Geogrek, fue, ευαγγελάτος, 2842 grafts, 7-8/2/2013

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkast

Active Member
GeoGrek είπε:
Οδεύοντας προς τον 4 μήνα ανεβάζω μια φωτογραφία, όπως σας υποσχέθηκα. Είμαι τρισευτυχισμένος, πολλές νέες τρίχες συνεχίζουν να βγαίνουν και μετά από αρκετά χρόνια πιάνω την κορυφή μου και αισθάνομαι μαλλιά, ενώ και μπροστά υπάρχει πλέον ομοιομορφία. Δεν έχω κουρευτεί καθόλου πάνω και νομίζω ότι έφτασε πλέον η ώρα να κάνω ένα κούρεμα για να ενωθούν και οι μακριές τρίχες με τις κοντές που συνεχίζουν να βγαίνουν. Βλέπω κάτι πιτσιρικάδες με το μαλλί αλλά Elvis και τους ζηλεύω, πιστεύω ότι τώρα ίσως μπορώ να το τολμήσω και εγώ, οπότε βουρ για κούρεμα μέσα στις επόμενες μέρες και μόλις το κάνω θα ανεβάσω ξανά φωτογραφίες για να μου πείτε τη γνώμη σας…

Πολύ ωραίω αποτέλεσμα για τετράμηνο πιστεύω πως είσαι σε πολύ καλο δρόμο . Οποτε μπορέσεις και έχεις χρόνο βγάλε φώτο να δούμε hairline
 

GeoGrek

New Member
Πάμε προς τον 5 μήνα, επισκέφτηκα την DHI για επανεξέταση και οι ίδιοι έμειναν εντυπωσιασμένοι με το πόσο γρήγορα προχωράει η φύτρωσή μου. Ανεβάζω λοιπόν φωτογραφίες, κάποιες με σύγκριση του πριν με το σήμερα και όπως είχα υποσχεθεί φρεσκοκουρεμένος με στιλ που έβλεπα και ζήλευα χαχαχαχα. Στη γυναίκα μου δεν αρέσει το κούρεμα, μιας και θεωρεί ότι δεν είναι για την ηλικία μου, εμένα όμως μου αρέσει πολύ, OK ίσως να είναι για πιο πιτσιρικάδες αλλά είχα τόσα χρόνια να αισθανθώ την πολυτέλεια να διαλέξω κούρεμα που δεν μου καίγεται καρφί για το τι μου λένε οι γύρω μου. Ακούω γνώμες (και για το μέχρι στιγμής αποτέλεσμα και για το κούρεμα).
 

Συνημμένα

  • 5 months mprosta.jpg
    5 months mprosta.jpg
    9.4 KB · Προβολές: 1,099
  • 5 months pisw sygkr.jpg
    5 months pisw sygkr.jpg
    15.8 KB · Προβολές: 1,342
  • 5months.jpg
    5months.jpg
    16.7 KB · Προβολές: 1,285
  • plai 5 mnhes.jpg
    plai 5 mnhes.jpg
    61.5 KB · Προβολές: 1,146

thimios72

Member
GeoGrek είπε:
Πάμε προς τον 5 μήνα, επισκέφτηκα την DHI για επανεξέταση και οι ίδιοι έμειναν εντυπωσιασμένοι με το πόσο γρήγορα προχωράει η φύτρωσή μου. Ανεβάζω λοιπόν φωτογραφίες, κάποιες με σύγκριση του πριν με το σήμερα και όπως είχα υποσχεθεί φρεσκοκουρεμένος με στιλ που έβλεπα και ζήλευα χαχαχαχα. Στη γυναίκα μου δεν αρέσει το κούρεμα, μιας και θεωρεί ότι δεν είναι για την ηλικία μου, εμένα όμως μου αρέσει πολύ, OK ίσως να είναι για πιο πιτσιρικάδες αλλά είχα τόσα χρόνια να αισθανθώ την πολυτέλεια να διαλέξω κούρεμα που δεν μου καίγεται καρφί για το τι μου λένε οι γύρω μου. Ακούω γνώμες (και για το μέχρι στιγμής αποτέλεσμα και για το κούρεμα).
πολυ καλο αποτελεσμα!! Ποσα χρονια σε γυρισε πισω?
 

Adriano

Well-Known Member
Πως το κάνουν οι ****** με τόσα λίγα grafts?Θα με τρελάνουν.Φίλε είσαι 10 χρόνια πιο νέος.
 

n094

Active Member
Πραγματικά φίλε geogrek το αποτέλεσμα είναι απίθανο. Ειδικά πίσω, το οποίο αργεί αρκετά να δείξει σε γενικές γραμμές, σε εσένα ήδη έχει δείξει και δεν είσαι καν στον 5 μήνα, αλλά και η hairline είναι πολύ καλή. ΜΠΡΑΒΟ φίλε μου, πραγματικά χαίρομαι για σένα και ακόμα έχει να δώσει, σίγουρα. Όσο για το κούρεμα.... μην ακούς κανέναν, ούτε τη γυναίκα σου χαχαχαχα σούπερ είναι, εγώ αν είχα ίσιο και όχι κατσαρό έτσι θα τα έκανα.... Αντριάνο 3000 μοσχεύματα έβαλε αν δεν κάνω λάθος, δεν είναι ούτε λίγα, ούτε πολλά. Εγώ πιστεύω ότι τα μυστικά είναι δύο, ο λόγος (τρίχες/μοσχευμα) και η συνολική φυτροτικώτητα.... εδώ ο φίλος κοντεύει να έχει 100% έτσι όπως πάει, επίσης αν μαζί με την μεταμόσχευση αρχίσεις και κάποια θεραπεία, τότε είναι που βελτιώνονται ακόμα περισσότερο τα πράγματα. Αλήθεια, geogrek κάνεις παράλληλα και καμιά θεραπεία...;
 

3746741

Member
πραγματικα εκπληκτικο αποτελεσμα!!!!

αλλα ο φιλος αποτι βλεπω εχει κ πολυ καλη δοτρια!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
μια χαρα το βλεπω και εγω το κουρεμα και σε παει.ωραιος!!!
 

Teramanos

New Member
Φιλε συγχαρητηρια,φοβερο αποτελεσμα...οσο για το κουρεμα σου παει μια χαρα,μην ακους κανενα και βγαλε τα γουστα που θες μιας που επιτελους μπορεις ;)
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Φιλε τρομερο το αποτελεσμα.Η DHI εχει κανει αλματα τα τελευταια χρονια.Πιστευω να μεινω κ εγω 100% ικανοποιημενος......ειμαι ηδη στην 3η εβδομαδα και περιμενω πως κ πως να περσει ο καιρος να δω το τελικο αποτελεσμα.
 

GeoGrek

New Member
πολυ καλο αποτελεσμα!! Ποσα χρονια σε γυρισε πισω?

Να είστε καλά φίλοι μου. όντως δείχνω και νοιώθω 10 χρόνια νεότερος, όσο για θεραπεία, βάζω μινοξιδίλη σε αφρό και από ότι μου είπαν και στην DHI έχει βοηθήσει πολύ. Για το κούρεμα δεν ακούω κανέναν χαχαχαχα!!!!


ΜΙΚΕΣ είπε:
Φιλε τρομερο το αποτελεσμα.Η DHI εχει κανει αλματα τα τελευταια χρονια.Πιστευω να μεινω κ εγω 100% ικανοποιημενος......ειμαι ηδη στην 3η εβδομαδα και περιμενω πως κ πως να περσει ο καιρος να δω το τελικο αποτελεσμα.

ευχαριστώ Μικέ, καλή επιτυχία και σε σένα, που είμαι σίγουρος ότι θα την έχεις


n094 είπε:
Πραγματικά φίλε geogrek το αποτέλεσμα είναι απίθανο. Ειδικά πίσω, το οποίο αργεί αρκετά να δείξει σε γενικές γραμμές, σε εσένα ήδη έχει δείξει και δεν είσαι καν στον 5 μήνα, αλλά και η hairline είναι πολύ καλή. ΜΠΡΑΒΟ φίλε μου, πραγματικά χαίρομαι για σένα και ακόμα έχει να δώσει, σίγουρα. Όσο για το κούρεμα.... μην ακούς κανέναν, ούτε τη γυναίκα σου χαχαχαχα σούπερ είναι, εγώ αν είχα ίσιο και όχι κατσαρό έτσι θα τα έκανα.... Αντριάνο 3000 μοσχεύματα έβαλε αν δεν κάνω λάθος, δεν είναι ούτε λίγα, ούτε πολλά. Εγώ πιστεύω ότι τα μυστικά είναι δύο, ο λόγος (τρίχες/μοσχευμα) και η συνολική φυτροτικώτητα.... εδώ ο φίλος κοντεύει να έχει 100% έτσι όπως πάει, επίσης αν μαζί με την μεταμόσχευση αρχίσεις και κάποια θεραπεία, τότε είναι που βελτιώνονται ακόμα περισσότερο τα πράγματα. Αλήθεια, geogrek κάνεις παράλληλα και καμιά θεραπεία...;
βάζω μινοξιδίλη σε αφρό
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Συγχαρητηρια σε αυτους που σου εκαναν την μεταμοσχευση.Το κουρεματακι τα σπαει,απλα η γυναικα σου φοβαται μηπως αρχισεις και ριχνεις τιποτα πιτσιρικες τωρα που φαινεσαι νεος και ωραιος.:14m:
Μπραβο φιλε.
 

tas

Member
Πάρα πολύ καλό αποτέλεσμα, ιδίως στο crown που συνήθως υπολείπεται σε φύτρωση από τις άλλες περιοχές. Και εννοείτε σού πάει πολύ αυτό το κούρεμα!!! Bravo!!!!!
 

Flosk

Well-Known Member
Μπραβο ρε GeoGrek, φανταστικο αποτελεσμα και ειναι πραγματι εντυπωσιακο το ποσα grafts χρησιμοποιηθηκαν για να εχεις αυτη την εικονα. Το γκριζαρισμα που εχεις πιστευεις ευνοει ?
 

kouklos10

Member
geogrek πολυ καλο αποτελεσμα. μπορεις να κανεις μια αναλυση ποσα μοσχευματα εβαλες και που???? για παραδειγμα crown σου ειπαν αριθμο μοσχευματων????
 

GeoGrek

New Member
kouklos10 είπε:
geogrek πολυ καλο αποτελεσμα. μπορεις να κανεις μια αναλυση ποσα μοσχευματα εβαλες και που???? για παραδειγμα crown σου ειπαν αριθμο μοσχευματων????


Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια, πραγματικά είστε παρέα!!!

Kouklos τα λέω όλα στις πρώτες σελίδες. Έβαλα 1617 μοσχεύματα (περίπου 3.500 τρίχες) πίσω και άλλα 1225 μοσχεύματα μπροστά (σύνολο περιπου 6.500 τρίχες).
 

GeoGrek

New Member
RE: D*I Μεταμόσχευση 7-8/2/2013

Παρακολουθώ όλες αυτές τις μέρες αυτά που γίνονται στο φόρουμ και με λύπη μου αναφέρω ότι δεν θέλω πια να είμαι μέλος αυτής της κοινότητας. Ήθελα να παρουσιάσω και τη δική μου περίπτωση μεταμόσχευσης, μιας και για αυτήν έπαιξε καθοριστικό ρόλο και αυτό το φόρουμ αλλά πλέον δεν θέλω να συνεχίσω εδώ. Δεν θέλω να πάρω θέση για το ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι εγώ στην DHI έλυσα το πρόβλημά μου και γι’ αυτό για μένα πάντα θα είναι η πρώτη προτροπή σε φίλους και σε συγγενείς μου. Το να συμμετέχω όμως στο ελληνικό φόρουμ δεν νομίζω πλέον ότι μου λέει και πολλά μετά από όλα αυτά. Έτσι θα συνεχίσω να συνδιαλέγομαι με μέλη σε φόρουμ του εξωτερικού όπως το κάνω μέχρι τώρα, εκεί πραγματικά δεν υπάρχει τέτοια φαγομάρα και ούτε χάνεις τη μπάλα. Σας ευχαριστώ όλους και ιδιαίτερα αυτούς με τους οποίους είχα και προσωπική επικοινωνία (ξέρει ο καθένας τους ποιον εννοώ).
 

athenian

Well-Known Member
RE: D*I Μεταμόσχευση 7-8/2/2013

Ελα μην τα παραλες κι εσυ.Ετσι ειμαστε οι ελληνες,μανουριαζουμε αλλα θα τα βρουμε τελικα.Απλα εχουμε ταπεραμεντο μεσογειακο.
 
Μπλουζα