Dr Tsvetalin Zarev 3600 grafts AVA FUE 2023-04-03

Harris_G

Well-Known Member
Καμία σχέση αυτά που λες. Εσύ καταρχήν μιλάς για μαμά μαλλιά σε μια σκοτεινή φωτογραφία με εσωτερικό φωτισμό..ολα τα αποτελέσματα με τέτοιο φωτισμό τούμπανα θα δείχνουν, δηλαδη και μονο που κρινεις από μια τέτοια φωτογραφία ειναι πολύ λάθος αυτό που κάνεις, όταν ειναι γνωστό οτι ο φωτισμός παίζει καθοριστικό ρολο στο πως θα δειξει ενα αποτέλεσμα. Επίσης δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο στα αποτελέσματα του που δεν βλέπω σε άλλους γνωστούς γιατρούς..
Ανεξαρτητου μελους ειναι η φωτο απο φορουμ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Καμία σχέση αυτά που λες. Εσύ καταρχήν μιλάς για μαμά μαλλιά σε μια σκοτεινή φωτογραφία με εσωτερικό φωτισμό..ολα τα αποτελέσματα με τέτοιο φωτισμό τούμπανα θα δείχνουν, δηλαδη και μονο που κρινεις από μια τέτοια φωτογραφία ειναι πολύ λάθος αυτό που κάνεις, όταν ειναι γνωστό οτι ο φωτισμός παίζει καθοριστικό ρολο στο πως θα δειξει ενα αποτέλεσμα. Επίσης δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο στα αποτελέσματα του που δεν βλέπω σε άλλους γνωστούς γιατρούς..
Αδερφε εχω δει τρισεκατομυρια απιτελεσματα.Δεν ειμαι χθεσινος.Δε με ξεγελαει τπτ.Οι διαφορες φυσικα και δεν ειναι χαωδεις αλλα διαφορα στην λεπτομερεια αλλαζει με γεωμετρικη προοδο.Η πολυ μικρη διαφορα στη φυσικοτητα με fine hair πληρωνεται πολυ παραπανω αποτι η διαφορα του να βαζεις απλα μονοτριχα αντι διτριχα.
 

JimKan1

Well-Known Member
Αδερφε εχω δει τρισεκατομυρια απιτελεσματα.Δεν ειμαι χθεσινος.Δε με ξεγελαει τπτ.Οι διαφορες φυσικα και δεν ειναι χαωδεις αλλα διαφορα στην λεπτομερεια αλλαζει με γεωμετρικη προοδο.Η πολυ μικρη διαφορα στη φυσικοτητα με fine hair πληρωνεται πολυ παραπανω αποτι η διαφορα του να βαζεις απλα μονοτριχα αντι διτριχα.
οπως ειπα και στο προηγουμενο σχολιο μου, το θεμα ειναι αν αυτη η φωτο ειναι αποτελεσμα δικης του δουλειας η αν αυτο που βλεπεις ειναι πανω κατω οπως ηταν πριν και απλα μπηκε πιο πισω, δεν εφτιαξε hairline απτην αρχη δηλαδη και του βγηκε ετσι, και ο Αναστασακης εχει τετοια αποτελεσματα, επισης οντως η φωτο ειναι υποφωτισμενη και σε εσωτερικο χωρο, το οτι ειναι ανεξαρτητη παρουσιαση δεν παιζει ιδιαιτερο ρολο, και στο δικο μας φορουμ εχουμε δει μελη εσκεμμενα να εξωραιζουν αποτελεσματα της εμφυτευσης τους, οπως λες δεν εισαι χθεσινος οποτε τα εχεις δει κι εσυ. Αυτο που λες για τα fine hair ισχυει, γι αυτο και Bissanga, Feriduni κτλπ χρεωνουν 4-5$ το graft.
 

JimKan1

Well-Known Member
Δες πχ αυτα τα περιστατικα, αν δεις μονο το μετα θα πεις "μαγος", αν δεις πως ηταν πριν και ποσα grafts εβαλε θα καταλαβεις οτι οποιοσδηποτε γιατρος μετριος και πανω μπορει να σου δωσει τετοιο αποτελεσμα.


Αυτο εδω ειδικα ειναι λες και αφησε απλα το μαλλι του να μακρυνει σαν αυτα που ανεβαζε ο Βαλβης

 
  • Like
Reactions: a75

Harris_G

Well-Known Member
Επισης τα ειδες αυτα που ποσταρες ή απλα εκανες copy-paste τα Links Μαζι με κραξιμο;
Εχουμε γεμισει τρολς μου φαινεται
 

Συνημμένα

  • τρολ.jpg
    τρολ.jpg
    123.5 KB · Προβολές: 163

JimKan1

Well-Known Member
Επισης τα ειδες αυτα που ποσταρες ή απλα εκανες copy-paste τα Links Μαζι με κραξιμο;
Εχουμε γεμισει τρολς μου φαινεται
καλα αστο φιλος, εχεις δει και τρισεκατομυρια περιστατικα οπως λες, καλη συνεχεια να εχεις
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Καθε κλινική, ακόμη και οι κάτω του μετρίου,έχουν στο ενεργητικό τους κάποια καλά περιστατικά (που συνήθως τα κάνουν και σημαία για να προσελκύσουν ενδιαφερόμενους και να αυξήσουν τον τζίρο τους). Η ικανότητα να τα παραγαγουν σε σταθερή βάση είναι που εκλειπει.Αυτό ακριβως είναι που μετράει περισσότερα από όλα,να υπάρχει συνέπεια στην επιτυχημένη διαχείριση ικανού αριθμού περιστατικών.Και πληθωρα επιτυχημένων αποτελεσμάτων κάθε κατηγοριας/βαθμού δυσκολίας και ιδιαιτεροτητας,μόνο έτσι μειώνεται ο βαθμος ρίσκου των επιλογών μας.
Εν κατακλείδι,πρεπει να είμαστε προσεκτικοί και συγκρατημένοι στην ευκολία χρήσης όρων καλού, και μετριου γιατί είναι κενές ουσίας όταν δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα που είναι η μόνη που μπορεί να ακυρώσει ακόμη και τις καλύτερες προσπάθειες μάρκετινγκ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εδω που εφτιαξε 6αρη με κακη δοτρια με 2400grafts το αξιζει το Harry Potter award? 1 pass ετσι; Οχι 4 touch-ups

Όχι και NW6. Μπορεί να έχει crown (που δεν φτιάχτηκε) αλλά οι γέφυρες είναι πολύ ψηλά. Δεν καταλαβαίνω επίσης πιο είναι το μαγικό. Η περιοχή εμφύτευσης είναι πολύ μικρή (και σωστά) και ο τύπος έχει την κλασσική λεπτή ξανθιά τρίχα που δίνει πολύ καλή φυσικότητα. Πολύ καλό αποτέλεσμα προφανώς αλλά δεν υπάρχει κάτι μαγικό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Όχι και NW6. Μπορεί να έχει crown (που δεν φτιάχτηκε) αλλά οι γέφυρες είναι πολύ ψηλά. Δεν καταλαβαίνω επίσης πιο είναι το μαγικό. Η περιοχή εμφύτευσης είναι πολύ μικρή (και σωστά) και ο τύπος έχει την κλασσική λεπτή ξανθιά τρίχα που δίνει πολύ καλή φυσικότητα. Πολύ καλό αποτέλεσμα προφανώς αλλά δεν υπάρχει κάτι μαγικό.
Μαγικο ειναι μια λεξη που αποφευγω. Πρεπει να εχει χαλια δοτρια, εκει εγκειται η επιτυχια
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ σου λέω ότι όντως έχει χάλια δότρια. Μιά χάλια δότρια έχει τουλάχιστον 3-4Κ. Του έβαλε 2.4Κ και του έφτιαξε το μπροστά. Έριξε και ένα ωραίο fade κούρεμα (μάλλον ξύρισμα) ολόγυρα για να μην φαίνεται η διαφορά με το crown που είναι cabrio και με το μακρύ μαλλί κάπως το καμουφλάρει. Όταν όμως οι γέφυρες κατέβουν και το crown ανοίξει και άλλο θα έχει θέμα γιατί το μαλλί του δεν θα έχει ομοιογένεια, θα φαίνεται ότι έχει κάνει μμ αφού το μπροστινό τέλειο σε σχέση με τις υπόλοιπες περιοχές θα είναι μέρα με νύχτα . Θα μου πεις μπορεί να περάσουν 5 χρόνια ή και πιο πολλά και μέχρι τότε θα το χαίρεται. Αν το δεις έτσι οκ, οπότε καταλήγουμε στο εξής. Αν δεν μας ενδιαφέρει το μέλλον και θέλουμε να απολαύσουμε το παρόν μέχρι όπου πάει, όλα γίνονται και τα πάντα επιτρέπονται.
 

Harris_G

Well-Known Member
Εγώ σου λέω ότι όντως έχει χάλια δότρια. Μιά χάλια δότρια έχει τουλάχιστον 3-4Κ. Του έβαλε 2.4Κ και του έφτιαξε το μπροστά. Έριξε και ένα ωραίο fade κούρεμα (μάλλον ξύρισμα) ολόγυρα για να μην φαίνεται η διαφορά με το crown που είναι cabrio και με το μακρύ μαλλί κάπως το καμουφλάρει. Όταν όμως οι γέφυρες κατέβουν και το crown ανοίξει και άλλο θα έχει θέμα γιατί το μαλλί του δεν θα έχει ομοιογένεια, θα φαίνεται ότι έχει κάνει μμ αφού το μπροστινό τέλειο σε σχέση με τις υπόλοιπες περιοχές θα είναι μέρα με νύχτα . Θα μου πεις μπορεί να περάσουν 5 χρόνια ή και πιο πολλά και μέχρι τότε θα το χαίρεται. Αν το δεις έτσι οκ, οπότε καταλήγουμε στο εξής. Αν δεν μας ενδιαφέρει το μέλλον και θέλουμε να απολαύσουμε το παρόν μέχρι όπου πάει, όλα γίνονται και τα πάντα επιτρέπονται.
Νταξει απο αποψη επιθετικοτητας δεν ειναι κατακριτεος, απλα o λογος γινεται για την αρτιστικη του προσεγγιση στις Hairline. Ειναι μικρος εχει πολυ μελλον.
Τωρα αν δικαιολογουνται τα 20-25 χιλιαρικα για 2000 grafts ειναι μεγαλη συζητηση.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Εδω που εφτιαξε 6αρη με κακη δοτρια με 2400grafts το αξιζει το Harry Potter award? 1 pass ετσι; Οχι 4 touch-ups

Πολύ ωραία η φυσικότητα της χερλαιν όντως, και το συνολικό αποτέλεσμα δεδομένου κιόλας της μεγάλης περιοχής κάλυψης.
Φυσικότητα που θυμίζει Φρέιτας.. που πολύ δύσκολα καταλάβεις ότι έγινε ΜΜ.
 

Vasil1981

Member
Χρόνια πολλά!!!
Επιτέλους βρίσκω χρόνο να μοιραστώ φωτογραφίες από την επίσκεψη στο Ζαρεβ 5 μήνες μετά από την μεταμοσχευση μου.
Εύχομαι σε όλους καλές γιορτές!
 

Συνημμένα

  • IMG-7726f622aefa94caedea5056ee73cecb-V.jpg
    IMG-7726f622aefa94caedea5056ee73cecb-V.jpg
    112.8 KB · Προβολές: 135
  • IMG-491f84794a01da7567c8aa2cb463cb19-V.jpg
    IMG-491f84794a01da7567c8aa2cb463cb19-V.jpg
    169.8 KB · Προβολές: 135
  • IMG-875b5e5bedd6e99ffab011849a8e50a3-V.jpg
    IMG-875b5e5bedd6e99ffab011849a8e50a3-V.jpg
    148 KB · Προβολές: 131
  • IMG-d630454c2881b0ed28d30766954dcedd-V.jpg
    IMG-d630454c2881b0ed28d30766954dcedd-V.jpg
    139.7 KB · Προβολές: 132
  • IMG-5c241f3d46501a4695fee39b47791bd1-V.jpg
    IMG-5c241f3d46501a4695fee39b47791bd1-V.jpg
    126 KB · Προβολές: 134
  • IMG-c163c5109fb9493a4d82855657e74f7e-V.jpg
    IMG-c163c5109fb9493a4d82855657e74f7e-V.jpg
    108.3 KB · Προβολές: 138
  • IMG-323cce568869f67ef11b8ef571067cc1-V.jpg
    IMG-323cce568869f67ef11b8ef571067cc1-V.jpg
    152.5 KB · Προβολές: 140
  • IMG-f97e678cbd0045966162fca9d2d18d18-V.jpg
    IMG-f97e678cbd0045966162fca9d2d18d18-V.jpg
    124.1 KB · Προβολές: 135
  • IMG-249e3c214575ff03f22cfc8f1baed73a-V.jpg
    IMG-249e3c214575ff03f22cfc8f1baed73a-V.jpg
    147.6 KB · Προβολές: 127
  • IMG-20a92675a7de5187349bfaff6a9c864c-V.jpg
    IMG-20a92675a7de5187349bfaff6a9c864c-V.jpg
    158 KB · Προβολές: 115

vagosx

Well-Known Member
Απλά τέλειο, φοβερή διαχείριση δοτριας, άριστη σχεδίαση hairline, φυσικότητα στο μέγιστο, φυτρωση απόλυτη, επίσης μπηκε ανάμεσα στα μάμα μαλλιά και τα απογείωσε.
Κατά τη γνώμη μου εδώ και χρόνια έχει περάσει τον Couto, μακράν ο Νο1 παγκοσμίως.
 

Kostas97

Well-Known Member
Ωραιο αποτελεσμα, δεν μας εχεις πει συνεργαζεσαι με την κλινικη για διαφημιστικους σκοπους;

Σε ρωτω γιατι μου κανει εντυπωση που 5 μηνες μετα φορας το ιδιο tshirt(malboro αν δεν κανω λαθος).
 
Μπλουζα