Flosk, fue, 1557 grafts (crown), 10/8/2015

Flosk

Well-Known Member
Παιδια εγω πιστευω θα αραιωσω 50-70% απο την κεντρικη ζωνη αλλα τα πλαινα δεν θα κατεβουν ή θα κατεβουν κανα ποντο. Δεν με βλεπω δηλαδη για 6αρη ευτυχως..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
μπερδευτηκα και νομισα οτι οι φωτο στις 16 δεκεμβριου ηταν οι σημερινες του 5 μηνα και σου εκανα λιγο αυστηρη κριτικη...εγραψα οτι δε βλεπω μεγαλη βελτιωση και μετα καταλαβα τη πατατα εκανα και το διορθωσα
 

Flosk

Well-Known Member
Ααα οκ, no problem ρε. Εντωμεταξυ τα αφησα λιγο πιο μακρυα και τα κανω στο πλαι και δειχνει πιο πυκνο το μαλλι και γουσταρω. Μαλλον θα τα αφησω και αλλο και θα το κρατησω αυτο το look αρκει να μην ειμαι αστειος γιατι ειναι σπαστο το μαλλι μου και δεν ξερω αν θα καθεται..
 

Flosk

Well-Known Member
Αραια ειναι τα μαλλια σου πισω απο την hairline φλοσκ.
Ετσι ηταν, αραιωσες τωρα ή φταιει η φωτο ?
Δεν ξέρω που ακριβώς αναφέρεσαι Δημήτρη. Αν θες σημείωσε μου το σημείο που λες στη φωτογραφία με χρωμα και θα σου πω
 

Bouklas

Well-Known Member
Ωραίος flosk! Φαίνεται πως πήρε μπροστά το πράγμα και δείχνεις καλύτερα από την προηγούμενη ανανέωση,
εύχομαι να συνεχίσει έτσι και να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς!
 

Δημητρης38

Active Member
flosk ακυρο το πανω ποστ.
Ξεκινησα να διαβαζω απο την αρχη του νηματος, και καταλαβα οτι στις φωτογραφιες που ειδα απλα ειναι αχτενιστα τα μαλλια σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Flosk

Well-Known Member
image.jpeg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
σουπερ παει..μπραβο ρε φλοσκ...

@Flosk τωρα που αφησες λιγο ποιο μακρυ μαλι εδειξε και η πρωτη μμ πολυ καλυτερα σαν αποτελεσμα..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Flosk

Well-Known Member
Έτσι πιστεύω και γω Poseidona.το κοντό μου πάει πιο πολύ αλλα στο μακρύ δίνει ψευδαισθηση μεγαλύτερης πυκνότητας και γουσταρω φουλ..
 

Flosk

Well-Known Member
Νομιζω πως είμαι σε λογικά πλαίσια και όπως θα έπρεπε να είμαι.δεν είμαι ούτε δυσαρεστημένος ούτε ενθουσιασμένος. Απλά το χαίρομαι γιατι εχει βελτιωθεί αισθητά το συνολικό αποτέλεσμα. Ελπίζω ότι στο χρόνο θα έχω ακόμα καλύτερη διάθεση..
 

Flosk

Well-Known Member
Ελπιζω σουπερ να γινω στο τελος Gkast.. Προς το παρον ολα δειχνουν να πηγαινουν ρολοι. Ευελπιστω σε παχυνση τριχας και ενδεχομενως λιγο περισσοτερο φυτρωση.
 
Μπλουζα