Fulfix ξεκινάω θεραπεία κ όπου βγει

tropheus

Well-Known Member
To fulfix αλλά και όλα τα άλλα παρόμοια σκευάσματα πουλάνε κάτι πολύ παραπάνω από ένα απλό προϊόν.
Πουλάνε ελπίδα. Και εκεί έξω υπάρχουν πάρα πολύ (ευκολόπιστοι) έτοιμοι να πληρώσουν για αυτή την ελπίδα.

Καλά αποτελέσματα φίλοι μου ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

malloumpas

New Member
kamounias είπε:
κ ποιος μ λέει εμένα ότι αυτοί που λένε ότι ειναι άχρηστο δεν ειναι γιατροί κ το λένε για να κάνουν την δουλειά τους;

και ποιος μου λέει εμένα ότι αυτοί που υποστηρίζουν αυτό το πράγμα, υπάλληλοι τους, επίσης.
 

dimos59

New Member
Φιλοι μου γεια σας.
Ειμαι και εγω ενας ...φαλακρας:-\ που τυχαια επεσα πανω στο fulfix.Βρε
παιδια ειναι δυνατον ενας μα εστω και ενας απο σας να πιστευει οτι δεν ειναι απατη?
Απο την μια λενε οτι ΑΝ εισαι τυχερος και ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ :huh: ΙΣΩΣ και παρεις ΕΝΑ φιαλιδιο και στην φορμα παραγγελιας σου προτρεπουν να παρεις ετσι στο ανετο 3 και αν παραγγελνεις συχνα(και στειλεις και αλλα κοροιδα) θα σε κανουν και εκπτωση.Σου λενε για τα συστατικα του και βαζουν στο Μαγνησιο την φωτογραφια ενος.... φυτου. ???.Aν πας να κανεις reply στα σχολια δεν σε αφηνει. Σε μενα μου επιτρεπει να γραφω μονο νουμερα (αχνα) και αν πατησεις οκ δεν γινεται τιποτα.Ολα μα ολα τα προσωπα στις φωτο ειναι φλουταρισμενα.Ειναι τα ιδια με διαφορετικα ονοματα σε καθε κρατος που διαφημιζονται. Για να το επιστρεψεις δεν πρεπει να το εχεις αγγιξει!!!.Tην Κερατινη (απο οσο ξερω):huh:την παραγει ο οργανισμος στα μαλλια.Απο που και ως που την περιεχει το σιταρι και το καλαμποκι????(εκτος αν κανω κανενα τραγικο λαθος).Αμ η επαναφορα ΚΑΙ του χρωματος στα μαλλια? Εβδομηνταρης με καταμαυρα μαλλια? δεν ξερω αστειο μου ακουγεται.
ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ???
Παιδια μην τρωτε παραμυθια. Και ολα τα προαναφερομενα αν δεν υπηρχαν θα ειχε γινει σεισμος στις ειδησεις απο μια τετοια ανακαλυψη.Δεν θα το πουλουσαν ΜΟΝΟ απο ενα site απο Ν.Υ.
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΧΩ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ-Α ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΛΟΥΣΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΗ.
Καλα να εισαστε ολοι-ες και καλα Χριστουγεννα.
 

malloumpas

New Member
Πες τα ρε φίλε. Πως είναι δυνατόν να υπάρχουν άνθρωποι που να πέφτουν τόσο εύκολα θύματα; Πραγματικά δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό. Εδώ έχουν στήσει fake λογισμικό να φαίνεται ως facebook. Τι να πω...
 

Gio

New Member
Πραγματικά παιδιά, αυτό το fulfix το συναντάω ΠΑΝΤΟΥ. Κυριολεκτικά όμως.. πιθανολογώ οτι οι διαφημίσεις που μας κοτσάρουν σχετίζονται με ...τις αναζητήσεις που κάνουμε στο google και γενικότερα στις ιστοσελίδες που μπαίνουμε συχνά. Επομένως αν κάποιος... αναζητώντας λύσεις γράψει στο google ¨ανδρογενετική αλωπεκία¨ τότε η διαφήμιση αυτή θα εμφανίζεται συνέχεια. Μια διαγραφή λοιπόν του ιστορικού, των cookies , και των προσωρινών αρχείων internet πιστεύω θα λύσει σε μεγάλο βαθμό το πρόβλημα.

Αυτό που με ανησυχεί περισσότερο όμως, είναι η συχνή παραπομπή του και στο facebook.. έχουν κάνει τρελό μπάσιμο οι άνθρωποι και μπράβο τους που έχουν καλό marketing, το να πουλάς όμως ελπίδα (όπως λέει και ο φίλος τροφέας) είναι το χειρότερο έγκλημα.
Θα κρατήσω μια πιο ουδέτερη στάση εφεξής και αναμένω τις τελικές εντυπώσεις απο κάποιον/ους που το χρησιμοποίησαν συστηματικά..
 

photoleon

New Member
Κοιτάχτε,

Ουσιαστικά έκανα μια γρήγορη έρευνα για ένα από τα δραστικά του (όπως ισχυρίζεται) συστατικά He Shou Wu (Polygonum multiflorum or Fallopia multiflora) και το βρήκα ενδιαφέρον από άλλη πηγή που δεν σχετίζεται με το συγκεκριμένο προϊόν. Το θέμα είναι αν υπάρχει όντως και σε σωστή φαρμακευτική μορφή μέσα στο fulfix το συγκεκριμένο extract.

Πάντως, ενδέχεται να υπάρχουν και άλλα σκευάσματα εκτός από αυτό, με την ίδια δραστική ουσία που μπορεί να βοηθούν την τριχόπτωση και βέβαια σε ότι αφορά στο συγκεκριμένο προϊόν (fulfix) μένει πάντα να αποδειχτεί στην πράξη ότι εκτός από μια καλοστημένη μαρκετίστικη κερδοσκοπική προσπάθεια, υπάρχει και αποτέλεσμα... :-/

Το συγκεκριμένο προϊόν δείχνει να χρησιμοποιεί το συστατικό που αποδεδειγμένα βοηθά στην τριχοφυία He Shou Wu (Polygonum multiflorum or Fallopia multiflora), το θέμα είναι αν το συστατικό είναι αρκετό να το κάνει στην πράξη με εξωτερική χρήση, ενώ το συστατικό το επιτυγχάνει αυτό με χρήση από το στόμα...

Για ρίχτε μια ματιά (για αγγλομαθείς μόνο)

www.kylenorton.healthblogs.org/2012/01/05/the-world-most-popular-herbs-he-shou-wu-polygonum-multiflorum-or-fallopia-multiflora-health-benefits-and-side-effects/
 

malloumpas

New Member
kwpous είπε:
το συγκεκριμενο προιον ειναι απατη στα σιγουρα,μην πιστευετε οτι σας λενε δειτε το γιατι..http://www.fulfixcomplex.com/gr2POgHaIy/testimonials.php,δειτε τον Αντωνη παυλου και μετα δειτε το βιντεοhttp://www.youtube.com/watch?v=v2zHEm5ai40

Χαχα. Καλά αυτοί είναι αθεόφοβοι τελείως!
 

Atermon

Member
Οι άνθρωποι την πατάνε γιατί δεν έχουν εμπειρία. Συν την όποια απελπισία τους, δε θέλει και πολύ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

agnosti_f

New Member
Αυτο που εγραψε το παιδι,ειναι η μεγαλη αληθεια.Οτι πανω στην απελπισια του ο καθενας,θελει να πιστεψει οτι βρεθηκε κατι!Ειναι ελεεινο,να εξακολουθουν να παιζουν με την ψυχολογια ανθρωπων,που τεινουν προς αλωπεκια!Οποτε,μλμ για ακομη μεγαλη μουφα!Θα το περναγα απο κρησαρα,αν το δοκιμαζα σαφως διοτι εχω γινει πολυ δυσπιστη ως απορεπτικη σε ολες αυτες τις λοσιον!
Τους ευχομαι λοιπον,οσοι επιτηδειοι "παιζουν" με τον ψυχισμο μας κυριως,να μεινουν με 5τριχες στο κεφαλι...Να ρθουν,απο την δικη μας μερια...να δουμε τοτε,αν ειναι ωραια για εξαπατηση!
 

mimis giova

Active Member
Απατη ειναι ειμαι σιγουρος.απλα ο καμουνιας ας μας πει τι εχει δει.παντως καναμε μπανιο με τον κοουτς μ κ μετα το εβαλε κ τον ρωτησα κ μ λεει οτι μετα απο δεκα μερες δεν χανει ουτε τριχα.τι να πω...
 

kamounias

Member
Δεν ξέρω αν χάνω τρίχα η όχι αλλα μετά σπο 20 μέρες χρήσεις μαλλιά να βγαίνουν δεν έχω δει ούτε στο ελάχιστο...περιμένω να περάσει μήνας αν κ το κόβω για μούφα....
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
περα απο το πολυ κακο μαρκετινγκ και τα ψευτικα σχολια που πλεον εχουν γινει σουπα.
το συγκεκριμενο εχει καποια αξιολογα συστατικα http://www.fulfixcomplex.com/gr2POgHaIy/ingredients.php
να το πω και αλλιως σε καποιους θα δουλεψει.
τιμη δεν βλεπω
 

spyros21

New Member
Καλησπερα σας..
Κανω χρηση του ful fix σχεδον 3 μηνες και σας γραφω για τα αποτελεσματα.
σε καμια περιπτωση δεν κανει τα θαυματουργα αποτελεσματα που λενε αλλα υπαρχη εμφανης διαφορα στην αραιωση οπως μου λενε οι φιλοι μου και η κοπελα μου.Βεβαια και εγω το βαζω 2 φορες την εβδομαδα και απο εδω και περα θα αρχισω να το βαζω 3.δεν ξερω αν ειναι μουφα το προιον αλλα σας λεω για εμενα.Πριν χρησιμοποιουσα το μποταφεξ και τα αποτελεσματα ηταν τελεια αλλα ο γιατρος μου ειχε πει οτι πρεπει να το βαζω πρωι βραδυ καθε μερα και για αυτο το σταματησα.μετα απο το στρατο οπου η αραιωση μεγαλωσε και αλλο χρησιμοποιω το ful fix.οποιος θελει να με ρωτησει κατι εδω ειμαστε..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
spyros21 είπε:
Καλησπερα σας..
Κανω χρηση του ful fix σχεδον 3 μηνες και σας γραφω για τα αποτελεσματα.
σε καμια περιπτωση δεν κανει τα θαυματουργα αποτελεσματα που λενε αλλα υπαρχη εμφανης διαφορα στην αραιωση οπως μου λενε οι φιλοι μου και η κοπελα μου.Βεβαια και εγω το βαζω 2 φορες την εβδομαδα και απο εδω και περα θα αρχισω να το βαζω 3.δεν ξερω αν ειναι μουφα το προιον αλλα σας λεω για εμενα.Πριν χρησιμοποιουσα το μποταφεξ και τα αποτελεσματα ηταν τελεια αλλα ο γιατρος μου ειχε πει οτι πρεπει να το βαζω πρωι βραδυ καθε μερα και για αυτο το σταματησα.μετα απο το στρατο οπου η αραιωση μεγαλωσε και αλλο χρησιμοποιω το ful fix.οποιος θελει να με ρωτησει κατι εδω ειμαστε..

ποσο κοστιζει το μουκαλακι?
 

Bouklas

Well-Known Member
Υπάρχει τοπικό που να το βάζεις μονο 2 φορες την εβδομάδα και να δουλέψει? Και να σου δώσει και εμφανείς αποτελέσματα??!!!! Νομίζω ούτε η μινοξιδίλη δεν δίνει τέτοιο πράγμα.
Η διαφήμιση που κάνει η εταιρία του fullfix με τα ψεύτικα αποτελέσματα και τα σχόλια από fake λογαριασμούς είναι γελοία!
Σπύρο φωτογραφίες του πριν και του μετά έχεις? Λογικά όχι.
Συγγνώμη αλλα είμαι αρκετά καχυποτος με το προϊόν και τα μελοι με 1 post.
Πηγαίνετε στο link κάτω κάτω: http://healthmagazino.eu/omorfia-peripoiisi/trixoptosi/fulfix-complex/ και δείτε τα σχόλια του κόσμου που το δοκιμασε. Η συντριπτική πλειοψηφία λέει ότι δεν βλέπει καμια διαφορα, άλλος λέει πως αραίωσε άλλος ότι έχει φαγούρα άλλος ότι βλέπει τα μαλλιά του πιο αδύναμα, άλλοι πως ειναι απάτη. Θετικά σχόλια σαν αυτά που διαβάζω εδώ από μέλοι με 1 post δεν έχω βρει αλλού.
 
Μπλουζα