Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Παιδιά. Το θέμα με την δότρια είναι κάτι που το γνωρίζουμε όλοι για την συγκεκριμένη κλινική. Δεν έχει να κάνει με κουρέματα και να μην κοροιδεύομαστε. Και επειδή πέσατε να με φάτε κάποτε όταν το ανέφερα καλό θα ήταν να το επισημάνουμε όταν το βλέπουμε. Και το έχουμε δει σε όλα τα κεφαλάκια από την κλινική. Γιάννη είσαι μια χαρά. Αλλά το παράθυρο φαίνεται. Μήπως να δοκιμάσεις κανένα scalp micropigmentation για να το κρύψεις λίγο;
 

giannis1312

Active Member
Παιδιά. Το θέμα με την δότρια είναι κάτι που το γνωρίζουμε όλοι για την συγκεκριμένη κλινική. Δεν έχει να κάνει με κουρέματα και να μην κοροιδεύομαστε. Και επειδή πέσατε να με φάτε κάποτε όταν το ανέφερα καλό θα ήταν να το επισημάνουμε όταν το βλέπουμε. Και το έχουμε δει σε όλα τα κεφαλάκια από την κλινική. Γιάννη είσαι μια χαρά. Αλλά το παράθυρο φαίνεται. Μήπως να δοκιμάσεις κανένα scalp micropigmentation για να το κρύψεις λίγο;
στο μελλον θα δουμε. τωρα προς το παρον αραζω :)
 

Akis-multi

Well-Known Member
Δεν ειναι θεμα κουρεματος αυτο.Αν και θα μπορουσε καποιος εμπειρος κουρεας να σβησει λιγο την διαφορα.
Αυτό ήθελα να πω. Αν φαινεται όταν παίρνει τα πίσω με την ιδια σκάλα ολα, ο κομμωτής ας το σβήσει λίγο δεν είναι δύσκολο. Αλλά ο Γιάννης το ζήτησε για να το δείξει όπως είπε όποτε εντάξει.
 

mic6

Well-Known Member
Μια χαρά είσαι Γιάννη. Γλύτωσες πολλές χιλιάδες ευρώ για να τα επενδύσεις οπότε και όπως θέλεις και το κόστος είναι κάτι που βλέπει το 0.01 του πληθυσμού.

Μην ασχολείσαι με τις υστερίες του φόρουμ, η δουλειά σου έγινε τέλεια.
 

Adriano

Well-Known Member
Υστερίες. Μάλιστα. Άρα δεν υπαρχει πρόβλημα στη δοτρια. Είναι όλα καλα. Οκ. Μπορεί να βλέπω λάθος.
 

mic6

Well-Known Member
Υστερίες. Μάλιστα. Άρα δεν υπαρχει πρόβλημα στη δοτρια. Είναι όλα καλα. Οκ. Μπορεί να βλέπω λάθος.
Υπάρχει και η πιθανότητα να συμβαίνουν και τα δύο. Και να υπάρχει πρόβλημα στη δοτρια και να γίνεστε υστερικοί, δεν αναιρεί το ένα το άλλο
 

mic6

Well-Known Member
Φαινεται αρκετα το προβλημα,μην χαρακτηριζεις υστερικα τα μελη του φορουμ.
Δεν χαρακτήρισα κανένα μέλος του φόρουμ απολύτως τίποτα. Ξαναδιάβασε την πρόταση μου, δεν υπάρχει επίθετο ούτε χαρακτηρισμός
 

athenian

Well-Known Member
Δεν χαρακτήρισα κανένα μέλος του φόρουμ απολύτως τίποτα. Ξαναδιάβασε την πρόταση μου, δεν υπάρχει επίθετο ούτε χαρακτηρισμός
Και να υπάρχει πρόβλημα στη δοτρια και να γίνεστε υστερικοί, δεν αναιρεί το ένα το άλλο
Μια χαρα χαρακτηρισες,τελος παντων,οποιος καταλαβαινει καταλαβαινει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Γενικά θεϊκό που έκοψες την πρόταση μου και έβαλες μόνο το δεύτερο μισό.

Συμφωνώ με το οποίος καταλαβαίνει καταλαβαίνει πάντως.
976799174a6d923fa7441416e3a16535.jpg
9da55778d908da8d96e0fe62c37d2c50.jpg
 

Veron

Well-Known Member
@mic6 εισαι λαθος φιλε,το οτι σε σενα εγινε καλη δουλεια δεν αναιρει οτι σε αλλους εχουν γινει τεραστια φαουλ.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι υπερασπιζεστε κλινικη/ες με τοσο παθος,εθελοτυφλειτε και βλεπετε το νομισμα μονο απο την μια μερια.Οσο για τον cvial θα πρεπε να του εχουμε στησει ανδριαντα με αυτα που εχει κανει εδω μεσα.
 

mic6

Well-Known Member
@mic6 εισαι λαθος φιλε,το οτι σε σενα εγινε καλη δουλεια δεν αναιρει οτι σε αλλους εχουν γινει τεραστια φαουλ.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι υπερασπιζεστε κλινικη/ες με τοσο παθος,εθελοτυφλειτε και βλεπετε το νομισμα μονο απο την μια μερια.Οσο για τον cvial θα πρεπε να του εχουμε στησει ανδριαντα με αυτα που εχει κανει εδω μεσα.
Συμφωνώ απόλυτα για τον cvial δεν είπα κάπου το αντίθετο.
 

Adriano

Well-Known Member
Πάντως για να βάλω και λίγο "χιούμορ" υστερία κ. καθηγητή σας πιάνει και όταν λέμε και κάτι κακό για την κλινική.

Έτσι για να γελάσουμε και λίγο.
 

mic6

Well-Known Member
Πάντως για να βάλω και λίγο "χιούμορ" υστερία κ. καθηγητή σας πιάνει και όταν λέμε και κάτι κακό για την κλινική.

Έτσι για να γελάσουμε και λίγο.
Δεν νομίζω ότι με έχει πιάσει ποτέ υστερία για τρίχες αλλά να ξέρεις μου είσαι ιδιαιτέρως συμπαθής όπως και να χει
 

Adriano

Well-Known Member
Δεν νομίζω ότι με έχει πιάσει ποτέ υστερία για τρίχες αλλά να ξέρεις μου είσαι ιδιαιτέρως συμπαθής όπως και να χει

Αφού με συμπαθείς θα ήθελα να με αφήνεις να λέω την άποψη μου όμως. Γιατί συμπάθεια υπό όρους, μερική ή ολική δεν υπάρχει.

Στο θέμα μας. Η δότρια δεν έχει θέμα; Δεν υπάρχει το παράθυρο; Υπάρχει. Οι εμπειρότεροι τι προτείνετε στον φίλο Γιάννη να κάνει;
 

mic6

Well-Known Member
Ποτέ δεν είπα σε κανέναν να μη λέει την άποψη του. Απλά είπα τη δική μου στο Γιάννη που είναι να σας αγνοήσει και να χαρεί το κεφάλι του που είναι μεταμορφωμένο προς το καλύτερο με το χαμηλότερο κόστος στον κόσμο
 

Tsek

Well-Known Member
Γιάννη πάρε τον χρόνο σου να δεις πιό στυλ σου ταιριάζει πλέον καλύτερα. Εχεις μαλλάκι όμορφο αυτή τη στιγμή, παίξε και με αλλα χτενίσματα να δεις τι δυνατότητες έχει.
Ειναι απλά μέχρι να συνηθήσεις τον εαυτό σου στον καθρέφτη και να ξεμπλοκάρεις.
 

koumparos

Well-Known Member
Τα πράγματα είναι απλά.Σε τέτοια κουρέματα το πρόβλημα με τις δοτριες θα είναι εμφανή.Την ίδια εικόνα είχε ξάδερφος της γυναίκας μου που έκανε στην ίδια κλινική.Σε φωτισμό ημέρας και από απόσταση το πρόβλημα είναι εντονότερο.Το είδα live.Σταματηστε να δικαιολογείται τέτοια σφάλματα!!!!!
 
Μπλουζα