθιστα καλή δοτρια ή σε μερικούς ακόμα αν φιλοτιμηθεί η νοσηλεύτρια κ απλώσει την εξαγωγή,πχ όπως εγινε στον andy

Τα διτριχα- διτριχα στη hairline δεν τα γλυτώνει κανένας
Αν προσπερνάμε αυτά τα κραυγαλέα λάθη για να γλιτώσετε μερικά χιλλιαρικα τότε οκ.κουμαντο ο καθένας στη τσέπη του
 

mic6

Well-Known Member
Με τα μέχρι τώρα δεδομένα τα πράγματα είναι πολύ απλά.
- όποιος πάει βεκρή για διπλή συνεδρία την γλυτώνει .Στα 4000+ μοσχεύματα παίρνουν αναγκαστικά από όλο το κεφάλι κ έτσι συνήθως φαίνετε ομοιογένεια στη δοτρια. Ο tsek και ο mic 6 είναι τέτοια παραδείγματα.
- όποιος πάει για μόνη συνεδρία το παράθυρο δεν το γλυτώνει. Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου πχ ο Δημήτρης που έχει ασυνήθιστα καλή δοτρια ή σε μερικούς ακόμα αν φιλοτιμηθεί η νοσηλεύτρια κ απλώσει την εξαγωγή,πχ όπως εγινε στον andy

Τα διτριχα- διτριχα στη hairline δεν τα γλυτώνει κανένας
Αν προσπερνάμε αυτά τα κραυγαλέα λάθη για να γλιτώσετε μερικά χιλλιαρικα τότε οκ.κουμαντο ο καθένας στη τσέπη του
Δεν προσπερνάμε τα χιλιάρικα μόνο, είναι ότι σε άδεια κεφάλια οι υπόλοιπες κλινικές δεν αναλαμβάνουν να βάλουν πολλά μοσχεύματα. Για τη δική μου περίπτωση είχα προσφορά από την HDC για 10.000 ευρώ τις 4000 μοσχεύματα και στην AHC έβαλα 1000 μοσχεύματα παραπάνω με κάτω από τη μισή τιμή. Αν θέλετε μην μας τρελάνετε άλλο για το τι μας συμφέρει και κυρίως μην απαντάτε σαν να έχουμε κάνει τις λάθος επιλογές και εσείς τις σωστές. Υπάρχει κόσμος που διαβάζει και γελάει.
 

giannis1312

Active Member
Γιάννη συγνώμη που σου χάλασα το ποστ, αποσύρομαι
καλο ειναι να γινεται συζητηση κανενα ποστ δεν χαλασαμε εγω ανοιξα το θεμα για το συγκεκριμενο πραγμα.Εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει τοσο το ξαναλεω αλλα το εκανα θεμα για το αντιεπαγγελματικο τροπο του στυλ ασε πιο μακρυ το μαλλι σου ενω αλλα ειχαμε πει αλλα βγηκαν πισω.Σε αλλα ατομα που ρωταω δεν φαινεται κατι περιεργο .Σε εμενα σε εσας που γνωριζουμε κανει μπαμ . στην αθηνα εκανα βολτες προχθες και αναγνωρισα ποσα ατομα που ειχαν κανει μμ και στην κληνικη μου , μονο αυτο τα λεει ολα.το θεμα ειναι δεν φαινεται οπως στην δευτερη φωτο γιατι παιζει ρολο το φωτο , τα χρωματα η αντιθεση τα παντα. η πρωτη ειναι με φλας στο κεφαλι και οχι σε σκια φαινεται οχι τραγικα αλλα φαινεται(δεν με πειραζει) σας ειπα τι με ενοχλησε.. Το θεωρω απαραδεκτο να λες στον πελατη σου ενω εχεις μιλησει απο την αρχη εεεεεε για να κρυφτει αυτο ασε το μαλλακι σου να μεγαλωσει και αφου δεις οτι δεν το δεχεται να σου πεταξει επουλονεται ακομα . μεχρι και να βαλω φιναστερινη τζελ στην δοτρια μουπε.
 

Adriano

Well-Known Member
Ο tsek και ο mic 6 είναι τέτοια παραδείγματα.
- όποιος πάει για μόνη συνεδρία το παράθυρο δεν το γλυτώνει. Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου πχ ο Δημήτρης που έχει ασυνήθιστα καλή δοτρια ή σε μερικούς ακόμα αν φιλοτιμηθεί η νοσηλεύτρια κ απλώσει την εξαγωγή,πχ όπως εγινε στον andy

Ο Tsek και ο Mic6 δεν έχουν κάνει τόσο κοντό κούρεμα όσο ο Γιάννης για να δούμε πως φαίνεται. Ο Άκης έχει κάνει και φαίνεται κανονικά. Ο Γιάννης κάνει κούρεμα χωρίς guard στη μηχανή. Το λέω γιατί κι εγώ ξυρίζω τέρμα το κεφάλι μου με τη μηχανή.

Ορίστε και το site του.
https://drserkanaygin.com
Το θέμα δεν είναι για μένα ποια είναι η πιο φθηνή κλινική. Το θέμα είναι το αποτέλεσμα. Ούτε Serkan με ενδιαφέρει ούτε ο Βεκρης αλλά δεν μπορώ να ακούω υπερβολές.

O Maral επίσης. Αλλά δίνει και αυτός παράθυρο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
καλο ειναι να γινεται συζητηση κανενα ποστ δεν χαλασαμε εγω ανοιξα το θεμα για το συγκεκριμενο πραγμα.Εμενα προσωπικα δεν με ενοχλει τοσο το ξαναλεω αλλα το εκανα θεμα για το αντιεπαγγελματικο τροπο του στυλ ασε πιο μακρυ το μαλλι σου ενω αλλα ειχαμε πει αλλα βγηκαν πισω.Σε αλλα ατομα που ρωταω δεν φαινεται κατι περιεργο .Σε εμενα σε εσας που γνωριζουμε κανει μπαμ . στην αθηνα εκανα βολτες προχθες και αναγνωρισα ποσα ατομα που ειχαν κανει μμ και στην κληνικη μου , μονο αυτο τα λεει ολα.το θεμα ειναι δεν φαινεται οπως στην δευτερη φωτο γιατι παιζει ρολο το φωτο , τα χρωματα η αντιθεση τα παντα. η πρωτη ειναι με φλας στο κεφαλι και οχι σε σκια φαινεται οχι τραγικα αλλα φαινεται(δεν με πειραζει) σας ειπα τι με ενοχλησε.. Το θεωρω απαραδεκτο να λες στον πελατη σου ενω εχεις μιλησει απο την αρχη εεεεεε για να κρυφτει αυτο ασε το μαλλακι σου να μεγαλωσει και αφου δεις οτι δεν το δεχεται να σου πεταξει επουλονεται ακομα . μεχρι και να βαλω φιναστερινη τζελ στην δοτρια μουπε.
Γιάννη καλά έκανες και τους το είπες για να είναι οσο γίνεται προσεκτικοί με αυτό το θέμα.
Είναι κάτι που και εμένα με είχε απασχολήσει αλλά ήμουν απόλυτα διαθετιμενος να το δεχθώ εφόσον είχα αυτό που έπρεπε μπροστά. Αυτό που λέω ειναι γραμμένο πριν την επέμβασή μου, ευτυχώς όμως δεν έχω κάτι. Μάλλον ισχύει σε ένα βαθμό αυτό που λεει ο Naruto.
 

Adriano

Well-Known Member
στην αθηνα εκανα βολτες προχθες και αναγνωρισα ποσα ατομα που ειχαν κανει μμ και στην κληνικη μου

Μου έχει συμβεί και εμένα. Έχω αναγνωρίσει κεφαλάκια δυστυχώς.

Το θεωρω απαραδεκτο να λες στον πελατη σου ενω εχεις μιλησει απο την αρχη εεεεεε για να κρυφτει αυτο ασε το μαλλακι σου να μεγαλωσει και αφου δεις οτι δεν το δεχεται να σου πεταξει επουλονεται ακομα . μεχρι και να βαλω φιναστερινη τζελ στην δοτρια μουπε.

Αυτά γίνονται γιατί δίνει απαντήσεις μη ιατρικό προσωπικό. Έχει και συνέπειες.

Ξαναλέω. Κρίμα. Γιατί ταλέντο υπάρχει. Αλλά η λεπτομέρεια πρέπει να προσέχεται.
 

giannis1312

Active Member
Απο φυτρωση ταχω παει καλα θα ακουμπαγε την τελειοτητα εαν γινοταν αυτο , με βοηθησαν μου εκαναν καλη τιμη .. ετοιμαζω κατι καλο να σας δειξω προσπαθω να φτιαξω φωτο τωρα με πριν παω μαζι .και βιντεο στον 12 μηνα.
 

Tsek

Well-Known Member
Είχα ανεβάσει φίλε. Ειμαι οκ, μπέσα στο λεω. Ο Αερατος είχε μια ένταση τότε να πάω να την ξαναβγαλω έξω. Δεν μπαίνω ξανά στο τρυπακι όποιος θέλει με πιστεύει.
 

Adriano

Well-Known Member
Είχα ανεβάσει φίλε. Ειμαι οκ, μπέσα στο λεω. Ο Αερατος είχε μια ένταση τότε να πάω να την ξαναβγαλω έξω. Δεν μπαίνω ξανά στο τρυπακι όποιος θέλει με πιστεύει.

Κανένα πρόβλημα. Μακάρι να το γλύτωσες το παράθυρο.
 

giannis1312

Active Member
Απο την πλευρα μου θελω να ευχαριστησω ολο το φορουμ για την στηριξη ολους αυτους τους μηνες και να κανω κατι το οποιο ηθελα τοσο καιρο να ζητησω συγνωμη στον @Stripar γιατι στις αρχες του νηματος σε αυτα που ελεγε ειχε δικιο.(ηθελα καιρο να το κανω). Στις φωτο που ανεβαζω πιστευω να καταλαβαινεται τιποτα δεν ξερω απο EDITING εκανα οτι καλυτερο μπορουσα .

1zlvdqr.jpg

2m4p34y.jpg

2zgu1xy.jpg

2zr29ag.jpg

1r251s.jpg


τωρα της τραβηξα τις φωτο και του πριν δεν ειχα αλλες εψαξα καλα.
 
Μπλουζα