Firecaptain, fue, 2665 grafts, 17-18/10/16

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τουμπανισταν!
Πολυ καλος μπραβο!!!
Να ξερεις σημαντικο ρολο παιζει και η στηριξη που εχεις και απο πισω τα μαμα μαλλακια.
Εδεσε πολυ ωραια ζηλευω το μαλλι σου.
Στην δευτερη σελιδα ο cvial λεει κατι σημαντικο για τα grafts που εβαλες.
 

firecaptain

Active Member
Και μια γυναικα δεν εχει σαν γιατρο? Παντως αυτοι που εκαναν εμενα δεν ειναι πλεον και ηθελα παλι σε αυτους να κανω.
Η γυναίκα είναι αναισθησιολογος. Τώρα εάν εξελιχθεί σε ΜΜ δεν το ξέρω.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εν τομεταξυ τον εναν γιατρο που με εκανε τον βρηκα στο fb φετος,αν ξαναπαω θα τον πω να ερθει μαζι μου να κανει αυτος :D
Αλλα ποτε δεν εμαθα γιατι εφυγαν δεν μου λενε ουτε οι μεν ουτε οι δε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

salonikios30

Active Member
Σαλονικιε σε ευχαριστώ, ελπίζω να βρείτε λύση στο πρόβλημα σου. Εάν θυμάσαι είχαμε μιλήσει στο τηλέφωνο να με καθοδηγήσεις πριν πάω στο νησί!

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Συγχωριανοι ειμαστε ,θυμαμαι!ευχαριστω κ εγω ευελπιστω εν τελει να παρω αυτο που ηθελα!
 

andy.k

Active member
Αψογος. Σε αυτο το μηκος τριχας δε φαινεται το παραμικρο κενο, αλλα εκτιμω οτι ακομα και αν δε μπλεκονταν οι τριχες μεταξυ τους θα ειχες επισης φουλ καλυψη. Καινουριος εγινες....
 

firecaptain

Active Member
Ενημέρωση στους 8 μήνες και 8 ημέρες. Τριχάκια μονοτριχα συνεχίζουν και εμφανίζονται στη hairline, έβαλα και φωτό κόντρα στον ήλιο που ακομα και προβλημα να μην έχεις σε δειχνει ότι έχεις. Κούρεμα 2 ημερών. Ικανοποίηση αποτελέσματος μέγιστη φυσικά! Για στρωσιμο της τρίχας ακομα ουτε λόγος αλλα λίγο με ενδιαφέρει, μάλλον σε αυτό το μήκος θα τα κρατάω.
IMG_20170626_083245.jpg
IMG_20170626_083245.jpg
IMG_20170626_083340.jpg
IMG_20170626_083706.jpg
IMG_20170626_083729.jpg
IMG_20170626_083755.jpg
IMG_20170626_085537.jpg
 

Eltherion

Member
Πολυ ωραία!!!
Σε πάει το κούρεμα και καμιά σχέση με το πριν που ήσουν σαν τον Ανδρέα Μικρούτσικο.
Πολυ ωραία!!!
Σε πάει το κούρεμα και καμιά σχέση με το πριν που ήσουν σαν τον Ανδρέα Μικρούτσικο.
ενταξει Γιαννη το χιουμορ σου εχει φυγει σε αλλο επιπεδο!!!σαν τον Ανδρεα Μικρουτσικο λεει...Ε Κ Λ Α Ψ Α!!!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ενταξει Γιαννη το χιουμορ σου εχει φυγει σε αλλο επιπεδο!!!σαν τον Ανδρεα Μικρουτσικο λεει...Ε Κ Λ Α Ψ Α!!!!

Τhanks που υπάρχουν και κάποιοι που καταλαβαίνουν και λίγο από χιούμορ εδώ μέσα.
 

firecaptain

Active Member
Πολυ ωραία!!!
Σε πάει το κούρεμα και καμιά σχέση με το πριν που ήσουν σαν τον Ανδρέα Μικρούτσικο.
Εάν ανέβω επάνω πρέπει να σε βρω, έκλαψα από τα γέλια[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 
Μπλουζα