Foligain αφρος

Pes

Active Member
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.Ηθελα να ρωτήσω εάν έχετε κάποια αποψη-γνωμη για τον αφρό Foligain.?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Για τον αφρό δεν ξέρω αλλά την υγρή μινοξιδίλη της με trioxidil μην την πάρεις ποτέ. Καλύτερα πέτα τα λεφτά από το μπαλκόνι. Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί. Ψεκάζεις τώρα, δε στεγνώνει ΠΟΤΕ, μένει το λάδι στο κεφάλι και μόλις έρθει σε επαφή με το μαλλί το κολλάει κι όλας λες και έχεις ζελέ. Θα σου βγάζει 50 τρίχες τη μέρα και θα χάνεις 200. Μακριά.
 

Pes

Active Member
Για τον αφρό δεν ξέρω αλλά την υγρή μινοξιδίλη της με trioxidil μην την πάρεις ποτέ. Καλύτερα πέτα τα λεφτά από το μπαλκόνι. Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί. Ψεκάζεις τώρα, δε στεγνώνει ΠΟΤΕ, μένει το λάδι στο κεφάλι και μόλις έρθει σε επαφή με το μαλλί το κολλάει κι όλας λες και έχεις ζελέ. Θα σου βγάζει 50 τρίχες τη μέρα και θα χάνεις 200. Μακριά.
Σε ευχαριστώ.διαβασα και άλλες αναφορές περί τούτο και μάλιστα για τον αφρό.πξγα στη περπατημενη Kirkland
 

m3e36

Well-Known Member
Για τον αφρό δεν ξέρω αλλά την υγρή μινοξιδίλη της με trioxidil μην την πάρεις ποτέ. Καλύτερα πέτα τα λεφτά από το μπαλκόνι. Τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί. Ψεκάζεις τώρα, δε στεγνώνει ΠΟΤΕ, μένει το λάδι στο κεφάλι και μόλις έρθει σε επαφή με το μαλλί το κολλάει κι όλας λες και έχεις ζελέ. Θα σου βγάζει 50 τρίχες τη μέρα και θα χάνεις 200. Μακριά.
James μηπως γνωριζεις αν η μινοξιδιλη της ragaine η 5% ανδρικη με γυναικεία έχουν καποια διάφορα?
Κατεβασε απο το site της regaine και τις 2 οδηγίες και δε βλεπω καποια διάφορα στα συστατικά.
Μια φιλη φαρμακοποιος της περισσεύει 1 αφρος regaine γυναικείος 5% και μου τον δινει δωρο.ισχυριζεται οτι δεν εχει καμία διαφορά με τον αντρικό.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220112-181925.png
    Screenshot_20220112-181925.png
    440.1 KB · Προβολές: 80
  • Screenshot_20220112-181804.png
    Screenshot_20220112-181804.png
    500.7 KB · Προβολές: 85

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
James μηπως γνωριζεις αν η μινοξιδιλη της ragaine η 5% ανδρικη με γυναικεία έχουν καποια διάφορα?
Κατεβασε απο το site της regaine και τις 2 οδηγίες και δε βλεπω καποια διάφορα στα συστατικά.
Μια φιλη φαρμακοποιος της περισσεύει 1 αφρος regaine γυναικείος 5% και μου τον δινει δωρο.ισχυριζεται οτι δεν εχει καμία διαφορά με τον αντρικό.
Kαλημερα θρυλικό M3. Καμία διαφορά δεν έχουν. Χρησιμοποίησε το άφοβα. Ο λόγος που έχει διαφορετικό όνομα είναι γιατί ο τρόπος που εξελίσσεται η γυναικεία αραίωση είναι διαφορετικού τύπου συγκριτικά με την αντρική. Ο τρόπος αναχαίτισης της όμως με τη μινοξιδιλη παραμένει ο ίδιος. Οπότε μη το σκέφτεσαι.
 
Μπλουζα