Fulfix ξεκινάω θεραπεία κ όπου βγει

lalakis

Active Member
εκτός του ότι μπορεί να ναι κάποιος που τα παίρνει απτην fullfix. το δεύτερο που μπορεί να είναι να μη πάσχει από Α.Α και να του γίνε δουλειά επειδή απλά δεν έχει κάτι σχετικά με την ανδρωγενετικη αλωπεκια. 3ιτη περίπτωση δεν υπάρχει. χωρτασαμε από απατεωνιες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

next

New Member
:):):)
εκτός του ότι μπορεί να ναι κάποιος που τα παίρνει απτην fullfix. το δεύτερο που μπορεί να είναι να μη πάσχει από Α.Α και να του γίνε δουλειά επειδή απλά δεν έχει κάτι σχετικά με την ανδρωγενετικη αλωπεκια. 3ιτη περίπτωση δεν υπάρχει. χωρτασαμε από απατεωνιες
Το πήρα αφού είδα τις αξιολογήσεις εδώ >> feedback.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=collins-eu&ftab=AllFeedback&myworld=true&rt=nc&_trksid=p2050430.m2531.l4585
Ολοι αυτοι λες να ειναι απατεωνες ? :):):):););););););)
 

next

New Member
Αν είχες ανδρωγενετικη αλωπεκια θα σου έπεφταν και τα γένια και δεν θα χρειαζόταν το ξύρισμα.
Ολα αυτα ειναι προφάσεις επειδή δεν μπορουν να θεραπευσουν την αλωπεκία με τα χημικα υλικα που χρησιμοποιουν
 

lalakis

Active Member
σε λίγες μέρες θα βγάλει και επίσημη ανακοίνωση η παγκόσμια επιστημονική κοινότητα για την λύση της καραφλας με fulflix. αναρωτιέμαι πως δε το πήραν χαμπάρι ακόμα και κάνουν ακόμα πειράματα σε ποντίκια
 

next

New Member
δεν ειναι φαρμακευτικο θεμα ειναι θεμα των καλλυντικών που υπάγονται σε εταιρείες καλλυντικών.
Ένα καλλυντικό γίνεται γνωστό με την αξιολόγηση, αυτό που έχει καλύτερη αξιολόγηση επί του θέματος υπερισχύει
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
καλά next πάλι καλά που στέλνεις και κανένα μνμ και μας εξηγείς πως έχουν τα πράγματα..μου ελυσες όλες τις απορίες που είχα..και έχεις γίνει και ειδικός κιόλας και στέλνεις μηνύματα inbox να σου στείλω φωτό να με δεις για να μου πεις τι θα χρειαστω για να λύσω το πρόβλημα μου..είσαι ειδικός εσύ και θα μου λύσεις τα πάντα ε?? και αν είναι να πούμε σε εσένα και για καλύτερη τιμή..τι να σου πω ρε μεγάλε,είσαι τελείως άχρηστος για πωλητής να το ξερεις..ούτε ξέρεις τι σου γίνεται..συνδεεις την ανδρωγενετικη αλωπεκία με τα γενιά..πρώτη φορά ακούω τέτοιο πράγμα..δεν αξίζει να συνεχίσω να μιλάω και να ασχολούμαι μαζί σου
 

Bouklas

Well-Known Member
Δεν ξέρω τι μπορεί να πουν.
Και τι να κάνω ? να ανεβάσω link του προϊόντος ? δεν ξέρω αν επιτρέπεται αυτό από τους διαχειριστές.
Πάντως έχω πάρει 3 μπουκαλάκια πολύ φτηνά αν θέλει κάποιος μπορεί να μου πει να του δώσω
Πες το όνομα του προϊόντος δεν χρειάζεται να βάλεις link.
 

next

New Member
Εγώ στις αρχές
ούτε ξέρεις τι σου γίνεται..συνδεεις την ανδρωγενετικη αλωπεκία με τα γενιά..πρώτη φορά ακούω τέτοιο πράγμα
Ρωτα εναν καλο γιατρο να σου πει..
Εμενα αυτο μου ειχε πει ο δερματολογος στο ερυκος ντυναν, αν πας σε γιατρο του ικα η σε κανενα τσαρλατάνο ειναι δικο σου θεμα.
Εγω ειχα 3 μπουκαλακια και είπα να βοηθήσω γιατι καταλαβαινω επειδη περασα τοτε 2 χρονια και δεν μπορουσε να με βοηθήσει κανεις. Το κεφάλι σου είπα να το δω μήπως χρειαζεσε άμεση ιατρική θεραπεια.. Το θεμα μου ειναι γνωστο επειδεη το προβλημα το ειχα και εγω
 
Τελευταία επεξεργασία:

next

New Member
Εαν το αφησεις χωρις θεραπεια πρωτα φαρμακευτικη απο γιατρο και μετα καλυντικη θα καταστραφουν τα τριχοθυλάκια και μετα θα ειναι πλεον αργα
 

aeratos28

Just aeratos
όλο ψέμματα λες φιλε..πολύ ψεμμα και κακό μάλιστα.ποιος σου είπε για ΙΚΑ κτλ??τι με περασες κακομοιρη σαν εσενα που μπαινεις σε σαιτ και λες ψεμματα για να παρεις κανα μεροκαματο??τι Ερρίκος Ντυνάν λες ρε άτομο??φάσκεις και αντιφασκεις συνέχεια..αφού ήταν γιατραρα αυτός που πηγές γιατί δεν σε βοηθησε?? γιατί λες ότι κανείς δεν σε βοήθησε και το μόνο που σε βοήθησε ήταν αυτό..εγώ πλασιεδες βρωμικους σαν εσένα δεν τους θέλω,ήθελες να σου στείλω και φωτό μου κιολας.. γιατί μου έστειλες inbox και δεν το ειπες δημόσια να σε κραξουν όλοι??
 

next

New Member
στην ιατρική η θεραπεία γίνεται με χρήση της ανάλογης κορτιζόνης και μονον με ιατρικη συνταγή και αυτό για να μην καταστραφουν τα τριχοθυλακια.
στην περιπτωση μου εκανα χρηση της αναλογης κορτιζονης που μου εδινε καθε φορα ο γιατρος τα τριχοθυλακια τα κρατούσα σε μια στάσιμη φαση αλλα δεν έβγαινε η τρίχα μεχρι που μου είπε ο γιατρος να μου κεντήσει το κεφαλι με ενεσεις, μετα απο αυτο εγω τρομαξα και αφου είχα ακόμα την παλια ιατρικη θεραπεια την σταματησα οταν χρησημοποιησα το προιον, στις αρχες ομως χρειαστηκε να επαναλαβω την ιατρικη θεραπεια 2 φορες την εβδομαδα για 2 εβδομαδες ακομα μεχρι το προιον που αγορασα να ενεργησει χωρις την ιατρικη πλεον θεραπεια γιατι λογο της αλωπεκιας παθαινα διαφορες μολυνσεις απο τα σωματίδια του αερα.
Εαν δεν έβγαινε η τρίχα θα συνέχιζε να εμφανίζεται η μολυνση λογο των ανοιχτών τρυχοθυλακίων και θα συνέχιζα την χρηση της πολυ κακής για τον οργανισμό κορτιζόνης ακόμα και των ενέσεων που μου υπέδειξε ο γιατρός
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

midnight express

Well-Known Member
εμενα αδερφε αυτα που λες μου ακουγονται σαν τα μαγνητακια καυσιμου που ιωνιζουν το καυσιμο και παιρνεις αλογα....δλδ παπατζιλικια.
 

lalakis

Active Member
πάντως ένας γνωστός μου έκανε χρήση fulfix 4 μήνες τα μαλλιά του συνέχισαν την τριχοπτωση και από νο2 τώρα έχει φτάσει το νο4. θαύμα το fulfix!!!!!
 

lalakis

Active Member
σκοπός του next ήταν να πλασάρει το fulfix σε κάθε άπέπισμενο εδώ μεσα και να την κάνει. μη τσιμπάει κανεις!!!!όποιος παραγγείλει αυτό το νεροφυδο η είναι πολύ αφελής η κοροιδευει τον εαυτό του.
 

next

New Member
πάντως ένας γνωστός μου έκανε χρήση fulfix 4 μήνες τα μαλλιά του συνέχισαν την τριχοπτωση και από νο2 τώρα έχει φτάσει το νο4. θαύμα το fulfix!!!!!
χρησιμοποιησε ενα προϊόν fulfix μαϊμού
στην κινα βρίσκεις fulfix με 2 δολάρια το μπουκάλι και αυτο που κανουν οι εξυπνοι κανουν εισαγωγή και τα πουλάνε για fulfix.
Εγω παρήγγειλα και έγινα καλά, αν δεν ηταν καλο θα ζητουσα τα χρηματα μου πισω αφου η παραγγελια ειναι μεσω paypal.
Μάθετε να αγοράζετε μονο μεσω paypal, οι αλλοι τροποι αγορών απο εξωτερικό ή απο εσωτερικό δεν μπορουν να προσφερουν γνησια προιοντα
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
ναι αυτή είναι ή λύση στην καραφλα..το να αγοραζεις μόνο μέσο paypal το fulfix..ok!! ευχαριστουμε next
 

next

New Member
ναι αυτή είναι ή λύση στην καραφλα..το να αγοραζεις μόνο μέσο paypal το fulfix..ok!! ευχαριστουμε next
πήγαινε να δουν το κεφάλι σου με μια μικροκαμερα, αν εχεις ακομα τριχοθυλάκια μπορεις να βγαλεις μαλι, διαφορετικά αν δεν εχεις ξέχασέτο και πας για μεταμόσχευση
 
Τελευταία επεξεργασία:

isboleas

New Member
Μαστορια ειμαι 28 χάνω μαλλί του χαμού 50 τρίχες στο λούσιμο για πλάκα εδω και 2 χρονια. Το πως έχω ακόμα μαλλί ειναι θαύμα! Πήρα πανω στην απελπισία μου την fulfix-μπουρδα, 15 μέρες το βαζω, 3 φορες την εβδομάδα. Λίγο άχυρο έχουν γίνει τα μαλλιά, νομιζω απο την υπερβολή κατι μου λεει πως δουλεύει (τουλάχιστον σταμάτησε την υπερβολική τριχόπτωση). Ανεβάζω κατάσταση τώρα και σε κάνα τρίμηνο θεου θέλοντος θα ξανα ανεβάσω. Τωρα τι πρόβλημα έχω δεν ξέρω γιατι δεν εχω παει σε γιατρο (μπορει να ειναι ψυχολογικό, μπορει αλωπεκία, μπορει να ειναι χιλιαδυο!). Μην πει κανεις γιωτας οτι ειμαι πλασιες γιατι θα του ευχηθώ να του πέσουν οι τρίχες και απο το κάτω κεφάλι! Αυτά απο εμένα---------!!!
 

Συνημμένα

  • DSC03851.JPG
    DSC03851.JPG
    357.9 KB · Προβολές: 39

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μαστορια ειμαι 28 χάνω μαλλί του χαμού 50 τρίχες στο λούσιμο για πλάκα εδω και 2 χρονια. Το πως έχω ακόμα μαλλί ειναι θαύμα! Πήρα πανω στην απελπισία μου την fulfix-μπουρδα, 15 μέρες το βαζω, 3 φορες την εβδομάδα. Λίγο άχυρο έχουν γίνει τα μαλλιά, νομιζω απο την υπερβολή κατι μου λεει πως δουλεύει (τουλάχιστον σταμάτησε την υπερβολική τριχόπτωση). Ανεβάζω κατάσταση τώρα και σε κάνα τρίμηνο θεου θέλοντος θα ξανα ανεβάσω. Τωρα τι πρόβλημα έχω δεν ξέρω γιατι δεν εχω παει σε γιατρο (μπορει να ειναι ψυχολογικό, μπορει αλωπεκία, μπορει να ειναι χιλιαδυο!). Μην πει κανεις γιωτας οτι ειμαι πλασιες γιατι θα του ευχηθώ να του πέσουν οι τρίχες και απο το κάτω κεφάλι! Αυτά απο εμένα---------!!!

Χαχαχαχαχα....
Πλασιες σε τι ρε μαστορα?
 
Μπλουζα