F.A.Q Revivogen

alexXXX

Active Member
Απ: F.A.Q Revivogen

το χειροτερο ειναι οταν δεν βλεπουμε κατι εμεις αλλα βλεπουν οι αλλοι στο κεφαλι μας και ενω εχουμε στο μυαλο μας πως κατι κανουμε πχ με καποια θεραπεια να απογοητευομαστε οταν καποιος μας πει ρε τι γινετε με το μαλλι σου??την κανει??αλλα αυτο δεν το σκεφτονται δυστυχως καποιοι και δινουν ψευτικες ελπιδες.κριμα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

cool11

Well-Known Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Καιρο ειχα να διαβασω τοσες μαζεμενες αρνητικες γνωμες για το revivogen.
Καλο ειναι να ακουγονται ολες οι αποψεις.
Εδω που τα λεμε, οπου διαβασα σχετικα με το revivo, παντα διαβαζω οτι πρεπει να εχει κανεις υπομονη(κανα 6μηνο-χρονο), οτι αν και μπορει να μη βλεπεις αποτελεσματα αυτο βοηθα γιατι αν δεν το εβαζες θα πηγαινες χειροτερα κλπ.
comme ci comme ca δηλαδη....
εγω το βαζω ακομη, πολυ λαδιλα ανυποφορη, κλεινω 4 μηνες που το βαζω, περιμενω να δω ακομη αποτελεσμα ορατο(εκτος αν ειναι αορατο!)...
αρκει να μην μεινω με ψευδαισθησεις και αυταπατες οτι κατι κανει, ενω πχ. δεν κανει τιποτε...

Εχω υπαρκτο προβλημα στο πανω μερος του κεφαλιου, οποτε περιμενω να δω βελτιωση...
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

δύσκολο να πάρεις αποτέλεσμα πάνω από 3 norwood με απλό revivo-η προσθήκη του Παναγιώτη με 4-6 avodart μέσα στο revivo είναι καλύτερη σε προοπτική ::)
 

Dimitris173475

New Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά δε με πείθει να πω την αλήθεια. Δεν έχω δει ούτε ένα success story κάποιου που να έπαιρνε αποκλειστικά revivogen για τον περιορισμό της dht.
 

cool11

Well-Known Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Σπύρος είπε:
δύσκολο να πάρεις αποτέλεσμα πάνω από 3 norwood με απλό revivo-η προσθήκη του Παναγιώτη με 4-6 avodart μέσα στο revivo είναι καλύτερη σε προοπτική ::)

Εντυπωση μου κανει...ολο παντα χρειαζεται κατι να προσθεσουμε στη θεραπεια μας, ποτε οσα βαζουμε δεν ειναι αρκετα, θα καταληξουμε να βαζουμε καμια 20αρια προιοντα στο κεφαλι μας!

Μου δινεις ενα λινκ γι αυτο που λες πιο πανω, για να το διαβασω?
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: F.A.Q Revivogen

cool11 είπε:
[quote author=Σπύρος link=topic=139.msg26654#msg26654 date=1266567818]
δύσκολο να πάρεις αποτέλεσμα πάνω από 3 norwood με απλό revivo-η προσθήκη του Παναγιώτη με 4-6 avodart μέσα στο revivo είναι καλύτερη σε προοπτική ::)

Εντυπωση μου κανει...ολο παντα χρειαζεται κατι να προσθεσουμε στη θεραπεια μας, ποτε οσα βαζουμε δεν ειναι αρκετα, θα καταληξουμε να βαζουμε καμια 20αρια προιοντα στο κεφαλι μας!

Μου δινεις ενα λινκ γι αυτο που λες πιο πανω, για να το διαβασω?
[/quote]

φιλε δεν ειναι και απλο θεμα....και μερικες περιπτωσεις θελουν ιδιαιτερη αντιμετωπιση.....ωστε να ειναι δραστικα.... ;)
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Δυστυχώς μαλλον το συγκεκριμένο προϊόν δεν πείθει για τα αποτελέσματα του :-[
 

xk

Active Member
Απ: F.A.Q Revivogen

εγω ηταν να το δοκιμασω εδω και καιρο αλλα δε με βλεπω.ειναι και το οικονομικο στη μεση
 

alexXXX

Active Member
Απ: F.A.Q Revivogen

ε τοτε ρε μαγκες αφου σε κανεναν δεν εχει κανει δουλεια πρεπει να μπει στη κατηγορια snaike oil!!Nα μην την πατησουν και αλλοι .αυτη δεν ειναι η δουλεια του site στο κατω κατω και να προσθεσω κατι δεν ειναι η κοροιδια για τα μαλλια που ελπιζεις να γινει κατι και δεν γινεται ειναι η απιστευτη ταλαιπωρια που σε βαζουν να υποστεις
 

alexXXX

Active Member
Απ: F.A.Q Revivogen

και κατι που πρεπει να ξερετε ουτε καν μου απαντησαν στο μειλ που τους εστειλα ενω οταν ηταν για τις παραγγελιες απαντουσαν αμεσως .ετσι κι αλλιως τα ωρια μου ευρωπουλακια τα πηραν τωρα θα διαβαζουν τα μειλ μου και θα :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

cool11

Well-Known Member
Απ: F.A.Q Revivogen

alexXXX είπε:
ε τοτε ρε μαγκες αφου σε κανεναν δεν εχει κανει δουλεια πρεπει να μπει στη κατηγορια snaike oil!!Nα μην την πατησουν και αλλοι .αυτη δεν ειναι η δουλεια του site στο κατω κατω και να προσθεσω κατι δεν ειναι η κοροιδια για τα μαλλια που ελπιζεις να γινει κατι και δεν γινεται ειναι η απιστευτη ταλαιπωρια που σε βαζουν να υποστεις

θα συμφωνησω μαζι σου. εδω δεν παντρευτηκαμε καμια εταιρια για να τις κανουμε τα χατηρια. αν δεν κανει δουλεια...εξω απο εδω!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

Mαλλιας είπε:
Ακριβο και με λιγα αποτελεσματα.Μαλλον δεν θα το παρω.

σαφως μαλλον χρειαζεσαι κατι πιο δυνατο και καλο
κατι με 0 παρενεργειες και 100% αποτελεσμα

ο νοων νοειτο

εσυ φιλε μου ποιο προτεινες
ασε τι λεω τωρα ενα ειναι το σωστο το φαρμακο
ενα μονο δινει αποτελεσμα
οτι αλλο κυκλοφορει στον κοσμο πρεπει μαλλον να ειναι snake
ενα κανει ολη την δουλεια

ενα μονο δινει αποτελεσμα απο την 1η χρηση
ενα μονο δεν εχει παρενεργειες

μονο ενα ΠΟΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: F.A.Q Revivogen

για να πουμε και κανενα σοβαρο αρκετα γελασαμε πριν :D :D :D

λοιπον σε προηγουνο ποστ σου
αναφερεις η μαλλον ρωτας αν ειμαστε γιατροι

αλλα δεν μου απαντας εκει εσεις στου Μ*** τι ειστε
γιατροι ?
σπουδασατε κατι ?

το σχολειο της ζωης θα μου πεις
ε αυτο το τελειωσαμε ολοι


απο οσο ξερω οχι
ε τοτε πως βγαζετε λοσιον και πουλατε
 
Απ: F.A.Q Revivogen

:-\ Τί γίνεται στο φορουμ ? εισβολή;; :angel:

Mαλλιας μια ερώτηση θέλω να σου κάνω αν επιτρέπεται.. Πόσο χρονών είσαι; Αν δε θες να πεις ακριβώς, στο περιπου..
 

Conan

Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Ρε παιδια- σορρυ ασχετο με το θεμα :p- για το Crinagen ( οσοι το χρησιμοποιητε) τι γνωμη εχετε?? :chinscratch
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: F.A.Q Revivogen

Χριστίνα είπε:
:-\ Τί γίνεται στο φορουμ ? εισβολή;; :angel:

Mαλλιας μια ερώτηση θέλω να σου κάνω αν επιτρέπεται.. Πόσο χρονών είσαι; Αν δε θες να πεις ακριβώς, στο περιπου..

Σιγα μην σου απάντησή Χριστινα ;D
 
Απ: F.A.Q Revivogen

Όταν ξεκίνησα το Revivogen είχα πάρα πολύ τριχόπτωση..είχα κοντέψει να μείνω γλόμπος :angel:.. έβαζα μια λοσιόν γιατρού, εκτός από την τριχόπτωση που είχα, τα μαλλιά (όσα είχα) ήταν λες και αν μου τα τραβούσε κάποιος θα του έμεναν στο χέρι. Τη σταμάτησα και ξεκίνησα regaine..απο 300 τρίχες (ίσως και παραπάνω) που έπεφταν με το regaine δεν είδα καμία διαφορά αλλά με το Revivogen εμένα απο τις πρώτες μέρες μου μειώθηκε η τριχόπτωση απο 300 έφτασα 100 και λιγότερες και μετά άρχισα τα χάπια και υπήρξαν διαστήματα με τα χάπια που μου έπεφταν μόνο 10 τρίχες το πολύ καθε μέρα. Ξέρω ότι θα μου πείτε ότι για να κάνει κάτι δουλειά θέλει να περάσουν μήνες..εγώ σας λέω τί είδα στον εαυτό μου τώρα τί να σας πω.. Εκτός κι αν άρχισε να μου μειώνεται η τριχόπτωση επειδή σταμάτησα την λοσιόν του γιατρού.. Το Revivogen το έδωσα να το χρησιμοποιήσει΄κάποιο άλλο άτομο(γυναίκα) και δεν είδε βελτίωση εγώ είδα και πιστεύω ότι ήταν απο αυτό.
Πάντως όσοι είστε σε μεγάλη κλίμακα ή έχετε χάσει μαλλιά εδώ και πολλά χρόνια νομίζω είναι λίγο ουτοπικό να περιμένετε θαύματα απο κάθε Revivogen.. Εδώ εγώ που είμαι γυναίκα και επειδή είναι πολλά τα χρόνια δε περιμένω κάτι τέτοιο..
 
Απ: F.A.Q Revivogen

ANAR είπε:
[quote author=Χριστίνα link=topic=139.msg27031#msg27031 date=1266768578]
:-\ Τί γίνεται στο φορουμ ? εισβολή;; :angel:

Mαλλιας μια ερώτηση θέλω να σου κάνω αν επιτρέπεται.. Πόσο χρονών είσαι; Αν δε θες να πεις ακριβώς, στο περιπου..

Σιγα μην σου απάντησή Χριστινα ;D
[/quote]

Γιατί; Λες να ντρέπεται; :angel:
 
Μπλουζα