Giannis1312, fue, 2271 grafts, 15/1/2018

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John1924

Active Member
Απο τις φωτογραφίες (δεν ειναι και οι καλύτερες) φαινεται να επικεντρώθηκαν σε εξαγωγή από το φιλέτο και δεν επεκτάθηκαν πολύ στα πλάγια. Για την τοποθέτηση δεν μπορει να γίνει κριτική λόγω της αναλυσης των φωτογραφιών. Τώρα ότι έγινε έγινε. Κατσε να χαλαρώσεις και να συνέλθεις. Τεράστια προσοχή τις πρώτες 3 μέρες και τουλάχιστον ενα δεκαήμερο ανάρρωσης.
Υ.Γ. τριχοφυλακιο :p
 

giannis1312

Active Member
Απο τις φωτογραφίες (δεν ειναι και οι καλύτερες) φαινεται να επικεντρώθηκαν σε εξαγωγή από το φιλέτο και δεν επεκτάθηκαν πολύ στα πλάγια. Για την τοποθέτηση δεν μπορει να γίνει κριτική λόγω της αναλυσης των φωτογραφιών. Τώρα ότι έγινε έγινε. Κατσε να χαλαρώσεις και να συνέλθεις. Τεράστια προσοχή τις πρώτες 3 μέρες και τουλάχιστον ενα δεκαήμερο ανάρρωσης.
Υ.Γ. τριχοφυλακιο :p

δεν εχω καλυτερη καμερα κριμα ενα φθινιαρικο τηλ εχω :p το διορθωσα
 

giannis1312

Active Member
Giannis1312 καλή επιτυχία ρε μαν..βγήκες έξω βλέπω με λεωφορείο κτλ με τα σημάδια από το σχεδιασμό..χαχα ωραίος.!
ευχαριστω φιλε . γυρναγα σπιτι ειχα κλεισει κουρτινες για φως, ψεκαζα ανα μισαωρο κλαιν μαιν .. για μενα το εκανα οχι για το τι θα πει ο καθενας απο αυτους χααχ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

felaini

Active Member
Μπραβο ρε γιανναρα ακομπλεξαριστος! Ετσι θελει στο 2018 ειμαστε δηλαδη ηαλλη βαζει βυζια αλλη αλλαζει μυτη κτλ ε εμεις δηλ τι καναμε;; Πηραμε δικα μας μαλια απο πισω κ πλαγια κ τα βαλαμε μπροστα..
 

aeratos28

Just aeratos
Να βγεις αλλά να φοράς προσεκτικά ένα καπελάκι και να μην το ζοριζεις στο κεφάλι..ανάλαφρα να το φοράς..και γενικά προσοχή στον ήλιο ..επίσης όχι κοντά σε τζάκια ,σόμπες κτλ..
 

giannis1312

Active Member
Να βγεις αλλά να φοράς προσεκτικά ένα καπελάκι και να μην το ζοριζεις στο κεφάλι..ανάλαφρα να το φοράς..και γενικά προσοχή στον ήλιο ..επίσης όχι κοντά σε τζάκια ,σόμπες κτλ..
για σομπες δεν τα ηξερα κτλπ .. καλως χρήσιμες πληροφοριες τωρα ψεκασμα εως τριτη μερα μου ειπαν και μετα λουσιμο με nanogen σε ολο το κεφαλι
 

aeratos28

Just aeratos
Θέλει προσοχή λιγάκι παραπάνω για κανένα μήνα..μην φρικαρεις όμως δεν χρειάζεται να κάνεις και κάτι απίστευτο..απλά χαλαρός να είσαι.μην πας να σηκώσεις βάρη κτλ..και θα είσαι οκ
 

dimitris50423

Well-Known Member
ευχαριστω φιλε . γυρναγα σπιτι ειχα κλεισει κουρτινες για φως, ψεκαζα ανα μισαωρο κλαιν μαιν .. για μενα το εκανα οχι για το τι θα πει ο καθενας απο αυτους χααχ.

ωραιος εισαι. ετσι θελει χαλαρα. και εμενα στο αεροπλανο οταν γυρνουσα με κοιτουσαν. ειδικα οταν φτασαμε μεχρι να κατεβουμε απο το αεροπλανο με σκαναρισαν ολοι.
μπορεις να βγεις και εξω. για το ψεκασμα με φυσιολογικο ορο εγω θα ελεγα καντο παραπανω απο 3 μερες κακο δε θα σου κανει.
καλη επιτυχια.
 
Μπλουζα