Fulfix ξεκινάω θεραπεία κ όπου βγει

aeratos28

Just aeratos
Το έλυσε με το fulfix..xaxaxa!!Ασε μας ρε μεγάλε που ελυσες το πρόβλημα σου με το ύδωρ!εδώ υπαρχουν παιδιά που παίρνουν τρελές ουσίες που ουτε φαντάζεσαι καν,και συνδιασμούς μάλιστα φαρμάκων πολύ δυνατών που έχουν και παρενέργειες σοβαρές μάλιστα και απλα προσπαθουν και όχι με επιτυχία παντα και έρχονται ξαφνικα αλεξιπτωτιστές στο φορουμ ,εντελώς νέα μέλη και τα πρωτα μνμ είναι για το fulfix και οτι έλυσαν το πρόβλημα τους...εδω δεν μπορεις να λυσεις το προβλημα ουτε και με μεταμοσχευση στο 100% πολλες φορες..απλα γελαω!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Ηρεμηστε μην αρπαζεστε τοσο ευκολα.
Αυτην η λοσιον οπως πολλες αλλες εδω μεσα στο ξεκινημα τους σταματανε την τριχοπτωση.μετα βεβαια ερχεται η πτωση της αποδοσης
 

aeratos28

Just aeratos
Και λέει μάλιστα οτι οποίος θέλει να επικοινωνήσει και μαζί του,να μας δώσει τα φώτα του..επιτέλους να λύσουμε και εμείς το πρόβλημα μας..μην τρεχούμε να για μεταμοσχεύσεις και δίνουμε τζάμπα λεφτά..Στέλνω γρήγορα πμ..πιστεύω να μπορείς να με βοηθήσει να το παραγγειλω κιόλας επειδή δεν ξέρω έτσι?? Kapa εχεις δίκιο σίγουρα,αλλά όπως ξέρουμε όλοι όταν ξεκινας μια θεραπεια ΑΝ θα έχει αποτέλεσμα θα έχει σε ενα αρκετά μεγαλο χρονικό διαστημα απο 3 ως 6 μηνες και παντα βέβαια αν γίνεται συνδιασμός κάποιων φαρμάκων..γιατί ας πούμε μονη της η μινοξιδιλη δεν έχει κάτι επιλήψιμο σαν αποτέλεσμα..ενω αν συνδυαστεί και σε πιασει αυτή η θεραπεία τοτε για μεγαλο διαστημα δεν σκέφτεσαι καν για μεταμόσχευση..ε ο φίλος εδώ τα έκανε όλα αυτά με το fulfix μονο και τπτ άλλο..το έλυσε το θέμα μια για παντα και περιμένει πμ να δώσει και συμβουλες..χαχαχα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Kapa εχεις δίκιο σίγουρα,αλλά όπως ξέρουμε όλοι όταν ξεκινας μια θεραπεια ΑΝ θα έχει αποτέλεσμα θα έχει σε ενα αρκετά μεγαλο χρονικό διαστημα απο 3 ως 6 μηνες και παντα βέβαια αν γίνεται συνδιασμός κάποιων φαρμάκων..γιατί ας πούμε μονη της η μινοξιδιλη δεν έχει κάτι επιλήψιμο σαν αποτέλεσμα..ενω αν συνδυαστεί και σε πιασει αυτή η θεραπεία τοτε για μεγαλο διαστημα δεν σκέφτεσαι καν για μεταμόσχευση..ε ο φίλος εδώ τα έκανε όλα αυτά με το fulfix μονο και τπτ άλλο..το έλυσε το θέμα μια για παντα και περιμένει πμ να δώσει και συμβουλες..χαχαχα
σιγουρα αυτο εχει λογοτερη αποδοση απο την μινοξιδιλη.
και σιγουρα λυση στην ΑΑ δεν θα ειναι τοπικο
 
συγνωμη ρε kapa εσεις μας λεγατε οτι ειναι φιδελαιο ,τωρα μας λες οτι στην αρχη κατι κανει ....με βαζεις σε υποψιες !
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
συγνωμη ρε kapa εσεις μας λεγατε οτι ειναι φιδελαιο ,τωρα μας λες οτι στην αρχη κατι κανει ....με βαζεις σε υποψιες !
αν δεις τα συστατικα του και τα συστατικα του nu hair http://www.hairlossgr.com/threads/Τοπικό-τονωτικό-σκεύασμα-shen-min-topical-hair-nutrient.9254/
ειναι σχεδον τα ιδια.
εχω μια ιδεα για το τι κανει http://www.hairlossgr.com/threads/τα-αποτελεσματα-μου-kapa.5041/page-9#post-136868
 

aeratos28

Just aeratos
ναι κανει φοβερή δουλεια...πάρτο ρε συ Σταυρο..ρε πλακα μας κανετε??χαχαχα..εκτός αν βέβαια θέλεις να το παρεις οποτε πάω πασο..
 

next

New Member
Εγώ έλυσα το πρόβλημα όπως προανέφερα.
Το γνωστό fulfix είναι ένα διαφορετικό προϊόν από αυτό που χρησιμοποίησα, δεν λέω ότι δεν είναι καλό το γνωστό fulfix, αλλά το επόμενο από αυτό είναι πολύ ποιο ισχυρότερο και κυρίως χωρίς κανένα χημικό στοιχείο σε αντίθεση με όλα αυτά που κυκλοφορούν που αντί να κάνουν καλό κάνουν χειρότερη ζημιά λόγω των χημικών στοιχείων που περιέχουν όπως ( propylene glycol κ.λ.π) υλικών που είναι καταστροφικά για την τρίχα ξεραίνουν την τρίχα, προκαλούν παρενέργειες και αλλεργίες
 
Τελευταία επεξεργασία:

next

New Member
Έχω φώτο πριν την θεραπεία με είχε τραβήξει ένας Ρουμάνος με το κινητό του για πλάκα.
μετακόμισα όμως και πρέπει να ψάξω να την βρω στα πράγματα.
Όταν το χρησιμοποίησα σταμάτησε άμεσα η τριχόπτωση, σε 1 μήνα άρχισαν να βγαίνουν νέες σκούρες τρίχες.
Οι άσπρες τρίχες έγιναν δίχρωμες με το σκούρο χρώμα από την ρίζα .
Σε 3 μήνες άρχισε η πύκνωση και πήγα στον κουρέα να μου καθαρίσει τις παλιές άσπρες τρίχες αφού από την ρίζα οι ίδιες τρίχες έβγαιναν σκούρες.
Πριν ανακαλύψω το προϊόν έγινα αποδέκτης των όλων προϊόντων που κυκλοφορούν στα φαρμακεία που όλα περιέχουν χημικά με αποτέλεσμα η κατάστασή να γίνεται χειρότερη με αντίκτυπο και στην ψυχολογική μου διάθεση.
Θα πρέπει να μου επιτραπεί πρώτα από τους διαχειριστές του forum για να αποκαλύψω δημόσια το προϊόν που χρησιμοποίησα για ευνόητους λόγους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bouklas

Well-Known Member
Θα πρέπει να μου επιτραπεί πρώτα από τους διαχειριστές του forum για να αποκαλύψω δημόσια το προϊόν που χρησιμοποίησα για ευνόητους λόγους.

χαχα βρε πες μας τι χρησιμοποίησες, τι εγκρίσεις λες? Εδώ έχουν ανεβεί τόσα θέματα με προϊόντα.
 

next

New Member
χαχα βρε πες μας τι χρησιμοποίησες, τι εγκρίσεις λες? Εδώ έχουν ανεβεί τόσα θέματα με προϊόντα.
Δεν ξέρω τι μπορεί να πουν.
Και τι να κάνω ? να ανεβάσω link του προϊόντος ? δεν ξέρω αν επιτρέπεται αυτό από τους διαχειριστές.
Πάντως έχω πάρει 3 μπουκαλάκια πολύ φτηνά αν θέλει κάποιος μπορεί να μου πει να του δώσω
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Βγαλε φωτο να τα δουμε..Ελυσες το προβλημα σου?Μπορουμε και μεις.
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
όχι απλά επειδή άρχισα να τα παίρνω από πέρυσι τώρα μου κάνουν έκπτωση.
Τώρα το χρησιμοποιώ αντί για μάσκα μαλλιών για να έχω ενυδατωμένη τρίχα
Ενίοτε τα πάω καλά με τη μαντική, άσε να μαντέψω. Το βρήκα;
 

next

New Member
Το πήρα αφού είδα τις αξιολογήσεις εδώ >> feedback.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=collins-eu&ftab=AllFeedback&myworld=true&rt=nc&_trksid=p2050430.m2531.l4585​

Τώρα το παίρνω από εδώ >> http://www.fulfix.co.uk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα