Fue AHC Αθήνας 2939 grafts

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

witcher

Well-Known Member
Μια χαρά φαίνεται να σε πάει, και έχεις και γρήγορη φύτρωση που είναι πολύ θετικό σημάδι.
 

Dimtr1133

New Member
Στον 5ο μήνα δεν έχουν βγει όλες οι τρίχες των πολύτριχων και επίσης θα συνεχιστεί η φύτρωση για ακόμα ένα μήνα που σημαίνει οτι θα βελτιωθεί κι άλλο.

Φαρμακευτική αγωγή την τοπική φιναστερίδη της fagron δεν παίρνεις; Δεν παίρνεις και καμία δυνατή θεραπεία όπως χάπι φιναστερίδης καθημερινά που εκεί οντως θα ειχες αρκετή υποβοήθηση..
Έχω δει τρελή διαφορά και με την τοπική … βάζω δυο φορές την μέρα και μεγαλώνουν παρά πολύ γρήγορα τα μαλλιά μου …
 

Disco

Well-Known Member
Πολυ καλά πας φιλε. Τώρα για την φύτρωση σε αλλους έρχεται πιο γρήγορα σε αλλους πιο αργά, αναλόγως..Αμα έχεις γρήγορη φύτρωση δεν σημαίνει οτι θα σου δώσει αλλο τοσο στη συνέχεια, θα συνεχιστεί αλλά με μικρότερο βαθμό.
 

konelos

Active Member
Πολύ καλή δουλειά, αυτή είναι όντως hairline που δύσκολα θα καταλάβει κάποιος ότι έγινε μμ.
img_7005-jpg.59432
 

Antuan

New Member
Καλησπερα.
Την φαρμακευτικη αγωγη ο καθενας την καθοριζει μονος του ή του την προτεινει ο γιατρος?
Ρωταω επειδη εκανα στην τουρκια και εκτος απο καποια λοσιον και κατι βιταμινες(χαπια) που μου προτειναν δεν μου ειπαν τπτ παραπανω,και εγω δεν ρωτησα γιατι δεν ηξερα.
 

montecristo

Well-Known Member
Καλησπερα.
Την φαρμακευτικη αγωγη ο καθενας την καθοριζει μονος του ή του την προτεινει ο γιατρος?
Ρωταω επειδη εκανα στην τουρκια και εκτος απο καποια λοσιον και κατι βιταμινες(χαπια) που μου προτειναν δεν μου ειπαν τπτ παραπανω,και εγω δεν ρωτησα γιατι δεν ηξερα.
Είναι γνωστες οι 2 θεραπείες που δουλεύουν αν έχεις τριχόπτωση ξεκινάς και τις 2 μινοξιδιλη, φιναστεριδη για βέλτιστα αποτελέσματα. Δεν χρειάζεται να πας σε κάποιον γιατρο για να σου πει να τις ξεκινήσεις.
 

montecristo

Well-Known Member

Antonis80

Member
Από τα πολύ καλά αποτελέσματα με πολύ καλη φυσικότητα που δεν προδίδουν μεταμόσχευση. Κανε και μια ενημέρωση με την εξέλιξη στο εξάμηνο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chris34

Active Member
Πολύ καλός!! Έγινε δουλειά και στο crown και θα βελτιωθεί κι άλλο. Η Advanced έχει σταθερά πολύ καλά αποτελέσματα και υψηλή φυτρωση. Αυτό είναι πολύ θετικό που εντός Ελλάδας μπορεί κάποιος που έχει συγκεκριμένο budget να διορθώσει σε τέτοιο βαθμό την αραίωση του. Επίσης ο αριθμός των μοσχευματων που χρησιμοποίησες έπιασε τόπο και σου έδωσε κάλυψη. Έχεις σίγουρα αρκετά τριχοθυλακια ακόμη για μελλοντική χρήση.
Μια χαρά σου πήγε!
 

Dimtr1133

New Member
Πολύ καλός!! Έγινε δουλειά και στο crown και θα βελτιωθεί κι άλλο. Η Advanced έχει σταθερά πολύ καλά αποτελέσματα και υψηλή φυτρωση. Αυτό είναι πολύ θετικό που εντός Ελλάδας μπορεί κάποιος που έχει συγκεκριμένο budget να διορθώσει σε τέτοιο βαθμό την αραίωση του. Επίσης ο αριθμός των μοσχευματων που χρησιμοποίησες έπιασε τόπο και σου έδωσε κάλυψη. Έχεις σίγουρα αρκετά τριχοθυλακια ακόμη για μελλοντική χρήση.
Μια χαρά σου πήγε!
 

Συνημμένα

  • IMG_7967.jpeg
    IMG_7967.jpeg
    1 MB · Προβολές: 62

Antonis80

Member
Πολύ ωραίο το αποτέλεσμα σου με πολύ ωραία φυσικότητα...και η φύτρωση σου πολυ υψηλή...μπράβο στη γιατρό που σε ανέλαβε για την πολυ καλή δουλειά.
 

montecristo

Well-Known Member
Μπράβο φίλε. Πολύ καλή εξέλιξη και ήδη ειναι πολυ δυνατό και φυσικό το αποτέλεσμα σου...να το χαρείς !
 
Μπλουζα