Elithair Instabul - 02/11/20

Georgie

Well-Known Member
Το πηγαίνω λάου λάου,μέχρι να κάνω κανένα κούρεμα έκπληξη:oops:

Προβολή συνημμένου 36768

Ξέρεις μετά από τόσους μήνες τι έχω καταλάβει;
Ότι ο περισσότερος κόσμος,περιορίζεται στην φυσικότητα και επιτυχία του τελικού αποτελέσματος και όχι πόση κλίση έχει το graft.
Φυσικά και η κλίση του graft όπως και άλλες λεπτομέρειες,είναι αυτά που συγκροτούν το τελικό αποτέλεσμα,
αλλά ο κόσμος που δεν ασχολείται,δεν διυλίζει τον κώνωπα όπως εμείς..
Πριν απο λιγο τα έλεγα με τη συζηγο του !
:)
Τους κάνουμε μια μεγάλη δουλειά στο εξοχικό που εχουν στο Kerry της Ιρλανδιας .
Μεγάλη τυπαρα ο Cillian και η Yvonne !

Bingo φίλε πολυ καλο αποτέλεσμα !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Aris
Το έχω ξαναπεί,χαίρομαι όταν μιλάω με άτομα που καταλαβαίνουν και μπορούμε να συνεννοηθούμε.
Δε σημαίνει απαραίτητα ότι συμφωνούμε,αν υπάρχει και σύγκληση απόψεων όπως με εσένα,ακόμα καλύτερα.
Εσύ είσαι από τα λίγα άτομα,που είναι χαρά μου να ανταλλάσουμε απόψεις.
Οι κλίκες είναι το σύνδρομο το Ελληνικό που εσύ δεν το έχεις (γιατί έχεις ξεφύγει)εδώ οι περισσότεροι,θέλουν να βαζουν ταμπέλες και να ομαδοποιούν.
Ένα από τα άσχημα της φυλής μας.

Μια σημαντική παρατήρηση θα μου επιτρέψεις.
Η ψευδαίσθηση του φωτισμού που αναφέρεις,είναι το φυσιολογικό και αυτό που βλέπουν όλοι οι άνθρωποι,δηλαδή ένα τέλειο αποτέλεσμα και όχι του μικρόκοσμου του φόρουμ.
Αλλά το αποτέλεσμα σου είναι τοπ και όχι μετριότητα που θέλουμε να την παρουσιάζουμε σαν τοπ.
Αυτό αν μη τι άλλο πρέπει να λέγεται.

Φυσικά τίποτα δεν τελείωσε,έχεις δρόμο ακόμα και θα πας ακόμα καλύτερα.
 

oreo

Well-Known Member
Το κούρεμα του πρωταγωνιστή απο το Peaky blinders, είναι τέτοιο ωστε να καλύπτει τους κροτάφους του που natural είναι πολύ ψηλά.
Αφήνει ένα εύλογο μήκος απο πίσω και έρχεται και κάθεται με τέτοιο τρόπο μπροστά , που δίνει την εντύπωση οτι θα έχει και ολοϊσια hairline.
Τα συγκεκριμένα κουρέματα τα θεωρώ και τα πιο δύσκολα να ταιριάξουν σε κάποιον , επειδή είναι over exposed τα χαρακτηριστικά του προσώπου και τονίζεται η οποιαδήποτε ατέλεια.
 

Aris81

Well-Known Member
Πριν απο λιγο τα έλεγα με τη συζηγο του !
:)
Τους κάνουμε μια μεγάλη δουλειά στο εξοχικό που εχουν στο Kerry της Ιρλανδιας .
Μεγάλη τυπαρα ο Cillian και η Yvonne !

Bingo φίλε πολυ καλο αποτέλεσμα !

Tι λες τώρα;:D
Θέλω αυτόγραφο!
 

Georgie

Well-Known Member
Tι λες τώρα;:D
Θέλω αυτόγραφο!
Φίλε καμία σχεση !
Ο τύπος ειναι στη φάση του αντισταρ, απλός Ανθρωπος και προχω αρκετά !
Τουλάχιστον απο τις 2-3.φορές που τον εχω συναντησει αυτο μου εχει δείξει .
Ειναι συνέχεια Λονδίνο και ερχεται Ιρλανδία τακτικά
Εχει δυο σπίτια και τα εχουμε φτιάξει εμείς στην εταιρια που συνεργάζομαι .
Με ρωτούσε για διακοπες Ελλαδα για κατι αυθεντικό και τους προτεινα τη δονουσα !
Η γυναικα του ειναι εξαιρετικό άτομο .

Γενικά αυτη η φάση παίζει στο εξωτερικό το γνωρίζεις και εσυ πιστεύω .
Δε βλέπει ο κόσμος κάποιο γνωστό καλλιτέχνη και τους πέφτουν τα σαγόνια .
Βέβαια στους λαϊκούς μπορει να ειναι διαφορετικα οταν δουν έναν ηθοποιό απο τους Eastenders πχ.
 

Aris81

Well-Known Member
εγώ πάντως ακόμα δεν έχω καταλάβει ποιο ήταν το αρχικό πρόβλημα του φίλου

Σε καταλαβαίνω,διαβάζοντας το forum,είχε τύχει κανά δυο φορές να ποστάρουν μέλη
το κεφάλι τους και νόμιζα ότι μας τρολάρουν..
Αλλά πέρα από το αντικειμενικά μετρήσιμο της υπόθεσης τι norwood είσαι,κ.λ.π.
υπάρχει και το υποκειμενικό.
Επίσης δεν ξέρεις στον άλλο τι ρόλο βαράνε τα μαλλιά του.
Μπορεί να κάνει επάγγελμα που η εικόνα του παίζει σημαντικό ρόλο,μπορεί να είναι φετιχιστής με τα μαλλιά του,κ.λ.π.
Εμένα θεωρώ αντικειμενικά ότι είχαν αδειάσει οι κρόταφοι και είχε αρχίσει αργά αλλά σταθερά, γενικά ο κατήφορος.

Από την άλλη,καμιά φορά το υποκειμενικό είναι καλό να συμβαδίζει με το αντικειμενικό.
Έχω μία Γερμανίδα συνάδελφο γύρω στο 1.75 που ζυγίζει ούτε 50 κιλά,
δηλαδή σύμφωνα με οποιαδήποτε συνθήκη για το δείκτη σωματικής μάζας,
είναι λιποβαρής,αλλά αυτή νομίζει ότι είναι χοντρή και έρχεται με κάτι σέικερ για αδυνάτισμα στη δουλειά
 

jersey

Well-Known Member
@Aris81 Οπότε από ότι κατάλαβα έκανες κατέβασμα hairline γύρω στα 2 εκατοστά και έκλεισες κροτάφους, σωστά;
Το αποτέλεσμα φαίνεται πολύ καλό πάντως, και αν κρίνω και από την τιμή που πλήρωσες 2050 ευρώ για 3300 Grafts μαζί με διαμονή πιστεύω έκανες το καλύτερο δώρο στον εαυτό σου και με την ελάχιστη οικονομική επιβάρυνση. Μπράβο φίλε, να το χαίρεσαι!
 

oreo

Well-Known Member
Σε καταλαβαίνω,διαβάζοντας το forum,είχε τύχει κανά δυο φορές να ποστάρουν μέλη
το κεφάλι τους και νόμιζα ότι μας τρολάρουν..
Αλλά πέρα από το αντικειμενικά μετρήσιμο της υπόθεσης τι norwood είσαι,κ.λ.π.
υπάρχει και το υποκειμενικό.
Επίσης δεν ξέρεις στον άλλο τι ρόλο βαράνε τα μαλλιά του.
Μπορεί να κάνει επάγγελμα που η εικόνα του παίζει σημαντικό ρόλο,μπορεί να είναι φετιχιστής με τα μαλλιά του,κ.λ.π.
Εμένα θεωρώ αντικειμενικά ότι είχαν αδειάσει οι κρόταφοι και είχε αρχίσει αργά αλλά σταθερά, γενικά ο κατήφορος.

Από την άλλη,καμιά φορά το υποκειμενικό είναι καλό να συμβαδίζει με το αντικειμενικό.
Έχω μία Γερμανίδα συνάδελφο γύρω στο 1.75 που ζυγίζει ούτε 50 κιλά,
δηλαδή σύμφωνα με οποιαδήποτε συνθήκη για το δείκτη σωματικής μάζας,
είναι λιποβαρής,αλλά αυτή νομίζει ότι είναι χοντρή και έρχεται με κάτι σέικερ για αδυνάτισμα στη δουλειά
De gustibus non est disputandum
 

giannis88test

Active Member
Σε καταλαβαίνω,διαβάζοντας το forum,είχε τύχει κανά δυο φορές να ποστάρουν μέλη
το κεφάλι τους και νόμιζα ότι μας τρολάρουν..
Αλλά πέρα από το αντικειμενικά μετρήσιμο της υπόθεσης τι norwood είσαι,κ.λ.π.
υπάρχει και το υποκειμενικό.
Επίσης δεν ξέρεις στον άλλο τι ρόλο βαράνε τα μαλλιά του.
Μπορεί να κάνει επάγγελμα που η εικόνα του παίζει σημαντικό ρόλο,μπορεί να είναι φετιχιστής με τα μαλλιά του,κ.λ.π.
Εμένα θεωρώ αντικειμενικά ότι είχαν αδειάσει οι κρόταφοι και είχε αρχίσει αργά αλλά σταθερά, γενικά ο κατήφορος.

Από την άλλη,καμιά φορά το υποκειμενικό είναι καλό να συμβαδίζει με το αντικειμενικό.
Έχω μία Γερμανίδα συνάδελφο γύρω στο 1.75 που ζυγίζει ούτε 50 κιλά,
δηλαδή σύμφωνα με οποιαδήποτε συνθήκη για το δείκτη σωματικής μάζας,
είναι λιποβαρής,αλλά αυτή νομίζει ότι είναι χοντρή και έρχεται με κάτι σέικερ για αδυνάτισμα στη δουλειά
ο καθένας κάνει ό,τι θέλει, χαλάει τα χρήματα του όπως θέλει, στηρίζει την αυτοπεποίθηση του όπως θέλει, καλύπτει την ματαιοδοξία του όπως θέλει κτλ.
το θέμα μου είναι ότι όντως δεν μπορώ να καταλάβω την αρχική έκταση του προβλήματος αφού δεν υπάρχει καμιά αξιοπρεπής πριν φώτο (σε πλήρη αντιδιαστολή με το μετά), αλλά και το ότι δεν καταλαβαίνω που και πως μπήκανε 3κ γκραφτς, αφού βλέπω ότι είναι μικρή η επιφάνεια κάλυψης.
 

Aris81

Well-Known Member
ο καθένας κάνει ό,τι θέλει, χαλάει τα χρήματα του όπως θέλει, στηρίζει την αυτοπεποίθηση του όπως θέλει, καλύπτει την ματαιοδοξία του όπως θέλει κτλ.
το θέμα μου είναι ότι όντως δεν μπορώ να καταλάβω την αρχική έκταση του προβλήματος αφού δεν υπάρχει καμιά αξιοπρεπής πριν φώτο (σε πλήρη αντιδιαστολή με το μετά), αλλά και το ότι δεν καταλαβαίνω που και πως μπήκανε 3κ γκραφτς, αφού βλέπω ότι είναι μικρή η επιφάνεια κάλυψης.

Στην πρώτη σελίδα έχει ένα link όπου μπορείς να δεις πως ήμουν πριν τη μμ

https://www.hairlossgr.com/forum/threads/Καλησπέρα-νέο-μέλος.12664/

Τώρα αν μπήκαν 3300 grafts ή όχι,δεν ξέρω.
Σίγουρα μπήκαν κάμποσα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aris81

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλους,
μιας και ταξιδεύω αύριο,είπα να ανεβάσω τις φωτογραφίες μία μέρα νωρίτερα.
Οκτώ μήνες λοιπόν

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg


Νομίζω ότι φτάνω προς την τελική εικόνα,που δια ζώσης φαίνεται καλύτερη από τις φωτογραφίες.
Η ρουτίνα παραμένει η ίδια:Πολυβιταμίνες,Βιοτίνη,ΜSM,Σαμπουάν Βιοτίνης

Περιμένω το 10μηνο για να βγάλω πόρισμα,κάπου εκεί θα δω και αν το μαλλί μου σηκώνει το κούρεμα που θέλω.
Βλέποντας φωτογραφίες μου πριν τη μμ(αν και δεν ήμουν τελείως άδειος) μπορώ να πω ότι η διαφορά
είναι μεγάλη και αυτό με χαροποιεί.
 

vlafo

Well-Known Member
Αris
Το αποτέλεσμα είναι θεωρώ από τα καλύτερα του φόρουμ,τόσο σε φυσικότητα όσο και σε πυκνότητα.
Αν και δεν είχες πρόβλημα,εν τούτοις είχε ρίσκο μεγάλο για 5 λόγους.
Δότρια που δεν έχεις κανένα θέμα.​
Φυσικότητα που είναι τοπ.​
Πυκνότητα που επίσης είναι τοπ.​
Σχεδιασμός χερλάιν.​
Και δέσιμο με τα μάμα γιατί είχες ήδη πολλά και εκεί είναι και το challenge το μεγάλο σε τέτοιες περιπτώσεις.​
Αυτό το ξεπέρασες με το σωστό νούμερο που βάλατε σε g και μπράβο στην κλινική γιατί φαίνεται πως το έχει.​
Εκείνο που μου κάνει εντύπωση είναι η μεγάλη διαφορά που παρατηρώ στην πύκνωση σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα.​
Πολύ ωραίο μπράβο.​
 

Aris81

Well-Known Member
Αris
Το αποτέλεσμα είναι θεωρώ από τα καλύτερα του φόρουμ,τόσο σε φυσικότητα όσο και σε πυκνότητα.
Αν και δεν είχες πρόβλημα,εν τούτοις είχε ρίσκο μεγάλο για 3 λόγους.
Δότρια που δεν έχεις κανένα θέμα.​
Φυσικότητα που είναι τοπ.​
Πυκνότητα που επίσης είναι τοπ.​
Σχεδιασμός χερλάιν.​
Και δέσιμο με τα μάμα γιατί είχες ήδη πολλά και εκεί είναι και το challenge το μεγάλο σε τέτοιες περιπτώσεις.​
Αυτό το ξεπέρασες με το σωστό νούμερο που βάλατε σε g και μπράβο στην κλινική γιατί φαίνεται πως το έχει.​
Εκείνο που μου κάνει εντύπωση είναι η μεγάλη διαφορά που παρατηρώ στην πύκνωση σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα.​
Πολύ ωραίο μπράβο.​

Καλά ζούσα το μύθο μου ότι στα άντα δεν συμβαδίζει να σχεδιάσεις τη νεανική σου Hairline,
πράγμα που είχα διαβάσει πολλάκις εδώ μέσα,είναι και άποψη αρκετών γιατρών.
Και ήρθες εσύ και μας άναψες φωτιές,με βλέπω το καλοκαίρι να περνάω από Τυρκάλα,
για μελλοντικό ρεκτιφιέ:D

Είχες γράψει εξ'αρχής ότι η περίπτωσή μου έχει ρίσκο,
ήθελα να σε ρωτήσω επί τούτου αλλά το ξεχνούσα.
Τώρα πήρα την απάντησή μου.

Η αλήθεια είναι ότι βάση της μελέτης που(δεν) είχα κάνει,του χαμηλού κόστος/graft
και της σχετικής επιπολαιότητας(αν δεν πετύχει η μμ τα ξυρίζω όλα):rolleyes:
οδεύω προς ένα καλό αποτέλεσμα.

Η κλινική δε,ισχυρίζεται πως ήξερε εξ'αρχής ότι θα πάω καλά,
μου το είχαν πει και σε άσχετες στιγμές κατά την παραμονή μου εκεί.
Πράγμα που ξέρω ότι δεν έκαναν με τους άλλους 3 που έμεναν στο ίδιο ξενοδοχείο με εμένα,
μιας και έχω επαφή μαζί τους και τα λέμε που και που.

Όντως υπάρχει διαφορά με τις φωτογραφίες του προηγούμενου μήνα,
ίσως φταίει ότι τώρα είναι τα μαλλιά πιο μακριά,δεν ξέρω...
Πέρα από ωρίμανση τρίχας,θα μου φαινόταν απίθανο να συμβαίνει κάτι παραπάνω.
Για να δούμε που θα πέσει η μπίλια στο δεκάμηνο..
 

vlafo

Well-Known Member
Καλά ζούσα το μύθο μου ότι στα άντα δεν συμβαδίζει να σχεδιάσεις τη νεανική σου Hairline,
πράγμα που είχα διαβάσει πολλάκις εδώ μέσα,είναι και άποψη αρκετών γιατρών.
Και ήρθες εσύ και μας άναψες φωτιές,με βλέπω το καλοκαίρι να περνάω από Τυρκάλα,
για μελλοντικό ρεκτιφιέ:D

Είχες γράψει εξ'αρχής ότι η περίπτωσή μου έχει ρίσκο,
ήθελα να σε ρωτήσω επί τούτου αλλά το ξεχνούσα.
Τώρα πήρα την απάντησή μου.

Η αλήθεια είναι ότι βάση της μελέτης που(δεν) είχα κάνει,του χαμηλού κόστος/graft
και της σχετικής επιπολαιότητας(αν δεν πετύχει η μμ τα ξυρίζω όλα):rolleyes:
οδεύω προς ένα καλό αποτέλεσμα.

Η κλινική δε,ισχυρίζεται πως ήξερε εξ'αρχής ότι θα πάω καλά,
μου το είχαν πει και σε άσχετες στιγμές κατά την παραμονή μου εκεί.
Πράγμα που ξέρω ότι δεν έκαναν με τους άλλους 3 που έμεναν στο ίδιο ξενοδοχείο με εμένα,
μιας και έχω επαφή μαζί τους και τα λέμε που και που.

Όντως υπάρχει διαφορά με τις φωτογραφίες του προηγούμενου μήνα,
ίσως φταίει ότι τώρα είναι τα μαλλιά πιο μακριά,δεν ξέρω...
Πέρα από ωρίμανση τρίχας,θα μου φαινόταν απίθανο να συμβαίνει κάτι παραπάνω.
Για να δούμε που θα πέσει η μπίλια στο δεκάμηνο..
Αυτές οι θεωρήσεις πως δεν μπορείς να είσαι όπως στα 30 σου και δεν θα έχεις ποτέ τη νεανική σου χερλάιν,είναι αυτά που άκουγα και από γιατρούς και με βγάζανε έξω από τα ρούχα μου.
Φυσικά και γίνεται,βέβαια πρέπει να τηρούνται και κάποιες προυποθέσεις για να γίνει αυτό εφικτό,αλλά εδώ το έχουμε περάσει σαν αξίωμα.
Όταν κάνεις μια σωστή ανάλυση δεδομένων,τότε ξέρεις τι μπορείς να πάρεις και τι να επιδιώξεις,δεν πάνε να λένε οι γιατροί,αυτοί προωθούνε ένα μοντέλο και αυτό ακολουθούνε.
Εδώ ο Bissanga που είναι τοπ γιατρός,πήγαινε στον nttanos που είχε άριστη δότρια,απόθεμα,ηλικία όλα τα εχέγγυα για μια άριστη μμ να του κάνει τη χερλάιν στα 8εκ,και ευτυχώς που μας άκουσε και την πήγε στα 7,5 τελικά αν και θα μπορούσε να την πάει και στα 7εκ,το υποστήριζε άνετα.
Παρόλα αυτά το ρεκτιφιέ βλέπω πολλοί θα το ακολουθήσουν από εδώ και πέρα για τελειοποίηση.

Το αποτέλεσμα σου δεν είναι απλά καλό είναι κορυφαίο κα ιστο λέω εγώ που είμαι απίστευτα αυστηρός και μου κάνουν ελάχιστα περιστατικά.
Η φυσικότητα σου μου θυμίζει τη δική μου και αυτό ίσως είναι το πιο σημαντικό.
Τά άλλα διορθώνονται όλα.

Η πύκνωση πιθανότατα προέρχεται από την αύξηση της διαμέτρου της τρίχας μια και δε χρησιμοποιείς regain.
Ακόμα ένα 2μηνο το έχεις.
 

Aris81

Well-Known Member
Αυτές οι θεωρήσεις πως δεν μπορείς να είσαι όπως στα 30 σου και δεν θα έχεις ποτέ τη νεανική σου χερλάιν,είναι αυτά που άκουγα και από γιατρούς και με βγάζανε έξω από τα ρούχα μου.
Φυσικά και γίνεται,βέβαια πρέπει να τηρούνται και κάποιες προυποθέσεις για να γίνει αυτό εφικτό,αλλά εδώ το έχουμε περάσει σαν αξίωμα.

Περιμένω το 10μηνο σου,για να βγεις και να "δικάσεις" :D
Γιατί δεν είναι σωστό αυτό που γινόταν τόσα χρόνια και δυστυχώς συνεχίζει να γίνεται.
Είναι πιο τίμιο να πει κάποιος γιατρός "Μόνο με τόσα grafts ή τέτοια hairline,παραμένω στο comfort zone μου"
παρά να λέει "Δε γίνεται αυτό που ζητάς" απλά επειδή δεν μπορεί να το κάνει αυτός.

Προ ημερών είδα μία φωτογραφία στο thread των celebrities,
έψαξα λίγο και είδα κάποιες αντίστοιχες...
Αν εγώ ο "άσημος",έπαιρνα κάποια από αυτά τα αποτελέσματα,όχι selfie με το γιατρό δε θα έβγαζα,
αλλά θα σχεδίαζα ήδη αλλού την επόμενη διορθωτική μμ...
Καλά,για όσους γιατρούς ποζάρουν πλάι σε τέτοια αποτελέσματα,μάλλον νομίζουν ότι είμαστε στη δεκαετία του 80 χωρίς internet...
 

vlafo

Well-Known Member
Περιμένω το 10μηνο σου,για να βγεις και να "δικάσεις" :D
Γιατί δεν είναι σωστό αυτό που γινόταν τόσα χρόνια και δυστυχώς συνεχίζει να γίνεται.
Είναι πιο τίμιο να πει κάποιος γιατρός "Μόνο με τόσα grafts ή τέτοια hairline,παραμένω στο comfort zone μου"
παρά να λέει "Δε γίνεται αυτό που ζητάς" απλά επειδή δεν μπορεί να το κάνει αυτός.

Προ ημερών είδα μία φωτογραφία στο thread των celebrities,
έψαξα λίγο και είδα κάποιες αντίστοιχες...
Αν εγώ ο "άσημος",έπαιρνα κάποια από αυτά τα αποτελέσματα,όχι selfie με το γιατρό δε θα έβγαζα,
αλλά θα σχεδίαζα ήδη αλλού την επόμενη διορθωτική μμ...
Καλά,για όσους γιατρούς ποζάρουν πλάι σε τέτοια αποτελέσματα,μάλλον νομίζουν ότι είμαστε στη δεκαετία του 80 χωρίς internet...
Eγώ φίλε Aris λέω τα πράγματα όχι όπως τα θέλω εγώ και μου αρέσουν,άλλωστε για τον εαυτό μου έκανα αυτό που θεωρούσα σωστό,αλλά έτσι όπως θα πρέπει να γίνονται ορθολογικά και σωστά.
Οι δουλειές οι μισοτελειωμένς ποτέ δεν μου άρεσαν και τις αντιπαθούσα ανέκαθεν.
Οι κλινικές τα γνωρίζουν αυτά απλά στηρίζονται στην άγνοια και το εκμεταλλεύονται,απλά είναι τραγικό έν έτει 2021 να συνεχίζουν να το κάνουν αυτό.
Ή θα αλλάξουν αυτές ή θα αναγκαστούν από τις συνθήκες.
Δόξα το θεό ο καπιταλισμός σου προσφέρει εν αφθονία τον ανταγωνισμό και ο καλύτερος κερδίζει πάντα ή σχεδόν πάντα.
Ένα από τα πολλά καλά του.
 
Τελευταία επεξεργασία:

jersey

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλους,
μιας και ταξιδεύω αύριο,είπα να ανεβάσω τις φωτογραφίες μία μέρα νωρίτερα.
Οκτώ μήνες λοιπόν

Προβολή συνημμένου 37678Προβολή συνημμένου 37679Προβολή συνημμένου 37680Προβολή συνημμένου 37681

Νομίζω ότι φτάνω προς την τελική εικόνα,που δια ζώσης φαίνεται καλύτερη από τις φωτογραφίες.
Η ρουτίνα παραμένει η ίδια:Πολυβιταμίνες,Βιοτίνη,ΜSM,Σαμπουάν Βιοτίνης

Περιμένω το 10μηνο για να βγάλω πόρισμα,κάπου εκεί θα δω και αν το μαλλί μου σηκώνει το κούρεμα που θέλω.
Βλέποντας φωτογραφίες μου πριν τη μμ(αν και δεν ήμουν τελείως άδειος) μπορώ να πω ότι η διαφορά
είναι μεγάλη και αυτό με χαροποιεί.
Λογικό να σε χαροποιεί, αφού φαίνεται να πήγε πολύ καλά τόσο σε φυσικότητα όσο και σε φύτρωση και συνεχώς θα βλέπεις βελτίωση στην υφή της τρίχας μέχρι τους 12 μήνες!
 

oreo

Well-Known Member
Καλά ζούσα το μύθο μου ότι στα άντα δεν συμβαδίζει να σχεδιάσεις τη νεανική σου Hairline,
πράγμα που είχα διαβάσει πολλάκις εδώ μέσα,είναι και άποψη αρκετών γιατρών.
Και ήρθες εσύ και μας άναψες φωτιές,με βλέπω το καλοκαίρι να περνάω από Τυρκάλα,
για μελλοντικό ρεκτιφιέ:D
Τούμπες και κατακόρυφους θα έκαναν για να έχουν την νεανική τους hairline. Συμβαδιζει και παρασυμβαδίζει και ίσα ίσα αποπνέει νεότητα.
Σαν να παίρνει ένας ωραίο αυτοκίνητο επειδή το έχει μεράκι και 10 γνωστοί του να τον λένε κότσο πίσω απο την πλάτη του, με σχόλια τύπου πήρα το corsa του 98' και σώθηκα απο βενζίνες και τέλη. Πές αγόρι μου μεγιά, πολύ ωραίο κ καλοτάξιδο.
 
Μπλουζα