Georgie, FUE, 2400g, 16/5/19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Βρε αθεοφοβε Γιωργακη, πας για μεταμοσχευση μαλλιων στην Κυπρο και εσυ το μυαλο σου το εχεις στις Κυπριες!!! :D:p

Χαλιναγωγησε λιγακι την αρρενωπη γοητεια σου!!!

Βρηκες και αυτο να ρωτησεις...τον Γιαννακη!!!

Ο John στις Ασιατισσες ειναι εξπερ. Τι δουλεια εχει με τις Κυπριες; Ρώτησέ τον για Ταϊλανδεζες, για Φιλιππινεζες, για Κορεατισσες...θα τις ξερει απ' εξω και ανακατωτα!!! :D:cool:
Για Κορεάτισσες pm οποιος ξέρει καλες πληροφορίες, με ενδιαφέρει πολύ.
 

Georgie

Well-Known Member
Ήρθε η ώρα να κλείσει αυτό το νήμα και σε λίγο περισσότερο από 2 εβδομάδες να ανοίξει το επόμενο με τη δεύτερη μεταμόσχευση .
Μια γρήγορη αποτίμηση της κατάστασης.
Η μεταμόσχευση ξεκίνησε να μπαίνει στο μυαλό μου στην ηλικία των 48 όταν η αραίωση άρχισε να με ενοχλεί αισθητικά , η τουλάχιστον τότε άρχισα να με βλέπω διαφορετικά ( middle Life crisis)
Βρήκα το φόρουμ και χωρίς ιδιαίτερη μελέτη ξεκίνησα την έρευνα .
Η επιλογή μου περιείχε αρκετό ρίσκο αλλά το ένστικτο με οδήγησε στη κλινική της Advanced. Έμεινα ικανοποιημένος από τη φυτρωση και την αλλαγή .
Περνώντας ο καιρός έφαγα και εγώ το κόλλημα που τρώμε οι περισσότεροι.
Αποφάσισα να κάνω και δεύτερη μεταμόσχευση στη κλινική MHRC( Dr M.Georgiou) της Κύπρου με σκοπό να πάρω το καλύτερο δυνατο αποτέλεσμα .
Αυτή τη φορά έβαλα και τη Φιναστεριδη στο παιχνίδι χωρίς ιδιαίτερη σκέψη, just in case.
Από αυτά που έχω δει τόσο καιρό έχω καταλάβει ότι FUE& Finasteride πάνε μαζί.
Επισυνάπτω φωτό πριν από τη πρώτη μεταμόσχευση πριν από 3 + χρόνια και σημερινές.
 

Συνημμένα

  • IMG_3819~2.JPG
    IMG_3819~2.JPG
    149.7 KB · Προβολές: 177
  • IMG_20190318_171110720_BURST001~2.jpg
    IMG_20190318_171110720_BURST001~2.jpg
    301.2 KB · Προβολές: 194
  • IMG_20220829_183743~2.jpg
    IMG_20220829_183743~2.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 190
  • IMG_20220829_184014~2.jpg
    IMG_20220829_184014~2.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 196
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chris34

Active Member
Καλή επιτυχία Georgie.. Έτσι είναι αν πετύχει η πρώτη προσπάθεια στη δεύτερη παίζεις όπως γουστάρεις.
Πας για πολύ δυνατό αποτέλεσμα.
Μπράβο στην Advanced για τη δουλειά που σου έκανε. Στα γεμίσματα μεγάλων περιοχών τα καταφέρνουν πολύ καλά. Και η φυσικότητα σου επίσης σε πολύ καλό επίπεδο.
Έχει ενδιαφέρον η περίπτωση σου. Θα παρακολουθώ.
 

Stratos

Well-Known Member
Ήρθε η ώρα να κλείσει αυτό το νήμα και σε λίγο περισσότερο από 2 εβδομάδες να ανοίξει το επόμενο με τη δεύτερη μεταμόσχευση .
Μια γρήγορη αποτίμηση της κατάστασης.
Η μεταμόσχευση ξεκίνησε να μπαίνει στο μυαλό μου στην ηλικία των 48 όταν η αραίωση άρχισε να με ενοχλεί αισθητικά , η τουλάχιστον τότε άρχισα να με βλέπω διαφορετικά ( middle Life crisis)
Βρήκα το φόρουμ και χωρίς ιδιαίτερη μελέτη ξεκίνησα την έρευνα .
Η επιλογή μου περιείχε αρκετό ρίσκο αλλά το ένστικτο με οδήγησε στη κλινική της Advanced. Έμεινα ικανοποιημένος από τη φυτρωση και την αλλαγή .
Περνώντας ο καιρός έφαγα και εγώ το κόλλημα που τρώμε οι περισσότεροι.
Αποφάσισα να κάνω και δεύτερη μεταμόσχευση στη κλινική MHRC( Dr M.Georgiou) της Κύπρου με σκοπό να πάρω το καλύτερο δυνατο αποτέλεσμα .
Αυτή τη φορά έβαλα και τη Φιναστεριδη στο παιχνίδι χωρίς ιδιαίτερη σκέψη, just in case.
Από αυτά που έχω δει τόσο καιρό έχω καταλάβει ότι FUE& Finasteride πάνε μαζί.
Επισυνάπτω φωτό πριν από τη πρώτη μεταμόσχευση πριν από 3 + χρόνια και σημερινές.
Φίλε Georgie εξήγησε μου που θα βάλεις μαλλιά γιατί σε βλέπω τέλειο ήδη. Όπως είσαι τώρα δεν το πετυχαίνουν άλλοι με 2-3 μμ.
 
Μπλουζα