Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

giannis1312

Active Member
ωραιος εισαι. ετσι θελει χαλαρα. και εμενα στο αεροπλανο οταν γυρνουσα με κοιτουσαν. ειδικα οταν φτασαμε μεχρι να κατεβουμε απο το αεροπλανο με σκαναρισαν ολοι.
μπορεις να βγεις και εξω. για το ψεκασμα με φυσιολογικο ορο εγω θα ελεγα καντο παραπανω απο 3 μερες κακο δε θα σου κανει.
καλη επιτυχια.
ανα μιση ωρα και μετα απο τρεις μερες ή ανα 2ωρο πχ ?για τις φωτο το τηλεφωνο παιδια ειναι χαλια και δεν εχω αλλο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1312

Active Member
Μπραβο ρε γιανναρα ακομπλεξαριστος! Ετσι θελει στο 2018 ειμαστε δηλαδη ηαλλη βαζει βυζια αλλη αλλαζει μυτη κτλ ε εμεις δηλ τι καναμε;; Πηραμε δικα μας μαλια απο πισω κ πλαγια κ τα βαλαμε μπροστα..

Οσοι συζητησαμε γι αυτο με εκραξαν αλλα η απαντηση ηταν καλη εσυ τα χαλας στον τζογο, εσυ στα μ.....α κτλπ , απαντηση δεν επερνα ποτε, πιστευω στην ψυχολογια μας δεν χωρανε κομπλεξ.αλλα το τι πραγματικα θες για να εισαι καλα
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
ανα μιση ωρα και μετα απο τρεις μερες ή ανα 2ωρο πχ ?για τις φωτο το τηλεφωνο παιδια ειναι χαλια και δεν εχω αλλο.

Μετά αραιωσε το ψεκασμα. Όσο νιώθεις ότι χρειάζεται. Εγώ ίσως επειδή ήταν και καλοκαίρι μου ήταν πολύ ευχάριστο και έριχνα συχνά. 1,5 λίτρο πρέπει να είχα ξοδέψει σε διάστημα 3 μηνών. Βάλε σύμφωνα με της οδηγίες που πήρες κ μετά εσύ αποφασίζεις.
 

giannis1312

Active Member
περαστικα φιλε οντως ποναει φρικτα?
με τρομαζεις

Στην επεμβαση δεν ποναει .. Πιαστηκα αρκετα στον σβερκο οταν σηκωθηκα ζαλιζομουν απο αυτο.. μετα στο σπιτι ποναγα αρκετα - εως τραγικα πολυ .. δεν ειχα δει οτι μου εδωσαν μυοχαλαροτικο σε περιπτωση πονου το πηρα και εγινε κομπλε.. τωρα απλα ενας βαρος στο κεφαλι 1 μερε μετα την μεταμοσχευση και πρήξιμο στο κουτελο .. Παιχνιδακι δεν ειναι σιγουρα
 

giannis1312

Active Member
Μετά αραιωσε το ψεκασμα. Όσο νιώθεις ότι χρειάζεται. Εγώ ίσως επειδή ήταν και καλοκαίρι μου ήταν πολύ ευχάριστο και έριχνα συχνά. 1,5 λίτρο πρέπει να είχα ξοδέψει σε διάστημα 3 μηνών. Βάλε σύμφωνα με της οδηγίες που πήρες κ μετά εσύ αποφασίζεις.
μεχρι και της 17 μου ειπαν ψεκασμα και μετα απλα λουσιμο ολο το κεφαλι .. εγω θα το ψεκαζω για να ειμαι σιγουρος αλλα και για να νιωθω καλυτερα.
 

piros75

Well-Known Member
Καλή ανάρρωση και καλή φύτρωση. το μόνο που με χαλάει είναι ότι η χερλαιν είναι σχεδόν ευθεία γραμμή δεν έχει καθόλου πριονωτό σχήμα που χρειάζεται για να δείξει μετά την ολοκλήρωση της φύτρωσης φυσική, κατά τα άλλα εντάξει υπάρχει η γνωστή τακτική του Βεκρή να ψαρεύει από το φιλέτο πίσω αλλά αυτό, παρότι λάθος, το έχουμε πλέον αποδεχτεί.
 

giannis1312

Active Member
Καλή ανάρρωση και καλή φύτρωση. το μόνο που με χαλάει είναι ότι η χερλαιν είναι σχεδόν ευθεία γραμμή δεν έχει καθόλου πριονωτό σχήμα που χρειάζεται για να δείξει μετά την ολοκλήρωση της φύτρωσης φυσική, κατά τα άλλα εντάξει υπάρχει η γνωστή τακτική του Βεκρή να ψαρεύει από το φιλέτο πίσω αλλά αυτό, παρότι λάθος, το έχουμε πλέον αποδεχτεί.

η hairline δεν θα την ελεγα και ευθεια(σε σχημα εκτως και αν εννοεις κατι αλλο) οταν ξεπριστω θα ανεβασω κιολας και οταν βλεπω καλυτερα γιατι εχει πριστει το ενα ματι μου αρκετα.. οσο για το φιλετο της το ειπα πολλες φορες και μου ειπε ελα σε 10 μερες να μου το πεις πως θα φαινεται.σε ευχαριστω για τις ευχες ;0
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Απο τις φωτογραφίες (δεν ειναι και οι καλύτερες) φαινεται να επικεντρώθηκαν σε εξαγωγή από το φιλέτο και δεν επεκτάθηκαν πολύ στα πλάγια. Για την τοποθέτηση δεν μπορει να γίνει κριτική λόγω της αναλυσης των φωτογραφιών. Τώρα ότι έγινε έγινε. Κατσε να χαλαρώσεις και να συνέλθεις. Τεράστια προσοχή τις πρώτες 3 μέρες και τουλάχιστον ενα δεκαήμερο ανάρρωσης.
Υ.Γ. τριχοφυλακιο :p

Δεν είναι απαραίτητο να πάνε στα πλάγια.
Εφόσον δούλεψαν απλωτά και όχι σε στυλ παράθυρο δεν υπάρχει πρόβλημα.

Μην φτάσουμε και στο σημείο να δουλεύουν όλοι οι άλλοι με το πίσω και η advance με τα πλάγια
 

giannis1312

Active Member
Δεν είναι απαραίτητο να πάνε στα πλάγια.
Εφόσον δούλεψαν απλωτά και όχι σε στυλ παράθυρο δεν υπάρχει πρόβλημα.

Μην φτάσουμε και στο σημείο να δουλεύουν όλοι οι άλλοι με το πίσω και η advance με τα πλάγια

μια ερωτηση φιλε τσεκ ποτε φευγει το πριξημο απο τα ματια γιατι με εχουν ζαλισει χαχα.. εμενα η δοτρια μια χαρα μου φαινεται θα ειναι . θα δουμε σε λιγο καιρο για το απλωμα τον κραφτς φοβαμαι αλλα δεν εχω την εμπερια να κρινω
 

Tsek

Well-Known Member
εμένα είχε κρατήσει 4ή 5 μέρες αν θυμάμαι. Θα φύγει μην σε απασχολεί καθόλου αυτό.
Το αποτέλεσμα να σου πάει καλά και όλα τα άλλα είναι τίποτα.
 

giannis1312

Active Member
εμένα είχε κρατήσει 4ή 5 μέρες αν θυμάμαι. Θα φύγει μην σε απασχολεί καθόλου αυτό.
Το αποτέλεσμα να σου πάει καλά και όλα τα άλλα είναι τίποτα.
τωρα τα θυμαμαι ενα ενα τα μυρμικιασματα στην ληπτρια τι ακριβως δειχνουν ?παω οπωσ ακριβως μουχει πει η κληνικη
 

koumparos

Well-Known Member
Εγω ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω γιατι εβαλαν διασπαρτα τοσα μοσχευματα στη γ ζωνη και το ανεξηγητο γιατι εβαλαν στις γεφυρες.Αυτο το εχουμε ξαναδει αρκετες φορες και ειναι περιεργο.Πραγματικα φιλε γιαννη σου ευχομαι τα καλυτερα αλλα ειλικρινα γιατι να μη στα βαλουν ολλα μπροστα που ειναι αναγκαια για την εικονα σου.Ετσι κιαλλιως το κραουν θελει και δευτερη βαρβατη συνεδρια για να καλυφθει.
 

John1924

Active Member
Δεν είναι απαραίτητο να πάνε στα πλάγια.
Εφόσον δούλεψαν απλωτά και όχι σε στυλ παράθυρο δεν υπάρχει πρόβλημα.

Μην φτάσουμε και στο σημείο να δουλεύουν όλοι οι άλλοι με το πίσω και η advance με τα πλάγια
Θεωρώ το "άπλωμα" της εξαγωγής στα πλαγια πολύ σημαντικό, ειδικά σε περιπτώσεις motorized συνεδριας με εξαγωγή πολλών γκραφτς. Ισως να έχω επηρεαστεί από τη δική μου περίπτωση που το ζήτησα επιτακτικά και μου αφησε τη δότρια σε πολύ καλή κατάσταση. Αλλά εκτός της προσωπικής εμπειρίας, μιλώντας σε καθαρά τεχνικό επιπεδο, απλώνοντας την εξαγωγή μεγαλώνεις το διαθέσιμο κατά τη συνεδρία στοκ και αυξάνεις τη δυνατότητα επιλογης τύπου τριχοθυλακιων (ειδικα ως προς τα μονοτριχα)
 

Tsek

Well-Known Member
Κοίτα, το μόνο που θα άλλαζα εγω στην δική μου μμ θα ήταν να μην επιμένω να μου πάρουν απο το πλάί.
Κακως επιρρεάστηκα απο φόβους άλλων.
Έχω αλλα 2.000 περίπου στο φιλέτο να καθονται και εφερα τα πλαϊνά μου οριακά και εχασαν χρόνο όταν σταματήσαμε και συμπληρώσανε απο γένια ενω μπορούσαν να παρουν ευκολα απο πίσω και να ειχα ξεπερασει και τα 5000 γκραφς οπότε καλό είναι να είμαστε προσεκτικοί στο τι προτρέπουμε τον άλλο να κάνει και επεμβαίνουμε στην δουλειά του γιατρού του.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John1924

Active Member
Με δεδομενο οτι η συγκεκριμενη κλινική ειχε οντως ζητημα με τα παραθυρα, σημαινει οτι ειχε καθε δικαιωμα (και μαλιστα δικαιολογημενο) να το επισημανει ο υποψηφιος για μμ. Δεν προκειται για υποδειξη και επεμβαση στη δουλεια του άλλου, αλλά για επισημανση. Με τον τροπο αυτο η κλινική λαμβανει feedback και το το γεγονος ότι, απ΄οτι διαπιστωνω, δειχνουν σημαντική βελτιωση σε αυτον τον τομεα, σημαινει ότι μαλλον καλο τους έχουν κανει οι επισημανσεις των πελατων τους. Σε καθε περιπτωση ο πελατης πρεπει να ειναι παντα ενημερωμενος για το θέμα που τον απασχολει και να συζητα καλόπιστα τα παντα με το γιατρο/δικηγορο/μηχανικο κλπ και οχι τυφλά να δεχεται οτι του πουν.
 
Μπλουζα