Dr.karadeniz, fue 2137 grafts/5652 hairs, 27/03/2018

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ItsAllGone

Active Member
Καιρος για μια ενημερωση, ειμαι στον 5ο μηνα.
month 5 asggds.jpg month 5 uhafhu.jpg month 5 sdfgh.jpg month 5 thhxd.jpg
 

ItsAllGone

Active Member
Συνγνωμη για την αργη ενημερωση,ειχα πολλα τρεχαματα και θα κανω τωρα μαζι 6ο και 7ο μηνα.Το αποτελεσμα εχει σχεδον ολοκληρωθει, ειμαστε σε milestone που λενε οποτε θα ηθελα να ακουσω και τις δικες σας αποψεις, ειδικα των παλιων μελων.
Ετσι ημουν 1.jpg 2.jpg

ετσι εγινα σε γενικες γραμμες 7m fdz7.jpg 7m s4.jpg


εδω πιο αναλυτικα 6m vii.jpg 6m iii.jpg 6m iv.jpg 6m v.jpg
 

Veron

Well-Known Member
Σιγουρα εχεις κανει βηματα μπροστα. εβαλες ομως 2137grafts σε ενα σχεδον αδειο κεφαλι και πετυχες μια αρκετα καλη φυτρωση.Ηξερες ομως απο την αρχη οτι θα χρειαστεις και 2ρη μ.μ . Αν η δοτρια και τα οικονομικα σου αντεχουν προχωρα.
 

leas

Well-Known Member
Κάποια ενημέρωση από εδω; itsallgone αν αφήσεις πιο μακρύ το μαλλί πάνω πως πιστεύεις θα δείχνει;Επίσης έκανες πρώτη μμ στα 23; την εικόνα αυτή πόσα χρόνια την έχεις έχει μείνει σταθερή;
 
Τελευταία επεξεργασία:

ItsAllGone

Active Member
Θα κανω ενημερωση σε λιγο καιρο, πειτε μου αν θελετε να δειτε κατι συγκεκριμενο να το προσεξω.Ναι την πρωτη την εκανα στα 23.Νομιζω ειμαι σταθερος, στις φωτογραφιες πριν την μεταμοσχευση ημουν 30 τωρα ειμαι 34, η τριχοπτωση σταματησε γυρω στα 28-29.
 

leas

Well-Known Member
ΚΑι απο κληρονομικοτητα πως εισαι στο σοι;
Το αποτελεσμα για αυτα που εβαλες ειναι τιμιο με την δευτερη νομιζω θα φυσαει..
Πιο πολυ εστειλα γιατι θα ηθελα να δω πως θα ειναι αν αφησεις σε καποιο μηκος τα μαλλια πανω και ειχες οπως ειναι κοντα τα πλαινα ..
 

ItsAllGone

Active Member
Απο την πλευρα της μανας μου πολυ μαλλιαδες, ο πατερας μου 70 και εχει πιο πολλα απο οσα ειχα εγω στα 28, ιδιο πατερν βεβαια αλλα εκει που εγω ειμαι αδειος αυτος εχει μεν αλλα πολυ λιγα.
Στις φωτογραφιες της δευτερης σειρα δεν ειναι και πολυ κοντο το μεγεθος μην σε ξεγελαει ειναι περιπου στα 4 εκατοστα, δεν σωζεται το πισω να λεμε την αληθεια θελει και δευτερη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ItsAllGone

Active Member
Εχει κουρασει το σιτε, απο τη μια δεν εχει secure login ουτε encryption παντου και ο περιορισμος σε 3mp ανα φωτο επισης, εχω βαρεθει το crop και το resize κριμα να προσπαθω για οσο καλυτερες φωτογραφιες και μετα να τις χαλαω, ξερετε κανεναν τροπο να παρακαμψω τον περιορισμο?
 

ItsAllGone

Active Member
Σας ευχαριστω παιδια, @leas ειμαι πολυ ικανοποιημενος και κουμπαρε με τη βοηθεια του φορουμ θα σχεδιαστει και η δευτερη σε βαθος χρονου, δεν εχω μεγαλη αναγκη τωρα βαζω λιγο τοπικ πισω και ειμαι πολυ καλα, επισης μου εμειναν περιπου 2500 γκραφτς οποτε δεν βιαζομαι.
Ειμαι λιγο απογοητευμενος απο το feedback που παιρνω απο το φορουμ, δεν ακουω πολλες γνωμες αν δεν σας αρεσαν οι φωτογραφιες πειτε μου η τι αλλο θελετε να δειτε.
 

Pes

Active Member
Σας ευχαριστω παιδια, @leas ειμαι πολυ ικανοποιημενος και κουμπαρε με τη βοηθεια του φορουμ θα σχεδιαστει και η δευτερη σε βαθος χρονου, δεν εχω μεγαλη αναγκη τωρα βαζω λιγο τοπικ πισω και ειμαι πολυ καλα, επισης μου εμειναν περιπου 2500 γκραφτς οποτε δεν βιαζομαι.
Ειμαι λιγο απογοητευμενος απο το feedback που παιρνω απο το φορουμ, δεν ακουω πολλες γνωμες αν δεν σας αρεσαν οι φωτογραφιες πειτε μου η τι αλλο θελετε να δειτε.
Όλα μια χαρά δε χρειάζεται απογοήτευση ...εσυ από την μερια σου αν θες...βγάλε φωτο σε εξωτερικό περιβάλλον όταν κάτω από έντονο ήλιο με βρεγμένα και στεγνά ...πίσω χτενισμένα και κάτω....να είσαι καλά να χαρείς το μαλλακι σου ....
 

kaiba

Active Member
Πολυ καλα πηγες φίλε θα ειναι μια απο τις επιλογές μου ο γιατρός οταν αποφασίσω με το καλό. Σε θέμα hairline πως τον κρίνετε τον Karadeniz?
 
Μπλουζα